PDA

View Full Version : Може ли да ми стане нещо?



Biskfitka
12-16-2008, 12:55
Въпроса ми май е много тъп :? но търсих за такава тема и не видях :o
Значи....по принцип когато съм в цикъл последните два месеца много ме боли корема и мама ми дава капки Хексалгин.От тях ми намалява и течението.И искам да питам сега ако пия от тия капки без да ме боли корема или нещо друго,само за да не ми е толкова силна менструацията ,може ли да ми стане нещо? :-o :? Прочетох листовката на капките,но не пишеше нищо такова :(

UFOs
12-16-2008, 13:40
Ми щом мама ти ги дава,питай нея :P

Biskfitka
12-16-2008, 14:40
Ми щом мама ти ги дава,питай нея :PПитах я и каза,че предполага,че няма да ми стане нищо....и аз за по-сигурно реших да питам някой др 8-) :-D

UFOs
12-16-2008, 14:41
Консултирай се с някой аптекар.Аз немога да ти помогна ;)

mumiikataa
12-16-2008, 15:23
Хексалгина е на принципа на алгина и на болкоуспокояващите...По-добре пий витамин С.Недей с болкоуспокояващи...

batkodoki
12-16-2008, 23:52
Въпроса ми май е много тъп :? но търсих за такава тема и не видях :o
Значи....по принцип когато съм в цикъл последните два месеца много ме боли корема и мама ми дава капки Хексалгин.От тях ми намалява и течението.И искам да питам сега ако пия от тия капки без да ме боли корема или нещо друго,само за да не ми е толкова силна менструацията ,може ли да ми стане нещо? :-o :? Прочетох листовката на капките,но не пишеше нищо такова :(


да спре да се занимава с теб Мама!

и спри да си внушаваш, че те боли! а и спазолитиците при истински болки в случая решават проблема, не аналгетиците. твоят "хексалгин" в всъщност добре познатия гнусен аналгин мимикрирал под друго име с надеждата да влезе е ЕС догодина.

а като си тръгнала от суета да си "намаляваш" менструацията от сега с лекарства просто рано или скоро ще си част от 300 000 БГ семейства молещи се за дете.

Biskfitka
12-17-2008, 11:52
Мерси на всички за отговорите :) Особено на batkodoki.Нещата които си написал (предполагам,че си момче) ги чувам за първи път :shock: :o .....

UFOs
12-17-2008, 12:21
И не само момче,а доктор ;)