PDA

View Full Version : Къде си правите купоните?



LoveYou3
12-14-2008, 20:59
Здравейте, хора. Исках да ви питам къде си правите купоните, като изключим в домашна обстановка и в парка. Нещо клубове? Защото трябва да организираме коледно парти, а вече не знам къде. Трябва да е по Центъра нещо и по възможност да е като дискотека, смисъл всеки си плаща вход и консумацията, а не да се събират пари предварително, защото в днешни времена е невъзможно :( Ако ви дойде някаква идея или просто искате да споделите къде сте били на купон - давайте!

machoka
12-14-2008, 21:03
Аз правя рядко купони на вилата си, но без да се хваля излишно стават супер яките ) нося озвучителна техника, на първият етаж е партито, осветлението съм го направил тъмно червено като във фото стаичка, на вторият етаж е 'спалното' - тъмно синя светлина, легла на корем и така..

Blab
12-14-2008, 21:05
Аз купони не правя, само озарявам:Д
Обаче кино "Левски" си стои така свободно, сякаш ме приканва да го наема и оползотворя)

Boot
12-14-2008, 21:06
Форумна среща на вилата на мачока :P

LoveYou3
12-14-2008, 21:10
Аз купони не правя, само озарявам:Д
Обаче кино "Левски" си стои така свободно, сякаш ме приканва да го наема и оползотворя)
Хм, хм, дам, ама дали би било възможно 8)

Loshotia
12-14-2008, 21:12
Форумна среща на вилата на мачока :P

Взе ми думите от устата

Jesus
12-14-2008, 21:13
Аз правя рядко купони на вилата си, но без да се хваля излишно стават супер яките ) нося озвучителна техника, на първият етаж е партито, осветлението съм го направил тъмно червено като във фото стаичка, на вторият етаж е 'спалното' - тъмно синя светлина, легла на корем и така..

Извинявам се за глупавият въпрос но ти ли свириш ?

По принцип е най-добре да се съберете на място където ще можете да си легнете след като препиите, а не да трябва да ходиш примерно от младост до люлин за да се прибереш. Незнам колко хора ще сте но по1 бутилка на 3ма човека мисля че ще стигне. За храната вече това е строго индивидуално

глупости, слуша се всичко, на мах, на поне 400в музика разпределена по ъглите )
.: machoka :.

Seducti0n
12-14-2008, 21:18
:) В клубче или на някоя виличка е най-хубаво.
По апартаментите е мазало.
Някакви малки "домашни купончета" са окей, но да се мъкнат огромни тумби от непознати простаци-айде не. :-D

Sharkey
12-14-2008, 21:26
гадно е да си хост на домашен купон :?

LizZz
12-14-2008, 21:51
Аз правя рядко купони на вилата си, но без да се хваля излишно стават супер яките ) нося озвучителна техника, на първият етаж е партито, осветлението съм го направил тъмно червено като във фото стаичка, на вторият етаж е 'спалното' - тъмно синя светлина, легла на корем и така..

Извинявам се за глупавият въпрос но ти ли свириш ?

По принцип е най-добре да се съберете на място където ще можете да си легнете след като препиите, а не да трябва да ходиш примерно от младост до люлин за да се прибереш. Незнам колко хора ще сте но по1 бутилка на 3ма човека мисля че ще стигне. За храната вече това е строго индивидуално

глупости, слуша се всичко, на мах, на поне 400в музика разпределена по ъглите )
.: machoka :.
Аз да се добарам до няква вила ще има 5 пъти повече музика, че в блока 2х250 приблизително стигат съседите да тропат при някое бас тестче (само тогава ги чуваме) :-) А, да.. И мразя да меря музиката във ватове.. От повече работи зависи..

Аз правя събирания с определен кръг от приятели в другият ни апартамент, да го наречем. Наши хора сме си, няма да има неприятни изненади. Чат-пат някой доведе свой приятел(ка^^).