PDA

View Full Version : Отзиви за Eucerin ???



reAL_TRuth
12-14-2008, 15:05
Някой, който е използвал продуктите на тази фирма да изкаже мнение? Консултирах се с медицинско лице, което ми препоръча кремчето за чувствителна кожа и се чудя дали си струва? Знам, че това е индивидуално, но все пак ще ми бъде от полза да чуя и други мнения? Вие сте :)

TheNewReligion
12-14-2008, 15:24
Имам само балсам за устни, от който никак не съм доволна. Ужасно много ми изсушава устните, а е близо 5 лева. :?

masal
12-14-2008, 16:32
Имам само балсам за устни, от който никак не съм доволна. Ужасно много ми изсушава устните, а е близо 5 лева. :? И?За медицинска козметика това е най-евтиният балсам,който можеш да намериш.Не се научихте,че цената не определя качеството.

sweetsunshine
12-14-2008, 16:39
Имам лосион за тяло от който съм много доволна прави кожата ми страшно мека и хубава,имам шампоан против пърхот,който ми помогна,душ-гел от който също съм много доволна,балсам за коса съм ползвала-също ми харесва.Общо казано козметиката е хубава мисля,че няма да съжаляваш,но все пак си е до кожата :)

masal прав/а си,че цената не-винаги определя качеството,но все пак мисля,че Голдън/Руби роуз и тем подобни марки не са много хубави ,имам една приятелка,която беше използвала техен молив и сенки за очи и кожата на клепачите и започна да се лющи :shock:

masal
12-14-2008, 16:50
Имам лосион за тяло от който съм много доволна прави кожата ми страшно мека и хубава,имам шампоан против пърхот,който ми помогна,душ-гел от който също съм много доволна,балсам за коса съм ползвала-също ми харесва.Общо казано козметиката е хубава мисля,че няма да съжаляваш,но все пак си е до кожата :)

masal прав/а си,че цената не-винаги определя качеството,но все пак мисля,че Голдън/Руби роуз и тем подобни марки не са много хубави ,имам една приятелка,която беше използвала техен молив и сенки за очи и кожата на клепачите и започна да се лющи :shock: Абсолютно си права,но аз нямах предвид,че марки от рода на голдън роуз са хубави.Имах предвид,че това е медицинска козметика и дори да струва 5 лева,не означава,че не е е хубава.И аз имам позната,която от сенки на голдън роуз така и се подуха клепачите,че едва си отваряше очите 2 седмици ходеше из коридорите на училището като зомби.

sweetsunshine
12-14-2008, 17:05
Имам лосион за тяло от който съм много доволна прави кожата ми страшно мека и хубава,имам шампоан против пърхот,който ми помогна,душ-гел от който също съм много доволна,балсам за коса съм ползвала-също ми харесва.Общо казано козметиката е хубава мисля,че няма да съжаляваш,но все пак си е до кожата :)

masal прав/а си,че цената не-винаги определя качеството,но все пак мисля,че Голдън/Руби роуз и тем подобни марки не са много хубави ,имам една приятелка,която беше използвала техен молив и сенки за очи и кожата на клепачите и започна да се лющи :shock: Абсолютно си права,но аз нямах предвид,че марки от рода на голдън роуз са хубави.Имах предвид,че това е медицинска козметика и дори да струва 5 лева,не означава,че не е е хубава.И аз имам позната,която от сенки на голдън роуз така и се подуха клепачите,че едва си отваряше очите 2 седмици ходеше из коридорите на училището като зомби.Да,сега разбрах.

Попринцип медицинската козметика според мен е най-добра(поне за моята кожа).

Axel_f
12-14-2008, 17:51
И на мен ми харесват продуктите на Eucerin, само дето са скъпички :? Но все пак по-добре повече пари за качествена козметика, отколкото неприятни последствия по-късно.

ПП Голдън Роуз са най-големият боклук, аз имам едни сенки, от които абсолютно винаги ме болят очите като си сложа :shock: Добре, че още в началото се осъзнах от какво е и спрях да ги ползвам.

MissitY
12-15-2008, 10:26
Eucerin са си медицинска козметика.Нямат равен....Всъщност може и да имат,но аз съм страшно доволна от продуктите за мазна кожа.Сега ще си купувам някакъв техен гел. :grin:

sweetsunshine
12-15-2008, 23:33
Eucerin са си медицинска козметика.Нямат равен....Всъщност може и да имат,но аз съм страшно доволна от продуктите за мазна кожа.Сега ще си купувам някакъв техен гел. :grin: Имат равни.Препоръчвам ви Виши и Авен(също медицинска козметика.)

TheNewReligion
12-17-2008, 15:00
Имам само балсам за устни, от който никак не съм доволна. Ужасно много ми изсушава устните, а е близо 5 лева. :? И?За медицинска козметика това е най-евтиният балсам,който можеш да намериш.Не се научихте,че цената не определя качеството.
Права си. Очевидно е, че и марката не го определя. 8)

Dark_Angel_F
12-17-2008, 15:12
Определено марката има огормно значение за качеството ! А за сенките на голдън роуз онзи ден си взех професионална палиртра на голдън роуз ( 5 цвята ) и поне за сега нямам абсолютно никакъв проблем. А като изключа сенките всичката ми козметика е маркова , за да съм сигурна в качеството на продукта.