PDA

View Full Version : Confused!



^*СлЪнЧиЦе^*
12-14-2008, 17:08
Може би е поредната тъпа тема или поне така ще ви се стори, но за мен наистина има значение, тъй че моля без гаври. От почти 2 месеца и си падам по едно момче. В началото всичко вървеше супер - говорехме си,пишехме си по скайп,закачахме се,той ми пращаше "мечки" по скайп по собствено усмотрение. После изведнъж нещо се промени,вероятно защото му се озъбих няколко пъти,когато той пускаше тъпи шегички,а аз бях в кофти настроение. Отдалечихме се. Този петък реших да му призная за чувствата си и понеже бях несигурна му изпратих смс,че искам да говорим. Той дойде при мен през голямото междучасие и ме пита. Аз му казах "Ами просто исках да ти кажа,че от известно време ти се кефя,смисъл падам си по теб." Той ме погледна хмм разбиращо и ме гушна. Какво би могло да значи това и какво да правя от тук нататък. :(

п.с. Всичко започна на Хелоуин, когато имаше парти в училището ми. По едно време останахме само двамата да лежим на поляната пред главната сграда и тогава пуснаха I Don't Wanna Miss a Thing.

Мерси предварително. :)

pandelka
12-14-2008, 17:13
Мн хубаво се е получило след като си му казала.Ами аз мисля,че може би и той "ти се кефи " .. :)Аз бих го приела положително ;) Пожелавам ти успех!

cinderella_gugutka
12-14-2008, 17:14
ти.си.направила.1-та.кра4ка-сега.е.негов.ред :)
ако.и.той.те.харесва.по.прин цип.трябва.да.те.покани.на.к афе.или...има.и.други.неща.но .той.е.на.ход

ImmortalForever
12-14-2008, 17:15
Аз мисля че и той си пада по теб. :)

TooLittelTooLate
12-14-2008, 17:17
И според мен той има чувства....просто изчакай да си ги признае. Успех :) :-)

^*СлЪнЧиЦе^*
12-14-2008, 17:21
Забравих да добавя нещо много важно! : След като ме погледна той ми каза "Мноо сори" ... ето тук нещата се оплитат. :(

MakeMeFeel
12-14-2008, 17:21
Ами .. не знам дали има чувства .. никога не можеш да си сигурна ... :?

TooLittelTooLate
12-14-2008, 17:24
Забравих да добавя нещо много важно! : След като ме погледна той ми каза "Мноо сори" ... ето тук нещата се оплитат. :(


Да, наистина нещата се оплитам. Можеш да изчакаш той да си каже чувствата или да поговориш с него и да си изясниш всичко.

UnaBletoLoVeU
12-14-2008, 17:31
Ми според мен "Много сори" е извинение, че чувствата не са взаимни, а гушкането-нещо като приятелка подкрепа.

beachy_bunny
12-14-2008, 17:32
Забравих да добавя нещо много важно! : След като ме погледна той ми каза "Мноо сори" ... ето тук нещата се оплитат. :(


Да, наистина нещата се оплитам. Можеш да изчакаш той да си каже чувствата или да поговориш с него и да си изясниш всичко.
съгласна ! ... а ти защо не попита " Сори за ? "

venitywe
12-14-2008, 17:37
и на мен ми се е случвало подобно нещо. харесвах си едно момче страшно много и като му го казах той ме гушна. но не защото и той изпитва същото, а за да не ми е гадно...много беше кофти

maLchy
12-14-2008, 17:39
поговорете по задълбочено за това какво чувстваш ти и ако през цялото време мълчи накрая го попитаи за какво е било това "сори"и когато ти отговори мисля че вече трябва да си малко по наясно дали има чувства или не...Успех и от мен :)

zaraaa
12-14-2008, 17:45
Поговори с него относно неговите чувства........

happy_cute
12-14-2008, 19:38
Заеби го!Ако почнеш да му се омилкваш той ще свикне с теб и самочувствието му ще стигне до небето.Накарай го да ревнува като те види с друг,дръж се студено и той ще осъзнае какво е загубил :smt001

beb4yy
12-14-2008, 19:43
Ами .. не знам дали има чувства .. никога не можеш да си сигурна ... :? абсолютно може да те е прегърнал за да нети стане гадно

beb4yy
12-14-2008, 19:43
Ами .. не знам дали има чувства .. никога не можеш да си сигурна ... :? абсолютно може да те е прегърнал за да нети стане гадно

scoobydors
12-14-2008, 19:57
И според мен той има чувства....просто изчакай да си ги признае. Успех :) :-)

И аз така мисля. ;)

F_CK_all_I_need_is_U
12-14-2008, 21:19
Чувствата ви не са взаимни..

l0v3
12-15-2008, 13:03
Мн хубаво се е получило след като си му казала.Ами аз мисля,че може би и той "ти се кефи " .. :)Аз бих го приела положително ;) Пожелавам ти успех!


napalno saglasna :)

^*СлЪнЧиЦе^*
12-15-2008, 14:01
Meрси много за отговорите на всички, независимо че някои от тях бяха леко злобнички. В крайна сметка едно ми стана ясно - не мога да тълкувам еднозначно. : )

TheMaggie
12-15-2008, 14:24
Действията му наистина не могат да бъдат тълкувани еднозначно. Най-лесно можеш да разбереш като говориш с него. :)

zwezdichkaTa
12-15-2008, 14:37
мисля 4е те харесва :oops: успех :-)

aHeJlua
12-15-2008, 15:10
И според мен той има чувства....просто изчакай да си ги признае. Успех :) :-)

И аз така мисля. ;)



+ 1

mynichka
12-15-2008, 15:41
доста гадно се е получило ..но лично мое мнение си е, че не си пада по теб ..а те е гушнал за някаква подрепа

MoHuTo
12-15-2008, 15:50
"Леко злобнички"... ?! Авторке мога ли да попитам кои са злобничките отговори - отрицателните ли :-o А относно това, дали те харесва.. хм според това, което разказа мисля, че не - ако те харесваше, не смятам, че думата, която би употребил щеше да е Сори...най-вероятно щеше да ти каже, ако чувството беше взаимно... така че сама си прави изводите :)

^*СлЪнЧиЦе^*
12-15-2008, 16:08
ни се вкарваи в некви филми ве братле.СОРИ.
Под това имам предвид "леко злобнички". Иначе приемам отрицателните отговори, уважавам мнението на другите. Не съм няк'ва озлобена тийнейджърка, която не приема "Не." за отговор. : )

nymphadora
12-15-2008, 17:25
ше стане работата :grin:

insanity_666
12-15-2008, 18:00
Ми според мен "Много сори" е извинение, че чувствата не са взаимни, а гушкането-нещо като приятелка подкрепа.

съжалявам, но и аз мисля така. така или иначе ти си направила каквото е по силите ти, не се натягай повече - той вече знае за чувствата ти, така чв ако има нещо от негова страна, ще дойде сам. ако не - съчувствам ти, но ще го преживееш ;)