PDA

View Full Version : ПОМОЩ! СТРАХ МЕ Е!!!



MapTa
12-16-2008, 15:17
Здравейте, не знам как точно мога да обясня проблема си, но много съм уплашена и не знам какво точно да направя. Трябваше да имам цикъл на 13.12, но ми закъснява с 3, 4 дни, а досега всичко ми беше редовно, идваше ми точно на датата. С приятеля ми правим редовно секс без презерватив, но той никога не е свършвал в мен. Много ме е страх да отида на гинеколог, понеже не знам как ще реагирам при евентуални лоши вести. Преди време имах проблем с нервите и се отразяваше на цикъла ми, но беше леко кървене за около 10 минути 2 седмици преди да ми дойде. Възможно ли е поради същата причина сега да ми закъснява и какви други съвети може да ми дадете преди да отида на гинеколог. Благодаря предварително!

EarthShaker
12-16-2008, 15:33
не разбрахте ли, че метода на прекъснатия полов акт е НЕНАДЕЖДЕН... по-добре си прави тест... дано да е отрицателен де

UFOs
12-16-2008, 15:40
EarthShaker е прав.Направи си тест.И ако е отрицателен,следващия път го прави с презерватив!

mumiikataa
12-16-2008, 16:25
И аз съм на мнението да си направиш тест.Кога ти беше последния акт?

MapTa
12-17-2008, 14:58
всичко е наред, дойде ми и съм МЕГА щастлива, но все пак ще отида на гинеколог след като ми свърши :grin: :grin: :grin:

MadeOfWater
12-17-2008, 15:45
всичко е наред, дойде ми и съм МЕГА щастлива, но все пак ще отида на гинеколог след като ми свърши :grin: :grin: :grin:


Успех! :-)

LadyDy
12-17-2008, 16:58
Без презерватив......вероятност има да си бременна.... тест си направи след няколко дена... Оф, кофти! Защо не ползвате презервативи, за какво се правят, ако не за това! :x

EarthShaker
12-17-2008, 17:02
всичко е наред, дойде ми и съм МЕГА щастлива, но все пак ще отида на гинеколог след като ми свърши :grin: :grin: :grin:

ползвайте кондоми! да ти е за урок :)

Rofl4e
12-17-2008, 19:27
Радвам се за теб ! :-)

shell
12-17-2008, 20:09
всичко е наред, дойде ми и съм МЕГА щастлива, но все пак ще отида на гинеколог след като ми свърши :grin: :grin: :grin:
\:D/ браво

Italjet
12-18-2008, 23:12
Без презерватив......вероятност има да си бременна.... тест си направи след няколко дена... Оф, кофти! Защо не ползвате презервативи, за какво се правят, ако не за това! :x

Щото кукло някои хора си имат сериозни приятелки или приятели и могат да си позволят да правят секс с тях без презерватив,защото са сигурни един в друг,разбираш ли ? Комплекси се избиват на други места,не по форумите.

MapTa
12-18-2008, 23:37
Без презерватив......вероятност има да си бременна.... тест си направи след няколко дена... Оф, кофти! Защо не ползвате презервативи, за какво се правят, ако не за това! :x

Щото кукло някои хора си имат сериозни приятелки или приятели и могат да си позволят да правят секс с тях без презерватив,защото са сигурни един в друг,разбираш ли ? Комплекси се избиват на други места,не по форумите. брей един човек да ме разбере :grin:

MapTa
12-19-2008, 01:32
всичко е наред, дойде ми и съм МЕГА щастлива, но все пак ще отида на гинеколог след като ми свърши :grin: :grin: :grin:

пфф представям си като ти е дошло как си се развикала от радост :D :razz: чак да викам не, но се изкефих доста :D

traka
12-19-2008, 07:16
Без презерватив......вероятност има да си бременна.... тест си направи след няколко дена... Оф, кофти! Защо не ползвате презервативи, за какво се правят, ако не за това! :x

Щото кукло някои хора си имат сериозни приятелки или приятели и могат да си позволят да правят секс с тях без презерватив,защото са сигурни един в друг,разбираш ли ? Комплекси се избиват на други места,не по форумите. брей един човек да ме разбере :grin:

Като изключим момента на вярата един в друг, много хора проявяват и алергии към презерватива, било то от лубриканта или латекса..., така че не съдете толкова прибързано хората. А и другото което е щом си вярват и другото да стане (не им го пожелавам), но ще могат адекватно да вземат решение какво да направят. Така че ако са искали да се пазят да има и други средства, но всеки сам за себе си преценява.

Nitroglycerin
12-21-2008, 19:49
Ми най-добре при генеколог при лоша новина в българия аборта е разрешен.И защо не правите секс с презерватив!?! един презерватив 1.50 лечение от венерическа болест и аборт 150 лв.