PDA

View Full Version : Младите днес !



user0001
12-16-2008, 13:01
Поради възникването на проблеми като : "..днешните тийнейджъри са много разкрепостени.." или "..живеем в свободна страна,следователно правим каквото си искаме.." и други такива реших да поставя тази тема за да могат да дават тийнеиджърите отговор в каква страна по-точно живеят и дали одобряват поведението на връстниците си.

nik4ooo
12-16-2008, 13:33
mi pove4eto ne6ta ne gi odobrqvam 6toto hubavo i az sum razkrepostena no si imam i mqrka koqto ne preminavam... Ima hora (teen-ove), koito ne samo ne znaqt kak da se durjat no i usporvat prava koito nqmat :D. I ne odobrqvam mom4etata da sa nqkvi banditi a momi4etata kurvi.... huu neka se durjat mujestveno (za mom4etata stava vupros), no da ne prekalqvat. A za otno6enieto ni (kazvam ni 6toto i az sum leko taka) kum vuzrastni hora nqma dumi. Nai lo6oto e 4e ne se use6tame :?

P.P.:Podkrepqm i dvete "frazi" :D :grin:

BlackaTBW
12-16-2008, 14:38
И младите и старите, та и тези на средна възраст.
Хората без възпитание са навсякъде.

nestle
12-16-2008, 14:46
Човек може да прави каквото си поиска стига да знае къде е границата на нещата!!! Някой направо прекаляватс простотията си....и не само !!!

Tienji
12-16-2008, 17:00
да не говорят само на изуст ,че България това - онова и т.н. това ,че не може народа да усмири своите слуги / народните представители /, които са точно такива - суверен на властта е народа ! / конституция на българия / не означава ,че държавата затъва само заради курупция и престъпност. Пропадаме и заради собственото си нехайство към тези явления. :(

Axel_f
12-16-2008, 17:43
Младите днес...не сме по-различни от младите едно време. Просто обстоятелствата се променят и хората променят нагласата и манталитета си. Някои неща са се променили към по-добро, например сега мнението на тийнейджърите се зачита определено повече, обръща се много повече внимание на "тийн проблемите" и тн. Но и като цяло младите сме много по-нахални, нямаме респект от почти нищо, "ценностите" ни се свеждат горе долу до забавления и материална осигуреност... #-o

Tienji
12-17-2008, 05:05
ето заради такива заблуди като "фешънката" младите няма да имат авторитет още 10 години :smt067 :smt078

strong
12-17-2008, 16:17
Значи понеже съм фешънка надута съм и обичам да се заяждам ДА одобрявамм го. Да живеят модерните :grin: 8)
емиии ....=> еби се в гъза..... :P

ss
12-17-2008, 16:22
Ех няма го 1 време,когато Другаря Сталин кажеше нещо и то беше закон :-o

srpsko_1988
12-17-2008, 16:57
Значи понеже съм фешънка надута съм и обичам да се заяждам ДА одобрявамм го. Да живеят модерните :grin: 8)

и аз съм фешън :-)

NamelessRomantic
12-17-2008, 19:59
Тийнейджърите навсякъде са разкрепостени и способни на простотии,не само в България.Въпросът е че тук цари беззаконие и тийнейджърите могат да си позволят безотговорности - просто няма контрол.Това не значи обаче че подкрепям абсурдните закони за вечерен час и такива подобни глупости - измислиха ги само за да отбият номера. :o

Rofl4e
12-17-2008, 20:30
Това не е свобода това е анархия!Всеки си прави каквото иска и не му пука,законите трябва да са по строги и да се спазват от всики,а не срещо 500лв гаранция да те пускат а преди няколко часа да си убил човек!

AFT
12-17-2008, 21:06
Малоумници. После тея малоумници ще ни управляват. После ще дойдат други малоумници. Малоумници.

Naughty_
12-18-2008, 08:42
Значи понеже съм фешънка надута съм и обичам да се заяждам ДА одобрявамм го. Да живеят модерните :grin: 8)
абе ти верно ли си толко тъпа :shock: :shock: :shock:

kurupta
12-18-2008, 08:43
Не искам да пиша много по тази тема, защото няма да ми стигне времето, но искам само да ви попитам - какво ви засяга какво прави днешното поколение? Оставяйте ги да си трушат главата, гледайте себе си. Или вие като типичен българин обичате да гледате в паницата на другия?
Само не ми казвайте, че сте загрижени за тях. :D

Soy_tu_mujer
12-18-2008, 13:31
Вярно е, че всеки си прави, каквото поиска... Малцина са тези, който знаят къде е границата на простотията. А тя е доста тънка... Безсмислено е да се коментира тази тема, освен разсъждения и изводи (с който всъщност сме наясно) друго нищо неможе да се направи. Нищо няма да променим, никого няма да променим. Ние отговаряме за себе си и собственото си поведение. По-добре да не се бъркаме и замесваме в тази простотия, нека сме с инфинитет към разумното и най-вече към отговорността.
Както някой преди мен каза: Нека всеки прави това, което иска, нали затова живеем в такава страна? - Всеки с последствията си в крайна сметка.

"Оставяйте ги да си трушат главата, гледайте себе си. Или вие като типичен българин обичате да гледате в паницата на другия?
Само не ми казвайте, че сте загрижени за тях." - Подкрепям.
Младите верно сме безразсъдни глави, чийто смислени цели са........всъщност нямаме такива. ;) Само забавления и откачени неща...
Разбира се, човек понякога има нужда и от нещо откачено, някакво истинско забавление (не е особено приятно да живееш в свой собствен измислен свят (като мен), където ти е трудно да бъдеш като другите, да се забавляваш като тях и същевременно да бъдеш един от тях - когато си различен е трудно).
Стига всичко да си е в размките на нормалното и всеки да поема поне своята отговорност. :)
Е, не ми се говори повече, дори се извинявам, че написах толкова дълъг коментар, който едва ли ще бъде прочетен, а и да е... какво от това. съжалявам, че се отклоних толкова от темата.

Много усмивки на всички... поне от това имаме нужда, нали? :)

it_ends_tonight_
12-19-2008, 18:57
sladky2008 считам за редно да се заяда с теб, защото донякъде по тоа начин ше си изкажа и мнението за върстниците си.
Подписа ти... мразела грозните.. и кво , като кажеш на някой, че е грозен по-красива ли се чувстваш? На какво стъпва тва голямото самочувствие дето го влагаш тука или си от онея фейкове дето само карат хората във форума да се изострят и заяждат - и в двата слуая само си чешеш крастата...
По кво реши, че си фешънка? Фешън не значи да си купиш от някой магазин лилавата раирана блузка, която всяка втора мацка в града има! Изключително елементарна си.
Такива са и всички - ограничени и елемнтарни.

Mi6inka
12-19-2008, 19:40
sladky2008 считам за редно да се заяда с теб, защото донякъде по тоа начин ше си изкажа и мнението за върстниците си.
Подписа ти... мразела грозните.. и кво , като кажеш на някой, че е грозен по-красива ли се чувстваш? На какво стъпва тва голямото самочувствие дето го влагаш тука или си от онея фейкове дето само карат хората във форума да се изострят и заяждат - и в двата слуая само си чешеш крастата...
По кво реши, че си фешънка? Фешън не значи да си купиш от някой магазин лилавата раирана блузка, която всяка втора мацка в града има! Изключително елементарна си.
Такива са и всички - ограничени и елемнтарни.

даам... или кой знае какво комплексирано девойче е ,което тука си намира място да е "готина".. по-скоро се надявам да е това което казах,защото ако наистина е такава... леле мале....

gree_girl
12-19-2008, 20:11
Държанието на днешното поколение и на моите връстници е отвратително спрямо родители, връстници, учители и останалите хора. Мен лично ме отвращава, но нито аз нито който и да е може да направи стъпка, към решаването на този глобален въпрос, защото днешната младеж не признава правила, полиция и закон. Положението дори може да стане и по-лошо. А ние колкото и да се ядосваме и да ги обсъждаме не сме в състояние да оправим хаоса, в който живеем. :)

v320
12-20-2008, 03:26
sladky2008 считам за редно да се заяда с теб, защото донякъде по тоа начин ше си изкажа и мнението за върстниците си.
Подписа ти... мразела грозните.. и кво , като кажеш на някой, че е грозен по-красива ли се чувстваш? На какво стъпва тва голямото самочувствие дето го влагаш тука или си от онея фейкове дето само карат хората във форума да се изострят и заяждат - и в двата слуая само си чешеш крастата...
По кво реши, че си фешънка? Фешън не значи да си купиш от някой магазин лилавата раирана блузка, която всяка втора мацка в града има! Изключително елементарна си.
Такива са и всички - ограничени и елемнтарни.

Дрехите и модата за мен са н апърво място..всички други сте боклуци :-x :-x

сладкуу искам те :oops: :oops: :oops: :oops:

strong
12-20-2008, 10:41
sladky2008 считам за редно да се заяда с теб, защото донякъде по тоа начин ше си изкажа и мнението за върстниците си.
Подписа ти... мразела грозните.. и кво , като кажеш на някой, че е грозен по-красива ли се чувстваш? На какво стъпва тва голямото самочувствие дето го влагаш тука или си от онея фейкове дето само карат хората във форума да се изострят и заяждат - и в двата слуая само си чешеш крастата...
По кво реши, че си фешънка? Фешън не значи да си купиш от някой магазин лилавата раирана блузка, която всяка втора мацка в града има! Изключително елементарна си.
Такива са и всички - ограничени и елемнтарни.

Дрехите и модата за мен са н апърво място..всички други сте боклуци :-x :-x
Боже, помогни и, тя не виновна... =>_!_fuck off bitch

LadyDy
12-20-2008, 10:44
Не одобрявам нещата, които правят тинейджърите - пият, пушат, е*ат се със всеки срещнат, може би.. Отврат. Държавата е виновна, че няма наказания, за да им дойде акъла в главата, ама нейсе... :x

In4iTu_
12-20-2008, 11:31
Тинейджърите в България злоупотребяват със свободата, която им се дава. Бях във Франция, учих във френско училище, живях животът на един тинейджър в чужбина и единственото, което мога да кажа е, че той е напълно противоположен на този тук. Училището отваря в 8.00 и в 8.15 то се заключва. Което означава, че ако закъснееш не можеш и да си помислиш да взелеш. А, когато веднъж си влязъл до 17.00 не можеш да излзеш, освен ако някой от родителите ти не дойде да те вземе. Не си и помислят да избягат от час, а ако случайно някой закъснее, бива воден при директора, представяте ли си?! за закъснение...тук това е нормално, както и да избягаш от час. Не виня никого за това, и аз бягам, и аз закъснявам, просто манталитета ни е такъв, че не ни пука. Вечерният час е 20.00. Ако ти стска излез по-късно..
За трева и цигари не са и чували...не са си и помисляли, че могат да употребят.
За това си говорим, че българският тийн не оценява свободата, която му е дадена и злоупотребява с нея.

Jus7m3
12-21-2008, 19:08
Значи понеже съм фешънка надута съм и обичам да се заяждам ДА одобрявамм го. Да живеят модерните :grin: 8)

и аз съм фешън :-)
я се погледни на снимката бе .. калъф недодялан

FockidyFockFock
12-21-2008, 22:14
Странно e, как младежта, се разграничават на "правещи каквото си искат" и крайни моралисти. Прекалено пошло е да повтаряш само, колко е неприятно да има разголени снимки на момичета, по сайтовете за запознанства, но когато става въпрос за момчета - проблем никакъв. Обикновено детска злоба, не женска, ДЕТСКА!
Разбира се има и някой форми на висш ексхибиционизъм, но това не е чак толкова срещано.
Посредствеността, вече е нещо често срещано. Във всичко има секс. Няма ли секс - не е интересно. Самият секс обаче, се е превърнал в самоцел, но не само секса, дори "рилейшаншипа" момче-момиче/мъж-жена, предимно се създава, за да се издигнеш в обществото (което в повечето случай е класа ти или училището като цяло). Странно е...
До голяма част са виновни и родителите, понеже комуникацията родител-дете, радко съществува. Разговори от типа...

Тати: Как мина в школото?
Гошко: Добре.
Мама: Нещо интересно нямаше ли?
Гошето: Не...

... не се броят, а лошото е, че повечето са мнооооооого близки до горепосоченият.

Та... чумата си е чума '.' 8-[

user0001
12-23-2008, 22:29
http://img.mucunki.com/img/pics/393191230063326.jpg

A E SAMO NA 14-16 GODINI

therichbitch
12-23-2008, 23:03
otnosno tova v kakva strana giveem moga samo da kaga 4e giveem v 6ibana strana s mnogo kurvi i gadnqri v neq

Daniella_
12-24-2008, 12:53
Не искам да обиждам младите ,защото и аз съм млада..все пак всеки е правил глупости някога.Може би някой просто искат да се впишат в обстановката примерно приятелите им пушат и ,за да не останат отхвърлени започват и те.
А има и други неща ,които повлияват- например филмите или списанията.Всички малки момичета искат да са като момичетата от списанията - лъскави и перфекти,всички да ги харесват и т.н

tItEufFf
12-24-2008, 14:05
Тинейджърите в България злоупотребяват със свободата, която им се дава. Бях във Франция, учих във френско училище, живях животът на един тинейджър в чужбина и единственото, което мога да кажа е, че той е напълно противоположен на този тук. Училището отваря в 8.00 и в 8.15 то се заключва. Което означава, че ако закъснееш не можеш и да си помислиш да взелеш. А, когато веднъж си влязъл до 17.00 не можеш да излзеш, освен ако някой от родителите ти не дойде да те вземе. Не си и помислят да избягат от час, а ако случайно някой закъснее, бива воден при директора, представяте ли си?! за закъснение...тук това е нормално, както и да избягаш от час. Не виня никого за това, и аз бягам, и аз закъснявам, просто манталитета ни е такъв, че не ни пука. Вечерният час е 20.00. Ако ти стска излез по-късно..
За трева и цигари не са и чували...не са си и помисляли, че могат да употребят.
За това си говорим, че българският тийн не оценява свободата, която му е дадена и злоупотребява с нея.

Хъх, щях да кажа абсолютно същото 8-) Само че в сегашно време :D

Да, вярно е това за Франция. Освен за цигарите - има такива, които пушат. Иии аз веднъж закъснях с 15 минути и като забележка ми написаха "Повреда в будилника" :D :D :D

DevilWish
12-24-2008, 17:13
Човек може да прави каквото си поиска стига да знае къде е границата на нещата!!! Някой направо прекаляватс простотията си....и не само !!!
Така е, но лошото е, че никой почти не я знае тази граница ;)

yahhooo
12-25-2008, 09:18
От тъпи все по тъпи.А и са много големи тузари вчера един ми обясняваше как се е напил от една бира и 50 грама водка :razz:

53downfall
12-25-2008, 22:06
Някои да някои не но моито мнение не важи за никой!!!!
Следователно практи4ески това е единствената страна със г/д среден статут на живот в която можеш да правиш по4ти квото си искаш без сериозни последствия

ThePowerOfLove
12-25-2008, 22:58
Не одобрявам повечето неща в България :? и ми писна от хората тук...

l0v3
12-29-2008, 20:13
Тийнейджърите навсякъде са разкрепостени и способни на простотии,не само в България.Въпросът е че тук цари беззаконие и тийнейджърите могат да си позволят безотговорности - просто няма контрол.Това не значи обаче че подкрепям абсурдните закони за вечерен час и такива подобни глупости - измислиха ги само за да отбият номера. :o

Napalno saglasna :)