PDA

View Full Version : Ъм..как да го кажа... ;[



dramaqueen
12-14-2008, 07:46
Еми начи ситуацията е следната...Ходя с едно момче от около месец.Доста бърцо се развиха нещата от запознанството ни до ходенето...В началото на връзката всичко беше на основа харесване привличане и т.н ,НО сега започвам да се влюбвам...Това не ми се случва често и незнам какво да правя! Искам да му го кажа , ОБАЧЕ ме е страх, че той все още не ме обича и ще му е някво неловко и едва и не ше ми каже "обичам те" ,за да не ми е някфо сдухано ,че не ми е отговорил....Понякога като се видим ми е на върха на езика да му кажа ,но ме е страх...
ПОМОЩ! Моля ви,кажете ми какво да правя! :smt022 :smt089 :smt089

pandelka
12-14-2008, 07:48
Кажи му го без да се притесняваш! :)

WhenThugzCry
12-14-2008, 07:48
100 процента сьм сигурен,4е ако го кажеш ти пьрва и той ще го каже но не е сигурно дали ще го 4увства...!

MakeMeFeel
12-14-2008, 07:49
Ами .. според мене .. все някой трябва да направи първата крачка , НО .. мисля, че още е прекалено рано .. 1 месец не е много време .. Обаче ако наистина си сигурна , че го обичаш .. не знам , може би трябва да му го кажеш .. :?

zaraaa
12-14-2008, 07:50
Щом си мислиш ,че той все още не е готов да ти каже:"Обичам те" понеже не го чувства, тогава не му го казвай и ти, все пак не е кой знае каква философия, дръж си езика зад зъбите, радвай се, че не ти го казва ей така да се намира на приказка, защото в днешно време думите:"Обичам те" са се изтъркали до н-та степен....

_mimi7y_
12-14-2008, 09:07
1 месец е твърде малко време ... почакай още малко и ако след време се чувстваш така както сега му го кажи .... ако и той те обича ще ти отвърне със същото...късмет

ELiTyYy
12-14-2008, 09:11
1 месец е твърде малко време ... почакай още малко и ако след време се чувстваш така както сега му го кажи .... ако и той те обича ще ти отвърне със същото...късмет

mynichka
12-14-2008, 09:11
рано е да му го казваш

GabisiTa
12-14-2008, 09:30
Само от 1 месец сте заедно и може би все още не го обичаш, а просто си много влюбена :) Изчакай още малко, докато си сигурна, че и при него нещата стоят така, иначе ако му го кажеш, а той не го изпитва ще се чувства задължен да ти отговори със същото, а и може да го изплашиш...

6o6kotooo
12-14-2008, 10:49
1 месец е твърде малко време ... почакай още малко и ако след време се чувстваш така както сега му го кажи .... ако и той те обича ще ти отвърне със същото...късмет
+1

Wrathchild
12-14-2008, 11:41
Прави разлика между влюбване и обич.

hgfh
12-14-2008, 11:52
Много хора бъркат любовта със силното привличане ..
Помисли си добре дали наистина го обичаш защото един месец не е особено голям период от време и тогава му признай .

xpici
12-14-2008, 12:36
Изчакай подходящия момент, и му го кажи... :-)

ImmortalForever
12-14-2008, 12:38
Ако му го кажеш на този етап, печелиш награда за най-малоумна постъпка на годината!

nVm
12-14-2008, 13:29
Не..не му казвай..доста е рано..аз като ходех с гаджето ми той ми каза още на 1я месец,че ме обича,но и аз го обичах тогава и заради това сме си заедно още обичаме се... но искам да кажа,че аз изчаках 1ва ..иначе,ако сега ти му го кажеш според мен той ще го каже не от това,че те обича,а заради това да не те нарани и ще бъде все едно го притискаш ...

Успех :-P

nicolepcd
12-14-2008, 13:43
За 1 месец МОЖЕ наистина да си се влюбила, но щом се чувстваш несигурна, че той изпитва същото... значи не е сега времето да му признаваш ;) Не знам каква е тая мания да си кажете, че се обичате 8-) На мене и без "обичам те" си ми е добре :grin: 8-)
Айде, може пък той пръв да ти го каже, ако поизчакаш :)

HONDA
12-14-2008, 15:31
Не мислиш ли, че е малко рано?
По-добре не му казвай, защото щом не те обича има възможност да го уплашиш или да започне да злоупотребява с теб и обичта ти.

SoAfraid
12-14-2008, 19:24
ПОМОЩ! Моля ви,кажете ми какво да правя! :smt022 :smt089 :smt089

Еи това като го изръсите напрао незнам ко ми става. Главите ви за каквоса веееее. Как ние можем да ти кажем нещо по добро от това което ти мислисш да правиш в твоя живот това ми кажи ти и аз ще ти "помогна" или "ще ти кажа какво да правиш"

l0v3
12-15-2008, 12:38
Az bih izchakala toi da go kaje parvi :)

dramaqueen
12-16-2008, 10:36
Можете да спрете да пишете...всичко си дойде ня мястото : )

sexita
12-16-2008, 11:10
Може да го уплашиш...изчакай..
И на мен ми се иска много често да му го кажа,но това просто са изблици на чувства...не е любов. Просто го гушкам силно и му казвам,че съм много щастлива с него и това е :)
Вече сме заедно 3 месеца,и все още ми се струва рано за чувства,въпреки,че той много често ми намеква,като че ли...
Миналата седмица пак ме удари на чувства и му писах смс..."влюбен ли си в мен" той ми писа... "не знам,а ти"...и аз му отговорих "аз знам!" После му писах за разликата на влюбването и любовта и той каза..."да,разбрах" И аз му написах... "знам,че съм много влюбена,защото адски много ми липсваш,много ми е хубаво с теб и те искам много много много" и той вика "и на мене, бе, бебе,даже повече! " И аз му пиша... "е...да ама не знаеш дали си влюбен" и той..." знам, бебе...знам..."

От тогава често има моменти дето изхвърляме по някоя друга дума за това. Имаше една песен нова на Емануела...той не разбира много български и аз му казвах какво се пее.
Емануела - Празни думи

Как да повярвам в любовта
щом за мъже тя просто нищо не струва не струва.
Често са неискрени и невлюбени,
а се преструват.
Омаиват с безброй лъжи наивните ни души
без милост обещават цял живот да са верни до гроб.
СЕ ПРАЗНИ ДУМИ
Припев:Знам,че много мъже в гърдите нямат сърце
и немогат да обичат те не виждат нашите сълзи
колко много ни боли когато тръгнат си ...
Как да повярвам в любовта
щом за мъже тя просто нищо не струва не струва.
Често са неискрени и невлюбени,
а се преструват.
Омаиват с безброй лъжи наивните ни души
без милост обещават цял живот да са верни до гроб.
СЕ ПРАЗНИ ДУМИ
Припев:Знам,че много мъже в гърдите нямат сърце
и немогат да обичат те не виждат нашите сълзи
колко много ни боли когато тръгнат си ...

Той каза...гордо... Аз мога да обичам! И имам сърце!
Аз само го гушнах и го целунах и казах...знам,мило,знам!

Общо взето от тези песни...много се палим и често са ни тема за размисъл. Казах му,че любимата ми е тази на Преслава...
След тебе аз не ставам за обичане Всичко ти дадох, виж ме - Съсипа ме! Остави само мойта тежко болна любов към теб.Недоубита за да ме пита: "Да умра или не, да простя или не и защо, и защо, и защо Все на добрите лошо се случва - Все на добрите?

Той знае,че с бившия много се обичаме...всичко му казвам и знам че ме разбира...за това се засегна от това,че тази песен ми е фаворит. Само се намръщи и каза..."не ми харесва" Аз пък се изложих...казах..."защо бе бебе...текста е...невероятен,страхотен" И той едва не ми се развика...каза..."след кой" и аз не го разбрах и той пак "кажи ми..след кой?" И аз схванах че е за припева и наведох глава,защото знаех сама,за кой ми напомня песента...
Казах..."за никой"
След това сменихме темата и пак всичко тръгна добре...
Лежахме си в стаята след секс и беше незаменим момент...тишина и само аз лежа върху него и съм си подпрала лицето с длани и го гледам в очите...той също. И никой нищо не казва...само очите ни...
Тогава каза..."след тебе аз не ставам за обичане..." много тъжничко такова...и аз го гушнах и му казах...ще ми покажеш,бебенце...
почувствах се много яко...беше супер миличко...

mirmark
12-16-2008, 11:20
Не се страхувай. Смело му го кажи. Ако не те обича - поне нема да имаш повече илюзии. Ако те обича и той - от това по-добре няма. Не дей да живееш в страх и илюзии

sladka__droga
12-16-2008, 17:48
Ае,кфо го мъдриш ... кажи му го,той ще ти каже "Мерси" и после ще те зареже ... честито от сега.Д*ба децата ...