PDA

View Full Version : ВЛЮБЕНА В ПРЕСТЪПНИК 2 -->>>happy end ТАЗИ ИСТОРИЯ.



happy end
12-14-2008, 13:46
Така хора това е 1 част от мойта история http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=213577&postdays=0&postorder=asc&start=0
новите новини са ужасни.оказа се че моя приятел е бил обявен за нац. издирване още през септември месец 2008 полицията го е следяла месеци наред по мачовете и най на края на 1 декемри са решили да го заражат заради въоръжен грабеж за което разбирам чак сега и не само аз но и др му приятели .В момента е в затвор в сф и иmа дело в началото но 02 месец през 2009 .мога да му отида на свиждане но малко ме е страх .Аз съм на 16 год и нямам представа кво ме очаква на такова място. Моля ви някой да ми помогне със съвед как да постъпя с живота ми защото в момента обичам затворни според вас имам ли бъдеще с такъв човек? може ли някой да ме подготви за това което ме очаква когато ида на свиждане да ми каже дали ще мога да го гушна? нз как ще живея без тоя мъж ?ужасно мн го обичам не ме интересува че е престъпник МЕРСИ МН НА ВС КОЙТО ПРОЧЕТОХТЕ МОЙТА ТЪЖНА ИСТОРИЯ :-# СУПЕР МН МИ ЛИПСВА МОЙТО СИ МОМЧЕ :cry:

xpici
12-14-2008, 13:49
НЕ се занимавай, вече по-добре !!!
Намери си някой на твойта възраст...;)

ImmortalForever
12-14-2008, 14:07
Абе ти луда ли си да се занимаваш с криминално проявен бе???????? :shock: :-x

MakeMeFeel
12-14-2008, 14:22
Абе .. остави го .. ще стане анално податлив като влезе в затвора 8-)

mynichka
12-14-2008, 14:24
Момиче !! Вразуми се ..какво може да очакваш от такава връзка ..!

linkinpark6666
12-14-2008, 14:33
По-добре го остави,за какво ти е да се занимаваш с човек,който първо че е престъпник,2-ро е по-голям с 9 години! На този етап от живота ти трябва да си намериш някой по-подходящ! :)

happy end
12-14-2008, 14:40
lesno vie na vs da kajete :"остави го .. " lesno e da go kajesh trydno e da go napravish kogato obi4ash tozi 4ovek super mn po celi nosti ne spq lqgam v 3 stavam v 8 ne mi se hodi nikade nz kak ste praznivam koleda i nova god. :( edistvenoto koeto iskam e toi da e na svoboda i da sme 2 ne me int. na kolko e kvo e napravil.... iskam si moq maj :-#

pandelka
12-14-2008, 15:16
Ммм нее ти не си добре... как може още да се занимаваш с тоя..!! Нямаш бъдеще с него .. 8)

mynichka
12-14-2008, 15:27
lesno vie na vs da kajete :"остави го .. " lesno e da go kajesh trydno e da go napravish kogato obi4ash tozi 4ovek super mn po celi nosti ne spq lqgam v 3 stavam v 8 ne mi se hodi nikade nz kak ste praznivam koleda i nova god. :( edistvenoto koeto iskam e toi da e na svoboda i da sme 2 ne me int. na kolko e kvo e napravil.... iskam si moq maj :-#
добре като не искаш реални съвети , няма да ти казваме "остави го" ..давай пропилей си живота- ти сама го искаш

HONDA
12-14-2008, 15:29
ОСъзнай се! Вие нямата никакво бъдеще. Освен това ти си само на 16, можеш да си намериш много по-добър. Мислиш ли, че той те заслужава? А, че ти заслужаваш някой като него?

mynichka
12-14-2008, 15:33
ОСъзнай се! Вие нямата никакво бъдеще. Освен това ти си само на 16, можеш да си намериш много по-добър. Мислиш ли, че той те заслужава? А, че ти заслужаваш някой като него?
аз пък мисля, че колкото и да и повтаряме да го остави ..тя толкова се е вманиячило по него , че няма никакъв смисъл !

HONDA
12-14-2008, 15:37
ОСъзнай се! Вие нямата никакво бъдеще. Освен това ти си само на 16, можеш да си намериш много по-добър. Мислиш ли, че той те заслужава? А, че ти заслужаваш някой като него?
аз пък мисля, че колкото и да и повтаряме да го остави ..тя толкова се е вманиячило по него , че няма никакъв смисъл !
НАй-вероятно е така. Но вината за това ще си е изцяло нейна. Ако тя си позволява да мисли за това и сама си го набива в главата... Няма шанс да се оправи.

happy end
12-14-2008, 17:20
nz hora kvo da pravq vs mi kazvat da go ostavq no ne moga da vleze toi v zatvora i az da go zareja ne sam takava ste hodq da go vidq dr sabota moje bi no mn strah ot zatvora Moje bi ste mi trqbva malko vreme i moje bi ste prodalja bez nego... MOLQ VI NQKOI DA MI RAZKAE NESTO ZA TOVA MQSTO ? :( KVO ME O4AKVA TAM.... ?

scoobydors
12-14-2008, 17:41
Абе ти луда ли си да се занимаваш с криминално проявен бе???????? :shock: :-x

+ 1 :?

Разбирам, че може би го обичаш, но помисли за бъдещето си. Какво те очаква с него ? Нищо - дори не се знае кога ще излезе от там.
А дори и да излезе, какво може да ти предложи? Вече с опетнено досие ....
Не се занимавай. :?

happy_cute
12-14-2008, 19:35
Чакай малко,той не беше ли приятел с баща ти?Баща ти кво мисли за него,поговорете си за ситуацията и какво е отношението на баща ти.Ако пък той го смята за някакъв пиш,значи може да е обвинен несправедливо и да се получат нещата,а пък ако е така той 100% ще има нужда от някой близък до него,защото доколкото си спомням нямаше роднини до него.

Glorious
12-14-2008, 20:23
Абе ти луда ли си да се занимаваш с криминално проявен бе???????? :shock: :-x

+ 1 :?

Разбирам, че може би го обичаш, но помисли за бъдещето си. Какво те очаква с него ? Нищо - дори не се знае кога ще излезе от там.
А дори и да излезе, какво може да ти предложи? Вече с опетнено досие ....
Не се занимавай. :?



Напълно съгласен. #-o

happy end
12-15-2008, 19:27
на 27 дек. ще ходя да го видя и ще ми каже вс той. ина4е вие си говорете квото искате за момента няма да се откажа от тоя мъж НЕ МЕ ИНТ. КОЙ Е КВО Е НА ПРАВИЛ..ИНАТ СЪМ И ИСКАМ САМО НЕГО...днес говорих с 1 4овек който е го е видял ве4е и моито мом4е е питало за мене :-)

Lolla
12-15-2008, 20:24
миличка, моят съвет е : сядай си вкъщи, учи си уроците, постигни нещо в живота, общувай с хора на твоята възраст и на твоя акъл.Намери си приятел, който да е честен с теб, а не да крие що за човек е. Ако толкова държиш-отиди на посещение, кажи че те е заболяло че те е лъгал че е крадец ( или на теб не ти пуика че е такъв), кажи му че го подкрепяш, но не би искала да бъдете зяедно. Знам какво ти е. И всички тук значт какво е да обичащ някого, а той да е далеч/да несподеля чувствата ти/да те разиграва и т.н. Порасни малко и знай че в това е етап през който трябва да преминеш. Не се занимавай с престъпници, защото може да свърщиш и ти в затвора

Lolla
12-15-2008, 20:26
миличка, моят съвет е : сядай си вкъщи, учи си уроците, постигни нещо в живота, общувай с хора на твоята възраст и на твоя акъл.Намери си приятел, който да е честен с теб, а не да крие що за човек е. Ако толкова държиш-отиди на посещение, кажи че те е заболяло че те е лъгал че е крадец ( или на теб не ти пуика че е такъв), кажи му че го подкрепяш, но не би искала да бъдете зяедно. Знам какво ти е. И всички тук значт какво е да обичащ някого, а той да е далеч/да несподеля чувствата ти/да те разиграва и т.н. Порасни малко и знай че в това е етап през който трябва да преминеш. Не се занимавай с престъпници, защото може да свърщиш и ти в затвора

Wrathchild
12-15-2008, 20:34
на 27 дек. ще ходя да го видя и ще ми каже вс той. ина4е вие си говорете квото искате за момента няма да се откажа от тоя мъж НЕ МЕ ИНТ. КОЙ Е КВО Е НА ПРАВИЛ..ИНАТ СЪМ И ИСКАМ САМО НЕГО...днес говорих с 1 4овек който е го е видял ве4е и моито мом4е е питало за мене :-)Тогава защо искаш съвети бе, да те...

mArMaLaDkA
12-15-2008, 21:07
Тц,тц,защото не искаше съвети,затова пусна 2 поредни теми. :?

ucnaHчE
12-15-2008, 21:23
НЕ се занимавай, вече по-добре !!!
Намери си някой на твойта възраст...;)

scoobydors
12-15-2008, 21:44
Ти си знаеш твоето. :?
Защо изобщо пусна тема при положение, че не ни слушаш какво те съветваме... ай ходи след него като искаш толкова! :booooomb: :booooomb:

My6mYLka
12-15-2008, 21:46
ОСъзнай се! Вие нямата никакво бъдеще. Освен това ти си само на 16, можеш да си намериш много по-добър. Мислиш ли, че той те заслужава? А, че ти заслужаваш някой като него?
аз пък мисля, че колкото и да и повтаряме да го остави ..тя толкова се е вманиячило по него , че няма никакъв смисъл !

може да е вманиаченост може да е любов :) абе постъпи както ти искаш все пак не го познаваме този човек може освен криминалния му живот да е добър по душа ( за тфа не съм сигурна :lol: ) :)

happy end
12-15-2008, 22:06
ОСъзнай се! Вие нямата никакво бъдеще. Освен това ти си само на 16, можеш да си намериш много по-добър. Мислиш ли, че той те заслужава? А, че ти заслужаваш някой като него?
аз пък мисля, че колкото и да и повтаряме да го остави ..тя толкова се е вманиячило по него , че няма никакъв смисъл !

може да е вманиаченост може да е любов :) абе постъпи както ти искаш все пак не го познаваме този човек може освен криминалния му живот да е добър по душа ( за тфа не съм сигурна :lol: ) :)
да той има мн добра душа голям пич е но е малко луда глава и прави глупости... :-o алкохола годините и наркотиците (дай може да не е взимал ) го промениха :(

SunShinePearl
12-16-2008, 18:23
Разбирам, че може би го обичаш, но помисли за бъдещето си. Какво те очаква с него ? Нищо - дори не се знае кога ще излезе от там.
А дори и да излезе, какво може да ти предложи? Вече с опетнено досие ....
Не се занимавай.
колкото и да искам да ти кажа бъди с него няма как... :(

cherinka
12-16-2008, 18:42
Бил в затвора?? :lol: Леле, колко сте зле всички.
В затвор БЕЗ присъда не можеш да влезеш...
Щом делото му е другата година, значи все още има шанс да го оневинят.

НА ВСИЧКИ, КОИТО Я ПОСЪВЕТВАХТЕ ДА ГО ОСТАВИ, ВИ ПОЖЕЛАВАМ И НА ВАС ДА ОБИЧАТЕ НЯКОГО ДО ПОЛУДА И ДА ГО ПРАТЯТ В ЗАТВОРА (БЕЗ ДА Е ВИНОВЕН, НАТОПЕН ПРИМЕРНО) И ДА ВИ ВИДЯ КАКВО ЩЕ ПРАВИТЕ!Много сте хитри всички.. остави го, та остави го..

Какво стана с всички вас, които твърдяхте, че любовта е най-силното нещо на света и може да отстоява всички свои принципи, и която всекидневно ви излага пред всякакви малки и големи препядствия и ще е адски жалко ако пред най-малката спънка, която не можете да преодолеете, се откажете от човека на живота ви ?!?!?!

Към авторката: на свиждане не е толкова страшно, всички ония униформени може малко да те стреснат, все пак си на 16г... и такива неща само по филмите си виждала :D всичко си е както си му е реда..
Като за начало провери къде са го задържали и кога са часовете за свиждания.

и друго: преди да решиш да се откажеш от него или каквото и да било друго, първо говори с него!
Трябва да си на ясно заради какви причини е попаднал там, какви намерения има към теб, какви са отношенията му все още към теб и т.н.

Никой не може да ти каже кое е правилно и кое не.
В тоя живот всеки прави грешки периодично, а някои и цял живот..

Ако искаш - рискувай. Виж какво можеш да направиш по въпроса с него и така;)

Според мен за сега той все още ти е някаква тръпка и ти е гадно от факта, че имаш някакви неизживяни моменти с него и за това не искаш да го оставиш на мира..

Първата тема ти е бях чела, но не помня дали бях ти отговаряла:)


Ам, един съвет: Като му идеш на свиждане не му задавай абсолютно никакви въпроси, свързани с това ЗАЩО Е ТАМ. Както сама се досещаш ако е виновен, няма как да ти каже на дълга и на широка какво е, защото следят всички разговори. :D

happy end
12-16-2008, 22:31
cherinka мс за мнението 1 от малкото хора който да кажат НЕ го оставяй 8)
първо верно ще го видя него и ще го питам кво правим сега и тогава ще мисля дали да го оставям ,в което се съмнявам ,че ще стане скоро яката се влюбих в тоя пич :-)
едни негови приятели са ходили при него и той е питал как съм....

nezavisim
12-16-2008, 22:34
abe hora vii nared li ste be :-o pomislete ako po natatuk q zabarka v ne6to i tq zaradi golqmata si obi4 6i zeme go naprai i tq 6i zagazi posle ako e nape4eno taka si izmie racete s neq i dim da go nqma ami ako s4ko spre do 1 vreme i sazdadat naprimer semeistvo kav primer na 1 dete 6i dade toi zn 4e malko sme6no razsajdavam ama .. :o

VHack
12-16-2008, 22:41
Най-добре прави не това което мислиш а което ти се иска, не слушай никой.
ПС. Една песничка незнам дали ще ти хареса Alicia Keys - Fallin'

happy end
12-17-2008, 07:55
Най-добре прави не това което мислиш а което ти се иска, не слушай никой.
ПС. Една песничка незнам дали ще ти хареса Alicia Keys - Fallin'
мс хубава е песента :P
мн си прав ще правя това което ИСКАМ, а НЕ това което е добре за мен пък да става квото ще :booooomb:

cherinka
12-17-2008, 08:32
abe hora vii nared li ste be :-o pomislete ako po natatuk q zabarka v ne6to i tq zaradi golqmata si obi4 6i zeme go naprai i tq 6i zagazi
Може би не знаеш, че разни престъпници, мафии, мошенници, никога не замесват приятелките си! Винаги гледат да ги държат по на страни от проблемите си..
оф..

mirmark
12-17-2008, 08:46
Ако искаш цел живот да ходиш на свиждане и да тръпнеш какво става -родължавай. Ако ли не се огледай около себе си за друг.

nezavisim
12-17-2008, 09:15
abe hora vii nared li ste be :-o pomislete ako po natatuk q zabarka v ne6to i tq zaradi golqmata si obi4 6i zeme go naprai i tq 6i zagazi
Може би не знаеш, че разни престъпници, мафии, мошенници, никога не замесват приятелките си! Винаги гледат да ги държат по на страни от проблемите си..
оф..

az ne sam saglasen no kak i da e :)

blood_dodo
12-17-2008, 09:17
Най-добре прави не това което мислиш а което ти се иска, не слушай никой.
ПС. Една песничка незнам дали ще ти хареса Alicia Keys - Fallin'
мс хубава е песента :P
мн си прав ще правя това което ИСКАМ, а НЕ това което е добре за мен пък да става квото ще :booooomb:Хахахаха. И за това ли пусна две теми? Ами давай, пропилей си живота. Само да ти обадя - един е, и е добре да го изживееш, а не както ти казаха да ходиш само по свиждания през няколко месеца..

evelinka1122
12-17-2008, 10:32
mm az ako bqh na tvoq mqsto nqma6e i da stoq den dale4e ot nego... 6tq da otida da si go vidq kakvoto i da mi struva..........

kha
12-17-2008, 11:00
не мисля че трябва да се виждаш или чуваш с него ... не е за теб.Той не е единствен на замята ще си намериш друг и сам сигрна че няма да е криминално проявен!!! и ще си по щаслива с него !!! :)

happy end
12-17-2008, 17:31
mm az ako bqh na tvoq mqsto nqma6e i da stoq den dale4e ot nego... 6tq da otida da si go vidq kakvoto i da mi struva..........
е и аз искам да го видя и всеки ден се говоря с негови прители питак кога ще ме водят но може само 1 и последната събота от месеца :(

GabisiTa
12-17-2008, 17:33
Вероятно е трудно, но аз не си представям бъдещето ти с него... :?

MakeMeFeel
12-17-2008, 17:33
Добре .. в момента .. каква точно е целта на тази тема ? Ти сама каза , че само ти си знаеш какво искаш и т.н...

happy end
12-17-2008, 17:49
abe hora vii nared li ste be :-o pomislete ako po natatuk q zabarka v ne6to i tq zaradi golqmata si obi4 6i zeme go naprai i tq 6i zagazi
Може би не знаеш, че разни престъпници, мафии, мошенници, никога не замесват приятелките си! Винаги гледат да ги държат по на страни от проблемите си..
оф..
cherinka в думите ти има отново мн истина
сега се сещам че на 1 дек. сутринта като го чух той беше мн пиян и ми каза едно нещо което беше лъжа ....каза ми че е спал през ноща с няква кака а аз знам че не е спал с никва кака а цяла ве4е е пил с едни наши приятели даже видях снимки от вечерта имаше си час и дата преди да говоря с нещо и му се измях и той се засмя и май каза ама ти знаеш къде бех .... нз всякаш е предчуствал че може нещо през деня по-късно през деня и е искал да ме предпази верно и да ме откаже от него с тая лъжа... :-#

cherinka
12-17-2008, 20:27
И как всички решихте, че ще го осъдят до живот и тя цял живот ще му ходи на свиждания?!?
Отговорете ми, моля ви!


KillSwitchEngage, ще е хубаво да правиш разлика между филм и реалност...


nezavisim, след като не си съъгласен с мнението ми, желателно е да изкажеш твоето, не мислиш ли?!

nezavisim
12-17-2008, 20:40
И как всички решихте, че ще го осъдят до живот и тя цял живот ще му ходи на свиждания?!?
Отговорете ми, моля ви!


KillSwitchEngage, ще е хубаво да правиш разлика между филм и реалност...


nezavisim, след като не си съъгласен с мнението ми, желателно е да изкажеш твоето, не мислиш ли?!


ko da ti kaja bratle saglasen sam s KIllSwitchEngage sao4e i naistina ve4e ne sam siguren 4e 6te go osudqt do jivot ili ne6to podobno 6oto ei onova mom4e kadeto e ot sliven deto go ubixa v sf sre6tu 500 leva puskat ubieca kvo e towa ? naistina ve4e se zamislqm dali 6te go upandizqt :?

happy end
12-17-2008, 21:23
ТОЙ НЕ Е УБИЛ ЧОВЕК ЧЕ ДА ГО ОСЪДЯТ НА ДО ЖИВОТ БЕ ХОРА ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ :?
Ще ГО ПУСНАТ МН СКОРО ВЯРВАМ В ТОВА САМО ТРЯБВА ДА ИМАМ ТЪПЕНИЕ ? :-o

VHack
12-17-2008, 21:49
ТОЙ НЕ Е УБИЛ ЧОВЕК ЧЕ ДА ГО ОСЪДЯТ НА ДО ЖИВОТ БЕ ХОРА ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ :?
Ще ГО ПУСНАТ МН СКОРО ВЯРВАМ В ТОВА САМО ТРЯБВА ДА ИМАМ ТЪПЕНИЕ ? :-o

Да наистина може при добро поведение под гаранция да го пуснат иначе може най-малко 3-4 години да седи там :smt102 :smt113 :smt095

varnen4e
12-18-2008, 06:16
Опитвам се да се поставя на твое място и предполагам, че наистина не ти е лесно, но наистина е по- добре да се разделите.

nestle
12-18-2008, 06:38
След като неискаш да повярваш на нас, отиди на терапия при няой терапевт....поговори с него/нея и се осъзнай малко....Защото ти наистина нямаш никакво бъдеще с този човек ;)

hooliganka89
12-18-2008, 06:50
Хах,на скоро прибраха един мой познат в затвора в София,да не става дума за един и същ човек?Ама тоз май го вкараха за наркотици,а до колкото чета твоя е на топло за въоръжен грабеж!?
Е,щом толкова настояваш да си с него,кажи ми как си се представяш след 10 години?
Домакиня в горе-долу добре изглеждаща къща и мъжът ти се пребира от работа към 5 с куфарчето,идва си от съдебната палата,където работи като адвокат.
Или си се представяш в гарсониерка с мебели от Бай-Тошово време,готвиш нещо посно,поради простата причина,че мъжът ти не може да искара достатъчно пари за да ядете месо редовно.
Примерно.
Коя от двете гледки ти допада повече?Коя мислиш,че ти приляга на теб?
Отговори ми на този прост въпрос,моля.

happy end
12-18-2008, 17:38
Хах,на скоро прибраха един мой познат в затвора в София,да не става дума за един и същ човек?Ама тоз май го вкараха за наркотици,а до колкото чета твоя е на топло за въоръжен грабеж!?
Е,щом толкова настояваш да си с него,кажи ми как си се представяш след 10 години?
Домакиня в горе-долу добре изглеждаща къща и мъжът ти се пребира от работа към 5 с куфарчето,идва си от съдебната палата,където работи като адвокат.
Или си се представяш в гарсониерка с мебели от Бай-Тошово време,готвиш нещо посно,поради простата причина,че мъжът ти не може да искара достатъчно пари за да ядете месо редовно.
Примерно.
Коя от двете гледки ти допада повече?Коя мислиш,че ти приляга на теб?
Отговори ми на този прост въпрос,моля.
emi nz kak si predstavqm badesteto....v momenta iskam samo da sme 2
dori i da jiveq v garsoniera ....ne me int. az pak ste bada statliva zasto ste sam s maja koito obi4am i me obi4a

MakeMeFeel
12-18-2008, 17:43
Хах,на скоро прибраха един мой познат в затвора в София,да не става дума за един и същ човек?Ама тоз май го вкараха за наркотици,а до колкото чета твоя е на топло за въоръжен грабеж!?
Е,щом толкова настояваш да си с него,кажи ми как си се представяш след 10 години?
Домакиня в горе-долу добре изглеждаща къща и мъжът ти се пребира от работа към 5 с куфарчето,идва си от съдебната палата,където работи като адвокат.
Или си се представяш в гарсониерка с мебели от Бай-Тошово време,готвиш нещо посно,поради простата причина,че мъжът ти не може да искара достатъчно пари за да ядете месо редовно.
Примерно.
Коя от двете гледки ти допада повече?Коя мислиш,че ти приляга на теб?
Отговори ми на този прост въпрос,моля.
emi nz kak si predstavqm badesteto....v momenta iskam samo da sme 2
dori i da jiveq v garsoniera ....ne me int. az pak ste bada statliva zasto ste sam s maja koito obi4am i me obi4a

Тогава къФ ти е проблема ?! 8-)

aka6a_vamp
12-18-2008, 18:00
оооо втора част на касовата кино продукция....

ZaHaRcHe
12-18-2008, 18:08
Na 16 si ..Maika ti znae li za nego ? oO
I nedei prikazvai gluposti kyde shte jeveesh i taka .
Zemi i pomisli malko nad sluchiloto se i jivota si :shock: :-P

Whyniser
12-18-2008, 18:25
Какво изобщо се занимаваш.Много криминалета.Нали знаеш,че там е само за неколко часа и той се прибира и филма свършва,а ти се надяваш и реалността да свърши като филма.Само,че реалността е различна и то да не кажем драстична от филма.Остави го и си продължавай живота.Намери си някой на твоята възраст.Не се хвърляй на батковци-престъпници.

happy end
12-19-2008, 19:24
хора нещата се объркаха
снощи написах 1 писмо за моя и щях да го дам на един негов фр прибрах го мн добре в чанта ми но сестра ми нз защо ровила там и го намери и го даде на наще.Тати се ядоса вика как можа да ме лъжеш и да тръгнеш с най добрия ми фр .Мама ми е ядосана не ми говори на Тати му мина но тя...Забраниха ми да излизам от нас не ми дават да се виждам с него искат да спра да го обичам...не ми дават да го видя на 27 дек. СЕГА МИ КАЖЕТЕ КВО ДА ПРАВЯ ???? :-# :cry:

blood_dodo
12-19-2008, 19:28
Поговори със сестра си?

Лично мнение е, че родителите ти са на правилната позиция.

happy end
12-19-2008, 19:34
Поговори със сестра си?

Лично мнение е, че родителите ти са на правилната позиция.
как да говоря със сестра ми тя е лигла на 6 год. :?

blood_dodo
12-19-2008, 19:36
Това още повече ме обърква.
Мислех, че е голяма и като е видяла за какво иде реч го е дала на вашите. Ама на 6 години? Оо

niki7y
12-19-2008, 19:51
lelellele...naistina me trognahte..obi4ash go no pomisli za budeshteto si sled towa i sama shte razberesh :-o

happy end
01-10-2009, 22:45
Хора да ви кажа кво стана на 25.12.2008 моя 4овек излезе от затвора и като го 4ух на коледа в 23.30 се разплаках от кеф :grin: но на др ден той беше др не беше оня пич от преди месец :? не ми звънеше когато му звънях той все бързаше за някъде или имаше работа ....я пиеше я оправаше в тях на нова година го питам кво означавам за тебе той вика не искам да живеше с мисълта че ще се оженя за теб... казх му обича преди това той и аз нещо такова ... на 02.01.2009 му звъня той вика сега имам работа звъни след 1 4ас звъня аз след 1.30 той сега отивам да пия с приятели звъни утре на 03.01.2009 му звъни викам кво пр той само ми каза чао и затвори бях в шок :shock: звъня му аз след 30 мин. и го питам щом ми затвори той ми каза слушай какво моми4е има си серьозна гадже от като излязох вс приключи не искам да те наранявам мн си малка не съм за тебе не искам да ти сасипя живота ,не ме заболя от това че си има др а от думите : "тука сега МОЙТО МОМИЧЕ плаче заради тебе" . а аз не плаках ли за тебе не страдах ли .аз си знам през къв ад минах и в кви състояния изпадах по едни време бях на ръба да се побъркам ... :-# . каза ми затвори зада не се кара ме точно с тебе не искам остава ме си приятели квото е било между нас е било и ми затвори аз се разплаках за 5 мин. После станах и продължих напред приех го добре може би пред последния месец го бях преживяла и се бях примилила :-o виках си по-добре да беше си стоял в затвота :-x за кво се върна зада ме зареше заради няква си там ...
още го обичам но той избра друга по голяма от мен ех кво да се пр сега ....върнах се при бишия,който мн ме наранява него път го обичам от 3 год. и още мога да спра въпреки вс болка която ми е причинил..оказа се 4е той ме оби4а но по странен начин това е др исторя с него за нея друг път :(
и така вс свърши с тоя не съм го видяла още от като илезе но някой ден пътищата ни пак ще се пресекът ТОВА Е КРАЯ НО happy end ЗАЩОТО ТОЙ СЕГА Е ЩАСТЛИВ С ДРУГА А АЗ СЪЩО... ПОНЕ ЗА СЕГА 8)

Mi6inka
01-11-2009, 07:44
виждаш ли че докато е бил зад решетките думите ти относно,колко гоо бичаш са били леко преувеличени.... Тооолкова много хора ти казаха да спреш да се занимаваш...е видя ли.... и много бързо отново си хвана гадже (което си обичала от 3 години) :? Как се обичат 2ма?

soul1199
01-11-2009, 07:51
Хора да ви кажа кво стана на 25.12.2008 моя 4овек излезе от затвора и като го 4ух на коледа в 23.30 се разплаках от кеф :grin: но на др ден той беше др не беше оня пич от преди месец :? не ми звънеше когато му звънях той все бързаше за някъде или имаше работа ....я пиеше я оправаше в тях на нова година го питам кво означавам за тебе той вика не искам да живеше с мисълта че ще се оженя за теб... казх му обича преди това той и аз нещо такова ... на 02.01.2009 му звъня той вика сега имам работа звъни след 1 4ас звъня аз след 1.30 той сега отивам да пия с приятели звъни утре на 03.01.2009 му звъни викам кво пр той само ми каза чао и затвори бях в шок :shock: звъня му аз след 30 мин. и го питам щом ми затвори той ми каза слушай какво моми4е има си серьозна гадже от като излязох вс приключи не искам да те наранявам мн си малка не съм за тебе не искам да ти сасипя живота ,не ме заболя от това че си има др а от думите : "тука сега МОЙТО МОМИЧЕ плаче заради тебе" . а аз не плаках ли за тебе не страдах ли .аз си знам през къв ад минах и в кви състояния изпадах по едни време бях на ръба да се побъркам ... :-# . каза ми затвори зада не се кара ме точно с тебе не искам остава ме си приятели квото е било между нас е било и ми затвори аз се разплаках за 5 мин. После станах и продължих напред приех го добре може би пред последния месец го бях преживяла и се бях примилила :-o виках си по-добре да беше си стоял в затвота :-x за кво се върна зада ме зареше заради няква си там ...
още го обичам но той избра друга по голяма от мен ех кво да се пр сега ....върнах се при бишия,който мн ме наранява него път го обичам от 3 год. и още мога да спра въпреки вс болка която ми е причинил..оказа се 4е той ме оби4а но по странен начин това е др исторя с него за нея друг път :(
и така вс свърши с тоя не съм го видяла още от като илезе но някой ден пътищата ни пак ще се пресекът ТОВА Е КРАЯ НО happy end ЗАЩОТО ТОЙ СЕГА Е ЩАСТЛИВ С ДРУГА А АЗ СЪЩО... ПОНЕ ЗА СЕГА 8)taka e po-dobre za teb!! :)

PreciousDiamond
01-11-2009, 08:09
Офф и ти си една обаче .. обичаш тоя изрод , дето беше в затвора, обаче обичаш и бившия си , който обаче те наранява ? :shock: WTF ?

myNameIsImmortal
01-11-2009, 09:09
Абе .. остави го .. ще стане анално податлив като влезе в затвора 8-)
:razz: :razz: :razz:

ImmortalForever
01-11-2009, 09:54
Ние ти казахме че ще стане нещо такова, ама ти не-обичам го. :)

Re5peC7
01-11-2009, 11:05
искам да напрая едно обръщение към нацията..тъй..како Радке..ако четеш това моля те да ми простиш за тва, че ти отказах да ти оправя кранчето..можеш вече да излезнеш от мазето и като идваш насам купи една "Сливенска перла" и донеси малко мусака..тоя път обаче да си облечена :::
П.С. и се среши малко че кучето почва да лае и да бяга като те види

aka6a_vamp
01-11-2009, 11:07
бате спри да се занимааш с него,а нас с тея глупости...дееба драмите,дееба сапунките...