PDA

View Full Version : Що за халалство от нейна страна.



pandelka
12-14-2008, 11:02
Такам..ще се опитам да се изразя възможно най-кратко.
Най-добрата ми приятелка замина да учи в чужбина..и с нея за момента си пишем само по имейл.
Но вчера момичето с което сме приятелки от мн време и винаги е била до мен и съм и имала доверие направи нещо със което един вид страшно ме ядоса ..
Та въпросната тя ми е влязла в имейла и е прочела всичко,което съм си писала с приятелката ми ( Когато ми каза,че го е прочела се почуствах ужасно.Аз знаех,че ми знае паролата ..не бях сигурна но бях влизала пред нея няколко пъти без да се притеснявам,че може да последва подобно нещо от нейна страна.Аз никога не бих и казала да не го види ..бих и дала,но поне да ме беше попитала или каквото тя реши.Но лошото е ,че на едно място аз бях написала как тази моя въпросна приятелка ме е ядосала страшно много и изобщо не възнамерявам да си развалям кефа заради нея..
ии тя снощи като ми призна ,че ми се е ровила в имейла и ми каза,че и станало мн неприятно от това ,което съм написала,за което на нея и беше ясно,че го мисля ..ии това един вид не съм го написала без тя да го знае първа.И някакси в момента ми е мн тЪпо.От една страна,че тя разбра за думите ми които съм написала ..а от друга заради това,че толкова подло постъпи... Не искам съвет просто имах нужда да споделя..ако някой има мнение по темата .. нека го каже .. :) .

Wrathchild
12-14-2008, 11:10
Постъпката е подла, да. Но ти пък си постъпила нечестно спрямо нея. Все пак сама каза, че е била до теб толкова пъти, а ти изведнъж да злословиш зад гърба й, без дори да си го казала първо на нея.

xbLaHx
12-14-2008, 11:14
Постъпката е подла, да. Но ти пък си постъпила нечестно спрямо нея. Все пак сама каза, че е била до теб толкова пъти, а ти изведнъж да злословиш зад гърба й, без дори да си го казала първо на нея.

+1
..общо взето и двете сте си направили гадно :(

pandelka
12-14-2008, 11:20
Постъпката е подла, да. Но ти пък си постъпила нечестно спрямо нея. Все пак сама каза, че е била до теб толкова пъти, а ти изведнъж да злословиш зад гърба й, без дори да си го казала първо на нея.

Разбрала си ме погрешно.. Това което бях написала в писмото първо и го бях казала и тя го знаеше..а сега го използва за причина да ми се сърди ... ами аз кво да кажа ..тя ми предаде доверието . 8) Аз наистина оценявам вс което направи за мен защото това ми е помагало страшно много но не знам на тази постъпка как да реагирам..Иска ми се да го забравя ,но не мога ! :?

Wrathchild
12-14-2008, 11:22
Нали уж ти беше станало кофти, че е разбрала за тези твой думи?

pandelka
12-14-2008, 11:24
Нали уж ти беше станало кофти, че е разбрала за тези твой думи?


Ами .. да но аз си имах причина да го кажа това ..а тя с какво право го направи...

varnen4e
12-14-2008, 11:25
Порастни!

Wrathchild
12-14-2008, 11:42
Нали уж ти беше станало кофти, че е разбрала за тези твой думи?


Ами .. да но аз си имах причина да го кажа това ..а тя с какво право го направи... Факт е, че си говорила зад гърба й. Така че не се оправдавай.

pandelka
12-14-2008, 11:44
Нали уж ти беше станало кофти, че е разбрала за тези твой думи?


Ами .. да но аз си имах причина да го кажа това ..а тя с какво право го направи... Факт е, че си говорила зад гърба й. Така че не се оправдавай.

Да да естествено пак аз съм виновна. Нз как става така винаги всичко отива против мен и дори го казват хора които изобщо не знаят що за Двуличницае тя..!

taNcheto93
12-14-2008, 12:00
Да не ти пука тя няма право да ти чете имейлите без да те е попитала все пак това са лични работи :? . Пък и щом го е знаела това вече, не разбирам какъв и е проблема :-o

Wrathchild
12-14-2008, 12:03
Ето че продължаваш - хем ти е приятелка, хем е двуличница.

venitywe
12-14-2008, 12:49
бъди честна с приятелите си. когато те ядосат-кажи си го бе... мислиш ли че няма да оценят това, че си решила не да премълчиш, а да кажеш истината... иначе момичето го разбирам... има право да ти се сърди... все пак няма смисъл да живеем в един свят от лъжи. никой нищо не постига така ;)

pandelka
12-14-2008, 13:41
Ето че продължаваш - хем ти е приятелка, хем е двуличница.

Ми да защото тя е такъв човек,че едва ли не целия свят се върти около нея ..само говори за другите ..вечно командва а на края се изкарва жертвата за която на никой не му пука или че вечно за нея говорят..а същевременно точно тя го прави .. ;) Пък ок да предприеме че в съобщението не пишеше нищо за нея. Тя с какво право ще ми гледа личните неща.Не мислиш ли,че и тя не е права?

MoHuTo
12-14-2008, 20:09
Ти поне си й го казала, а тя с какво право ти се рови в личното пространство?! Не го одобрявам това и не смятам, че си виновна, след като ти си й казала, че те е ядосала, а тя така нагло да се рови... :x :?

IvoKabakov
12-14-2008, 20:23
Всеки от нас, дори и аз самия си имам място, където само аз влизам. Всъщност по този начин тя е нарушила твоето пространство.

Сега остава да си зададеш няколко въпроса към себе си и да се замислиш на другото: защо точно твоята поща е ровичкала - заради загуба на свободно време или има нещо друго...?

И разбира се, да се замислиш над думите които си написала в мейла...

pandelka
12-15-2008, 08:32
Всеки от нас, дори и аз самия си имам място, където само аз влизам. Всъщност по този начин тя е нарушила твоето пространство.

Сега остава да си зададеш няколко въпроса към себе си и да се замислиш на другото: защо точно твоята поща е ровичкала - заради загуба на свободно време или има нещо друго...?

И разбира се, да се замислиш над думите които си написала в мейла...

Мдам..и великия отговор беше,че и било интересно и го направила от чисто любопитство..Е тва не го разбирам ..! То и аз мога да искам да разбера много неща ама не може..Ебаси подлото нещо ..! :x