PDA

View Full Version : Опа, Обичам те! ^^



pandelka
12-14-2008, 16:57
Казвали ли са ви "обичам те" съвсем неочаквано? Случвало ли ви се е да ви изненадат по този начин? Приятна или не съвсем беше изненадата за вас? Ако най-добрият/добрата ви приятел/ка от срещуположния пол го направи как бихте реагирали ?

Lekov
12-14-2008, 17:01
ем бих се изсмял като за световно :D :D :D :D

BlindedAngel
12-14-2008, 17:23
Да казвали са ми го...Отвърнах с "благодаря"...

Kostadin_682
12-14-2008, 17:27
Казвали ли са ви "обичам те" съвсем неочаквано? Случвало ли ви се е да ви изненадат по този начин? Приятна или не съвсем беше изненадата за вас? Ако най-добрият/добрата ви приятел/ка от срещуположния пол го направи как бихте реагирали ?
ами до сега не .. :?

MakeMeFeel
12-14-2008, 17:27
Представям сии 8-)
- Обичам те !
- Оо .. толкова си мил/а .. Мерси .. аз трябва да тръгвам 8-)

TooLittelTooLate
12-14-2008, 17:28
Да, изненадвали са ме, но беше страшно положително, защото чувствата бяха поделени и всичко си беше супе. А за най-добрия ми приятел- да направи го, но не точно с тия думи, еми почувствах се гадно, че не мога да му отвърна така както той би искал, казах му, че и аз го обичам като приятел. И оттогава вече не сме същите приятели, той се промени...

maLchy
12-14-2008, 17:32
и двете неща са ми се случвали...казаха ми го изненадващо и беше невероятно изживяване :grin: а се е случвало и най-добрият ми приятел(вече не де)да ми го казва ии след това драстично се промениха отношенията ни

scoobydors
12-14-2008, 17:37
Да казвали са ми го...Отвърнах с "благодаря"...

И на мен ми се случи веднъж това... :-D

Много пъти са ми казвали, че ме обичат. Било то приятели и не само...
И още повече ако е спонтанно бих се зарадвала още повече. Абе готина работа си е тва. :D

nikitka_
12-14-2008, 17:51
Да.. казвал ми го е най-добрият ми приятел!Беше ужасно!Нямаше начин да отговоря на чувствата му така,както той искаше и приятелството ни завинаги се развали ... :?

MartyParty
12-14-2008, 17:56
М,да,сегашният ми приятел ми го каза няколко седмици след като тръгнахме.Аз повече се стреснах,отколкото ми стана приятно и го зяпах няколко секунди без нещо да казвам.Не беше нещо,което исках да чуя толкова скоро. :?

KeIsHa_07
12-14-2008, 21:43
:grin: казвали са ми го обаче най-много се учудих когато бившият ми приятел с който ходех от 5 дена някаде и до тогава ми казваше че да кажеш обичам те парвите 2 или 3 седмици за него би било мн стряскащо,на 5 ден ми каза "ами случва ми се нещо което не бях изпитвал...мисля че се влюбвам в теб..." и само няколко сец след това "обичам те!" и аз бях точно така - :shock: :D и казах "знаеш ли колко много те харесвам" :grin: :grin: :grin: просто нямах време за да реагирам по никакъв друг начин :o :grin:

shokoto91
12-14-2008, 21:53
да някакъв маняк по чата?!?!?!?! По-малък от мен от моя град се беше влюбил и изведнъж заяви, че ме обича! Пуска някакви клипчета с мои снимки във vbox и ми писа името с графити по стените срещу училището - беше кошмар... не искам пак да се забърквам с такива!!!

sh3_1s_7h3_0n3
12-14-2008, 22:02
Честно казано последния път като го чух маалко не можех да повярвам, защото знаех, че Той изпитва нещо и, че няма да ми го каже толкова лесно, обаче той ахъ-ахъ се престраши. Бях изключително учудена, но ми стана и много мило, защото знаех, че за него тези две думи значат наистина много и се почувствах особено специална. Абеее беше си приятна изненада. :oops:

beb4yy
12-14-2008, 22:09
да и е супер сладко и готино зависи от кого е :P

vetev
12-14-2008, 22:54
Представям сии 8-)
- Обичам те !
- Оо .. толкова си мил/а .. Мерси .. аз трябва да тръгвам 8-)

хммм не класика:
-Обичам те!
-ООО и аз те харесвам мило :)
:razz:

Seducti0n
12-14-2008, 23:50
Да, наскоро...

_M1rkA6t0_k0tI_
12-15-2008, 06:56
да изненадвали са ме.. казвал ми го е най-добрият ми приятел ... преди ме обичаше.. ставаше заради мен... плакал е пред мен заради това... но след времето се примири ,че го боичам само като приятел и не мога без него и отшумя след много мъки:)реагирах доста странно.. и нищо не отговорих конкретно 1воначално..след това.... му казах "знаеш че и аз те обичам но като приятел"

Bobs
12-15-2008, 07:22
да и е супер сладко и готино зависи от кого е :P

+1 :)

TheMaggie
12-15-2008, 15:14
Хмм.. преди 5 минути ми го казаха. Всъщност не беше най-добрият ми приятел, но най-близкият ми приятел от училище и беше доста неочаквано.Ситуацията беше следната (разговор в Skype) :
Maggie се усмихва
Добри обича Маги
Маggie: (sun)
Добри е обиден,че Маги не го обича.
Maggie казва,че го обича.

T'ва е писано с онези "/me". Беше доста изненадващо, но не и смущаващо... :)