PDA

View Full Version : Дали поне малко си пада по мен?



balu4ka
12-15-2008, 16:48
Та..наскоро излязох с едно момче.Всичко започна..мисля,че начолото на лятото. :) Запознахме се в един сайт за запознанства.Писахме си редовно(от един и същи град сме,дори...).Разменихме си скайповете. :smt110 Докато не се стигна до въпроса кой къде живее?!Та оказа се,че сме на 5...10 мин. един от друг.Чатихме си дълго време,започна да ми допада и като човек.До тогава не се бяхме засичали..виждали или знаели.Градът ми е малък,но не предполагах,че на мястото на което живея имало и хубаво момче.Той си имаше приятелка..но почнахме се забиваме.Един ден бях с компанията на центъра и обикаляхме ...отсреща седеше той самия с негов приятел :oops: Почерванях от срам пък и той седеше и ме гледаше втренчено и ми се усмихваше. :-D Аз бях с много хора,бях забила поглед в земята от срам..но вдигнах очи и му се усмихнах.И продължих с приятелите си.После ме беше яд,че не направих нищо.Вечерта се включих в скайп..първи той ми се включи.Започна да ми говори колко съм му била сладка и особено когато съм му се усмихнала.... :oops: Не мина много време на зарибявки ..той скъса с приятелката си ..и след 2 седмици ми съобщи и отново почнахме се зарибяваме и за малко да тръгнем.. :shock: Той настояваш ...та настояваше да излезем да пробваме,какво ще излезе все пак сме били на 5 мин. път един от друг и ей такива работи.Бях хлътнала по него така си е и оше съм.Та така навих се излязохме ..в един от парковте в града.Всичко мин просто ужасно...от срам не спрах да дрънкам глупости.Нищо не стана.Продължихме да си говорим.Той отново настояваше да излезем..но аз все не можех по една или друга причина. :? Та до онзи ден бяхме скарани,защото му втръсна да го овъртам...Та оправих нещата излязохме..отново всичко вървеше по вода.Но аз бързах да се прибера,че наще щяха да подивеят ако закаснея казах му "Айде ще те изпратя до там и ше се прибирам " и той "ами на мен ако не ми се прибира..ако още искам да стоя тука и да отидем некъде другаде без да те видят ваще"/и аз еми добре ама за малко и той "ок"Не бях скъсала още с гаджето си ..той явно ревнуваше и го показваше..За пореден път си погледнах тела и той каза "оф не издържам ..тругвам си не мога така ти не спря си гледаш тела айде чао"и просто така си замина.После ми писа в скайпе нали там чаттихме, аз му казах" соорри,че ти загубих времето" и той "аз исках още повче да ми го загубиш ама не аз бързах"и аз ами кво да напрая и той ами "баси не спря си гледаш тоз телефон"не исках го гоня ..после ме вика да ходя у тях смисал щото ми беше студено ...нз той ми каза,че на мен не може ми се сърди много най -много половин час и му минава ..на другите се сърдил повече .. :-o Та и на сращата ми го каза.просто...незнам.Та от тгоава не ми е писал..смисал от 3..4 дни.Скъсах с приятеля си ..може би и заради него..той само за тва ми говореше.Та объркана съм беше включен в тея дни ама..и един ред не се сети да ми драсне.Та въпроса ми от сичко тва дет написах..има ли смисал да продължат нещата или поне дали ме е харесал ? :-k :-#

ПС:Знам,че сигурно има мнго правописни,граматически грешки,но просто нахвърлях всичкото което имах в главата ми ...съжелявам и за доста дългата тема ...надявам се да ми помогнете 8-)

F_CK_all_I_need_is_U
12-15-2008, 17:00
Ами според мен много те харесва-обръща ти внимание,иска да прекарва времето си с теб и те ревнува.Няма кфо да се чудиш,зимайте се и се кефете на живота. :P

depressedgirl
12-15-2008, 17:26
е ясно е че те харесва
но просто малко си го засегнала
пиши му в скайп че искаш да излезете че искаш да стане нещо между вас и действай :)

BaiToq
12-15-2008, 17:28
Не.

zaraaa
12-15-2008, 17:30
Ами според мен много те харесва-обръща ти внимание,иска да прекарва времето си с теб и те ревнува.Няма кфо да се чудиш,зимайте се и се кефете на живота. :P

И според мен те харесва, недей да го мотаеш

+2 И според мен трябва да му пишеш :)

SunFl0w3r
12-15-2008, 17:35
abe haRESVA TE NA 101% OBA4E TRQBVAti da mu se izvini6 parva 6toto toi e ostanal s vpe4atlenie 4e haresva6 biv6iq si :-)

siki81
12-15-2008, 18:01
Пиши му,за да се разберете.Според мен не е безразличен.

l0v3
12-15-2008, 18:47
I az mislq 4e naistina te haresva :)

PRosto kogato ste izlizali e trqbvalo da se otpusne6 pove4ko i ne e trqbvalo da si poglejda6 postoqnno telefona za6toto toi e ostanal s vpe4atlenieto 4e edva li ne si misli6-aide bee....koga 6e stane (naprimer) 10h ili kolkoto ii da e,che da si hodi6 ;)

pandelka
12-15-2008, 18:59
Ами според мен много те харесва-обръща ти внимание,иска да прекарва времето си с теб и те ревнува.Няма кфо да се чудиш,зимайте се и се кефете на живота. :P