PDA

View Full Version : КАКВО ДА КЪПЯ ЗА КОЛЕДА>..



bubblegum9210
12-14-2008, 12:09
Здрасти.. бих искал да попитам момичетата на какъв подарак най-много биха се зарадвали за Коледа , че не знам какво да купя на приятелката си :-o някакви предложения :) наистина искам много да я зарадвам

varnen4e
12-14-2008, 12:14
Зависи от самия човек.. ние не я познаваме, за да ти кажем.

slim__shadygirl
12-14-2008, 12:15
Ами аз бих се зарадвала на едно Suzuki Hayabusa,за приятелката ти нз :-D
Може да й вземеш някаква плюшена играчка,бижу или нещо такова :)

pandelka
12-14-2008, 12:17
Аз бих се зарадвала на всичко- щом е от него и от сърце :)))

gabi_94
12-14-2008, 12:26
зависи от самото момиче, ако е романтичка - една плюшена играчка според мен би я зарадвала или нещо лично направено от теб. Ако е по сериозна, може би парфюм или някякво бижу, ама как ще и уцелиш вкуса? Трябва някое момиче, нейна приятелка малко да ти помогне. Най-добре помоли наистина някоя нейна приятелка да те посъветва и да ти помогне с избора на подарък. А и между другото зависи и от колко време ходите.

MakeMeFeel
12-14-2008, 12:32
Еми аз лично много се радвам на бижута .. сребърни .. ама оригинални някакви .. в смисъл по - необикновенни .. не знам , то всяко момиче си има различен вкус .. Но недей подхожда с плюшки .. изтъркано е много .. :?

hgfh
12-14-2008, 12:42
Аз бих се зарадвала на всичко- щом е от него и от сърце :)))

+1 .. :)

F_CK_all_I_need_is_U
12-14-2008, 12:59
Eм купи и нещо оригинално,което да носи всеки ден със себе си и да и напомня за теб..може сребърна гривна с имената или инициалите ви :lol: .. ддз,ти най-добре я познаваш и знаеш на какво ще се зарадва :wink:

xpici
12-14-2008, 13:34
Не е важно какво, важно е да е от сърце... -h- :-)

mynichka
12-14-2008, 13:46
Ако наистина държи на теб ..няма значение какво ще и подариш !

kypo
12-14-2008, 14:40
абе да бе, ама мойта не знам какво иска. мисля да и купя един телефон за 800 лева (само веднъж разбира се ще дам толкова пари) и да се успокои, защото все си мисля че не ми вярва колко я обичам и че бих дал толкова много пари заради нея... а аз бих дал всичко

иначе ако нямаш парите за нещо скъпо, купи и нещо малко но от сърце както ти казаха. тоя скапан телефон дето ще и купя няма да струва нищо като сантиментална стойност в сравнение с една плюшена играчица дето и я бях купил без никакъв повод... ама това са жените, не знаят какво искат май

MakeMeFeel
12-14-2008, 14:43
абе да бе, ама мойта не знам какво иска. мисля да и купя един телефон за 800 лева (само веднъж разбира се ще дам толкова пари) и да се успокои, защото все си мисля че не ми вярва колко я обичам и че бих дал толкова много пари заради нея... а аз бих дал всичко

иначе ако нямаш парите за нещо скъпо, купи и нещо малко но от сърце както ти казаха. тоя скапан телефон дето ще и купя няма да струва нищо като сантиментална стойност в сравнение с една плюшена играчица дето и я бях купил без никакъв повод... ама това са жените, не знаят какво искат май

Това , че ще и купиш телефон няма да й помогне да се обеди, че я обичаш ... нали знаеш .. Love don`t cost a thing .. :?

NaNa_SladuRana
12-14-2008, 14:44
аз за коледен подарак се кефа на коледни джунджурийки :lol:

sextazy_baby
12-14-2008, 14:46
Няма значение какво е...важното е да е от сърце :)

nicolepcd
12-14-2008, 14:48
Бих се зарадвала на Киндър Сюрприиииз :grin:

kypo
12-14-2008, 14:55
абе да бе, ама мойта не знам какво иска. мисля да и купя един телефон за 800 лева (само веднъж разбира се ще дам толкова пари) и да се успокои, защото все си мисля че не ми вярва колко я обичам и че бих дал толкова много пари заради нея... а аз бих дал всичко

иначе ако нямаш парите за нещо скъпо, купи и нещо малко но от сърце както ти казаха. тоя скапан телефон дето ще и купя няма да струва нищо като сантиментална стойност в сравнение с една плюшена играчица дето и я бях купил без никакъв повод... ама това са жените, не знаят какво искат май

Това , че ще и купиш телефон няма да й помогне да се обеди, че я обичаш ... нали знаеш .. Love don`t cost a thing .. :?
дано да го мислиш наистина! щото повечето искат я телефон, я някой парцал и после пред приятелки да се хвалят "тва ми го купи милото бла бла"
поздрави

MakeMeFeel
12-14-2008, 14:57
абе да бе, ама мойта не знам какво иска. мисля да и купя един телефон за 800 лева (само веднъж разбира се ще дам толкова пари) и да се успокои, защото все си мисля че не ми вярва колко я обичам и че бих дал толкова много пари заради нея... а аз бих дал всичко

иначе ако нямаш парите за нещо скъпо, купи и нещо малко но от сърце както ти казаха. тоя скапан телефон дето ще и купя няма да струва нищо като сантиментална стойност в сравнение с една плюшена играчица дето и я бях купил без никакъв повод... ама това са жените, не знаят какво искат май

Това , че ще и купиш телефон няма да й помогне да се обеди, че я обичаш ... нали знаеш .. Love don`t cost a thing .. :?
дано да го мислиш наистина! щото повечето искат я телефон, я някой парцал и после пред приятелки да се хвалят "тва ми го купи милото бла бла"
поздрави

Еми да мисля го .. аз бих се зарадвала повече не нещо, което има сантиментална стойност , отколкото на телефон за 1000 лева... :?

SunFl0w3r
12-14-2008, 16:54
Оф оправи загавието моля те. :-D
Иначе се сълласявам с по-горните мнения-каквото и да е,но от сърце,естествено съобразено с нейния вкус

BaiToq
12-14-2008, 17:34
1 кора яйца.

NeverTheSame
12-14-2008, 17:37
ами според мен не трябва да питаш нас..
това е твоята приятелка и ти най-добре знаеш от какво има нужда

Nefarian
12-14-2008, 17:44
Себе си изкъпи - ще я зарадваш безкрайно

mort
12-14-2008, 18:11
Ем знам ли?...На Коледа стават чудеса,тъй че изкъпи себе си,кучето,съседа,краката си...Измисли нещо-жените обичат хигиената,особено по Коледа 8-)

beachy_bunny
12-14-2008, 18:47
хм ... ако водите сексуален живот ... жартиер и парфюм .... остави я по жартиер и по парфюм ... този подарък получих миналата коледа ... а след това приятеля ми получи още по хубав подарък ... каза , че след тоя секс който правихме може да стои на сухо цял месец .... :P :-D

MartyParty
12-14-2008, 18:59
Аз бих се зарадвала,ако гаджето ми не е неграмотник.

maLchy
12-14-2008, 19:05
щом е от теб ще се зарадва обиколи уж ей така по някои друг магазин с нея и се загледаи на какво ии попада погледа..може да ти помогне а ако не взимаш нейна приятелка и я молиш за помощ

scoobydors
12-14-2008, 19:12
Ем знам ли?...На Коледа стават чудеса,тъй че изкъпи себе си,кучето,съседа,краката си...Измисли нещо-жените обичат хигиената,особено по Коледа 8-)



1 кора яйца.


да му ги строши от главата после (едно по едно ) :lol:



Много ме зарадваха тея постове. :razz: Евала.

За подарък нищо не мога да кажа. Не я знам какво харесва.
И не подкрепям мненията, че трябва да е от сърце. Ти можеш да и се изсереш пред нея 'от сърце' ама няма да ти се зарадва нали? :?
Вкарайте малко въображение...

bubblegum9210
12-15-2008, 11:12
Аз бих се зарадвала,ако гаджето ми не е неграмотник.

тва че съм сбъркал от бързината не значи нищо , но ти явно си доста тъпа :)

Abigoria
12-15-2008, 13:49
Сигурен ли си, че искаш да ти кажа кво да кЪпеш за Коледа... :?

DeathRogue
12-15-2008, 14:03
Аз мисля да й взема едно голямо плюшено мече или един парфюм на versace...мн се колебая кое да избера :-o