PDA

View Full Version : Защо всичко е такъв огромен фалш???



F_CK_all_I_need_is_U
12-14-2008, 10:05
Здр :)
Знам,че има подобна тема,но все пак ми е интересно,какво е мнението на другите по този въпрос..Таа той е :
Защо всичко около нас (или по-конкретно-около мен) е един огромен фалш и лицемерие..? :( Преди не обръщах никакво внимание,но сега всички тези неща зпочват не само да ме отвращават,но и да ме карат да се чувствам зле.Почти всички слагат маски и се правят на други,почти всички се държат лицемерно,не изразяват истинските си емоции,страхуват се от мнението на околните и губят своето собствено в стремежа си да бъдат обичани и харесвани от целия свят.О.о
Истинските ми приятели се броят на пръстите на ръцете ми,радвам се,че ги има и най-вече,че с реални,обичам ги безкрайно много.. :smt007
Всички останали са толкова слепи,повърхностни,глупави и и.. абе знаете. :? Те губят себе си..чудя се,дали са довони,когато са "приятели" с всички и когато всички ги "обичат",въпреки,че знат,че това е просто една игра..една лъжа... #-o
Аз не съм перфектна,много често ми се случва да се карам с някой,има хора,които не ме понасят и такива,които аз не понасям,но поне съм себе си и винаги казвам,кфото ми е на сърцето... :smt003
Много се дразня от тея шибани позиори и понякога ми се иска просто да умрат. :smt071
Сигурна съм,че познавате много фалшиви хора,какво ви е мнението за тях,и как успявате да не им обръщате внимание..и защо всичко е такъв фалш??? ](*,)

Slave4You
12-14-2008, 10:14
Такива хора има, защото всички около тях са такива. Просто гледай живота от хубава му страна, радвай се на приятелите си и семейството си, няма смисъл да си затормозяваш мислите с чуждите проблеми, нищо няма да промениш така.

maLchy
12-14-2008, 10:20
Тези хора са на всякъде...просто се постараваш да не им обръщаш внимание и гребеш с пълни шепи от обичта на приятелите си и тези които не са лицемерни с теб и останалите

soul1199
12-14-2008, 10:24
i na men mi e pisnalo teq hora,prosto ne im obru6am vnimanie,no naistina mn me draznqt :o

pandelka
12-14-2008, 10:29
Просто като видя такива хора..не ги допускам до себе си .. и ги оставям да си живеят в своята розова приказка ,която не е такава каквато на тях им изглежда..просто са ми безразлични .. :?

mynichka
12-14-2008, 10:57
Всеки втори вече се прави на такъв какъвто не е ..и това е тъпо ..познавам адски много такива ..но се старая да не се занимавам с тях- не са ми интересни ..а и не искам да ми казват, че ме обичат или каквото и да е (а вътрешно да знаят,че всичко в лъжа) :) Истинските приятели са ужасно малко- но и напълно достатъчно, за да бъда щастлива :)

Wrathchild
12-14-2008, 12:13
:lol: Как пък всеки е най-примерният, най-истинският, най-уникалният, а пък всички останали са лицемери?

moon_flower
12-14-2008, 12:36
Ами аз сега виждам как една моя позната просто осъзнава какво става около нея.Винаги е била хипер популярна,а сега изведнъж вижда,че няма истински приятели.Няма на кой да се обади в момент на отчаяние и да поиска помощ.Разчита единствено на гаджето си.Вече страни от всички и се прави,че не и пука,но не е така...то се вижда.На никой не му е приято да няма приятели,това е напрао ужасно.И според мен всеки един човек,който е като нея и вярва,че има една камара приятели и всички го обичат завършва по този начин.Ужасно тъпо ми става ксто видя някой да се опитва да е приятел с всички и на всичкото отгоре всичките тези хора да са му истински,най-добри приятели...пълни глупости.Пиша толкова много за приятелството,защото според мен до голяма степен точно тук се изразява неискреността,лицемерието и т.н.Аз имам точно трима истински приятели и това е.Другото са просто познати,с които си изкарвам добре,но не мога да разчитам на тях за всичко.
Та какво правя с хора като тези,които е описала авторката?Ами не ги игнорирам,но не ги и допускам твърде близко до себе си.Да речем,че поддържаме приятелкса дистанция. :D Наистина е отвратително,че всички вече са толкова фалшиви..

Iv4eTy
12-14-2008, 12:41
Ами адски смешни са тези хора, защото ги виждаш че всъщност не са кой знае какво, но... според мен това се прави, защото хората си избиват комплексите по този начин.
А и защото сега е модерно да си някакъв си и ако не си такъв.... Направо е трагична историята но....