PDA

View Full Version : Франкенщайн е жив!!!



SWASTICA
12-14-2008, 18:58
В камбоджанския полпотовски лагер работели учени изверги

Гигантски скандал бе на косъм да взриви хуманитарна мисия на ООН в Камбоджа през миналата година. При разравяне на гроб на местен жител, умрял от настинка, се установило, че погребаният изобщо не е човешко същество. Руският лекар Андрей Голубев твърди, че мисията на ООН веднага е била засекретена, а тялото иззето от американските спецслужби.

Голубев предвидил това и успял да съхрани някои от материалите за аутопсията.

Ръцете били с една трета по-дълги от нормалните за ръста на тялото. По гърба имало гъста четина, което е абсолютно нехарактерно за жителите на Югоизточна Азия. По документи това е кхмерът Чен Лек, на възраст 29 г. А всъщност истинската причина за смъртта не е настинка, а старост.

На 29 години?!

Вътрешните органи са като на старец. Лицето е покрито с бръчки. При направения генетичен анализ се оказа, че Чен Лек има 47 хромозоми, докато при нормалния човек са 46. Истина е, че аномалии се срещат и при хора с генетични заболявания. В случая обаче изобщо не става дума за човешки геном. Можете да ме смятате за луд, но според мен единият от родителите на това същество е бил маймуна, твърди д-р Голубев.

Червените Франкенщайновци

Слуховете за човекомаймуните се появиха в Камбоджа още през 1979 година, веднага след падането на режима на Пол Пот. Сред съобщенията за чудовищните престъпления на червените кхмери имаше и толкова невероятни, че звучаха като измислици. Голубев показа ксерокопие от камбоджански вестник, където 30-годишната Чхбар Аму разказва за ужасите в научните лагери. Тя обяснява, че са я карали да участва в ужасни експерименти, докато 4 години работила в секретната лаборатория в град Сием Риап. Учените принуждавали жените да се съвокупляват с маймуни. Целта на експеримента била да се създаде физически силна раса, която безпрекословно да изпълнява заповедите на правителството на червените кхмери. Очевидно диктаторът Пол Пот се е опитвал да произведе раса от безупречни роби войници. За целта не са икономисвани средства. Лабораторията е оборудвана с последна дума на техниката, а парите дали възможност да се вербуват специалисти и от Англия, и Франция. Но въпреки това усилията на Франкенщайновците не се увенчавали с успех. Маймуната и човекът не успявали да се кръстосат. Част от жените, участвали в експеримента, починали, а останалите били изпратени по лагерите. Чхбар три години служила като материал за безуспешните опити. Но в утрото, когато и тя трябвало да бъде изпратена в лагер, тестовете показали,

че е бременна от маймуна.

След 9 месеца тя родила момченце. На външен вид бебето по нищо не се различавало от обикновените новородени само дето имало четина на гърба си. Тъй като през това време Чхбар не е имала полови контакти с хора (затова се следяло строго), тя е сигурна, че баща на детето й е маймуна.

До третия месец майката се грижила за бебето, след което й го отнели и повече не го видяла.

Фактите, разказани от Чхбар, се потвърдиха. Полпотовците побързали да унищожат всички, свързани с чудовищните експерименти. Оборудването на лабораторията било изнесено, изчезнали и чуждестранните специалисти.

Сред бумагите на диктатора Пол Пот били открити секретни формуляри, в които той излагал своята идея за създаване на ново общество – без семейства, без имущество. За да бъдат държани гражданите в пълно подчинение, са били необходими безмозъчни полузверове-полухора. Част от тази безмозъчна армия трябвало да охранява и самия Пол Пот заедно със семейството му. Тази идея се родила от негов състудент, докато Пол Пот учил във Франция.

През 1979 г. лекарите сметнали Чхбар за луда и не повярвали на нито една нейна дума относно експеримента с маймуната. Тогава ние се отправихме към камбоджанското село Компонг, в делтата на река Меконг.



Последната жертва


Старейшината ни заведе до бамбуковата хижа на Чен Лек, който се появил в селото преди 13 години. Докарали го някакви военни, които обяснили, че е жертва от режима на Пол Пот.

Чен заживял в селото, като обикновено странял от хората, а съседите също се отнасяли към него бдително. Разговарял малко, непонятно и едносрично, бил дребен на ръст, а на оризовите полета работел най-много от всички. Сякаш не знаел какво е умора. Панически се страхувал от огъня и дори в студените нощи не палел огнището в къщата си. Селяните често го забелязвали да мастурбира на обществени места, без да се притеснява от околните. Веднъж съсед го видял да се къпе и доста се изплашил, понеже тялото му било извънредно окосмено. Но кучетата в селото го ненавиждали. Щом го усетели, че приближава, и веднага го атакували със зверски лай. Чен никога не се разделял с тоягата си, която неведнъж използвал, за да се спасява от четириногите.

След около пет години Чен Лек се събрал да живее с бездетна вдовица. Но не живели дълго. Вдовицата го напуснала, а после се оплакала пред съседите, че не издържала на безкрайния му сексуален апетит, а на всичкото отгоре Чен бил много надарен и след акт я болели вътрешностите. Освен това Чен издавал ужасна миризма, с която вдовицата така и не успяла да свикне. След като се прибрала в дома си, Чен цяла нощ мастурбирал пред прага на вдовицата, пред очите на цялото село, скимтейки тихо. Прибрал се едва след като селяните го заплашили с побой.

Преди няколко години обаче Чен започнал рязко да старее. Лицето му се сбръчкало и се прегърбил. През последната година даже не ходел всеки ден на работа.

Това вероятно е страничен ефект от хибридизацията, коментира д-р Голубев. Нали сте чували какво се случи с овцата Доли, тя също остаря преждевременно. Макар че в случая не става дума за клонинг, експериментаторите по някакъв начин са въздействали върху спермата на донора с помощта на генното инженерство, което е довело до преждевременното стареене.



В обятията на горилата


Там, където се е намирала секретната лаборатория в Сием Риап, днес се намира обикновена болница. Никой от персонала не знае нищо за предишните обитатели. С големи опити успяхме да открием жертвата Чхбар Аму. Тя така и не се е оправила от зверствата н полпотовските лагери и в момента е в психиатрична клиника на Червения кръст в Пномпен. От време на време пише писма до властите с искане да открият сина и, но отговори не получава.

Когато влязохме в болничната стая, Чхбар се изправи и със светнали очи ни попита:

- Вие сте открили сина ми?

Ние се чудехме дали да й кажем за смъртта на Чен Лек, но все пак решихме, че има право да знае истината, и й показахме снимките. Тя се разплака и сподели, че винаги е знаела, че той не се чувства добре без нея. През сълзи тя заяви, че няма значение кой е бил бащата, това е било нейното дете.

За своето пребиваване в полпотовските лаборатории Чхбар говори неохотно, трудно й е да си спомня мъченията. По нейни думи горилите и орангутаните ги инжектирали с някакви специални ваксини, от които те ужасно се възбуждали и можели да мастурбират с часове. Служителите събличали жените, мажели половите им органи със секрет, отделян от женските маймуни, и ги пускали в клетките на мъжкарите. Съпротивлението било забранено, а и опасно, тъй като от възбуда мъжкарите можели да наранят жените, ако се дърпали. На една нещастница разгонен орангутан й строшил гръдния кош.

Маймуните така вонели, че жените едва се сдържали да не повръщат. Но най-страшен бил

огромният и твърд като кол

пенис на самците, който буквално разкъсвал вътрешностите на жените. Понякога мъжкарите насилвали жените по няколко пъти, а когато ги изнасяли от клетките, по краката им се стичала кръв.

Практикувало се също така изкуствено осеменяване със сперма от шимпанзе. Опитвали и осеменяването на женски маймуни с човешки хормони. А е имало и мъже, които ги карали да се съвкупяват с маймуни. На някои даже това им харесвало. Те се радвали, че помагат на Камбоджа в развитието на науката...

Не е изненада, че Чхбар я смятат за луда. На нея самата понякога й се струва, че това е някакъв сън, който не може да забрави.

Когато си тръгвахме оттам, Чхбар седеше на леглото, говорейки на снимката на сина си, и повтаряше в унес: 4Колко е красив моят син, нали. Той е най-красивият. ”



Досие:


Първите опити за създаване на хибрид между маймуна и човек са проведени през 20-те години на миналия век. По данни от архива на Главното управление на науките в Русия с тази задача се е занимавал професор Иля Иванов. Той бил изпратен във Френска Гвинея по нареждане на Сталин, където е осеменявал изкуствено женски маймуни с човешка сперма.

Провеждали се и опити над туземците. В жени от местното население се инжектирала сперма от мъжки маймуни. Но професорът претърпял неуспех, като така и не могъл да “произведе” хибрид. През 1930 г. той бил обвинен, че помага на международната буржоазия, и го заточили в лагер, където след година и половина починал.



Коментира генетикът


Междувидовото кръстосване е често срещано явление между животните. На всички са известни хибридите между магаре и кон – муле, зебра и кон – зеброид и др. Човешкото ДНК съвпада с това на шимпанзето на 98. 4%. Независимо от това сходство на генома по естествен път не може да се създаде хибрид между маймуна и човек. Това е така, понеже има съществена разлика в строежа на половите клетки между двата вида. И все пак теоретично такъв хибрид е възможен. В лабораторни условия при определено въздействие върху спермата на маймуната (радиоактивно, химично или физично) е можело да се постигне мутация и кръстоската да се превърне в реалност.



Опитните зайци


Нечовешки опити са провеждани в хитлеристка Германия

За да подтвърди една от своите теории, фашисткият палач Йозеф Менгеле се опитал да “съшие сиамски близнаци” от две цигански момченца. В резултат и двете деца умрели.

На затворници без упойки им ампутирали детеродните органи.

За да получат ваксина против хомосексуализма, кръв от хомосексуалисти преливали на хетеросексуални, без да се отчита кръвната група и резус-факторът. Повечето опити завършвали със смърт.

На Нюрнбергския процес изплували свидетелства на затворници за опити по размразяване. Тази задача била възлагана на голи жени. “Научният” доклад от експериментите гласял, че температурата на голото женско тяло влияе по-благоприятно, отколкото топла вана, с изключение, когато е имало сексуален контакт.

TellMeYourName
12-14-2008, 19:00
http://www.ontheturningaway.com/images/nocare.jpg

Disrespect
12-14-2008, 19:03
http://www.ontheturningaway.com/images/nocare.jpg :lol:

свашо много го оскърбихме тая вечер и търси начин да си върне интереса на потребителите.. :D

SWASTICA
12-14-2008, 19:08
Знам. Кажи ни нещо ново което да не знаем?

На задника ти има 3 косъма, които никой никак не може да ги махне...

Викат му глисти.

SWASTICA
12-14-2008, 19:09
http://www.ontheturningaway.com/images/nocare.jpg :lol:

свашо много го оскърбихме тая вечер и търси начин да си върне интереса на потребителите.. :D
Не, но виждам, че темите се изчерпаха, поне интересните : )

EarthShaker
12-14-2008, 19:09
свашо, ти така ли си се пръкнал на белия свят? :lol:

п.с. ебаси глупостите...

TellMeYourName
12-14-2008, 19:10
и реши да пуснеш тема за франкенщайн? :lol:

SWASTICA
12-14-2008, 19:12
Темата е за по-умни. :)

hardball
12-14-2008, 19:13
Прочетох го цялото, ебааааати гадното. Ще сънувам кошмари 0.о

SWASTICA
12-14-2008, 19:16
Прочетох го цялото, ебааааати гадното. Ще сънувам кошмари 0.о
Недей, тези с дългите ръце няма да дойдат... 8-)

hardball
12-14-2008, 19:18
Ти пък представяш ли си да дойдат 0.о
Оле, не, ужас, нечовешки опити :shock:

EarthShaker
12-14-2008, 19:20
ше дойдат пишките 'твърди като колове' и ще ти разебат вътрешностите :lol: после кръв ше се стича по краката ти :lol:

адските простотии човееек :booooomb:

OtherDimension
12-14-2008, 19:22
ше дойдат пишките 'твърди като колове' и ще ти разебат вътрешностите :lol: после кръв ше се стича по краката ти :lol:

адските простотии човееек :booooomb:
ти пак ли си пушил, бе??

EarthShaker
12-14-2008, 19:23
ше дойдат пишките 'твърди като колове' и ще ти разебат вътрешностите :lol: после кръв ше се стича по краката ти :lol:

адските простотии човееек :booooomb:
ти пак ли си пушил, бе??

да си беше направил труда да прочетеш статията бре, вишист :lol:

Loshotia
12-14-2008, 19:29
На нас господина миналата година по литература ни беше разправял някакви такива неща и бяхме много впечатлени. За получените получовешки отрочета той използваше думата "песоглавец" - много се смяхме =/

SWASTICA
12-14-2008, 19:46
А някой чувал ли е за разработката на НАСА - Съвършен войник?

EarthShaker
12-14-2008, 19:47
А някой чувал ли е за разработката на НАСА - Съвършен войник?

направи тема, бе

OtherDimension
12-14-2008, 19:48
А някой чувал ли е за разработката на НАСА - Съвършен войник?
да, даже съм го виждал
Едуард Нортън го играе :)

SWASTICA
12-14-2008, 19:56
А някой чувал ли е за разработката на НАСА - Съвършен войник?

направи тема, бе

Инжекция, която да зомбира тялото и то да продължава да се сражава.


Течност, която да съживява клетките за определено време.

Riot
12-14-2008, 20:00
Чен Лек - мъж мечта !

Loshotia
12-14-2008, 20:08
А някой чувал ли е за разработката на НАСА - Съвършен войник?

Освен от Досиетата Х, не.

EarthShaker
12-14-2008, 20:09
А някой чувал ли е за разработката на НАСА - Съвършен войник?

направи тема, бе

Инжекция, която да зомбира тялото и то да продължава да се сражава.


Течност, която да съживява клетките за определено време.

въй... и той тоя войник ше си запази бойните способности, нали.

raduna
12-14-2008, 20:14
Аз съм чела подробна статия за тея изнасилвания на жени от маймуни, имаше и статистика, че повечето от жените умрели, но една била родила :(

babity
12-14-2008, 20:21
Не вълнува особено. Не разбирам кой би имал ползва (и каква) от такива изроди?

Swinkenhoffer
12-14-2008, 20:26
Беше ми интересно. Благодаря, че сподели. 8-)

Преди много време четох за едно момиче, което имало това онова с няква маймуна и родила. Но чадото умряло след няколко часа.
Лично мен такива неща доста ме смущават... с маймуни, ебати. о.О

SWASTICA
12-14-2008, 20:28
А някой чувал ли е за разработката на НАСА - Съвършен войник?

направи тема, бе

Инжекция, която да зомбира тялото и то да продължава да се сражава.


Течност, която да съживява клетките за определено време.

въй... и той тоя войник ше си запази бойните способности, нали.

О, питай НАСА, те го разработват, не аз. :(

raduna
12-14-2008, 20:34
Не вълнува особено. Не разбирам кой би имал ползва (и каква) от такива изроди?
Това са научни експерименти, пробват докъде могат да стигнат и какво ще се получи.

babity
12-14-2008, 20:40
Не вълнува особено. Не разбирам кой би имал ползва (и каква) от такива изроди?
Това са научни експерименти, пробват докъде могат да стигнат и какво ще се получи.

Е чак пък от нямане на работа да са го правили не мисля.

Spider4eto
12-14-2008, 20:40
Браво, темата наистина е мн интересна. Не знам за вас ам аз със затаен дух я четох. Чувала съм, че жена може да забременее единствено от горила, не знаех, че става и с орангутани. :-o

LizZz
12-14-2008, 20:44
Пуффф, точно преди малко гледах Doom. И там за мутации ставаше въпрос.. 24 двойки хромозоми, вместо 23.. Резултата е суперчовек, не знам си кво..
Че и Скалата беше в една от главните роли... :D
Лека нощ!

hardball
12-15-2008, 12:02
Еми това са научни експерименти, с лека препратка към темата за етиката в научните експерименти. Все пак този полу-човек полу-горила е вършил пъти повече работа от нормалните хора и т.н. Само дето тея експерименти са покъртителни :shock:
Аз дотолкова се потресох, че като заспах спах като къпана, никакви горили не ме посетиха в съня ми. Явно само като съм в добро настроение сънувам педофили, които изнасилват малки дечица 8-)

SWASTICA
12-15-2008, 13:02
Еми това са научни експерименти, с лека препратка към темата за етиката в научните експерименти. Все пак този полу-човек полу-горила е вършил пъти повече работа от нормалните хора и т.н. Само дето тея експерименти са покъртителни :shock:
Аз дотолкова се потресох, че като заспах спах като къпана, никакви горили не ме посетиха в съня ми. Явно само като съм в добро настроение сънувам педофили, които изнасилват малки дечица 8-)

Имаше една вълна изроди тръгнали към теб, но нали знаеш, че аз съм част от "Спасителна служба", изтребих ги със заглушител и ти дори не се събуди, това към 3, 3 и половина.

hardball
12-15-2008, 13:06
Ако и педофилите почнеш да очистваш много ще съм ти благодарна 8-)

SWASTICA
12-15-2008, 13:07
Ако и педофилите почнеш да очистваш много ще съм ти благодарна 8-)
Те въоражени ли са?

hardball
12-15-2008, 13:09
Да, с гол в ръката...шприц. Обикновено са разни дядовци. :-o

SWASTICA
12-15-2008, 13:12
Да, с гол в ръката...шприц. Обикновено са разни дядовци. :-o

Е, защо не си казала на "Служба за борба с лудите пенсионери"?

Ние сме близо, но щом те не могат, аз ще ги млатя. :P

hardball
12-15-2008, 13:13
Значи теб ще те държа отговорен ако не сънувам само хубави сънища от ся насетне. :o

DimovB
12-15-2008, 13:13
ако съдим по тебе, ДА

SWASTICA
12-15-2008, 13:17
Значи теб ще те държа отговорен ако не сънувам само хубави сънища от ся насетне. :o

Е, ти преди да легнеш пий по един билков чай :)


ако съдим по тебе, ДА

Страхотен сарказъм, но малко демоде.
Само това ли успя да измислиш?

DimovB
12-15-2008, 13:17
аз съм от старото школо, за това
моля да бъда извинен

TERRORMACHINE
12-15-2008, 16:23
Абе кой е жив и кой не, няма голямо значение! Но едно знай, ти скоро няма да си!

InnchetO
12-15-2008, 16:50
Браво, темата наистина е мн интересна. Не знам за вас ам аз със затаен дух я четох.

Наистина интересно .. и доста брутално. И все пак представляваше ми интерес да я прочета цялата :) Попринцип като видя някакъв такъв пост най-често го оставям на първия абзац , но това ми беше интересно :) Ако намериш още нещо за някакви опити поствай :) Ще има кой да чете ;) Те , сичките дето се правиха на интересни , като не искат да си обогатят знанията по никакъв начин , да не четат :)

SWASTICA
12-15-2008, 20:44
Абе кой е жив и кой не, няма голямо значение! Но едно знай, ти скоро няма да си!
Чакам клоун.

TERRORMACHINE
12-15-2008, 20:57
Абе кой е жив и кой не, няма голямо значение! Но едно знай, ти скоро няма да си!
Чакам клоун.Дай адрес, в скайпа ти го исках, даже ти дадох моя...още нищо не се е случило!!!

babity
12-15-2008, 21:11
Чак сега се опитах да го асимилирам... За какъв чеп ще пускат няк'ви горили да ебът жени? Няма логика. Щом могат да клонират и ала - бала, толкова ли няма да могат в лабораторна обстановка да направят едно ин витро?

5StaR
12-15-2008, 21:43
mogat da klonirat? i ot koga taka... ne moje da se klonira...
za6to - emi za da se suzdade po-dobra rasa

babity
12-15-2008, 21:55
mogat da klonirat? i ot koga taka... ne moje da se klonira...
za6to - emi za da se suzdade po-dobra rasa

Все ми е едно дали могат да клонират или не. Мисълта ми беше, че отдавна ин витро-то е факт. Не мисля, че децата, родени от ебани майки са по - различни от тези, направени ин витро. Ама може и да греша, де... :-o

5StaR
12-15-2008, 21:57
емо то с обикновени хора не се получава винаги, ся си представи от маймуна..? не ми се вярва че ше стане

w0sh
12-15-2008, 22:06
Аз защо си мислех,че фракенщайн е учения, създал чудовището?

SWASTICA
12-15-2008, 23:11
Аз защо си мислех,че фракенщайн е учения, създал чудовището?
Така поне е притчата. 8-)

SiegHeil
12-16-2008, 09:10
mogat da klonirat? i ot koga taka... ne moje da se klonira...

Пхахаха :lol: :lol: