PDA

View Full Version : ''Фатално привличане'' :X



GoodGirl
12-15-2008, 13:19
Такаам.. аз съм доста чест посетител на форума обаче чак сега ми се наложи да се регна :D Ще ви разкажа едно мое...хм.. преживяване. Може да се получи дългичко ама карай 8-)

Преди около 1-2 седмици една моя позната ме покани да отида на гости с преспиване у тях, в съседня град. Тя учи в моето у-ще, но не живее тук . Та отидох аз и вечерта отидохме на дискотека заедно с няколко неини приятели. Там доста момчета ми се ''нахвърлиха'', което по принцип си е нормално за дискотеките, още повече, че града им е малък, повечето хора се познават и аз бях 'свежа плът' :D Никой от тях не ми направи някакво кой знае какво впечатление. Бяха доста нагли, а на мен тва поведение не ми допада. Ест тука следва НО... :D едно от момчетата, не знам как и защо, ми хареса. И по- скоро хареса не е точната дума, може би привлече трябва да кажа... Ама много ме привлече. Отначало не му обърнах внимание, но после се усетих как си търся поводи да ида при него или да го накарм той да дойде, исках да ме прегръща, да танцуваме, да ми обръща внимание ала- бала...Да, исках, ама само аз си знаех, че го искам. Пред него и пред другите се правех, че ми е безразличен . И да, той си идваше самичък, без да е нужно аз да го викам, ама аз нали имам навика да се правя на ''недостъпна'', не му се давах много, a sамо малко, колкото да не загуби надежда 8-) Основната причина да не му 'пусна' си беше чисто и просто факта, че той е някъв много надъхан, има се за голямата работа, личи си му, че единственото, за което ползва момичетата, е секс :? Не исках да съм му поредната бройка и ... Някъде към 1-2 сутринта един му се зъбеше и заминаха някъде 2-те компании, неговата и на другия, да си ''уреждат сметките''. И така, той си тръгна без да си кажем нищо като за финал . Усещам, че нещата останаха да висят във въздуха, незавършени са... Та оттогава много си мисля за тва момче, най- вече разни ''горещи'' неща :oops: Дааа признавам му, че знае как да влезе под кожата на 1 момиче. Много го искам, във всеки един смисъл на думата, обаче... пф.. не мога да се примиря с мисълта, че ако бъда с него, ще съм поредната ''паднала в мрежите'' :? Не съм курва и определено не пускам на всеки срещнат и не искам да се фука на приятелчетата си и да има коментари ''йоо и тая ли прасна бе човек''. И най- вече му отказвах заради самочувствието му, адски дразнещо, исках да послезе малко на земята! Едни познати от диското ми казаха, че преди 1-2 дена го срещнали и той ги е разпитвал за мен, което би трябвало да значи, че по някакъв начин съм му привлякла вниманието, нали? Или греша? :-o Чудя се КАК да го накарм да се поинтересува от мен, да знам, че ако съм с него, няма да е за едното ебане, да знам, че ме приема за поне малко по- различна от останалите? Има ли изобщо начин това да стане?! По- опитните момичета да ми дадат съвети, моля ви се. :-D Стратегията ''недостъпна съм'' върши работа до един момент, и после какво ? Няма ли все някога да му писне да търчи след мен? От диското досега не сме се виждали, но скоро може пак да отида там, и какво да правя??
Моля ви, отговаряйте, имам нужда от вас 8-) И опитайте да не ме нареждате много, само мъничко, колкото лаф да стаа 8-) аз и без вас доста добре съм се наредила така че... :D

chessplayer
12-15-2008, 13:21
И кво ся питаш-да го даваш ли барабанчето или да не го даваш :lol:

GoodGirl
12-15-2008, 13:22
И кво ся питаш-да го даваш ли барабанчето или да не го даваш :lol:

:razz: не, питам как да го накарам да ме приеме по по- различен начин :D

chessplayer
12-15-2008, 13:29
И кво ся питаш-да го даваш ли барабанчето или да не го даваш :lol:

:razz: не, питам как да го накарам да ме приеме по по- различен начин :DПитай го как те приема,ако докато ти отговаря му се свият зениците-значи те лъже,ако ли не-казва истината.Това работи винаги,вервай ми. 8-)

GoodGirl
12-15-2008, 13:31
:lol: аз и без тоя ''тарикатски'' номер знам как ме приема в момента. въпроса е как да го накарм да ме приеме по различен начин. ае стига се подиграва, нека подходим сериозно 8-)

chessplayer
12-15-2008, 13:34
Кво значи сериозно,все пак няма да се жените,айде походете заедно да се поопознаете,па ако се харесате-продължавайте.От опит глава не боли,принципът е проба-грешка.Дано си ме разбрала какво имам предвид,въпреки че си малка 8-)

MakeMeFeel
12-15-2008, 13:35
Значи .. ти си останала с впечатлението , че го харесваш и не спираш да мислиш за него само от една вечер в някаква дискотека така ли ? Ми той .. може така да се държи с всички момичета . Опитай се да го опознаеш малко , за да разбереш точно що за човек е . Пък и като отидеш следващия път може изобщо да не те помни 8-)

GoodGirl
12-15-2008, 13:38
Значи .. ти си останала с впечатлението , че го харесваш и не спираш да мислиш за него само от една вечер в някаква дискотека така ли ? Ми той .. може така да се държи с всички момичета . Опитай се да го опознаеш малко , за да разбереш точно що за човек е . Пък и като отидеш следващия път може изобщо да не те помни 8-)

нали тва казах, че така се държи с всички и искам да ме вземе малко по- насериозно. а преди няколко дена е питал за мен, значи ме помни :D а тва, че мисля за него.. да, мисля,...... в сексуален аспект... 8-)

GoodGirl
12-15-2008, 13:45
Кво значи сериозно,все пак няма да се жените,айде походете заедно да се поопознаете,па ако се харесате-продължавайте.От опит глава не боли,принципът е проба-грешка.Дано си ме разбрала какво имам предвид,въпреки че си малка 8-)

ама ... ох ти не ме разбираш :D аз нали тва питам, как да го накарам да ме приеме като нещо повече от сексуален обект. то сега е ясно, че ако евнтуааално тръгнем, той ще иска само да спи с мен и дотам . то и аз искам да спим де, ама... ако спим, той ще ме има за ''поредната паднала в мрежите'', както пише в 1-ия ми пост... оф карай, не ми се обяснява 8-)

GoodGirl
12-15-2008, 13:47
Шъ го даваш ли барабанчето , или нема да го даваш 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

спам парти ли ще си правите в мойта тема ?! :shock: :D айде бе хора, моля ви се , сериозно , само един наистина сериозен съвет искам, закъсАла съм го, вие сте ми надеждата

по въпроса: нема да го дам 8-)

MakeMeFeel
12-15-2008, 13:53
Кво значи сериозно,все пак няма да се жените,айде походете заедно да се поопознаете,па ако се харесате-продължавайте.От опит глава не боли,принципът е проба-грешка.Дано си ме разбрала какво имам предвид,въпреки че си малка 8-)

ама ... ох ти не ме разбираш :D аз нали тва питам, как да го накарам да ме приеме като нещо повече от сексуален обект. то сега е ясно, че ако евнтуааално тръгнем, той ще иска само да спи с мен и дотам . то и аз искам да спим де, ама... ако спим, той ще ме има за ''поредната паднала в мрежите'', както пише в 1-ия ми пост... оф карай, не ми се обяснява 8-)

Ти искаш да спиш с него , той иска да спи с теб .. КъФ ти е проблема тогава ?! 8-)

GoodGirl
12-15-2008, 13:54
Шъ го даваш ли барабанчето , или нема да го даваш 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

спам парти ли ще си правите в мойта тема ?! :shock: :D айде бе хора, моля ви се , сериозно , само един наистина сериозен съвет искам, закъсАла съм го, вие сте ми надеждата

по въпроса: нема да го дам 8-)


като нема да го даваш фащаш пътя


сега сериозно , ако си мислиш че можеш да промениш и да го задържиш това момче - действаи

аз мисля, че мога ама не съм сиг как точно :D тва ми е големия проблем. според теб мога ли? а и нали си момче, кажи ако си някъв разхайтен младеж, какво би те накарало да спреш да си такъв? примерно следващия път оня пак ще дойде, ще ми се натисне, и аз кво правя? ако му тръгна по гайдата, ще му омръзна и сме дотам. ако не му тръгна веднага по гайдата, няма ли да му писне да ме гони? :?

GoodGirl
12-15-2008, 13:55
Кво значи сериозно,все пак няма да се жените,айде походете заедно да се поопознаете,па ако се харесате-продължавайте.От опит глава не боли,принципът е проба-грешка.Дано си ме разбрала какво имам предвид,въпреки че си малка 8-)

ама ... ох ти не ме разбираш :D аз нали тва питам, как да го накарам да ме приеме като нещо повече от сексуален обект. то сега е ясно, че ако евнтуааално тръгнем, той ще иска само да спи с мен и дотам . то и аз искам да спим де, ама... ако спим, той ще ме има за ''поредната паднала в мрежите'', както пише в 1-ия ми пост... оф карай, не ми се обяснява 8-)

Ти искаш да спиш с него , той иска да спи с теб .. КъФ ти е проблема тогава ?! 8-)

че ако спя с него, той ще се помисли за още по- велик, а аз не искам :D искам да види, че не всяка му е навита. лошото е, че нз как ще стане , при условие, че май наистина всяка му е навита, включително и аз 8-) ох...тежък живот :booooomb: :D

MakeMeFeel
12-15-2008, 13:57
Кво значи сериозно,все пак няма да се жените,айде походете заедно да се поопознаете,па ако се харесате-продължавайте.От опит глава не боли,принципът е проба-грешка.Дано си ме разбрала какво имам предвид,въпреки че си малка 8-)

ама ... ох ти не ме разбираш :D аз нали тва питам, как да го накарам да ме приеме като нещо повече от сексуален обект. то сега е ясно, че ако евнтуааално тръгнем, той ще иска само да спи с мен и дотам . то и аз искам да спим де, ама... ако спим, той ще ме има за ''поредната паднала в мрежите'', както пише в 1-ия ми пост... оф карай, не ми се обяснява 8-)

Ти искаш да спиш с него , той иска да спи с теб .. КъФ ти е проблема тогава ?! 8-)

че ако спя с него, той ще се помисли за още по- велик, а аз не искам :D искам да види, че не всяка му е навита. лошото е, че нз как ще стане , при условие, че май наистина всяка му е навита, включително и аз 8-) ох...тежък живот :booooomb: :D

Рано или късно ще му писне да ти върви след задника 8-) Ако секса му хареса може и за повече от 1 път да е 8-)

GoodGirl
12-15-2008, 13:58
мене ми е интересно щото и аз съм доста боклук човек , винаги изневерявам и просто незнам , за мене колкото и да е красива една жена след секса омръзва и с нищо не може да ме задържи, даи Боже оня да не е кат мене - идиот 8-)

ето точно такъв е ! :D и точно, аз не искам да му омръзвам, ама знам, че ако спя с него, ще му омръзна, ама аз искам да спя с него, ама ако спя с него ще му омръзна, а аз не искам да му омръзвам... разбираш ли колко ми е тежко?! 8-) мъжете като вас тряа да ви трепят с Райт Макс :D

GoodGirl
12-15-2008, 14:04
е успех , аз не съм намерил тая дето ще ме задържи но ти може да си точно такава :-o

не знам .. дано да съм :D оф тряа да си напрегна мозъка :booooomb: все пак винаги има начин, просто трябва да го открия 8-)

MakeMeFeel, знам, че рано или късно ще му писне да ме гони... оф сичко е един порочен кръг... измъкване няма :?

който друг има желание да се изкаже по темата, няма да му се разсърдя :D

GoodGirl
12-15-2008, 14:23
е успех , аз не съм намерил тая дето ще ме задържи но ти може да си точно такава :-o

не знам .. дано да съм :D оф тряа да си напрегна мозъка :booooomb: все пак винаги има начин, просто трябва да го открия 8-)

MakeMeFeel, знам, че рано или късно ще му писне да ме гони... оф сичко е един порочен кръг... измъкване няма :?

който друг има желание да се изкаже по темата, няма да му се разсърдя :D


абе моя съвет е да отпускаш по-малко , по-малко и да видиш докате ще продалжите , да знаеш че такива момчета не харесваме 'good girls' а точно обратното 8-) демек смени си ника на badgirl

няма пък, аз нарочно така съм го написала, за прикритие :D иначе и аз така си мисля, по малко, по малко... само да видим колко ми е малко ''малкото'' щото... не съм мн сиг в тая ситуация с въпросния :D

GoodGirl
12-15-2008, 14:29
между другото в цялата случка има много голяма доза ирония. преди 2 месеца някой ако ми беше казал, че ще си падна по такъв... щях да му се изсмея от сърце. такива винаги са ме дразнели адски много, пък сега... мдам... живота е радост и тъга, деца мои :D :D :D

beachy_bunny
12-15-2008, 16:45
между другото в цялата случка има много голяма доза ирония. преди 2 месеца някой ако ми беше казал, че ще си падна по такъв... щях да му се изсмея от сърце. такива винаги са ме дразнели адски много, пък сега... мдам... живота е радост и тъга, деца мои :D :D :D
хм пък мен такива като теб много са ме дразнели и винаги ще си ме дразнят .. адски тъпа си нали разбираш ... и к'фо искаш да ми кажеш , че следващия път като го видиш и той като почне пак да те вкарва във филма ... ще се нашибате едно яко в кенефа ... и пак ще ти се носи славата на курва .. т'га , че няма да те наебе още първата вечер .. не значи , че няма да е друг път .. и пак ще те е наебал разбираш ли ... и пак ще те зареже :razz: :razz:

GoodGirl
12-15-2008, 17:08
между другото в цялата случка има много голяма доза ирония. преди 2 месеца някой ако ми беше казал, че ще си падна по такъв... щях да му се изсмея от сърце. такива винаги са ме дразнели адски много, пък сега... мдам... живота е радост и тъга, деца мои :D :D :D
хм пък мен такива като теб много са ме дразнели и винаги ще си ме дразнят .. адски тъпа си нали разбираш ... и к'фо искаш да ми кажеш , че следващия път като го видиш и той като почне пак да те вкарва във филма ... ще се нашибате едно яко в кенефа ... и пак ще ти се носи славата на к***а .. т'га , че няма да те наебе още първата вечер .. не значи , че няма да е друг път .. и пак ще те е наебал разбираш ли ... и пак ще те зареже :razz: :razz:

бати забавната си :razz: ''и к'фо искаш да ми кажеш , че следващия път като го видиш и той като почне пак да те вкарва във филма ... ще се нашибате едно яко в кенефа''- как реши, че тва искам да ти кажа? :lol:
тъпа не съм, така че не говори колкото да не заспиш :-P това, че ми харесва момчето, не ме прави курва. това, че искам да съм с него, също. и точно това искам- да ми помогнете как да НЕ става така, че да ме ''наебе и да ме зареже''.

SuperBadSuperFresh
12-15-2008, 18:06
ама аз неразбрах,ти нещо повече от секс искаш ли?

GoodGirl
12-15-2008, 18:15
ама аз неразбрах,ти нещо повече от секс искаш ли?

знам само, че искам той да поиска нещо повече от секс :D

beachy_bunny
12-15-2008, 18:18
xax ама ти си много куха курабия ма ... не можеш ли да разбереш ... , че това момче е бройкаджия ... и не можеш да напрайш така , че да не те зареже .. освен ако не го наиграеш много яко ... a а това няма как да стане ... разбираш ли ... той е питал за теб само защото не те е минал ... мила моя ... сорка ама това е истината ;]

GoodGirl
12-15-2008, 18:25
xax ама ти си много куха курабия ма ... не можеш ли да разбереш ... , че това момче е бройкаджия ... и не можеш да напрайш така , че да не те зареже .. освен ако не го наиграеш много яко ... a а това няма как да стане ... разбираш ли ... той е питал за теб само защото не те е минал ... мила моя ... сорка ама това е истината ;]

ама аз го разбирам тва! ясно ми е , че е жройкаджия, ясно ми е, че е питал за мен, само щото не ме е минал, ясно ми е, че ако ме ''мине'', ще му омръзна, обаче все пак си мисля, че има начин да го ''надиграя много яко'', както каза :D затва ви питам тука ама нещо май няма да получа така жадувания отговор 8-)

п.п.: няма да обръщам внимание на селския начин, по който си започнала поста си , щото съм пич 8)

pandelka
12-15-2008, 19:03
Значи .. ти си останала с впечатлението , че го харесваш и не спираш да мислиш за него само от една вечер в някаква дискотека така ли ? Ми той .. може така да се държи с всички момичета . Опитай се да го опознаеш малко , за да разбереш точно що за човек е . Пък и като отидеш следващия път може изобщо да не те помни 8-)

:)