PDA

View Full Version : Псевдо приятелка



venitywe
12-14-2008, 17:57
Още сега ще кажа, че просто споделям и не искам коментари от сорта на "лапешки истории" и т.н. Значи, миналата година почнах да се видя с едно момиче от класа и постоянно бяхме заедно. Споделяхме си всичко. Тази учебна година обаче тя си намери една дружка с много пари и съвсем ме остави... Пак ходим по кафетата, пак си споделяме, но се надува страшно много... И още нещо. В началото на учебната година си бях харесала супер много едно момче от даскало. Въпросната ми приятелка казваше, че винаги е искала най-доброто за мен. И какво стана-няколко дена след като ми го каза, започна да забива момчето което харесвам и имаше шанс да се полу4и нещо между тях... От тогава аз не и споделям нищо, а тя ме гледа мръсно и ми се дърпа... Да ги знам в непорастналите деца :-x

AFT
12-14-2008, 18:19
Те са си лапешки истории. =) Не се ядосвай за подобни неща. Просто не си попаднала на свестен човек - е, има няколко милиарда. Трябва да се научиш да извличаш положителното от разните ситуации. (:

DJEB
12-15-2008, 17:03
Те са си лапешки истории. =) Не се ядосвай за подобни неща. Просто не си попаднала на свестен човек - е, има няколко милиарда. Трябва да се научиш да извличаш положителното от разните ситуации. (:

и аз съм на същото мнение ,само дето бих казала че историята си е класическа... :)

Bubbly
12-15-2008, 18:11
Както казаха преди мен, абсолютна класика. Не знам дали има много момичета, които не са минавали през подобно скарване сай-добрата си приятелка.Аз изживях нещо подобно в 6-7 клас, осъзнавах, че са глупости, но толкова ревах... Успех и лека вечер. :)