PDA

View Full Version : Цикълът ми е нередовен



ivito_13
12-14-2008, 18:08
Цикълът ми е редовен от месец август насам,ноември ми дойде след 3 дни а сега декември трябваше да ми дойдена 7-ми не ми идва до сега правих секс но презерватива се скъса гаджето ми не свърши в мен. Дори правих и тест - отрицателен какво да правя :S


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

glupacheE
12-14-2008, 18:57
Цикълът ми е редовен от месец август насам,ноември ми дойде след 3 дни а сега декември трябваше да ми дойдена 7-ми не ми идва до сега правих секс но презерватива се скъса гаджето ми не свърши в мен. Дори правих и тест - отрицателен какво да правя :S
говори с майка си и отиди на генеколог!!!

mumiikataa
12-14-2008, 19:08
На 13 ли си?

foreverr
12-14-2008, 19:40
Еми щом като презервативът се е скъсал, но не е свършил в теб значи НЕ си бременна!А и тестът е отрицателен и от там пак се разбира, че НЕ си бременна!Според мен не ти идва поради стресът който изживяваш-ти просто се притесняваш, защото си мислиш, че си бременна и за това не ти идва!Аз така един път бях мн притеснена/но за друго нещо, не за такова/ и ми прескочи цикъла 2 месеца!Всичко е на нервна почва-успокой се и ще ти дойде!

batkodoki
12-14-2008, 20:38
Цикълът ми е редовен от месец август насам,ноември ми дойде след 3 дни а сега декември трябваше да ми дойдена 7-ми не ми идва до сега правих секс но презерватива се скъса гаджето ми не свърши в мен. Дори правих и тест - отрицателен какво да правя :S

много се дивя на теми съдържащи конструкцията "презерватива се скъса"!

за да стане това има само две причини: 1/ много извън срока на годност кондоми; 2/ пълна и тотална липса на полова култура относно начина на ползване на предпазни средства. а когато това не умееете и не желаете да усвоите както правилата на всеки вид общуване изобщо - кой може да ви помогне?!

scoobydors
12-14-2008, 20:54
И на мен ми закъсняваше предния месец, предполагам и този така. Мисля, че е от смяната на сезона. ;)
И според мен не си бременна. ;)

Biskfitka
12-15-2008, 16:08
И на мен ми закъсняваше предния месец, предполагам и този така. Мисля, че е от смяната на сезона. ;)
И според мен не си бременна. ;)

И на мен ми закъснява вече с 3 дни...сигурно е от времето


А и аз се чудя..на 13 ли си?!

venitywe
12-15-2008, 18:50
На 13 ли си?
+1... aман от неграмотни лапета... щом знаеш, че не си бременна къв ти е прооблема? ние не сме гинеколози. взимаш си едно направление и на гинеколог ебаси.. не знам някой от форума на прави виртуални магии за цикъл :-x

spirtt
12-15-2008, 18:57
Еми щом като презервативът се е скъсал, но не е свършил в теб значи НЕ си бременна!
Голяма глупост.Много е разпространено това ,че момчето като си извади кура, точно преди да сфърши , момичето НЕ може да забременее
:-o :-o :-o

venitywe
12-15-2008, 19:03
Еми щом като презервативът се е скъсал, но не е свършил в теб значи НЕ си бременна!
Голяма глупост.Много е разпространено това ,че момчето като си извади "мъжкия полов орган", точно преди да сфърши , момичето НЕ може да забременее
:-o :-o :-o
мацка, айде обясни ми как въпросната девойка ще забременее ако няма попаднали сперматозоиди в яйцеклетката?!? в биологична паралелка съм и съм ги повтаряла тия неща до втръсване. стига с тия приказки от селски вечеринки... :x