PDA

View Full Version : Младите днес!



user0001
12-16-2008, 13:00
Поради възникването на проблеми като : "..днешните тийнейджъри са много разкрепостени.." или "..живеем в свободна страна,следователно правим каквото си искаме.." и други такива реших да поставя тази тема за да могат да дават тийнеиджърите отговор в каква страна по-точно живеят и дали одобряват поведението на връстниците си.

Buhtaaa
12-16-2008, 13:05
Ами лично аз като момиче на таква възраст мога да потвърдя че наистина има тийнеджъри на тази възраст,които наистина са доста разкрепостенички.Не мога да разбера обаче,защо заради тях трябва да старадаме и ние обикновените "деца"? Що за чудо е това да се прибираш в 10? Вярно не е нормално да се скиташ по улиците по сред нощ,но не си ли дават сметка,че има хора отговорни за себе си и знаейки какво вършат.С този час - 10.00 - смятам,че колкото е правилно въведждането му,толква и не.ЗАЩО? Защо ли? Защото нали знаете абранения плод най-слдък бил.И гледай сега кво става едни ще се показват на много интересни,че могат да не спазват законите и после ще ругаят ,че им взели парични за глоба и ще се чудят Защоли ... Други ще си излизат пак,но няма да се дръжат нагло и неуважително пред репортери полизаи и други тем подобни ?
Аз смятам че е добре,че го въвдеоха тоя час,ама вие смятате ли че някой ще го спазва? ( аз го спазвам щото мама и тати ми казаха че сама ще трябва да си плащам глобата :D )

jghgh
12-16-2008, 13:14
Ето какво ще има в темата ти:

"Повечето са много зле, разхайтени..."
"Повечето правят секс на 13..."
"Повечето тва, повечето онова"
"Потресен/а съм"
"В отвратително време живеем"
"21 век е... : ("
"21 вЕк е вЕее!!!! : )"
"България... кво да се направи"
"Живеем в мизерна държава, о0омг"
"По времето на комунизма..."
"Едно време... а сега..."
"Аз като бях... " -> е, нищо че в детската си си играел на секс.. 8-)

И всекви такива клиширани недоизмислени хубаво лафове xD

Честно казано и аз понякога се чудя докъде стига наглостта, простотията и разврата, но това го има всяка година и съвсем не е отскоро... :? Да не говорим че зад черното има и бяло.

Много ме е яд че не мога да намеря в интернет цитата на Аристотел за "днешните млади" - в интерес на истината нещата казани толкова отдавна съвпадат със съвремието..

Че нещата са зле, зле са, но открай време са така. Нищо ново.

*О, а колко прости възрастни има. Да бяха само тийновете, ама не.

woshataa
12-16-2008, 13:20
точно днес четяхме малоумния учебник по психология през междучасието и се заговорихме за самите нас .. днес какво представляваме и защо сме такива .
оказа се че повечето искат уникалност .. да изпъкват и понеже вече всички правят от всичко по много ..се чудят как да привличат вниманието .. сега да кажеш че си на 16 и не си се ебала .. очаквай да те отлъчят изобщо от обществото на "нормалните" тийнове .
вярно е че нещата не са от сега .. и става банално всеки ден едно и също .. та както и да е .. всеки сам за себе си решава какъв да бъде и тва е .. :booooomb:

SWASTICA
12-16-2008, 15:22
Ето какво ще има в темата ти:

"Повечето са много зле, разхайтени..."
"Повечето правят секс на 13..."
"Повечето тва, повечето онова"
"Потресен/а съм"
"В отвратително време живеем"
"21 век е... : ("
"21 вЕк е вЕее!!!! : )"
"България... кво да се направи"
"Живеем в мизерна държава, о0омг"
"По времето на комунизма..."
"Едно време... а сега..."
"Аз като бях... " -> е, нищо че в детската си си играел на секс.. 8-)

И всекви такива клиширани недоизмислени хубаво лафове xD

Честно казано и аз понякога се чудя докъде стига наглостта, простотията и разврата, но това го има всяка година и съвсем не е отскоро... :? Да не говорим че зад черното има и бяло.

Много ме е яд че не мога да намеря в интернет цитата на Аристотел за "днешните млади" - в интерес на истината нещата казани толкова отдавна съвпадат със съвремието..

Че нещата са зле, зле са, но открай време са така. Нищо ново.

*О, а колко прости възрастни има. Да бяха само тийновете, ама не.

Повечето правят секс на 11 и 12, ако трябва да сме точни, но това не ги прави виновни. Виновни са родителите им. ;)

И бтв, това не звучи гинеално, честно казано... :?

Swinkenhoffer
12-16-2008, 17:01
Абе, днеска си се возя в 94 и зад мене някви пубери не спряха да говорят за курове, путки, свирки, ануси, кой бил девствен, кой с кого се ебал.. ей такива неща. 8-)
Да правят квото искат. Пука ми.

ScionOfStorm
12-16-2008, 17:04
^ е, аз опитах да ги спра наште да говорят за къмшотове и скуъртове, ама накрая и аз се включих в дискусията :(

Swinkenhoffer
12-16-2008, 17:07
^ е, аз опитах да ги спра наште да говорят за къмшотове и скуъртове, ама накрая и аз се включих в дискусията :(
а ти колко си мръсееен. хич не ми говори. 8-)

Seducti0n
12-16-2008, 17:09
Пълна анархия!!

Колкото и тъпо да звучи всеки си прави каквото си иска.
Преди време ми ставаше тъжно, сега ми е безразлично, не напълно, но повече отколкото преди, определено.
Всеки отговаря сам за себе си, дискусиите относно разхатената съвременна младеж, са общо взето празни приказки...
Изводите до които достигаме-до болка познати.
В държавата трябва повече да се действа, а не само да се говори това трябвало да се промени, онова трябвало да се промени/големи словесни реформатори имаме.../ колко възвишено е, че ти пука за обществото и, че си даваш сметка какво става...Осъзнаването на даден проблем е първата крачка към разрешавенето му, но не и самото такова....
Пример-Вечерен час, масова психоза, протести, яко бунтарство и за какво...ясно е, че това е поредния закон, чието спазване надали ще доживеем да видим.... :-o

TERRORMACHINE
12-16-2008, 17:14
Абе тва е днешната младеж, представете си утрешната...

CanisDirus
12-16-2008, 17:15
На кой му пука? Земята и без това е пренаселена. Половината да измрат от спин и зарази пак ще оцелеем и прогресираме.

FelisDirus
12-16-2008, 17:18
На кой му пука? Земята и без това е пренаселена. Половината да измрат от спин и зарази пак ще оцелеем и прогресираме.

А ако не измрат? :-#
Ще се пренаселим с боклуци... тъжно.

CanisDirus
12-16-2008, 17:19
На кой му пука? Земята и без това е пренаселена. Половината да измрат от спин и зарази пак ще оцелеем и прогресираме.

А ако не измрат? :-#
Ще се пренаселим с боклуци... тъжно.

Вече сме пренаселени с боклуци.

ScionOfStorm
12-16-2008, 17:20
^ е, аз опитах да ги спра наште да говорят за къмшотове и скуъртове, ама накрая и аз се включих в дискусията :(
а ти колко си мръсееен. хич не ми говори. 8-)

LIES!

всеки знае че съм невинна катерица.

Buhtaaa
12-16-2008, 17:51
оказа се че повечето искат уникалност .. да изпъкват и понеже вече всички правят от всичко по много ..се чудят как да привличат вниманието .. сега да кажеш че си на 16 и не си се ебала .



като търсят уникалност .. .да земат да спрат да се ебат да останат девствени 9 от 10 човека на възраст от 16 годни сигурно не са двествени ! еми като искат да са уникални да спрат и ще са уникални!

b0Nb0n
12-16-2008, 18:03
mladite dnes stari utre

Nitroglycerin
12-20-2008, 21:05
С всяка година положението все по-лошо.Като започнем от старата детска градина.Един доста голям процент от даскалките там са на хормонални терапии и общо взето това,че обясняеат на децата,че няма дядо Коледа,а пенсионер с високо кръвно и ниска пенсия е най-малкото.След това се качваме в първи клас родителите хванали се на по 10 работи или просто за свободно време без малкото чаве го записват на някое бойно изкуство където да си избива енергията.След това се качваме в 4-ти клас там момиченцето осъзнава за първи път,че има дупка между краката и като гледа как си използват тази дупка големите какички решава и тя,пускайки на малкопиши 7-мо класници,соответно трябва максимално да може да прилича на големите какички с първи стъпки в гримирането и защото е модерно фас в устата.В 5-ти клас на момченцата хормоните се разбошуват и решават да прилагат наученото от 1-ви клас върху свойте връсници които са седяли вкъщи при мама и тате.Тези които са под контрола на иначе вече "готините мъже" си мълчат вкъщи поради стресираната им психика.В 7-ми клас всичко започва да губи какъвто и да е контрол момичетата могат да рецитират пасажи от камасутра без да могат да пресметнат едно просто уравнение.Момченцата който са се провъзгласили за царе на класа също не са много интелигентни,но за сметка на това могат да изпият 20 бири без да се напикаят и да разцъкват ЦС и сварка денонощно.Тези който седят под контрола им също изкарват 2-ки тъй като живота им е тежък никой не ги слуша следователно няма смисъл от образование.От там нагоре положението е потресаващо кавги с родители,улични сбивания, безпаметни напивания,и никакво посещение в училище.След като се завърши така нареченото "училище" купона продължава по някакъв страмен начин биват приемани в някакви университети и се получават вечери като 05.12.08 където бе пребит едно 20 годишно момче бе пребито от точно такива индивиди.Моля замислете се за бъдещето на децата защото и вашето бъдеще зависи от тях!

Съжелявам за дългият коментар,но просто такава тема не трябва да бъде подминавана просто така.

Pagan_man
12-21-2008, 11:45
Трябва да се създаде гвардията