PDA

View Full Version : коса и кожа ...2в1



rusoto_baby_f
12-15-2008, 17:02
Така....
За да не пускам 2 теми всичко ще пиша в тази....
Относно косата ми - значи...имам руса,дълга коса..ии от известно време започна много да се изтощава.....по принцип ми е изключително къдрава, но аз я изправям...и това изправяне допълнително я изтощава... :( Ако може да ми предложите някакви маски,балсами...серий за коса...въобще всичко което може да ми помогне...за подхранване....Иии нещо друго което да помага за изправяне...Слушала съм, че ваксата помага..?

Значи...до преди около 2 години нямах никакви проблеми с кожата ми....Но сега ми се появиха пъпчици и черни точки...не са много...но не са и малко...(повечето са по челото, друга част в областта на устата...
:o :( :( :( :( ) ....и супер много ме дразнят..На места даже ми се получават леки зачервявания....Пробвах продуктите от сорта на Гарниер пюр 3 в 1 ......няма кой знае какъв ефект....На скоро гледах рекламата на Лептен...въпреки, че мойте пъпки не са такива....си го поръчах...Мажа се вече 6 ден....и не виждам разлика....
Ако може да ми кажете нещо с което да ги махна....Крем...лосион...

Освен това имам лунички....бледи са...не са някви ,,изкрящи,, ако може така д се каже...обаче се виждат....Искам да ги махна....Някой да си ги е махнал с нещо?..... :(

taNcheto93
12-15-2008, 17:21
За косата използвай кристали за коса и бадемово масло. Каквито и маска или балсам да ти предложи някой не можеш да знаеш дали на теб ще ти помогне.
За пъпките си вземи някаква маска и почиствай лицето си мн добре и може да се мажеш със силицилов спирт на мен ми помага, а и мн момичета от форума са писали че са доволни от него.
За луничките не мога да ти помогна, а ако някой каже нещо което ги премахва ще съм му мн благодарна, защото и аз имам. Чела съм че сок от краставица или лимон помага, но не съм пробвала. :)

ValzZi
12-15-2008, 18:18
първо едно голямо търкаляне по пода от смях за дето си си поръчала ""Липтиен"" :razz: :razz: :razz:
добре сега сериозно..тва е пълен боклук зарежи го..препоръчвам ти Clean&Crear имат някой мн добри продукти..също така ще те посветя в древното изкуство на ходенето при козметик
а наздраве..успех! :)

masal
12-15-2008, 18:22
първо едно голямо търкаляне по пода от смях за дето си си поръчала ""Липтиен"" :razz: :razz: :razz:
добре сега сериозно..тва е пълен боклук зарежи го..препоръчвам ти Clean&Crear имат някой мн добри продукти..също така ще те посветя в древното изкуство на ходенето при козметик
а наздраве..успех! :) clean&clear по нищо не отстъпват на липтен

rusoto_baby_f
12-15-2008, 18:22
първо едно голямо търкаляне по пода от смях за дето си си поръчала ""Липтиен"" :razz: :razz: :razz:
добре сега сериозно..тва е пълен боклук зарежи го..препоръчвам ти Clean&Crear имат някой мн добри продукти..също така ще те посветя в древното изкуство на ходенето при козметик
а наздраве..успех! :)

Май забавих да спомена, по горе, че вече съм го пробвала тоя метод с козметика! :(

girl4eety
12-16-2008, 07:42
:razz: :razz:

mynichka
12-16-2008, 08:42
значи за косата- farcom- Echo - repair active !! това е маска за адски изтощена коса ..можеш да си я купиш само от фризьорски салон- поръчваш си я и след 2-3 дена отиваш да си я купиш ..оранжева капачка с ..бяло жълта кутия ..мирише на бонбонки :) и косата става адски мека (страхотна) само за 2-3 пъти ползване ..мисля, че беше към 6 и нещо ...

за кожа - аз използвам "универтан" адски съм доволна ..като ми излезе пъпчица вечерта слагам дебел слой и на сутринта няма и следа от пъпка

а за луничките - пълна съм с лунички ..от една страна ги убожавам ...а друг път ги мразя ..но все пак не искам да ги махам ( една приятелка си ги махаше с някакав избелващ крем ..розовичък ..не помня точно как се казва и със сок от морков) ..и все пак може би луничките са ти чара !!
Дано да съм помогнала :)