PDA

View Full Version : забраненият трепет на сърцето



Lolla
12-15-2008, 18:59
Здравейте. Имам нужда от съвет. Имам си сериозен приятел, когото много обичам. И той ме обича и всичко е прекрасно, не си представя как някой ден ше спра да го обичам. Но в едно съвсем малко, едва забележимо кътче на сърцето ми стои образа на едно друго момче- приятел на моето гадже. Преди на тръгна с настоящето ми гадже аз наистина харесвах приятеля му. Ще го кръстя Х. Те двамата са (бяха ) от един клас, а тримата сме от едно даскало...Х е супер красив и секси.Коленете ми се подкосяват като го видя. Но за сметка на това не е много разговорлив. Точно тази неразговорливост ме караше още и още да се стремя към неговото внимание, да го опозная....Но Х знаеше че неговият приятел ме харесва и поради тази причина разговорите бяха свдени до минимум. Но един ден Х подметнал на шега на настоящият ми приятел: кажи й да престане да ми се натиска". Това наистина ме порази, защото аз по никакъв начин не съм му давала да разбере че го харесвам. Този коментар ме жегна и рещих да му каза в скайп да не говори такива глупости наляво и надясно. Но получих грознои обиди ( на компютъра седял не той , а някой друг).....И това беше краят на отношенията ми с него ( не че могат да се нарекат отношения.....Аз тръгнах с настоящия си приятел и мн мн мн рядко се сещам за Х. Но това лято стана така че бяхме на море гаджето ми, Х и аз в една стая....Наистина всеки ден той беше на една ръка разстояние от мен,гол до кръста, или излизащ мокър от банята и т.н. Имвнно през тези дни аз си давах сметка колко красиви са очите му и понякога си задържах погледа по-дълго отколкото трябваше....Понякога погледите ни се срещаха, понякога лко се докосвахме ( но не мога да преценя дали тези неща не бяха чиста случайност). Тезои дни се поопознахме, говорихме си, но сягаш нещо от предишните истории още внасяше накакво напрежение...Рядко оставахме сами. Гаджето ми беще винаги около мен и случайните ппогледи рядко му убягваха....От една страна стоеше приятелят ми-мил, нежет с искрен топъл поглед и нежност, а от другата-Х- със своя дълбок, мистериаозен поглед, с магнетичността на тялото, на движенията, но и със спокойствието в гласа. ТОй беше загадка за мен, но загадка която нямах възможност да разгадая...Когато бяхме на морето един път гаджето ми се напи и почна да се държи малко неадекватно с мен (не агресивно), а Х ме защити.Знам че всвки би ги направил, но все пак...Когато се разделихме за чао, аз го прегърнах и тази прегръдка беше пропита с всички тези съзнати и неосъзнати чувства към него. Казах си че щв го забравя, че ще забравя случайните погледи и докосвания. Той му обръщаше рядко внимание, но това което ме радваше е че често го карах да с е усмихва.....Чувствам че това е ужасно спрямо приятеля ми. Опитвам се да забравя Х, но когато го видя пак се появява някакъв трепет, отново се вълнувам. И незнам какво да правя. Нямам му дори скайп( защото след онези истории го блокорах) и дори не мога да създам някави напъоно приятелски отнощения с него. Кажет какво д аправя :?

mort
12-15-2008, 19:05
Направи си мъжки харем с главен мъж Х.

blood_dodo
12-15-2008, 20:47
Кажет какво д аправя :?Тройка с гаджето и Х

MartiSSima
12-15-2008, 21:06
За първи път чета тема която е написала все едно чета някакъв роман.Поздравления.
Относно темата ти,виждам че държиш на приятеля си но неизвестното,мистериознот , тайното те влече повече.Намери му скайп-а или номера на телефона приятелски смс или разговорите биха били добро начало да се опознаете, но това означава да лъжеш приятеля си.Просто направи това което СЪРЦЕТО ти подксазва!Понякога боли но понякога си заслужава да го послушаш.Успех

kobrichka
12-16-2008, 07:12
До колкото разбирам Х не ти е обарнал внимание преди време,защото е знаел че приятелят му те харесва "Но Х знаеше че неговият приятел ме харесва и поради тази причина разговорите бяха свдени до минимум.".Ако искаш да пробваш с Х остави приятеля си,но не го лъжи.Ако обичаш прятеля си остани с него,но ако не го ...остави го и едва тогава започвй нещо друго.Само ще ти кажа,че мъжкото приятелство е много по силно от женското(лично мнение),жените ще прецакаме най-добрата си приятелка заради мъж,но много малко мъже ще прецакат приятеля си заради жена.Погледни реално Х не е направил нищо конкретно,за да ти покаже че е влюбен в тебе.Едните погледи не означават нищо.Струва ли си да развалиш връзката си заради "Понякога погледите ни се срещаха, понякога лко се докосвахме ( но не мога да преценя дали тези неща не бяха чиста случайност)" .

Lolla
12-16-2008, 08:23
благодаря за отделеното време :oops: Написах тази тема, защото понякога има неща, които ни глождят отвътре, но така се получава че няма на кого да ги споделим....Наитина обичам приятеля си и никога не бих го оставила (особенно заради негов приятел). Абсурдно е да се получи каквото и да е с Х. Аз ще виждам, ще се усмихвам и това ще е всичко. Просто исках да споделя. Въпросът "какво да правя" беше излишен....

zaraaa
12-16-2008, 15:49
До колкото разбирам Х не ти е обарнал внимание преди време,защото е знаел че приятелят му те харесва "Но Х знаеше че неговият приятел ме харесва и поради тази причина разговорите бяха свдени до минимум.".Ако искаш да пробваш с Х остави приятеля си,но не го лъжи.Ако обичаш прятеля си остани с него,но ако не го ...остави го и едва тогава започвй нещо друго.Само ще ти кажа,че мъжкото приятелство е много по силно от женското(лично мнение),жените ще прецакаме най-добрата си приятелка заради мъж,но много малко мъже ще прецакат приятеля си заради жена.Погледни реално Х не е направил нищо конкретно,за да ти покаже че е влюбен в тебе.Едните погледи не означават нищо.Струва ли си да развалиш връзката си заради "Понякога погледите ни се срещаха, понякога лко се докосвахме ( но не мога да преценя дали тези неща не бяха чиста случайност)" .


+100 Много добре казано, нямам какво повече да добавя

SoAfraid
12-16-2008, 17:42
До колкото разбирам Х не ти е обарнал внимание преди време,защото е знаел че приятелят му те харесва "Но Х знаеше че неговият приятел ме харесва и поради тази причина разговорите бяха свдени до минимум.".Ако искаш да пробваш с Х остави приятеля си,но не го лъжи.Ако обичаш прятеля си остани с него,но ако не го ...остави го и едва тогава започвй нещо друго.Само ще ти кажа,че мъжкото приятелство е много по силно от женското(лично мнение),жените ще прецакаме най-добрата си приятелка заради мъж,но много малко мъже ще прецакат приятеля си заради жена.Погледни реално Х не е направил нищо конкретно,за да ти покаже че е влюбен в тебе.Едните погледи не означават нищо.Струва ли си да развалиш връзката си заради "Понякога погледите ни се срещаха, понякога лко се докосвахме ( но не мога да преценя дали тези неща не бяха чиста случайност)" .

Типичен пример съм аз. Аз съм Х моя приятел е влюбен в някаква си. След време тя взе да се кара с мен. Настрой моя най-добър приятел срещу мен. Скарахме се, аз му казах че не му се сърдя просто тя му е гадже и е нормално да я защитава. Но му казах че приятелството с нея няма да му е от голяма полза и просто тяхното беше малко... тъпа история просто влечение към секс, харесване и т.н. но не и обичане. Скъсаха. Моя приятел осъзна че не е бил прав като я е защитавал и разбира се разбрах го, защото така е наистина и сега сме пак наи добри приятели.
Не искам авторката да ме разбира нещо погрешно и да се ядоса нещо просто подтвърждавам че мъжкото приятелство е по силно от колкото женското. Разбира се ако е истинско приятелство.

Chrissie
12-16-2008, 18:21
Една дума:опасност!Ситуацията,в която си попаднала наистина е малко кофти.И честно казано,за пръв път в живота си не мога да дам точен съвет.От една страна,нещо в мен крещи:"Кажи й да отиде при Х!Кажи и да отиде при Х!" ,но от друга,едно друго малко гласче се намесва и казва:"Х може да е само страст и мистерия.Дали си заслужава?" . Предполагам,че и ти си изправена пред тези два въпроса и съм напълно сигурна,че нито един от тях не е грешен.Въпросът само е междъ Х и настоящото момче.И мисля,че вече знам какво ще ти отговоря.Даа,както описваш Х,той наистина е момчето-блян за всяко момиче (тоест,навярно всяка си е мечтала да си има по един Mr. Misterious,за да може да намери някакъв начин да докосне сърцето му и да му покаже на какво е способна).Но ако пък това момче се окаже точно това?Момчето,за което си мечтала,искаш да опознаеш,знаеш,че може и да е грешка,но все пак искаш да опиташ?Според мен,докосванията не са били съвсем случайни,а и погледите понякога означават много повече отколкото си мислим.Съветът ми е следният:намери някакъв начин да се свържеш с Х,например по скайп (не знам точно как,направи всичко възможно да го вземеш от някой) и започнете да си говорите там.Опознай го малко и започни да стъпваш на сигурна почва.През това време обаче,не се разделяй с момчето с което си.Да,може и да се почувстваш зле,но по-добре разбери нещо повече за Mr. Mystery и чак след това предприеми някакви действия.Все пак трябва да си сигурна в какво се замесваш-няма смисъл да оставиш сериозния си приятел,за да се захванеш с една мимолетна авантюра,нали?

Успех! :wink:

sweet_sorcerer
12-16-2008, 20:40
За първи път чета тема която е написала все едно чета някакъв роман.Поздравления.
Относно темата ти,виждам че държиш на приятеля си но неизвестното,мистериознот , тайното те влече повече.Намери му скайп-а или номера на телефона приятелски смс или разговорите биха били добро начало да се опознаете, но това означава да лъжеш приятеля си.Просто направи това което СЪРЦЕТО ти подксазва!Понякога боли но понякога си заслужава да го послушаш.Успех

понякога си струва да преебеш момчето което те обича заради некакъв царвул с по-различни очи а ? :-o
пфуу X....това ми звучи като час по математика :D по темата - съгласна съм с KillSwitchEngage - да зарежеш твоя фр,който те обича, заради момче,което харесваш на външен вид е малко.....ами тъпо!!!!

Lyubeto
12-16-2008, 22:18
Shtom tolkova ti haresva mokroto my golo tqlo kato izliza ot banqta , dylbokiq pogled i kato e gol do krysta , napravete go vednyj i da ti mine i si trai s priqtelq ti :razz:

Lolla
12-17-2008, 10:54
Shtom tolkova ti haresva mokroto my golo tqlo kato izliza ot banqta , dylbokiq pogled i kato e gol do krysta , napravete go vednyj i da ti mine i si trai s priqtelq ti :razz: Ми честно да ти кажа този вариант си го мисля често, нооооо.....това е изключено да стане, абсурдно....Наистина съм сигурна че повечето от вас ме разбират (да имаш човек до себе си, който те обича, с когото сякаш живеете на една вълна и имате пълноценна връзка, но в един момент ви се приисква просто за една нощ с някой непознат, който ви изушава на момента, но след това спокойно ще може да го подминете като непознат ) > Знам че може би звуча като к** , но съм убедена че повечето от вас са го изпитвали....

Jamalska
12-17-2008, 12:24
Аз бих си избрала Х,ама чак след като проверя(тайно от моя човек),дали ще се получи с Х.Много съм ужасна и бих преебала сигурната работа заради всеки малко по-мистериозен прошляк.
Ако имаш повече воля от мен си дръж питомното,не гони дивото:)

slun4ice_90
12-17-2008, 12:33
За първи път чета тема която е написала все едно чета някакъв роман.Поздравления.
Относно темата ти,виждам че държиш на приятеля си но неизвестното,мистериознот , тайното те влече повече.Намери му скайп-а или номера на телефона приятелски смс или разговорите биха били добро начало да се опознаете, но това означава да лъжеш приятеля си.Просто направи това което СЪРЦЕТО ти подксазва!Понякога боли но понякога си заслужава да го послушаш.Успех

понякога си струва да преебеш момчето което те обича заради некакъв царвул с по-различни очи а ? :-o
пфуу X....това ми звучи като час по математика :D по темата - съгласна съм с KillSwitchEngage - да зарежеш твоя фр,който те обича, заради момче,което харесваш на външен вид е малко.....ами тъпо!!!! Подкрепям ги,защото съм напълно съгласна с тях!

fire_cat
12-17-2008, 14:01
Ако харесваш повече Х - изясни си чувствата и с двамата, макар и да е доста трудно, но ако повече държиш на настоящето си гадже - не прави нищо.

mickelangelo
12-17-2008, 15:15
Реши какво искаш ... което и от 2 те момчета да е .. ти ще си го решила ние не можем да разберем какво ти се върти в главата ..