PDA

View Full Version : криза при момичетата



niki7y
12-14-2008, 18:02
извинявам се, ако има друга такава тема, но имате ли това чуство като при мен , че сте дебела..пробвам всякакви диети..според вас на 15,16 години колко е нормалното тегло :( :( :(

Evanescencefan
12-14-2008, 18:05
Зависи от височината,а и кг седят различно на всеки.Зависи също така дали имаш мускулна маса или не.

Neprikosnovena
12-14-2008, 18:11
от Височината ти изваждаш 100-110 см и получаваш теглото
Например: аз съм 167см вадя 110 и става 57, а аз съм 50-51кг
:) :P :wink:

girl91
12-14-2008, 18:41
от Височината ти изваждаш 100-110 см и получаваш теглото
Например: аз съм 167см вадя 110 и става 57, а аз съм 50-51кг
:) :P :wink:
Пълни глупости :lol:


Зависи от височината,а и кг седят различно на всеки.Зависи също така дали имаш мускулна маса или не.
Точно!

Лично на мен ми е омръзнало да чета подобни теми! Толкова ли не можете да прецините дали сте "дебели" или не??? Огледало нямате ли за да се видите? Дадени килограми седят по един начин на един човек и по друг начин на дург човек.

therichbitch
12-14-2008, 18:58
от Височината ти изваждаш 100-110 см и получаваш теглото
Например: аз съм 167см вадя 110 и става 57, а аз съм 50-51кг
:) :P :wink:
tva deto izvagda6 110 sa pulni gluposti az sum 175 i ako bqh 65 kg 6tqh da sum ebatiii..., a ti trqbva da si okolo 47-8 za da si naistina slaba za tvoq rust

Wrathchild
12-14-2008, 19:57
Аре бе? За това ли всяка една таблица, която имам показва, че 45-50 кг е идеално за моята височина (156). Самата аз съм 47 килограма, но дори като бях с 2 кила отгоре не изглеждах дебела, а бях в перфектна форма. Сега се чудя как да напълнея. А мускулна маса нямам и 1 грам.

niki7y
12-15-2008, 14:07
Аре бе? За това ли всяка една таблица, която имам показва, че 45-50 кг е идеално за моята височина (156). Самата аз съм 47 килограма, но дори като бях с 2 кила отгоре не изглеждах дебела, а бях в перфектна форма. Сега се чудя как да напълнея. А мускулна маса нямам и 1 грам. ъъ ти на колко си :)

fenkatakrisi952
12-15-2008, 14:55
Всеки има такъв период 8-)

pifiella
12-15-2008, 14:55
da!!!

akinom
12-15-2008, 14:59
тук има 6 лъжци :booooomb: :shock:

RawrrrBear
12-15-2008, 15:10
Нямала съм точно такъв проблем,но се ядосвах,че кожата ми е тъмна,но отвреме на време съм се дразнила,че съм била дебела,но при всеки човек е различно и зависи от мускулната маса и масата на костите. :)

GabisiTa
12-15-2008, 15:24
Да :( И странното е, че си изглеждам нормално, същите килограми съм си както и преди, но се чувствам по-дебела и сега се опитвам да сваля някой килограм...

П.С. Изобщо не са верни тези таблици .. :)

Crush
12-15-2008, 16:25
Да ти имам проблема! На всеки човек различно му стоят килограмите. На някой не им отива да са просто много слаби или много дебели. Аз например не понасям момичета отпред като шкурка и отзад като шперплат. Еми са каквото и да си говорим здравето отвътре личи отвън. Отслабвай или дебелей до степен, която ще те кара да се чувстваш добре. Останалото е просто гонене на цифри без резултат!

Zaharinka
12-15-2008, 18:24
Да,като преям и ми се подуе корема и не мога да се вдигна :( :(

Wrathchild
12-15-2008, 19:41
Аре бе? За това ли всяка една таблица, която имам показва, че 45-50 кг е идеално за моята височина (156). Самата аз съм 47 килограма, но дори като бях с 2 кила отгоре не изглеждах дебела, а бях в перфектна форма. Сега се чудя как да напълнея. А мускулна маса нямам и 1 грам. ъъ ти на колко си :)То няма много общо, да ти кажа. Но когато бях на 15 тежах 49. Но ще ти кажа някои неща.
1. Много зависи от пропорциите ти - има момичета с едра структура. Тези момичета никога няма да имат фигура на манекенка и това няма нищо общо с мазнините.
2. Може да си с тежки кости. Например 2 момичета на едни и същи килограми могат да изглеждат по различен начин - едната да е закръглена, а другата много слаба. Просто защото слабата е с тежки кости, които допринасят за килограмите.
3. Много важно е да запомниш, че ти си в пубертета, поне така мисля. По време на пубертета е напълно нормално да качиш килограми. Превръщаш се в жена, а жените имат повече мазнини. Ако смяташ, че са ти излишни килограмите - приемай повече течности, яж често, но по малко. Няма смисъл да се ограничаваш, само че яж с мярка - вместо 2 шоколада за час, изяж в рамките на деня половин шоколад - 1/3 сутрин, 1/3 на обяд и 1/3 на вечеря. Впрочем, от шоколада не се пълнее, но за всеки случай си купувай натурален - хем ще знаеш, че няма натъпкани глупости, дето да ти се лепнат, хем ще си утолиш жаждата за сладко. Макар и леко да горчи, пак е със захар. Имай предвид, че точно в процеса на развитие не трябва да се лишаваш от храни. И не е хубаво да пазиш диети - те са за тези, които наистина имат ПРОБЛЕМ с килограмите. Ти надали си от тях. И за да пазиш добра форма прави физически упражнения, ако ще това да значи коремни преси и качване на стълби.

Rofl4e
12-15-2008, 21:18
Аз съм почти на 16 иии съм 167см - 54 кг

My6mYLka
12-15-2008, 21:39
никога не съм се чуствала дебела защото съм 1.68см и тежа около 46-49г 8-) :(

sweetsunshine
12-15-2008, 23:07
Аре бе? За това ли всяка една таблица, която имам показва, че 45-50 кг е идеално за моята височина (156). Самата аз съм 47 килограма, но дори като бях с 2 кила отгоре не изглеждах дебела, а бях в перфектна форма. Сега се чудя как да напълнея. А мускулна маса нямам и 1 грам. ъъ ти на колко си :)То няма много общо, да ти кажа. Но когато бях на 15 тежах 49. Но ще ти кажа някои неща.
1. Много зависи от пропорциите ти - има момичета с едра структура. Тези момичета никога няма да имат фигура на манекенка и това няма нищо общо с мазнините.
2. Може да си с тежки кости. Например 2 момичета на едни и същи килограми могат да изглеждат по различен начин - едната да е закръглена, а другата много слаба. Просто защото слабата е с тежки кости, които допринасят за килограмите.
3. Много важно е да запомниш, че ти си в пубертета, поне така мисля. По време на пубертета е напълно нормално да качиш килограми. Превръщаш се в жена, а жените имат повече мазнини. Ако смяташ, че са ти излишни килограмите - приемай повече течности, яж често, но по малко. Няма смисъл да се ограничаваш, само че яж с мярка - вместо 2 шоколада за час, изяж в рамките на деня половин шоколад - 1/3 сутрин, 1/3 на обяд и 1/3 на вечеря. Впрочем, от шоколада не се пълнее, но за всеки случай си купувай натурален - хем ще знаеш, че няма натъпкани глупости, дето да ти се лепнат, хем ще си утолиш жаждата за сладко. Макар и леко да горчи, пак е със захар. Имай предвид, че точно в процеса на развитие не трябва да се лишаваш от храни. И не е хубаво да пазиш диети - те са за тези, които наистина имат ПРОБЛЕМ с килограмите. Ти надали си от тях. И за да пазиш добра форма прави физически упражнения, ако ще това да значи коремни преси и качване на стълби.Wrathchild напълно права си!
Аз например съм 178-9 и теглото ми варира между 55-60 кг като мисля,че е напълно нормално,а и съм с нормално телосложение.Обаче като кажа колко кг съм всички ме гледат доста учудено :D ,но просто имам тежки кости.

Иначе разбирам защо съм си с нормално поне за мен телосложение.ВСЕКИ ден ям шоколад 8-) и то по няколко пъти на ден на долу-горе еднакви интервали.Ям и някакви по-боклучести храни като хамбургерите от училище чипсове и т.н.,но ям по малко и на често.Даже и сега с 2 чаа през ноща ям бисквити с течен шоколад :D

Пия по минимум 2 л вода на ден и си пия и натурални сокчета,айрян,кола,фанта и подобни :D

Не ям много здравословни храни,но изразходвам достатъчно енергия,че да не ми се лепи нищо излишно :)

varnen4e
12-16-2008, 05:54
Да, доста често... Но нямам воля за диети, което ме депресира..

Wrathchild
12-16-2008, 05:55
sweetsunshine, ето, виждаш ли как няма смисъл от диети? Между другото, дори да не си с тежки кости, теглото си ти е нормално.

Cameo
12-16-2008, 06:08
Хах то да беше понякога...

MiLeNcHeToO
12-16-2008, 13:11
Аха, от доста време се чувствам дебела :cry:
Надявам се, че скоро ще успея да го променя. Надеждата умира последна. 8-)

Evanescencefan
12-16-2008, 13:51
Аха, от доста време се чувствам дебела :cry:
Надявам се, че скоро ще успея да го променя. Надеждата умира последна. 8-)...освен ако не я изпревариш! 8-)

xpreciousx
12-16-2008, 17:23
Ем аз никога не съм се чувствала дебела :P в момента съм 166 и съм 45 кг и фигурата ми е мн добра :grin:

DiScOnEcTeD
12-16-2008, 18:09
олее аз надебелея ли с един .. два килограма и вечее съмм в криза :D :D :D :D :D :D :D :D

Sunny_stz
12-16-2008, 20:52
Тук 82 процента са отговорили с ДА!Кво ви става е момичета!Сигурна съм че повечето от вас са си напълно нормални и само се филмират!!!Внушавате си някви неща,не можем всички да сме манекенки с идеално тегло и височина!!Ако ние не се приемаме такива каквито сме и другите няма да могат да ни приемат!Ако искате да промените някоя част от тялото става със спорт,а не хленчене по форумите!

niki7y
12-18-2008, 17:57
олее аз надебелея ли с един .. два килограма и вечее съмм в криза :D :D :D :D :D :D :D :D :D mersi podobn0o

dan4ety
12-18-2008, 18:07
Понякога, но много, много рядко се чувствам напълняла леко. И си казвам "Хм... напълняла съм сякаш. Нищо." И това ми е :lol: И ми минава бързо и пак почвам да си се смятам за слаба :lol: И наскоро, откакто ми казаха, че съм, цитирам, "отвратително слаба" не съм се чувствала дебела :lol:

nSty
12-18-2008, 18:16
При положение, че съм едвам 50 килограма с мокри дрехи едва ли някога бих се почувствла дебела. :-D

sweetybebs
12-31-2008, 13:26
аз се чувствам дебела и е така за6тото съм вискока 150-152 см а тежа 47 кг ако някой може да ми каже някоя лесна диета искам да сваля само 4-5 кг пове4е не ми е нужно моляви помогнете :oops:

Wrathchild
12-31-2008, 13:44
По-горе казах - повече течности, ядене по малко, но често, както и физическа активност. По-лесно от това, здраве му кажи.
Sunny_stz, напълно права си. Масово момичетата гледат фешън ТВ, гледат манекенките там и си втълпяват, че трябва да са като тях. Само дето не си дават сметка, че те нямат никакви форми - някой да е виждал по подиумите някоя, която поне едни гърди има? Като изключим Хайди Клум, която не се лишава от храна, май няма много такива... Момичета, манекенска външност няма да придобиете. Т.е. може и да го направите, но не се препоръчва - не е здравословно, та те на живо са буквално като закачалки. Хем е грозно, хем нездравословно.

UnaBletoLoVeU
12-31-2008, 13:48
от Височината ти изваждаш 100-110 см и получаваш теглото
Например: аз съм 167см вадя 110 и става 57, а аз съм 50-51кг
:) :P :wink:
Пълни глупости :lol:

Остави детето да се радва, че е слабо :lol:

Понякога сутрин се чувствам дебела, ако съм яла повече вечерта.
Ииии като си гледам краката отгоре понякога ми изглеждат огромни, но се успокоявам, че това всъщност не е така, защото са дебели толкова, колкото и на най-слабите момичета в моя клас, а те имат хубави крака.
(=

TheNewReligion
12-31-2008, 14:08
През лятото се мислех за ужасно дебела. Дни наред не ядях почти нищо, с майка ми се карахме много...Абе, лоша работа беше. :? Слава Богу, през септември всичко се оправи (не от самосебе си). :)