PDA

View Full Version : Болка от една несподелена детска "любов"



BaBsYyY_SeXyYy
12-15-2008, 08:56
Какво да правя... вече не знам... Не мога да се радвам на живота... заради него! Постоянно ме наранява! Искам единствено неговото приятелство, а той се държи като мой ... враг... Не го обичам , харесвам го... НО искам да съм щастлива, а не постоянно да ми е гадно... НЕ ми пише, не ми говори... А аз не искам много... Това че ходя с патерици не значи, че съм по- различна от другите... Писна ми вече... искам да сме приятели! НЕ искам да ме боли... Искам да го забравя, но как?! Ужасно се чувствам... Пък и тази негова усмивка, тя ме кара да полудявам и да се усмихвам без причина... но той никога не се усмихва на мен... :lol:

Nathan
12-15-2008, 09:00
Стегни се малко :) Не е първия няма и да е последния.
Свиквай с идиоти :) навсякъде са .

pandelka
12-15-2008, 09:09
Гадно е , но трябва да се свиква.Той е идиот и не трябва да се дразниш на такива!

Nathan
12-15-2008, 09:20
BaBsYyY_SeXyYy :
Това с патериците временно ли е или не е ? И мислиш ли, че само това го кара да се държи така ?

Presley
12-15-2008, 09:31
Едно е сигурно - не можеш да НАКАРАШ някого да те харесва и да има желание да ти бъде приятел.Просто эвучи глупаво.Теэи неща стават от самосебе си.И колкото и да повтаряш,че искаш,съмнавям се нещо да се промени,освен да се вманиачиш още повече.И аэ съм я правила таэи грешка - мислила съм си,че еди кой си е най-най-най-важното нещо в живота ми и че беэ тоэи еди кой си не мога да съм щастлива.Но ги надживах тея неща и раэбрах,че такъв вариант няма.Само той ли може да ти донесе щастие?Няма ли и други неща?Я се эамисли.Keep walking.А те хубавите неща се случват неочаквано.

evelinka1122
12-15-2008, 09:42
kakvo takiva momi4eta ste ne moda da razbera... ne vijda6 li 4e toi kraino qsno ne iska da e v tvoeto obkrujenie... toi ne ti obry6ta nikakvo vnimanie i ti produljava6 da go haresva6 i da iska6 priqtelstvoto mu... za6to? druj se taka kakto i toi se durji s teb! kakvo ti puka...

soul1199
12-15-2008, 09:47
tupanar,ostavi go,ne ti trqa,ima mn drygi mom4eta

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-15-2008, 10:08
Имайки предвид как хората сме склонни да искаме онова, което не можем да имаме, не можеш ли просто да разграничиш моментното увлечение от по-дълбоко харесване? :) И по никакъв начин ли няма как да обърнеш внимание на по-достижим човек? Огледай се, сигурно има някой, който те заслужава повече. :)

mese4ka
12-15-2008, 11:05
е*и го в гъза и не се занимаваи с него дръж се мъжки с едно момче света не свършва

Kostadin_682
12-15-2008, 11:13
Стегни се малко :) Не е първия няма и да е последния.
Свиквай с идиоти :) навсякъде са .
+1