PDA

View Full Version : жените наистина ли са толкова лицемерни ?



mccarthy23
12-14-2008, 00:03
Моят проблем е следния запознах се с едно момиче по което си паднах, но ми каза да не бързам, че имало друго момче .. аз се отказах, но тя просто един ден ми написа в скайп, че нещо неможела да престане да мисли за мене. Минаха няколко седмици говорихме си какво ли не.. скасихме дистанцията между нас..разказа ми как вапросното друго момче и казало че има само секусални чувства към нея и и е станало супер гадно..( тук интересното е че точно там някаде ми каза тия работи че мислела напоследък за мен ) тя знае и за моите намерения към нея ( което не е многог хубаво ) опитвам се да я накарам да излезем някаде, но просто не се получава казва че е заета или не и се излиза а в същотот време ми казва, че трябва да се изясним някаде извън скайп .. незнам дали ме лъже и какво става, но тотално ме обърква.. също така и казах че ми писна да си играеме вече някакви игрички и да каже има ли смисъл или не, но тя ми каза че незнаела точно как ме харесва .. нямам думи просто .. хем се държи някво се едно всеки момент ще тръгнем и веднага ме реже за всичко мн бързо и изтиват чувствата ..хем имам чувството, че е искрена .. хем незнам и аз как да го опиша .. адски много съм привързан към нея какво да правя ???

Kokzero
12-14-2008, 00:17
Повечето жени са повърхностни, нервни и кучки.

+1

Kostadin_682
12-14-2008, 07:01
[quote=merediana]Повечето жени са повърхностни, нервни и кучки.

Не всички

F_CK_all_I_need_is_U
12-14-2008, 07:07
Ми,накарай я да се видите,няма друг начин. :?

MakeMeFeel
12-14-2008, 07:08
Еми .. честно казано ДА повечето 8-)

pandelka
12-14-2008, 07:09
О.. определено това са най-лицемерните същества!

zaraaa
12-14-2008, 07:21
Тя просто не знае какво иска, замисли се има ли смисъл да си с такъв човек, който 1-н ден ще е мн мил и ще ти показва колко много те Обича, а на другият ден студ и мраз..., мисля че трябва да спреш да тичаш подире и, защото тя не го заслужава и честно да ти кажа, колкото и грубо да ти звучи Тя те ИЗПОЛЗВА, онзи другия не я иска и кой, кой държи на нея - ами ти, затова и се е върнала при Теб, не че мисли за теб и те харесва по някакъв начин или нещо подобно, просто явно е от онзи тип момичета, които не могат да понесът мисълта, че са отхвърлени и се нуждаят от мъжко внимание....

NaNa_SladuRana
12-14-2008, 09:55
определено :?

mischeck
12-14-2008, 10:02
Тя просто не знае какво иска, замисли се има ли смисъл да си с такъв човек, който 1-н ден ще е мн мил и ще ти показва колко много те Обича, а на другият ден студ и мраз..., мисля че трябва да спреш да тичаш подире и, защото тя не го заслужава и честно да ти кажа, колкото и грубо да ти звучи Тя те ИЗПОЛЗВА, онзи другия не я иска и кой, кой държи на нея - ами ти, затова и се е върнала при Теб, не че мисли за теб и те харесва по някакъв начин или нещо подобно, просто явно е от онзи тип момичета, които не могат да понесът мисълта, че са отхвърлени и се нуждаят от мъжко внимание....



Съгласна съм.... просто ти си резервата,която не я приема само като сексуален обект

mynichka
12-14-2008, 15:31
Със сигурност !

HONDA
12-14-2008, 15:35
Защо мислиш, че е лицемерна? Може да е просто объркана... Глупаво от нейна страна. Според мен не трябва да я търсиш извсетно време, за да се изясно та самата. След това поГОВОРЕТЕ.

mort
12-14-2008, 17:07
Отиваш до тях и звъниш на звънеца,дакато не слезе,за да се поразходите и да поговорите,или докато не слезе баща и да ти тегли един пердах. 8-)
Послушай ме-друг начин няма.Просто отиваш и я изкарваш от тях на ръце.Иска се малко кураж,тъй че събирай.Успех!

xpici
12-14-2008, 17:08
колкото мъжете, толко и жените :)

MartyParty
12-14-2008, 18:14
Средна работа.Зависи от момичето-от характера и,от начина и на живот,от компанията и,от миналото и...

scoobydors
12-14-2008, 18:17
Повечето жени са повърхностни, нервни и кучки.

П.П жена съм и аз :)

+ 1 :)

beachy_bunny
12-14-2008, 18:22
колкото мъжете, толко и жените :)
+111 .. хм ... за това чувство " объркване " да си чувал ...

Bamb0laa
12-14-2008, 18:24
Хмм..Това момиче нещо те разиграва :-o

jghgh
12-14-2008, 18:35
Ми,накарай я да се видите,няма друг начин. :?
Напротив.
Не се занимавай изобщо с нея, ама изобщо!

Имала съм такива моменти, но честно, не съм стигала до това. В главата ми е била такава тъпа лигава гадна отвратителна ЖЕНСКА каша, но от добро сърчице (мда, самореклама) не съм си позволявала никога така да разигравам и да се държа странно и объркващо...

Баси сопола е тая...

Въобще не се занимавай, че наистина доста момичета са така.
Е, все някога им минава тоя период.

bubblegum9210
12-15-2008, 07:30
направо и тегли майната на тая пача...

zwezdichkaTa
12-15-2008, 10:50
само те върти :)

kiss_kotence
12-15-2008, 11:23
хаха изобщо няма никви чуства кам теб,според мен просто си тарси някои с които да се зарибява просто по skype,а през останалото време може да ходи с някои др. и за тва да те лаже постоянно.

nymphadora
12-15-2008, 11:38
абе не всички са така,но ПОВЕЧЕТО са.А това момиче е няква лигла дет не знае кво иска :?.Остави я,след време сама ще те потърси.