PDA

View Full Version : Дискусията за RAWRR и UnableToLoveU или както се пишат...



SWASTICA
12-15-2008, 14:22
Просто мисля, че темата за снимките стана поле за изяви на няколко потребителя, което поле е хубаво да преместим някъде, защото там се получава едно отклонение... Спор може да се каже.


Хора, тук се карайте и коментирайте, не пълнете темата със сироп от караници.
Мачок, разбираш ме ;)

DimovB
12-15-2008, 14:24
SWASTICA ПРЕЗИДЕНТ!

Riot
12-15-2008, 14:27
swasti
гениална тема
от къде вадиш тоя мозък да измисляш такива трудни и ИНТЕРЕСНИ за обикновения човек теми нз...

RAWRRR
12-15-2008, 14:27
на майкати путката да еба със засилка :} :-)

DimovB
12-15-2008, 14:31
Мачок, разбираш ме ;)Теб всеки те разбира.
него го разбират само психотерапевтите след внимателно изслушване

hardball
12-15-2008, 14:31
Мисля, че проблемът заключихме, че не е в двете, а в подлизурковците.
А и ме съмнява някоя от двете да иска въобще да съществува...
Лок на темата, дел на мненията по въпроса в другата и всички да забравим, че ми писна вече...

kindergarden
12-15-2008, 14:32
да има псувни и обиди..другото не е интересно :-o

hardball
12-15-2008, 14:33
Пусни тема, че искаш да те псуват по лс, все някой ще се намери, спокойно.

kindergarden
12-15-2008, 14:34
не долови ли иронията ми :-o 8-)

vetev
12-15-2008, 14:35
аз само не разбирам защо нападнахте така... SWASTICA този форум не е ли за тва да се изслушваме и да казваме каквото имаме за казване... ЪЪЪ глупаво е това защото винаги ше има някой който да нахрани... замете се стегнете малко и ако не ви харесва темата не пишете...

Мерси за вниманието :) ;д

hardball
12-15-2008, 14:35
Тъпа съм. Judge me :P

DimovB
12-15-2008, 14:37
аз само не разбирам защо нападнахте така... SWASTICA този форум не е ли за тва да се изслушваме и да казваме каквото имаме за казване... ЪЪЪ глупаво е това защото винаги ше има някой който да нахрани... замете се стегнете малко и ако не ви харесва темата не пишете...

Мерси за вниманието :) ;д
ок пич, ще го имам в предвид :)

kindergarden
12-15-2008, 14:37
точно бе момиче...това е форум за питане и отговаряне...за споделяне на мнение...не за лични конфликти :-o

kindergarden
12-15-2008, 14:37
Тъпа съм. Judge me :P1 година без шоколад 8-)

hardball
12-15-2008, 14:40
Защото сме злобари и можем. Ако трябва всички ще се изпобиеме, емотиконка върху емотиконка няма да остане.
Свастика в случая никой не го напада за друго, освен че темата е излишна. Това не е конфликт с/у него, напротив- темата в случая изостря един конфликт. Който дори не е личен конфликт, а тъп спор.

TellMeYourName
12-15-2008, 14:40
тука сериалите са по-яки от "Дързост и Красота"

BlackWings
12-15-2008, 15:09
Тая тема май няма бъдеще
:?

neocide
12-15-2008, 15:31
на майкати п****та да е** със засилка :} :-)

аххахаахахх

св****ка, що за загубена тема?
поне да беше поохрачил 1-2-3-100 души от форума, да има малко шум... скучен ставаш :?

RhytmiX
12-15-2008, 15:35
swastica tikuv se qvqvash. kliukarka ili nekuv sadiq ?

SWASTICA
12-15-2008, 15:40
swastica tikuv se qvqvash. kliukarka ili nekuv sadiq ?

Садист.

RAWRRR
12-15-2008, 15:43
Садист или съдя???
да не си объркал пак значението на думата?

RhytmiX
12-15-2008, 15:45
swastica tikuv se qvqvash. kliukarka ili nekuv sadiq ?

Садист.
avatara ne ti podhojda na fizikata

SWASTICA
12-15-2008, 16:09
Садист или съдя???
да не си объркал пак значението на думата?

Не съм. :smt079

RAWRRR
12-15-2008, 16:14
охх :lol: :lol: :lol:
за малко да се подмокря...от пикня

по-добре да се връщам да уча

UnaBletoLoVeU
12-15-2008, 16:51
Леле мале :shock: Що за глупост?

SWASTICA
12-15-2008, 17:17
Леле мале :shock: Що за глупост?
Виж в снимките : )

UnaBletoLoVeU
12-15-2008, 17:40
О, това не го бях видяла. Смешно е колко глупости могат да се изпишат заради една глупост :D Кой бил красив, кой бил грозен, кой бил умен, кой не бил...даже не говорех за това и се радвам, че поне някой е схванал какво имам в предвид. Исках да кажа, че е тъпо да се мазниш на редовните потребители. :D И дадох пример с RAWRR, защото ми е правило впечатление, че има някаква странна физиономия, която не ми се нрави. Въобще не твърдя, че съм хубава, а тя е адски мега грозна, както изкараха думите ми някои. Обаче твърдя, че имам хубаво тяло и съм умна(казвам, защото някой засегна тая тема).
И за край да кажа, че не е правилно да се съди по снимки, защото някои не са фотогенични, а и външната красота не прави човека. Просто е тъпо да се мазниш в НЯКАКЪВ форум. Разбирам да ви е шефка и да ви зависи работата(примерно) от нея-ок, ама то това на някои поведението си е абсурдно. :D

ПП. А снимката, която пуснах наскоро и по която, предполагам съдят за мен, е толкова преработена и никой не може да разбере как изглеждам по нея, защото и малките детайли променят изражението.

hardball
12-15-2008, 17:44
Еми давай пример с подлизурковците, тя с нищо не е виновна, че да й излиза през носа. Работата се изясни вече...

machoka
12-15-2008, 18:24
О, това не го бях видяла. Смешно е колко глупости могат да се изпишат заради една глупост :D Кой бил красив, кой бил грозен, кой бил умен, кой не бил...даже не говорех за това и се радвам, че поне някой е схванал какво имам в предвид. Исках да кажа, че е тъпо да се мазниш на редовните потребители. :D И дадох пример с RAWRR, защото ми е правило впечатление, че има някаква странна физиономия, която не ми се нрави. Въобще не твърдя, че съм хубава, а тя е адски мега грозна, както изкараха думите ми някои. Обаче твърдя, че имам хубаво тяло и съм умна(казвам, защото някой засегна тая тема).
И за край да кажа, че не е правилно да се съди по снимки, защото някои не са фотогенични, а и външната красота не прави човека. Просто е тъпо да се мазниш в НЯКАКЪВ форум. Разбирам да ви е шефка и да ви зависи работата(примерно) от нея-ок, ама то това на някои поведението си е абсурдно. :D

ПП. А снимката, която пуснах наскоро и по която, предполагам съдят за мен, е толкова преработена и никой не може да разбере как изглеждам по нея, защото и малките детайли променят изражението.

Достатъчно.