PDA

View Full Version : Може ли да се забременее така?



fruitshine
12-15-2008, 17:56
zdraweite :grin: imam 1 vapros kym posetitelite na temichkata mi :-D i da mi se smeete za vaprosa i da ne mi se smeete .. vse mi e edno ,prosto mi e interesno i iskam da znam :-P ta .. vaprosa mi e .. ako momicheto e dewstweno i momcheto q otvori i pravqt sex 5 min i momi4eto kaje 4e ne iska pove4e ( zashtoto q e strah da ne zabremenee,vapreki 4e mom4eto e s prezervatiw) moje li da si napravqt bebe ili ne :) haide da 4uq kakwo mislite :-P [/b]

CanyH
12-15-2008, 17:59
Даже близнаци......

niki7y
12-15-2008, 18:01
aman 0t lap3tii :smt097 :smt098 :smt093 ZAGLAWIQTA SE PI6AT NA KIRILICAAAAAAAAAAAAAA :-x :-x :-x :-x :-x

fruitshine
12-15-2008, 18:02
Даже близнаци......

KAKVO PORAZITELNO CHUVSTVO ZA HUMOR XAXAXAXA

CanyH
12-15-2008, 18:06
Къде видя хумор?
Давам тъп отговор на още по- тъп въпрос.

fruitshine
12-15-2008, 18:10
Къде видя хумор?
Давам тъп отговор на още по- тъп въпрос.

TYP CHOVEK NQMA DA DADE UMEN OTGOVOR NA TYPA TEMA XAXA

GoodGirl
12-15-2008, 18:10
спокойно, детенце, щом е с презерватив, дори и 7 мин. да го правите ( :shock: ) пак не би тряало да забременееш 8-)

niki7y
12-15-2008, 18:19
Къде видя хумор?
Давам тъп отговор на още по- тъп въпрос.

TYP CHOVEK NQMA DA DADE UMEN OTGOVOR NA TYPA TEMA XAXA a we pi4 ti si mn tap zakleam se :razz: :razz: :razz:

BurningDesire
12-15-2008, 18:19
Не, естествено, нали момчето не е свършило + тва и презерватив...никъв шанс

MusicIsTheKey
12-15-2008, 18:20
Всеки ден се изумявам колко трагично е положението. Разни деца на по 13-17 години правят секс, а нямат елементарна култура! Важното обаче, е да сте готини и да се хвалите с колко сте спали и колко сте 'отракани'! Но после пускате теми по форумите от сорта на: "Правих свирка, бременна ли съм", "Бременна съм, какво да правя".

Поинтересувай се малко, има толкова много книги и статии по въпроса!

mysterious93
12-15-2008, 18:21
спокойно, детенце, щом е с презерватив, дори и 7 мин. да го правите ( :shock: ) пак не би тряало да забременееш 8-)

+1 no ako sa pove4e ot 7 min i polovina trq se vnimava..abe vsi4ko e v sekundite i min. :D

fruitshine
12-15-2008, 18:27
OFF.. ZASHTO MI SE SMEETE :shock: prosto se pritesnqvam mnogo ot nejelana bremennost predi da predpriema da pravq sex i iskam da se informiram za da znam kak da postapq.pak i 4uvam 4e prezervativite se kasat.moje li da piq protivozachatachni na moqta vazrast - 16 ili shte polucha hormonalni smushteniq :o

ubuntu
12-15-2008, 18:31
Внимавайте има нов вирус! "ЗОВ" - Забременяване от въздуха!!! На вятъра са му поникнали много пишки и забременява всичко живо що мърда .... за тва си пъхайте тампони в гъзовете и женски кондоми на устенцата!!!!!!

DevilWish
12-15-2008, 18:32
Че щом са презерватив, който не е скъсън или исхлузен и 5 минути и 5 часа секс да правят разлика няма - бебе няма да стане =))

niki7y
12-15-2008, 18:32
#-o #-o #-o ne mi prili4ash na 16 godi6na razgledai drugite temi predi da puskash novi i mojevbi shte namerish otgowori :-P

fruitshine
12-15-2008, 18:39
dobre.. a mojem li postoqnno da gledame dali ne se e skasal ili izhluzil? :oops:

ubuntu
12-15-2008, 18:41
dobre.. a mojem li postoqnno da gledame dali ne se e skasal ili izhluzil? :oops:

НЕ затва цял живот само свирки ще правиш !!!! И ще станеш 80 годишна девственица !!!

niki7y
12-15-2008, 18:43
dobre.. a mojem li postoqnno da gledame dali ne se e skasal ili izhluzil? :oops: a be q kaji sq na k0lko si na 10,11,12 na k0lko :-P :razz: :oops:

Rofl4e
12-15-2008, 18:43
Спокс няма да има бебе! MusicIsTheKey пак се правиш на интересна и много знаеща!

MusicIsTheKey
12-15-2008, 18:44
С кое точно съм се направила на интересна, би ли ми обяснила? Говоря за елемтарна култура, а не за 'задълбочени' знания. Прочети мнението ми няколко пъти, за да можеш да го разбереш.

Rofl4e
12-15-2008, 18:45
Пък и нарушаваш правилата нямаш право да пишеш ако не е по темата
9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.

niki7y
12-15-2008, 18:47
oxoxoxo stiga be hora dr1jte se kat0 golemi hora , a ne kat nekwi pikli..q po spokoino :o

MusicIsTheKey
12-15-2008, 18:48
Имаш ли идея как се излагаш в момента?

Rofl4e
12-15-2008, 18:53
Не мисля че се излагам! Защото на ЛС получих съобщения и от други съфорумници че са преревали от теб и заключванията ти! 8) :-x

fruitshine
12-15-2008, 18:55
PROSTO MI PUKA KAKTO ZA MEN , TAKA I ZA JIVOTA MI V BADESHTE I NE ISKAM DA GO PROVALQM ZARADI NAI MALKATA VAZMOJNA GRESHKA IMENNO ZA TOWA PITAM DORI I ZA NAI MALKITE VAZMOJNI NESHTA KOITO MOGAT DA SE OBARKAT PRI POLOVIQ AKT ! I POSLE HODETE SI MISLETE CHE SAM LAPE.PROSTO NE SAM LEKOMISLENA I NE ISKAM DA PRAVQ GRESHKI KATO MOITE VRASTNICHKI!!!!!

UFOs
12-15-2008, 18:57
Първо ако си на 12,ти е рано за секс!Второ ако толкова искаш да знаеш,има гугъл.Там пише как може да забременееш.Също така имаш родители и приятели.И би трябвало по биология да си учила за забременяването...
упс забравих може и още да не учиш този предмет.. :-o

ubuntu
12-15-2008, 18:57
Не мисля че се излагам! Защото на ЛС получих съобщения и от други съфорумници че са преревали от теб и заключванията ти! 8) :-x
И аз искам белезници с розово пухче ..... :D :D :D :razz: :razz: :razz:
Ако може на промоция с модераторката !???? :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D

DeCuTo0
12-15-2008, 19:03
:razz: :razz: :razz: :razz: лапешка му работа

niki7y
12-15-2008, 19:03
PROSTO MI PUKA KAKTO ZA MEN , TAKA I ZA JIVOTA MI V BADESHTE I NE ISKAM DA GO PROVALQM ZARADI NAI MALKATA VAZMOJNA GRESHKA IMENNO ZA TOWA PITAM DORI I ZA NAI MALKITE VAZMOJNI NESHTA KOITO MOGAT DA SE OBARKAT PRI POLOVIQ AKT ! I POSLE HODETE SI MISLETE CHE SAM LAPE.PROSTO NE SAM LEKOMISLENA I NE ISKAM DA PRAVQ GRESHKI KATO MOITE VRASTNICHKI!!!!!
mack0 za 100 put ti kazwam wij po drugite temi i she widish otgoworite na twoite wuprosi :-x

fruitshine
12-15-2008, 19:04
MOGA SAMO DA WI EBA MAIKATA!! PO GOLEMI SELQNI OT DOBITACITE V TOZI FORUM NQMA!CHOVEK TARSI SAVET A POLUCHAVA PODIGRAVKI!DA WI GO NACHUKAM!

Rofl4e
12-15-2008, 19:05
Не съм съгласна че сме селяни и още какви ли не но съм съгласна с теб за това че човек търси помощ а търси подигравка и наи лошото е ,че повечето пъти е от модераторите!

ubuntu
12-15-2008, 19:07
MOGA SAMO DA WI e** MAIKATA!! PO GOLEMI SELQNI OT DOBITACITE V TOZI FORUM NQMA!CHOVEK TARSI SAVET A POLUCHAVA PODIGRAVKI!DA WI GO NACHUKAM!
Ми ти за един месец тва ако не си го разбрала къде си тръгнала ...
И внимавай с начукването .... всичко се връща - Се 1 пикаеш в писоар! 8-)

niki7y
12-15-2008, 19:08
Не съм съгласна че сме селяни и още какви ли не но съм съгласна с теб за това че човек търси помощ а търси подигравка и наи лошото е ,че повечето пъти е от модераторите! 0l3e maiko kw0 stafa tyka fee :razz:

Rofl4e
12-15-2008, 19:19
Прочети темата "Модератор" и цялата тази тема и ще разбереш какво става!

x3eme
12-15-2008, 19:21
zdraweite :grin: imam 1 vapros kym posetitelite na temichkata mi :-D i da mi se smeete za vaprosa i da ne mi se smeete .. vse mi e edno ,prosto mi e interesno i iskam da znam :-P ta .. vaprosa mi e .. ako momicheto e dewstweno i momcheto q otvori i pravqt sex 5 min i momi4eto kaje 4e ne iska pove4e ( zashtoto q e strah da ne zabremenee,vapreki 4e mom4eto e s prezervatiw) moje li da si napravqt bebe ili ne :) haide da 4uq kakwo mislite :-P [/b]
4udi6 se kakvo si mislim zna4i.mi az specialno si mislq 4e ne znae6 kak da opredeli6 sex... :D

niki7y
12-15-2008, 19:21
twa beshe ritori4en wapros :razz:

x3eme
12-15-2008, 19:24
twa beshe ritori4en wapros :razz:ne ne da te popravq tova be6e TUP vupros 8-)

niki7y
12-15-2008, 19:26
twa beshe ritori4en wapros :razz:ne ne da te popravq tova be6e TUP vupros 8-) :D :D :D :D m0je i taka da e

CanyH
12-15-2008, 19:27
MOGA SAMO DA WI e** MAIKATA!! PO GOLEMI SELQNI OT DOBITACITE V TOZI FORUM NQMA!CHOVEK TARSI SAVET A POLUCHAVA PODIGRAVKI!DA WI GO NACHUKAM!
Курвенце малолетно, под нивото си на всеки един в този форум за да държиш такъв тон.
Тръгнала да се еbе, а не знае как да си събуе гащите...... пачавра!

x3eme
12-15-2008, 19:28
MOGA SAMO DA WI e** MAIKATA!! PO GOLEMI SELQNI OT DOBITACITE V TOZI FORUM NQMA!CHOVEK TARSI SAVET A POLUCHAVA PODIGRAVKI!DA WI GO NACHUKAM!
Курвенце малолетно, под нивото си на всеки един в този форум за да държиш такъв тон.
Тръгнала да се е**, а не знае как да си събуе гащите...... пачавра!
to tq ne znae kvo e sex be bate :-D :lol:

Wosh
12-15-2008, 19:30
:grin: е тва е въпрос бате :grin:

niki7y
12-15-2008, 19:31
MOGA SAMO DA WI e** MAIKATA!! PO GOLEMI SELQNI OT DOBITACITE V TOZI FORUM NQMA!CHOVEK TARSI SAVET A POLUCHAVA PODIGRAVKI!DA WI GO NACHUKAM!
Курвенце малолетно, под нивото си на всеки един в този форум за да държиш такъв тон.
Тръгнала да се е**, а не знае как да си събуе гащите...... пачавра!
to tq ne znae kvo e sex be bate :-D :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: gorkoto dete sega she kaje na mam i tate 4e sme bili grubi s neq :razz:

x3eme
12-15-2008, 19:32
MOGA SAMO DA WI e** MAIKATA!! PO GOLEMI SELQNI OT DOBITACITE V TOZI FORUM NQMA!CHOVEK TARSI SAVET A POLUCHAVA PODIGRAVKI!DA WI GO NACHUKAM!
Курвенце малолетно, под нивото си на всеки един в този форум за да държиш такъв тон.
Тръгнала да се е**, а не знае как да си събуе гащите...... пачавра!
to tq ne znae kvo e sex be bate :-D :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: gorkoto dete sega she kaje na mam i tate 4e sme bili grubi s neq :razz:
az ako sum na tqhno mqsto 6e q zaveda na nepoznato mqsto malkoto lubopitno kakvo e sex momi4e i tam 6e go zaeba da mi se mahne ot glavata 8-)

fruitshine
12-15-2008, 19:33
Курвенце малолетно, под нивото си на всеки един в този форум за да държиш такъв тон.
Тръгнала да се еbе, а не знае как да си събуе гащите...... пачавра![/quote]

DA NE SI DO MENE CHE DA ZNAESH KAF MI E TONA MA MAJKA KURWA SMIRISANA :shock:

x3eme
12-15-2008, 19:35
Курвенце малолетно, под нивото си на всеки един в този форум за да държиш такъв тон.
Тръгнала да се еbе, а не знае как да си събуе гащите...... пачавра!

DA NE SI DO MENE CHE DA ZNAESH KAF MI E TONA MA MAJKA KURWA SMIRISANA :shock:[/quote]
aloo selo osuznai se i spri da pi6e6 4e po tozi na4in sama se izlaga6 :?

CanyH
12-15-2008, 19:35
И би трябвало по биология да си учила за забременяването...
упс забравих може и още да не учиш този предмет.. :-o
На кой му трябва тая биология? Важното е да се въртат свирки по кенефите.
п.п. мъжка курwа е тоя където те е създал.

Kokzero
12-15-2008, 21:01
От автора си направих гениални изводи за секса като цяло:

1 - Уя това е самурайски меч, сложеш ли му презерватив и той се къса и раздробява като едрозърнест ориз по китайски. :-o
2 - Пет минути е секс ! Останалото са нежелани претенции. :-o
3 - Забременява се по всяко време на вкарването, дори и ако не свършиш. :-o
4 - Всичките ни майки го отнесоха, добре че ще е само 5 минути срам. :-o
5 - Най-безопасно от забременяване е следното - вкарваш, вадиш, опипваш презерватива, за допълнителна сигурност го сменяш, отново вкарваш. :-o
6 - Автора на темата и въпросното гадже делят IQ една обща мозъчна клетка, посредством връзка сиамски близнаци свързани уста в гъс. :-o(този форум цензура ли има, че ми поправи звучната дума г-ъ-з на "задни части" :( )

CanyH
12-15-2008, 21:32
^ :D :D :D

bqsna_teenagerka
12-15-2008, 21:35
Даже близнаци...... :razz: :lol: :D тва ме разби

Brei
12-16-2008, 09:31
MOGA SAMO DA WI e** MAIKATA!! PO GOLEMI SELQNI OT DOBITACITE V TOZI FORUM NQMA!CHOVEK TARSI SAVET A POLUCHAVA PODIGRAVKI!DA WI GO NACHUKAM!


Разплачи се и ще ти дам близалка...

Andito0o
12-16-2008, 13:21
Внимавайте има нов вирус! "ЗОВ" - Забременяване от въздуха!!! На вятъра са му поникнали много пишки и забременява всичко живо що мърда .... за тва си пъхайте тампони в гъзовете и женски кондоми на устенцата!!!!!!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Andito0o
12-16-2008, 13:26
От автора си направих гениални изводи за секса като цяло:

1 - Уя това е самурайски меч, сложеш ли му презерватив и той се къса и раздробява като едрозърнест ориз по китайски. :-o
2 - Пет минути е секс ! Останалото са нежелани претенции. :-o
3 - Забременява се по всяко време на вкарването, дори и ако не свършиш. :-o
4 - Всичките ни майки го отнесоха, добре че ще е само 5 минути срам. :-o
5 - Най-безопасно от забременяване е следното - вкарваш, вадиш, опипваш презерватива, за допълнителна сигурност го сменяш, отново вкарваш. :-o
6 - Автора на темата и въпросното гадже делят IQ една обща мозъчна клетка, посредством връзка сиамски близнаци свързани уста в гъс. :-o(този форум цензура ли има, че ми поправи звучната дума г-ъ-з на "задни части" :( )


:razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
бахти тва ме разби утрепах се се смея то и аз съм малко такава параноичка щото по същия начин снощи на 5 минута спрях ама той вече беше свършил или ддз май беше ама свърши в мен и незнам кво да мисля вече не беше скъсан презерватива нито изхлузен ама пак се паникьосвам и ще е добре ако някой ме успокои щото вече чакам с нетърпение цикала ми :( :(