PDA

View Full Version : Help: Абонати в скайп ???



MeChaNiCaL_PoeT
12-15-2008, 12:13
Когато давах пълномощни на абонатите си в скайп им разреших да виждат кога съм онлайн.Сега обаче искам да поправя това спрямо някои абонати, а "инкогнито" не ми върши работа, защото тогава никой не вижда статуса ми, а аз искам да огранича само определен брой абонати, но без да ги трия от списъка си.

MeChaNiCaL_PoeT
12-15-2008, 13:03
Block! Не ги трий.

Но така няма да могат да ми пишат, а аз не целя това ... просто искам да не виждат кога съм онлайн, но да могат да ми пишат.

Lucho
12-15-2008, 13:13
Все още няма такава опция в скайп !

m3talmania
12-15-2008, 13:34
Block! Не ги трий.

Но така няма да могат да ми питаш, а аз не целя това ... просто искам да не виждат кога съм онлайн, но да могат да ми пишат.
Ако не виждат кога си онлайн няма да ти пишат :razz: Едва ли има някой скрит статус :-|

MeChaNiCaL_PoeT
12-15-2008, 15:14
Block! Не ги трий.

Но така няма да могат да ми питаш, а аз не целя това ... просто искам да не виждат кога съм онлайн, но да могат да ми пишат.
Ако не виждат кога си онлайн няма да ти пишат :razz: Едва ли има някой скрит статус :-|

Скрит статус има .. ето го:
http://pics.deepseek.net/bitbucket/skypeeeee.jpg

Работата е там, че ми дава тази опция само в началото(при добавяне на нов абонат).Получава се това, че абоната го имам в листата си и виждам кога е онлайн, но той не може да ме види(егоистично е, знам).При вариантите, които вие ми предлагате(да го блокирам или изтрия)няма взаимно да виждаме статусите си, а аз искам да виждам техните като в същото време оставам анонимен.