PDA

View Full Version : Как да му покажа, че съм готова на всичко?



Bobs
12-14-2008, 17:45
Има едно момче което харесвам вече повече от 2 години....бяхме най-добри приятели мн дълго време и просто се сслучи така че почнах да изпитвам чувства към него.Но каквото и да правя просто изобщо не ме приема за нещо повече от просто човек с когото може да споделя.Имам чувството че дори и до луната да отиде пак няма да е нещо особено за него.И незнам как да му покажа че съм готова на всичко за него и да види какво има. :( Причинява ми болка без дори да се осъзнава и се чудя има ли шанс изобщо да мога да го спечеля.Съжалявам ако досаждам с поредната банална история :)


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

venitywe
12-14-2008, 17:47
едно важно уточнение - харесваш ли го, или го обичаш?

PerfectStrang3r
12-14-2008, 18:09
Очевидно го обичаш много. Кажи му, че е така и според реакцията му ще разбереш дали имаш шанс.. знам, че е трудно, но няма друг начин..

pandelka
12-14-2008, 18:11
Ако го обичаш..за тебе ще е по-добре да му кажеш за да разбереш,дали и той има чувства към теб.,. )

beachy_bunny
12-14-2008, 18:18
след всичките съвети които ти дадоха момичетата от по - горните постове ... ще си зададеш въпроса " Ами след като му кажа .. и той ако не е готов да бъде нещо повече от приятел с мен ... и ако се отдръпне .. и ако го изгубя ... няма да го имам нито като "гадже" нито като приятел ... " Помисли добре върхо това ... ти сама казваш Но каквото и да правя просто изобщо не ме приема за нещо повече от просто човек с когото може да споделя. и да му кажеш най-много да развалиш хубавото приятелство ... изчакай още малко .. и му кажи ако по някакъв начин ти покаже , че има по силни чувства от нормалните за едно приятелство . УСПЕХ ... и не бързай :-) :)

scoobydors
12-14-2008, 18:19
Еми поговори с него. Той не може да гадае какво става с тебе. Нямаш какво да губиш, така че ... ;)

Bobs
12-14-2008, 18:27
аз му казах точния отговор му беше:Не искам да казвам думите, които пиша, но трябва. И то не заради мен.
Трябва да спрем да общуваме. За твое добро.
Вече ти казах - наранявам те без да искам, а мисълта, че трябва да те лъжа за всичко не ми се нрави. Не желая да те наранявам, да те дразня и прочее.
Всеки път когато ти ме питаш аз трябва да те лъжа, за да нямаме проблеми.. Едва ли ти искаш да знаеш, че те лъжа постоянно, а и аз не искам да го мисля. Ако правим и продължаваме така, това нашето няма да е приятелство, ами някакъв измислен розов свят.Т'ва е двустранен процес. Ти се затваряш, аз се затварям и нищо. Т'ва е безмислено, безцелно и други подобни думи. Мразя такива неща. Тоест нямам намерение да продължа да правя това, което нежелая - да те наранявам.
А ТИ си мисли каквото искаш. Може аз да съм по-вдетенения, но поне имам зряла преценка над нещата, които върша, а не се заебавам в себе си, за да не го видят другите.
Не искам да те обидя с това, но просто не искам да намразвам себе си, заради теб.
Отново.

общо взето това беше...и да обичам го прекалено много...лошото е че след като му казах всичко това и той се отдръпна от мен и ме остави в момента когато имах ужасно голяма нужда от него и пак немога да го оставя.Абсолютно всичко съм готова да направя за този човек

happy_cute
12-14-2008, 19:23
Ми аз ти предлагам да се отдръпнеш от него,да те види с някой друг.Така или ще осъзнае,че те обича и те е приемал за даденост или просто ще се отдалечите и ще спреш да се самоизмъчваш като всеки ден си с него и трябва да се ограничаваш да сте само приятели.