PDA

View Full Version : Какво ми стана?



reychal69
12-15-2008, 20:34
na4i predi 2 sedmici se bqh protrila otdolu..ne sam xodina na ginekolog,maika mi dade smradlika da se miq i az si kupih krem "zdrave" ..okolo sedmica vseki den po nqkolko pati sam se mila i sam se mazala za da mi mine.Bolkata be6e yjasna..o0BA4e predi nqkolko dena kogato probvahme s priqtelq mi..da si navaksame izgubenoto vreme,edvam go vkara mnogo me bole6e i ne me bolqha otvyn sramnite usni ili tam po nadolu ami kato go vkarva vytre..prekratixme i dnes probvahme pak..pak bole6e yjasno mnogo i sprqhme..ima li nqkoi koito moje da mi kaje ot kakvo moje da se e polu4ilo tva..???



*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Rofl4e
12-15-2008, 20:36
Едва ли има кой да ти каже тук ами по добре посети гениколога :)

mArMaLaDkA
12-15-2008, 21:04
2 седмици и ти още не си на гинеколог?И пак с тея бабини отвари... :?
Ако сте правили по-грубичък секс може нещо да се е разкъсало.Тъпо е,дразни ме да го казвам,но...:Утре марш на гинеколог!

reychal69
12-16-2008, 10:44
dosega ne sam xodila na ginekolog..kakvo0 to4no predstavlqva edin pregled?stryva li ne6to ?

hottie
12-16-2008, 11:31
Според мен си сгрешила с този крем здраве. Не знам какво може да е, но не ми се струва нормално.
Можеш да отидеш на гинеколог с направление или на платен преглед. Не знам от къде си. Цената си зависи от лекатя. Може да е между 20 и 40лв.
Като отидеш ще ти зададе няколко въпроса, после ще се съблечеш от кръста на долу и ще те прегледа.

reychal69
12-16-2008, 13:28
..sega i az zapo4vam da si mislq 4e tozi krem mi e povliql ne6ty ne kakto trqbva..slagah dosta ot nego za6toto mn bole6e..Blagodarq za informaciqta hottie

monotonous
12-20-2008, 13:14
:shock:
Не ми казвай, че вътре във вагината си си го мазала този крем.

Не трябва да ползваш какъв да е крем за интимните си части!
Има кремове, които нарушават киселинността и какво ли не още...
Не е зле да те види гинеколог... :)

traka
12-20-2008, 18:55
Най вероятно е от горепоменатото. Ако ти е влезнал крем във влагалището много инфекции би предизвикало това, защото няма какво да те предпазва от бактерии. А тези промивки с какво си ги правила.. Не казвай дамски душ, че ще ме убиеш. Може и да са гъбички така че отивай на гинеколог той не хапе. Ще ти вземе натривки от влагалището(от входа) няма да ти бърка спокойно и ще види дали има промяна в цвета на срамните ти устни. Бързо отивай без да се замисляш, не е нормално да те боли така.

batkodoki
12-20-2008, 20:57
na4i predi 2 sedmici se bqh protrila otdolu..ne sam xodina na ginekolog,maika mi dade smradlika da se miq i az si kupih krem "zdrave" ..okolo sedmica vseki den po nqkolko pati sam se mila i sam se mazala za da mi mine.Bolkata be6e yjasna..o0BA4e predi nqkolko dena kogato probvahme s priqtelq mi..da si navaksame izgubenoto vreme,edvam go vkara mnogo me bole6e i ne me bolqha otvyn sramnite usni ili tam po nadolu ami kato go vkarva vytre..prekratixme i dnes probvahme pak..pak bole6e yjasno mnogo i sprqhme..ima li nqkoi koito moje da mi kaje ot kakvo moje da se e polu4ilo tva..???

преди две седмици е трябвало да пишеш тук като не забравяш да спеоменеш и възраст мило момиче!

сега вече трабва да те види спец "на живо", който да предпише адекватно лечение!

всяко "подсичане" си е нарушаване целоста на кожната защита т.е. отворена входна врата за различни инфекциозни агенти. поради анатомични и биохимини особености инфекциите/микозите в тази област имат неприятната склонност да "пълзят" нагоре по уро-гениталния тракт.



*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

reychal69
12-30-2008, 16:20
Na 17 sam,dali 6te pomogne antibiotika