PDA

View Full Version : Намаляването на себум?



japixloops
12-16-2008, 09:01
каква проста козметика има за това ?
Работя по проблема с намалянето на стреса

slavito007
12-16-2008, 10:47
Garnier Pure 3 in 1
Води се, че намалява отделянето на себум. Ама дали...

chuppiz
12-16-2008, 18:04
Крем Здраве

masal
12-16-2008, 18:08
Абе като не знаете какво пишете само да трупате постове!Аман от такива като вас.Че го написала и със слонски букви. :-x За намаляването на себума помагат матиращите кремове.

chuppiz
12-16-2008, 18:15
Абе като не знаете какво пишете само да трупате постове!Аман от такива като вас.Че го написала и със слонски букви. :-x За намаляването на себума помагат матиращите кремове.

Напротив...аз говоря от личен опит и крем здраве помага...а и не всички матиращи кремове са ефикастни! имах проблеми със себума преди месеци и започнах да си мажа лицето с крем здраве всяка вечер преди да си легна и имаше ефект защото крем здраве дейвства изсушаващо и наистина помага...познавам и други хора които са доволни от него.

masal
12-16-2008, 18:19
Абе като не знаете какво пишете само да трупате постове!Аман от такива като вас.Че го написала и със слонски букви. :-x За намаляването на себума помагат матиращите кремове.

Напротив...аз говоря от личен опит и крем здраве помага...а и не всички матиращи кремове са ефикастни! имах проблеми със себума преди месеци и започнах да си мажа лицето с крем здраве всяка вечер преди да си легна и имаше ефект защото крем здраве дейвства изсушаващо и наистина помага...познавам и други хора които са доволни от него. :-s Аз като се намажа с него от 1 пъпките ми стават 2-3.Но може би си е до кожа,както винаги.

chuppiz
12-16-2008, 18:22
Абе като не знаете какво пишете само да трупате постове!Аман от такива като вас.Че го написала и със слонски букви. :-x За намаляването на себума помагат матиращите кремове.

Напротив...аз говоря от личен опит и крем здраве помага...а и не всички матиращи кремове са ефикастни! имах проблеми със себума преди месеци и започнах да си мажа лицето с крем здраве всяка вечер преди да си легна и имаше ефект защото крем здраве дейвства изсушаващо и наистина помага...познавам и други хора които са доволни от него. :-s Аз като се намажа с него от 1 пъпките ми стават 2-3.Но може би си е до кожа,както винаги.

Крем здраве е за всякакви кожни раздразнения..пъпки, рани, изгаряния, след слънце...всичко...и наистина има ефект..но си зависи от кожата наистина ...но аз го препоръчвам...много е ефтин но пък ефикасен, стига да се използва правилно

japixloops
12-16-2008, 18:30
:)