PDA

View Full Version : Какво може да бъде ... ?



Wosh
12-15-2008, 21:05
Току-що открих нов проблем...или по-скоро причината за стария ..... Вече се пооправи след усърдно измиване на главичката...но след като слязох по надолу изникна нещо бяло....като коричка....сякаш е оставала сперма там .... сега е на коричка която е по целия ми пенис .. и то под кожата ми .....махнах голяма част и измих отново но .... има още и тъкмо смятах да продължа .... исках да ви попитам дали е само коричка от сперма или може би е и нещо друго .... ?

Rofl4e
12-15-2008, 21:08
Мисля ,че по скоро е нещо друго!По добре посети лекаря :)

mArMaLaDkA
12-15-2008, 21:14
Доколкото разбрах това нещо си го измил донякъде.Щом може да се мие,значи трябва по-старателно да се измиваш.Ако проблема остане-уролог!!!

UFOs
12-16-2008, 13:45
Правил ли си секс с някое момиче?

Wosh
12-16-2008, 16:32
Правил ли си секс с някое момиче?

Не .... и не вярвам да е фимоза просто някфа коричка маха се лесно,но има болка при махането....Сега се прибирам от училище и влизам в банята за да се изчистя .... Дано не е нищо сериозно ... боже направо ме е срам ако е от хигиената ми...не се мия рядко ама не го и правя секи път в банята.....

UFOs
12-16-2008, 16:44
И аз съм имал такива случаи.Не знам от какво е.Малко е и много боли.Не съм му правил нищо и си мина от самосебеси.Не махай коричката.Може да го намажеш със здраве ;)

Wosh
12-16-2008, 17:01
И аз съм имал такива случаи.Не знам от какво е.Малко е и много боли.Не съм му правил нищо и си мина от самосебеси.Не махай коричката.Може да го намажеш със здраве ;)

Благодаря ти човече .... и си прав наистина е малко и боли .... И просто не проумявам как може да го имам .... спазвам хигиена .. е не е като да го мия всеки ден .... но не знам .... ще изчакам известно време да видя какъв ще е резултата .... Благодаря много

UFOs
12-16-2008, 17:42
По някой път се случва и при перфектна хигиена.Имал съм случай в който имам само зачервяване и много боли,но след няколко дни минава.Не се притеснявай и пак казвам,не разкъсвай кожичката.Мажи го с крем здраве и като се миеш не го търкай.Просто така прави,че да не те боли ;)

chokolate_girl
12-16-2008, 19:48
1 съвет преди всичко:
Спазвай по-добра лична хигиена !
ако се чувстваш несигурен и мислиш,че ти има нещо,иди на уролог!
Все пак няма да ти го одрежат,а ще ти предпишат нещо за лечение.

Wosh
12-16-2008, 20:46
По някой път се случва и при перфектна хигиена.Имал съм случай в който имам само зачервяване и много боли,но след няколко дни минава.Не се притеснявай и пак казвам,не разкъсвай кожичката.Мажи го с крем здраве и като се миеш не го търкай.Просто така прави,че да не те боли ;)

Ами то е някво като коричка бяло и беше под главичката .... Махнах малка част но после се отказах заради болката .....

batkodoki
12-16-2008, 23:28
Току-що открих нов проблем...или по-скоро причината за стария ..... Вече се пооправи след усърдно измиване на главичката...но след като слязох по надолу изникна нещо бяло....като коричка....сякаш е оставала сперма там .... сега е на коричка която е по целия ми пенис .. и то под кожата ми .....махнах голяма част и измих отново но .... има още и тъкмо смятах да продължа .... исках да ви попитам дали е само коричка от сперма или може би е и нещо друго .... ?

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

не вярвам някога да се научите изобщо как да питате, бе момко!

traka
12-17-2008, 09:26
Абе не знам ама аз си мисля, че е от хигиената... Как така не го миеш всеки път... Не трябва ли всеки път като влезнеш в банята да си уголиш главичката и да си я измиеш... Поне от това което съм виждала в банята, мъжа ми не пропуска да си я измие и то със сапун... не просто да я замие... и досега не се е оплаквал от никакви странни неща по члена си

darla
12-17-2008, 10:05
ami ne sum mom4e,ama do kolkoto i az znam bi trqbvalo vseki put da si zabelva6 glavi4kata i da izmiva6 vsi4ko tam! 8-)