PDA

View Full Version : Предложение за думата "кур"



SWASTICA
12-15-2008, 23:50
Използва се изключително често и е отвратителна.
Може да се направи от администратора на форума, заместване на думата със *** или с каквото админа реши.
Хубаво е да се сложи заместител и на К.У.Р.
Писна ми да гледам курове във форума.

Стига бе, това не е ли селско? :x :razz:

Lucho
12-16-2008, 08:12
Да,това "мъжки полов орган"човек за много работи може да го помисли...

g_antonov
12-16-2008, 11:14
Абе мазник :-x няма ли да спраш?
Няма да станеш мод!!!

SWASTICA
12-16-2008, 11:14
Абе мазник :-x няма ли да спраш?
Няма да станеш мод!!!

Ох, аз и не искам.

DjBaloon
12-16-2008, 17:18
"мъжки полов орган" за темата ти.


Шегувам се. Дразнещо е да гледаш курове в Всичко тийн накуп, но едва ли ще го цензурират.

едит: цензурирано е ... йе!

а това е раздела, който като влезнеш почти винаги има някой от екипа четящ и на фона на това такива теми 8)

shadow4e
12-16-2008, 19:55
Доста недоволни има напоследък, така че с останалите от екипа, ще трява да го обсъдим по-сериозно какви мерки ще се взимат - цензура или изтриване на изречението/постта.

Пиша, за да знаете, че някой го е почел, а не си пишете само така. :)

DjBaloon
12-16-2008, 21:19
Доста недоволни има напоследък, така че с останалите от екипа, ще трява да го обсъдим по-сериозно какви мерки ще се взимат - цензура или изтриване на изречението/постта.

Пиша, за да знаете, че някой го е почел, а не си пишете само така. :)

ами аз направих предложения в една тема,в която само кремчето изрази мнение :)

някоко теми е надолу

PiruBloodz
12-17-2008, 13:57
Доста недоволни има напоследък, така че с останалите от екипа, ще трява да го обсъдим по-сериозно какви мерки ще се взимат - цензура или изтриване на изречението/постта.

Пиша, за да знаете, че някой го е почел, а не си пишете само така. :)

Няма ли да е малко кофти да се изтрива целия пост?!

PiruBloodz
12-17-2008, 15:46
в кофата се псувало редовно и нищо не правят
т.е. там може да искам да си раздавам кyрове

machoka
12-17-2008, 17:31
Добавих в цензурата още няколко варианта на изписване на тази толкова книжовна българска думичка, но начин да се заобиколи всякаква цензура винаги ще има. Въпросът е в нивото на интелект у този, който я използва. Трябва да се разбере, че е признак на изключително ниско възпитание използването на тази и сродни думи. Ако човек сам не е възпитан на благоприличие, никоя цензура не би спряла просташкия му устрем.

machoka
12-17-2008, 19:56
^^ Явно тука все магистри се събрали..

DjBaloon
12-21-2008, 00:00
Аз викам и тая тема и всички да ги заключиме и раздела да махнеме да не се оплакват хората и по старому да караме 8-)
така най-лесно и практично 8)

DjBaloon
12-22-2008, 13:18
темите затихнаха (може би това е чакания и желания момент) простотията продължава да залива талази във форума :)

Весела Коледа 8-)

Lucho
12-22-2008, 14:09
темите затихнаха (може би това е чакания и желания момент) простотията продължава да залива талази във форума :)

Весела Коледа 8-)
За ко ти махнаха ранга ? 8-)

DjBaloon
12-22-2008, 15:14
темите затихнаха (може би това е чакания и желания момент) простотията продължава да залива талази във форума :)

Весела Коледа 8-)
За ко ти махнаха ранга ? 8-)

Попитах но са преценили,че не могат да ме удостоят с такова внимание да отговорят 8)
тайна е :)