PDA

View Full Version : Информация за подарък



myNameIsImmortal
12-16-2008, 11:45
Здравейте на всички тийнове :)
Значи решил съм да зарадвам момичето хоето харесвам и вече постепенно започвам да обичам. От три седмици може да се каже, че "усещам" че и тя изпитва чувтва към мен.
Та да не се отплесвам. Решил съм сега освен нали роза и т.н. искам да и подаря нещо като медальон - под формата на сърце или нещо подобно, в което има възможност да се сложи снимка.
Искам да ви попитам къде в София евентуално може да се закупи такова нещо, понеже аз съм от друг град, а тук няма такива работи, но имам човек който ще го вземе ако успея да разбера къде има такива неща.
Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне с тази ценна за мен информация и ако е виждал или знае също да ми даде и някакви ориентировъчни цени.

xpici
12-16-2008, 13:55
на илиянци :D

myNameIsImmortal
12-16-2008, 14:25
KillSwitchEngage,
да - за тези рози знам и че има такива големи бокети, и това ще е едно от нещата които искам да и подаря, но съм се насочил и за такова като медальон или някакво сърчиче, а отзад искам да се гравира нещо..
можеби искам малко много, но наистина имам доста силни чувства към нея и искам да я зарадвам истински, а и не сме излизали от доста време и само в училище се виждаме и в скайп. :)

myNameIsImmortal
12-16-2008, 14:26
на илиянци :D
говоря сериозно, а искам и да е нещо хубаво :)

xpici
12-16-2008, 14:46
на илиянци :D
говоря сериозно, а искам и да е нещо хубаво :)

и аз ти говоря сериозно, хах.. там доколкото знам има всичко което искаш хаха макарче не съм ходила от 5години сиг. 8-)
Иначе такива сърца а у рядко срещам :(, може да има някъде в подлеза на ЦУМ при пиротска, като съм минавала от там съм виждала доста такива с разни джунджурийки :D обиколи и ще намериш ;)
И ще се получи добре, рози и това сърчице ;p, пък и ако не намериш такова, има и др хубави сърчица хихи.
Аз например вчера си харесах в mall едно герданче имаше и гривна със сърчице бяха мн сладки хихихи :-)

myNameIsImmortal
12-16-2008, 14:49
xpici,
мерси за информацията :) не съм от София /горе го споменах/ но имам човек който ако се намери нещо ще го вземе и ще праша по Еконт :)
А да, има и такива пак различни сърчица, но аз исках нещо малко по-голямо за да може да се гравира нещо отзад, но ако не може да се намери това ще е, няма какво да се прави :)


Ако някой се сети за нещо, че някъде има и т.н. да пише :)

xpici
12-16-2008, 14:54
xpici,
мерси за информацията :) не съм от София /горе го споменах/ но имам човек който ако се намери нещо ще го вземе и ще праша по Еконт :)
А да, има и такива пак различни сърчица, но аз исках нещо малко по-голямо за да може да се гравира нещо отзад, но ако не може да се намери това ще е, няма какво да се прави :)


Ако някой се сети за нещо, че някъде има и т.н. да пише :)

аа е съжалявам явно съм пропуснала да го прочета :D .. ем ела до София какво толкоз :P 8-)
"Искам да ви попитам къде в София" затова реших че си от София :D ;)
Купи и фоторамка, ама не знам дали има във форма на сърце , ама са много яки
:D

GabisiTa
12-16-2008, 15:32
Може би в някой бижутериен магазин, но не съм от София и не мога да ти кажа къде точно .. :)