PDA

View Full Version : Във връзка с 1 мой проблем (просто питане)



randomstuff
12-15-2008, 06:57
Така, получи се 1 стоматологичен проблем в следствие на невнимание от моя стана. Бяхме се събрали 1 групичка от приятели и 1 от тях незнайно защо реши да ми се направи на нинджа и в крайна сметка всичко завърши с тва как той успя някакси да си забие лакътя в предната част на честюста ми (без да иска де).

По-късно като се прибрах у нас и се погледнах в огледалото, забелязах че 1 тънка вертикална част от лявата външна стана на емайла в края на предния горен-ляв зъб липсва o0. Като се усмихна широко само си личи ако някой е застанал близо вляво от мене. Сега то е ясно, че ще ходя на зъболекар, но искам да разбера от тука дали е имало хора с подбен проблем на зъб, от който липсва само част от емайла, а не целия зъб, как са е процедирало при зъболекаря, да знам колко време ще отнеме, тъй като отчасти съм зает човек и нз как ще стане работата.

Мерси предварително за отделеното време
PS:От Варна съм, някой ако има предложения за стоматолог, който върши качествена работа, да споделя.

LadyDy
12-15-2008, 12:15
Мисля, че не може да се оправи това.... Или коронка се слага, не съм наясно с такъв случай. Познавам само хора, които са чупили половин зъб, ама... :?

SkyEatsAirplane
12-15-2008, 12:21
Спокойно, оправя се :) Имах един съученик, много го ебавахме, беше с половин зъб. Е ...оправиха му го ;)

GabisiTa
12-15-2008, 16:17
Аз имах съвсем мъничка отлющена частичка от зъба и ми я оправиха. Не че преди се виждаше толкова, само аз си я знаех, но ме дразнеше и отидох да ми я направят. Не помня точно колко време ми отне, но не беше много :)

CandyKiller
12-15-2008, 18:52
преди 5 години си избих 1/3 от най предния ляв зъб , слагат някаква керамика при твоя случай е много малко , и само ще сложат малко то е като паста и ше го испекат и няма да имаш никви проблеми , нищо не си личи :)