PDA

View Full Version : Защо .. ?



InnchetO
12-14-2008, 16:57
Защо късате с дадено гадже ? Тъп въпрос , да , но имало ли е случай да не късате просто защото химията не ви се получава ? Да кажем /за момчета/ защото не ви е пуснала ? Или /за момичета/ защото е имал друга ?

Споделете :)

pandelka
12-14-2008, 17:01
Ами аз веднъж скъсах с гаджето си поради много тъпа причина (но за мен не чак толкова ) . Просто най-добрата ми приятелка беше влюбена в него и аз не можех да и причиня да ни гледа заедно .. Просто беше ми много гадно,че трябва да избирам,но реших,че така ще бъде най-добре.Не мога да кажа,че не съм го обичала достатъчно ..просто и аз съм била на мястото на приятелката ми веднъж и хич не ми беше приятно ии за това и не исках да го причинявам на който и да билО.!!

Lekov
12-14-2008, 17:03
Ами аз веднъж скъсах с гаджето си поради много тъпа причина (но за мен не чак толкова ) . Просто най-добрата ми приятелка беше влюбена в него и аз не можех да и причиня да ни гледа заедно .. Просто беше ми много гадно,че трябва да избирам,но реших,че така ще бъде най-добре.Не мога да кажа,че не съм го обичала достатъчно ..просто и аз съм била на мястото на приятелката ми веднъж и хич не ми беше приятно ии за това и не исках да го причинявам на който и да билО.!! много благородно евала :)

xpici
12-14-2008, 17:12
Просто не беше за мен :)

Nathan
12-14-2008, 17:18
То като не става... има ли смисъл да се опитва :)
Казваме си "Чао" и може би се виждаме, а в повечето случай не :)

MakeMeFeel
12-14-2008, 17:19
Защото просто усещах, че не е за мен .. Не се получаваше, нямахме общи теми за разговор .. С две думи .. абе не беше за мен 8-)

TooLittelTooLate
12-14-2008, 17:21
Еми и случаи, в които просто не издържаш. Смисъл с един скъсах, не защото не го обичах, а защото не издържах непрестанната му ревност. Беше много тъпо хем ме ревнува и нямам право да говоря с никого, и хем възможно най-рядко ми обръща внимания. И накрая просто казах край, дойде ми до гуша от него и тка. Има много и различни причини, които да нямат много общо с чувствата. :)

beachy_bunny
12-14-2008, 17:26
хм ... най-често след 3 дни заедно и пеперудите срират да ми пъркат в коремчето .. и .. :х

Bobs
12-14-2008, 17:30
ми с предишното ми гадже скъсахме защото просто беше прекалено недорасъ ли незнаеше какво иска и не ми се занимаваше да го чакам да разбере

maLchy
12-14-2008, 17:44
попринцип за глупости но щом сме решили да се разделим е имало причини...много рядко е било нещо по сериозно..повечето или от ревност или не се е получавало

zaraaa
12-14-2008, 17:49
Просто не ни беше писано да бъдем заедно, а и той каза, че вече няма чувства към мен.....

nikitka_
12-14-2008, 17:57
Защото се опитваше да ми потъпка достойнството... Въпреки че много го обичах,го оставих :)

PerfectStrang3r
12-14-2008, 18:00
Аз съм слагал край заради болезнена ревност, както и когато се загуби тръпката в мен...

scoobydors
12-14-2008, 18:04
99 % от случеите съм ги късала, защото нямаше вече химия. Бързо си омръзвахме. Не съм имала екстремни ситуации (изневери и прочие) :D

KimBerLy1912
12-14-2008, 19:44
Защо да е тъп въпроса? : )) Според мен даже е много хубав : )
Като бях малка обикновенно първата по-сериозна караница беше последвана от късане :D Сега нещата се промениха (не че съм голяма :D ) ...Просто винаги търся компромисен вариант,опитвам се да изгладя нещата или обсъждаме и разговаряме по проблема : ))
Причините,поради които мога да скъсам някого,са доста:не съм готова за връзка;не искам да поемам риск с даден човек;той/аз заминава/м за някъде;изневяеа..ъъъ тия се сетих..Обаче искам да обобщя,че за мен край на една връзка е много сериозно нещо...и гледам да го избягвам.. Е,понякога се налага.. :D

CinDeReLLa_
12-14-2008, 19:53
Защото просто усещах, че не е за мен .. Не се получаваше, нямахме общи теми за разговор .. С две думи .. абе не беше за мен 8-)

+1 :)

beb4yy
12-14-2008, 22:32
Ами аз веднъж скъсах с гаджето си поради много тъпа причина (но за мен не чак толкова ) . Просто най-добрата ми приятелка беше влюбена в него и аз не можех да и причиня да ни гледа заедно .. Просто беше ми много гадно,че трябва да избирам,но реших,че така ще бъде най-добре.Не мога да кажа,че не съм го обичала достатъчно ..просто и аз съм била на мястото на приятелката ми веднъж и хич не ми беше приятно ии за това и не исках да го причинявам на който и да билО.!! ебати душичката си ти :-)

MaMkaMy
12-14-2008, 22:43
хахахах начетох се на глупости :D:D:D :razz: :razz: :razz: