PDA

View Full Version : Момичетата и футбола....



uahomche
12-15-2008, 08:09
Zna4i Football-a mi e golqma strast (ne samo da gledam, no i da igraq) ama mn rqdko 6te namerq s kogo da igraq, ne samo zaradi lo6oto vreme sega, a i za6toto sm momi4e. Az vsy6tnost iskam da zn za6to mom4etata si mislqt 4e nie ot "po-nejniq" pol ne mojeme da igraeme s tqh ma4 ??? :smt017 :-o Tova mn me qdosva :-x dali za6toto "ne sme bili tolkova atleti4ni kolkoto tqh" ili prosto za6toto gi e strah ot tova 4e edno momi4e moje da gi srazi na "tipi4no myjkata" igra...???

e 4akam da vidq otgovori ot myjkata 4ast :D :-D

bulgarche
12-15-2008, 10:36
Защото съм виждал как се чупи ръка и не е много приятно. А на вас, момичетата, едва ли ви се ходи с ужулени колена и по дланите си да нямате кожа, а рани. И е едно да се сблъскам с 80 килограмов набор, и съвсем друго с 50 килограмово момиченце. Травмите със сигурност ще да в повече при вас.
Затова спортовете са разделени на мъжки и женски дисциплини. Като толкова много искате да сте равни защо в училище не бягате с момчетата по физическо, а нормативите са ви на половина (по всичко)?

royal_girl
12-15-2008, 13:06
хахаха последния коментар е мн забавен :lol:

whateva... проблемът на момичетата не е в техникта,нито във виждането за играта. просто се изморяваме по-бързо, физически не сме така силни. скъпа намери си момичета, с които да играеш,момчетата са консерви. и позддравление за желанието!

uahomche
12-17-2008, 06:44
скъпа намери си момичета, с които да играеш,момчетата са консерви. и позддравление за желанието!

e da ama tam e problema 4e vsi4ko jivo ot jenski pol det poznavam sa kifli te edin ko6 ne mogat da vkarat kamoli gol ili pyk da ovardqt vratata. kolkoto za tova 4e mom4etata sa konservi naposledyk ima i nqkoi deto se primirqvat s tova 4e sm momi4e i me priemat :) ama dr sa naistina takiva

term0t0
12-17-2008, 07:57
Ако си от софия..тръгвай към спортното

NeverBackdown
12-17-2008, 12:39
Момичета да играят футбол :lol:
Била съм свидетелка на такава гледка и едвам не умрях от смях.
Много ми е весело,когато някое си момиче претендира,че може да играе футбол при тва и с момчетата. :shock:

Такива изпълнения са ми безкрайно неудачни,твърдо съм против "момичета да играят футбол" не само защото не могат да издаржът физически,ами и са достатъчно смотани да окипазят цялата игра.
Тръгнала наш'та барабар Петко при мъжете,айде у къра! :D


Виж ся,тва че ти не можеш и че не си виждала момичета,които могат не значи че е невъзможно ;) Аз лично познавам момиче,което преди много често ходеше да рита с момчетата,но сега е в друг град и не знам как е там.Аз не мога да играя футбол,но не мисля,че щом аз не мога,значи никой друг не може :x :-x Може и да е добра,не си я виждала как играе :) Та до авторката-спокойно,при мене беше същото със c-walk и с баскетбола,но ако поне веднъж им покажеш какво можеш,ще те приемат.Това е естествено ако наистина си добра,не го приемай това сега като нападка,но наистина е рядкост момиче да играе футбол добре като момчетата

kristo
12-17-2008, 21:57
Ако екипите им са сутиен и бикини, и жартиери вместо гети съм твърдо ЗА :)
Всъщност имаше такова импровизирано европейско първенство по футбол за жени тая година, доста приятна гледка определено :)

uahomche
12-18-2008, 08:08
Момичета да играят футбол :lol:
Била съм свидетелка на такава гледка и едвам не умрях от смях.
Много ми е весело,когато някое си момиче претендира,че може да играе футбол при тва и с момчетата. :shock:

Такива изпълнения са ми безкрайно неудачни,твърдо съм против "момичета да играят футбол" не само защото не могат да издаржът физически,ами и са достатъчно смотани да окипазят цялата игра.
Тръгнала наш'та барабар Петко при мъжете,айде у къра! :D

виж ... първо тфа че си виждала момичета - кифли които не издържат на час и половина бъхтене за 2 3 гола и победа тфа си е лично твой проблем, и моля те не слагай всички под едно едно клише и второ ела живей 14 години само сред момчета и кажи дали па няма да издържиш...

psychopath
12-18-2008, 18:26
щото те искат точно така - да са равни с нас като права,но с наполовина задължения...


ВЪН ЖЕНИТЕ ОТ ФУТБОЛА!евалата 8-)

term0t0
12-18-2008, 19:04
Момичета да играят футбол :lol:
Била съм свидетелка на такава гледка и едвам не умрях от смях.
Много ми е весело,когато някое си момиче претендира,че може да играе футбол при тва и с момчетата. :shock:

Такива изпълнения са ми безкрайно неудачни,твърдо съм против "момичета да играят футбол" не само защото не могат да издаржът физически,ами и са достатъчно смотани да окипазят цялата игра.
Тръгнала наш'та барабар Петко при мъжете,айде у къра! :D

виж ... първо тфа че си виждала момичета - кифли които не издържат на час и половина бъхтене за 2 3 гола и победа тфа си е лично твой проблем, и моля те не слагай всички под едно едно клише и второ ела живей 14 години само сред момчета и кажи дали па няма да издържиш...

NeverBackdown, къде видя да съм казала,че е невъзможно?
Въобще не ме интересува коя познаваш и дали тя играе футбол.Ясно?
Грозно ми е,смешно е.Аман от "мъжки" момичета,които до такава степен се набиват в собствения си филм и ролята си в него,че чак преиграват.

Към авторката,от кога момичетата които не играят футбол са кифли,а?
И трябва да ти кажа,че въобще не ми е проблем.Не е в природата на една жена да играе футбол,ако беше всички щяха да играят,сеш се?(или поне тия,които се интересуват)
Аз колко съм живяла и видяла,недей да ми ги разправяш на мене тия.Ами тези който се интересуват играят

kristo
12-18-2008, 22:01
Ако екипите им са сутиен и бикини, и жартиери вместо гети съм твърдо ЗА :)
Всъщност имаше такова импровизирано европейско първенство по футбол за жени тая година, доста приятна гледка определено :)Пак подкрепям милия ми другар Кристо =D>
Недей с това другарю, че ще ни обвинят с връщане на партийната линия :-D

Иначе пак повтарям, при определени условия мацките имат своето място във футбола, недейте ги подценява :)

PaTeToO
12-19-2008, 16:58
Момичета да играят футбол :lol:
Била съм свидетелка на такава гледка и едвам не умрях от смях.
Много ми е весело,когато някое си момиче претендира,че може да играе футбол при тва и с момчетата. :shock:

Такива изпълнения са ми безкрайно неудачни,твърдо съм против "момичета да играят футбол" не само защото не могат да издаржът физически,ами и са достатъчно смотани да окипазят цялата игра.
Тръгнала наш'та барабар Петко при мъжете,айде у къра! :D

виж ... първо тфа че си виждала момичета - кифли които не издържат на час и половина бъхтене за 2 3 гола и победа тфа си е лично твой проблем, и моля те не слагай всички под едно едно клише и второ ела живей 14 години само сред момчета и кажи дали па няма да издържиш...

NeverBackdown, къде видя да съм казала,че е невъзможно?
Въобще не ме интересува коя познаваш и дали тя играе футбол.Ясно?
Грозно ми е,смешно е.Аман от "мъжки" момичета,които до такава степен се набиват в собствения си филм и ролята си в него,че чак преиграват.

Към авторката,от кога момичетата които не играят футбол са кифли,а?
И трябва да ти кажа,че въобще не ми е проблем.Не е в природата на една жена да играе футбол,ако беше всички щяха да играят,сеш се?(или поне тия,които се интересуват)
Аз колко съм живяла и видяла,недей да ми ги разправяш на мене тия.

:D Не знаех, че имало много "мъжки" момичета които на всичкото отгоре да се вкарват във филми.Тая работа е повече за кифли.
Това, че на момичето му харесва този спорт няма нищо лошо.Поне има желание да прави и нещо друго освен да виси по кафетата.И по-добре така отколкото да е като половината момичета от нашия клас които една волейболна топка не могат да ударят.

it_ends_tonight_
12-19-2008, 19:01
Ибаси, туй жените не сме работа, навскякъде гледаме да се наврем. Осатвете мъжете поне в една дисциплина(не говоря само за спорта, а като цяло в живота) да не са заплашени от нас.

gsh
12-19-2008, 22:02
Важното е, след мач да си разменят фланелките 8-) :smt045
иначе познавам момиче, което първи и втори клас е тренирала футбол с други момичета ... не знам къде :)

smeshnik
12-20-2008, 06:15
НСА :)

term0t0
12-20-2008, 20:29
Може да е по-добра от момчетата акое в някъв шибан квартал..въвъ моя квартал сме пълни прота :grin: ама всичките играем в черно мрое и сме нападателната 3ка :grin:

Rowdy
12-21-2008, 08:21
Жени с футбол.. окей, ама жените във футбола нема и такава гадост :x

love_to_love_u
01-04-2009, 12:07
е какво пък и аз на времето играх... :-D

mAr7in4o
01-06-2009, 16:26
имам приятелка която тренираше футбол и беше много добра взеха я в женския отбор в благоев град после щеше да ходи на НСА но прецени че иска да е извън софия а относно твоя въпрос според мен момчетата ги е страх да играят с момичета за да не паднат защото както и да го гледаш срамно е да паднеш от момиче в мужки спорт се едно момче да бие момиче на балет - :razz: сущото е!!!!!!!!!!!!!!! :grin: :-D

mAr7in4o
01-06-2009, 16:28
моя съвет е отивай в некое спортно даскало

LeVski_fen
01-06-2009, 16:54
Хм момичетата и футбол,интересна тема:
По принцип съм много консервативен към тази идея,но също така държа да кажа че съм играл с жена на приблизително 40 с дете , която преди известно време се е занимавала професионално с футбол-и трябва да кажа че прави с топката нещо дето половината ми връсници не могат
(на 18 съм),но това е общо взето изключение,повечето днешни момичета са несириозни,лигави и слоботелсни и просто не стават за най-великата.Това е лично мнение.