PDA

View Full Version : Изперкало Семейство



petet
12-16-2008, 08:51
От 1 месец се преместих да живея при вуйчо ми,баба ми,вуйна ми,братовчед ми и т.н,наще са на 600 км от тука ( 3години ще съм тук).Просто избрах да уча където съм сега.Та вчера нещо се разболях и не отидох на даскало.Цял ден обикалях буквално,за да ми продупчат пръста,да ми вземат кръв,да чакам,да взема резултата,и да извървя 5 км отново,само за да го дам и да ми дадат бележка,че съм болен от ангина до сряда (вкл).И вчера,цял ден баба ми прави филми пред наще и всички в къщата,че съм го правил нарочно,заради бележката и нищо ми нямало.Лягам да спя на обяд и към 5.30,вън тъмно, и майка ми й казала да ме избъзика,че трябва да ходя на даскало сега(защото съм се "разболявал" заради даскалото) и аз и викам да го духаш,щото още не съм умрял,че да не знам колко е часа.И след 5 мин святка лампата и отива и си ляга в другата стая.Вече кипнах,отвъртях крушката,отидох на мивката и я тряснах с дъската за рязане,после я изхвърлих.
И днеска,пак не ми е добре и не отивам на даскало и майка ми се обажда "ти,като ти резна всички пари,ще те изгоня навънка" и някви такива,ще се съобразяваш с всички в къщата,повече неща да говоря с теб(ама коооолко ме уплаши),нямам думи и някакви такива.А аз им казах,че ако искам да не ходя на даскало няма да отида и ако искам бележка,няма да вървя 10 км общо,заради 1 бележка,а ще си намеря само с 1 обаждане.И пак...същата история и само крещи по телефона,аз естествено и го тряскам.

Е какво да правя?А с всичките тия се караме постоянно,заради техните абсолютно консервативни разбирания и "ама хората ще говорят",ебе ме какво ще говорят хората!Само сплитни ми създава дъртата!А Дъщеря й пък си мисли,че ще ме заплашва по телефона и разни такива... :-x

Rofl4e
12-16-2008, 10:02
Връщаи се обратно от кадето си тръгнал!

petet
12-16-2008, 10:06
Късно е

kPuCkA
12-16-2008, 11:33
Ти мъж ли си или лукова глава (:

teenems
12-16-2008, 16:40
ем мълчи там праи се на ударен паун занм ги кът почнат да кенкат мислиш ли че им слушам тъпните прая се там и тва е ае кво се занимаваш 8-)

Rofl4e
12-16-2008, 18:10
Късно е
Защо?!

vampire_girl_
12-16-2008, 18:15
Омг...не се убиждай,ама...баси лудите хора.Човек като е болен,значи е болен.Доверие maybe?Незнам на колко години си,но аз не бих се върнала вкъщи.Вярно,че и при баба ти не е рай,но ако се върнеш вкъщи първо може да кажат /или да си помислят/ "Тоя неиздържа,неможе без нас бла,бла..." второ прави се,че не ги чуваш.Наще също са изперкали,ама свикнах...Такъв е живота!Мръъъънкат от сутрин до вечер за нещо....Гледам да съм цял ден на вън.Баба ми от като почне да ми звъни,тъй като ми праща 250 евро на месец си мисли,че съм и притежание....Мрънка ми,мрънка и аз през цялото време казвам само-Да,да,да...И тя:Само да казваш!Накрая ще спра да ти пращам пари...Мрънмрънмрън....блааа! През едното ухо влиза,през другото излиза.От опит-Не си хаби нервите.Съгласявай се и се прави,че няма нищо....

petet
12-16-2008, 20:24
Защото вече се преместих и няма абослютно никакъв шанс да се върна в следващите година и половина.



Хаха изобщо не се обиждам!Не искам и да се връщам,аз им казах,на който не му изнася да се изнася и така...

beb4yy
12-16-2008, 21:28
Леко си се преебал не мислиш ли? Аз кат ми говорят ми минава през ушите само!