PDA

View Full Version : охо нов раздел



iPurple
12-16-2008, 16:00
Кво мислите за новия раздел? Мисля, че не беше нужен, ноо... :lol:

TellMeYourName
12-16-2008, 16:01
тоя за наркотиците е по-нужен...а тоя новия е смехотворен :lol:

jghgh
12-16-2008, 16:03
Хм, бъдещи мами. Че те едва ли са много... :?

HardcoreSyndrome
12-16-2008, 16:05
И аз съм отрицателно настроена!

iPurple
12-16-2008, 16:09
Хм, бъдещи мами. Че те едва ли са много... :?

Малко са, разбира се.. Все пак тфа е тийн форум. Ми той понеже Алекс е големичък и предпочита раздел за "мамички" отколкото за наркотиците.. Шанс.

TellMeYourName
12-16-2008, 16:10
http://forum.bg-mamma.com/ :D

5StaR
12-16-2008, 16:18
омфг тоя алекс се е друсал

bulgarche
12-16-2008, 16:18
Напълно излишен и съвсем не на място

woshataa
12-16-2008, 16:24
абе май верно друса .. :-o

Pliok0019
12-16-2008, 16:25
Напълно излишен и съвсем не на място

PiruBloodz
12-16-2008, 16:25
Е стига бе, скоро и аз ще ставам майка. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

vivteen
12-16-2008, 16:26
Раздел мами в теен форум :-o теен нали е от 13 до 19,то не е много нормално да раждаш на тези години,вярно,че може да не е планувано,но си има раздел "секс".

SWASTICA
12-16-2008, 16:37
Администраторите верно са на кафЕво!


Това е баси тъпотията. Бъдещи мами.
ДИскриминация! Искам раздел "бъдещи татковци".

Там бъдещите татковци ще обсъждаме ебaне, бира - скара, необходимото и достатъчно домашно насилие.


Администраторите не са наред!
Това ми хареса, а аз не съм лицемер и не мога да не го отбележа... :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)

SWASTICA
12-16-2008, 16:43
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=215702&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Гласувайте. ^^

carinaNebula
12-16-2008, 16:46
http://forum.bg-mamma.com/ :D
ние сме новите бгмама2!
посетете ни!

SWASTICA
12-16-2008, 16:50
http://forum.bg-mamma.com/ :D
ние сме новите бгмама2!
посетете ни!
Аз съм доктор Свасти, ако е момиченце - при мен! 8-)

carinaNebula
12-16-2008, 16:52
http://forum.bg-mamma.com/ :D
ние сме новите бгмама2!
посетете ни!
Аз съм доктор Свасти, ако е момиченце - при мен! 8-)
8-)

при мене за консултации..

SWASTICA
12-16-2008, 16:54
http://forum.bg-mamma.com/ :D
ние сме новите бгмама2!
посетете ни!
Аз съм доктор Свасти, ако е момиченце - при мен! 8-)
8-)

при мене за консултации..
Не ми взимай клиентите. 8)
Щото ще те сложа втора смята, при разбойничетата. :razz:

SINDEL
12-16-2008, 16:59
Ама тея хора са луди. Тука 90% от потребителите са между 14 и 16-годишни, какви бъдещи мами ги гонят администраторите?!?

iPurple
12-16-2008, 17:00
свасти като пишеш така няма да станеш мод.. не се опитвай :)

SWASTICA
12-16-2008, 17:05
Наистина, ако е необходимо ще направя нова тема в която да спомена, че нямам желание да ставам мод. :)

Lucho
12-16-2008, 17:12
Страшен е,брат :D

SINDEL
12-16-2008, 17:13
Абе не знам, ама омръзна ми живота да 4ета за дарла и другите 2-3 бременни девойки, а сега и цял раздел за 'бъдещи мами'.. Ако обещаят само там да ни заливат с информация на коя бебето каква каши4ка ядяло и какво патенце било, окей - нека го има :?

Lucho
12-16-2008, 17:16
подозирам, че администраторите са забременили някоя модераторка. Така става с това властолюбие...
Охоо... :-D силно ме съмнява... :-D :lol: 8-) :lol:

BlackWings
12-16-2008, 17:30
Стига бе истина ли виждат очите ми :shock: :shock: :shock: Вярно че има тука 1-2 млади майки , но чак пък раздел доста излишно ми се вижда...

FelisDirus
12-16-2008, 17:30
Кво мислите за новия раздел? Мисля, че не беше нужен, ноо... :lol:

Аз пък мисля, че ти си 13-годишен недорасляк. :wink:

Ето, сега всички си казахме мнението. Чудесно.

CanisDirus
12-16-2008, 17:33
Мисля, че някой отново се престара като ме изтри наново. И кво?

Поне да си признае кой беше!

iPurple
12-16-2008, 17:35
Кво мислите за новия раздел? Мисля, че не беше нужен, ноо... :lol:

Аз пък мисля, че ти си 13-годишен недорасляк. :wink:

Ето, сега всички си казахме мнението. Чудесно.
Мерси. Все пак мисля, че не говорим за мен а за новия раздел. Темата беше за да изкажете мнението си т.е. дали ви харесва.

FelisDirus
12-16-2008, 17:44
Не беше и по темата да пускаш няколко малоумни поста във въпросния раздел, райт? Но го направи. Затова и аз измествам темата. :)

И все пак, при все че ви е ненужен, не разбирам защо тогава си правите труда да плюете толкова. :)
Кофата също е ненужна.

iPurple
12-16-2008, 17:50
Ок.

Blab
12-16-2008, 17:57
Против непълнолетните родители!
Против готовите теми по литература!
Хич не ме интересува колко печели сайтът от това и онова, всичко става за сметка на децата(малкото такива).

Seducti0n
12-16-2008, 17:58
:-o Ъъъ, хора какво ви става.
В последно време само хейтвате, нещо зимата не ви влияе добре... :?

Пишете там където ви е интересно, като не ви кефи под форума, не кликвате с мишката и всичко е на 6.

:) :)

CanisDirus
12-16-2008, 17:59
:-o Ъъъ, хора какво ви става.
В последно време само хейтвате, нещо зимата не ви влияе добре... :?

Пишете там където ви е интересно, като не ви кефи под форума, не кликвате с мишката и всичко е на 6.

:) :)

А тогава защо махнахте раздел "наркотици"? Подтиквал към употреба.

По същата логика и новият раздел подтиква към незащитен секс в младежка възраст.

FelisDirus
12-16-2008, 18:04
:-o Ъъъ, хора какво ви става.
В последно време само хейтвате, нещо зимата не ви влияе добре... :?

Пишете там където ви е интересно, като не ви кефи под форума, не кликвате с мишката и всичко е на 6.

:) :)

А тогава защо махнахте раздел "наркотици"? Подтиквал към употреба.

По същата логика и новият раздел подтиква към незащитен секс в младежка възраст.


Глупости.

Реално погледнато, ако разделът подтикне към нещо, то ще е най-много желание да си направиш бебе.

CanisDirus
12-16-2008, 18:08
:-o Ъъъ, хора какво ви става.
В последно време само хейтвате, нещо зимата не ви влияе добре... :?

Пишете там където ви е интересно, като не ви кефи под форума, не кликвате с мишката и всичко е на 6.

:) :)

А тогава защо махнахте раздел "наркотици"? Подтиквал към употреба.

По същата логика и новият раздел подтиква към незащитен секс в младежка възраст.


Глупости.

Реално погледнато, ако разделът подтикне към нещо, то ще е най-много желание да си направиш бебе.

Което е нещо прекрасно за крехката възраст 12-16, каквото е мнозинството от форума. Раздела не подхожда на целевата група на форума. Това, че имало 2-3-10 майки далеч не е причина.

Ако във форум за пенсионери има 2-3, които се занимават със скално катерене не означава, че ще има раздел "скално катерене" във форума трета възраст. Абсурдно е.

FelisDirus
12-16-2008, 18:10
Не казвам, че мястото й е тук, но още по-абсурдно е да се вярва, че хлапе на 16 ще поиска стане майка.

CanisDirus
12-16-2008, 18:12
Не казвам, че мястото й е тук, но още по-абсурдно е да се вярва, че хлапе на 16 ще поиска стане майка.
Също колкото е абсурдно дете на 14 да поиска да взима наркотици, защото имало раздел "наркотици" в този форум.

На втория етаж на ръководните нива какво течение има. Не затварят уши... вратите.

FelisDirus
12-16-2008, 18:16
Не казвам, че мястото й е тук, но още по-абсурдно е да се вярва, че хлапе на 16 ще поиска стане майка.
Също колкото е абсурдно дете на 14 да поиска да взима наркотици, защото имало раздел "наркотици" в този форум.

На втория етаж на ръководните нива какво течение има. Не затварят уши... вратите.

Естествено, че ще поиска. Но след като дръпнеш една линия или пушиш трева липсва моментът с отговорностите, както след раждането на едно дете. Тук няма база за сравнение.

CanisDirus
12-16-2008, 18:19
Естествено, че ще поиска. Но след като дръпнеш една линия или пушиш трева липсва моментът с отговорностите, както след раждането на едно дете. Тук няма база за сравнение.

Тя отговорността не се учи по форумите. Кое е естественото да поиска? Ще си каже "Абе тоя друса, дай и аз." Не може ли да си каже "Абе тая е бременна, дай и аз!". Особено след Джуно, където да си бременна е представено като нещо супер яко...

jghgh
12-16-2008, 18:19
Ъъъ, тук не си прав, Kанис

Mалките искат да са "лоши и яки", лежи им се в районно, искат да се друсат, да пият, да правят квото си знаят, да са гъзари : )

Не им звучи привлекателно да бутат количка, повярвай. ;)
По-добре им звучи "Винаги съм на линия, понякога на две!" написано като заглавие в аха или импулса ;)

А за раздела, не го хейтя, но според мен няма смисъл от него,
свастика пусна едно мнение, с бях доста съгласна -може всичко относно бремеността да се формулира в една важна тема и да се тури в "Секс" и (или) в "Здравни проблеми...".
Не е нужно цял раздел за бъдещи майки - всичко ще е доста еднообразно и ще се повтаря.. Просто няма смисъл от него, но не вреди.

С него, без него - все същия к у р. : )

FelisDirus
12-16-2008, 18:21
Ъъъ, тук не си прав, Kанис

Mалките искат да са "лоши и яки", лежи им се в районно, искат да се друсат, да пият, да правят квото си знаят, да са гъзари : )

Не им звучи привлекателно да бутат количка, повярвай. ;)
По-добре им звучи "Винаги съм на линия, понякога на две!" написано като заглавие в аха или импулса ;)

А за раздела, не го хейтя, но според мен няма смисъл от него,
свастика пусна едно мнение, с бях доста съгласна -може всичко относно бремеността да се формулира в една важна тема и да се тури в "Секс" и (или) в "Здравни проблеми...".
Не е нужно цял раздел за бъдещи майки - всичко ще е доста еднообразно и ще се повтаря.. Просто няма смисъл от него, но не вреди.

С него, без него - все същия к у р. : )

именно

Seducti0n
12-16-2008, 18:23
Всакакви индивиди има.
Не знам дали сте гледали, имаше едно клипче във ви-бокс, за някаква 15 годишна девойка, която правела всичко възможно да забременее, адските циркове са...
Друг пример е група англичанки/на по 17 години/ решават, че искат да забременеят долу голе по едно и също време, въпреки факта, че повечето нямат нито сериозни приятели, нито пък са финансово независими...

Айде, спирам с историите.
Не мисля, че има база за сравнение.
Няма как да подтикнеш някого към това да си има дете, ако той самия не реши, същото се отнася за наркотиците и за всяко едно друго нещо.

Нека не забравяме факта, че раждането е даване на нов живот, а наркотика съкращаването му...

Дразнех се, че имаше някакви тарикати дето ползваха форума за да снабдяват невръстни хлапаци...

CanisDirus
12-16-2008, 18:24
Ъъъ, тук не си прав, Kанис

Mалките искат да са "лоши и яки", лежи им се в районно, искат да се друсат, да пият, да правят квото си знаят, да са гъзари : )


Ако това е вярно, толквоа по-нужен е този раздел, за да им покаже, че не са прави и от наркотици не ставаш "як".

Естествено целта на един раздел не би била да има само теми "Всички деца трябва да взимат наркотици."

Blab
12-16-2008, 18:25
Луди сте!
Коя трезвомислеща девойка ражда преди 18???
Освен онези, особено трезвите, ю ноу.

FelisDirus
12-16-2008, 18:30
Ъъъ, тук не си прав, Kанис

Mалките искат да са "лоши и яки", лежи им се в районно, искат да се друсат, да пият, да правят квото си знаят, да са гъзари : )


Ако това е вярно, толквоа по-нужен е този раздел, за да им покаже, че не са прави и от наркотици не ставаш "як".

Естествено целта на един раздел не би била да има само теми "Всички деца трябва да взимат наркотици."


Я стига, нима този раздел служеше за това? Напротив, по-вероятно беше да убедиш върл противник на наркотиците да дръпне 1-2 линии, отколкото дете, което няма идея за какво става въпрос, да си научи урока.

CanisDirus
12-16-2008, 18:32
Добре.

Респект за вашия морал.

респект е синоним на кур

jghgh
12-16-2008, 18:32
Ъъъ, тук не си прав, Kанис

Mалките искат да са "лоши и яки", лежи им се в районно, искат да се друсат, да пият, да правят квото си знаят, да са гъзари : )


Ако това е вярно, толквоа по-нужен е този раздел, за да им покаже, че не са прави и от наркотици не ставаш "як".

Естествено целта на един раздел не би била да има само теми "Всички деца трябва да взимат наркотици."
Бе то имаше някъде една важна тема за вредата от наркотиците, достатъчна е.

Но реално погледнато и аз съм малко податлива на форумни гъзарщини - отначало например доста се кефех на тия простотии с бЕлото, кафевото, линийките, който е адекватен да го духа и т.н.. Добре че съм умна (8-)), та много скоро всичко тва почнах да не го възприемам като нещо яко и включих на "my mind, my opinion" .. Ама колко му е на един по-малък да се изкефи и да реши и той да друса, да се вкарва в адските филми и т.н? Имам предвид че не всички са с мозъчета като моя : DDD
И току-виж се заблудят по яките форумци и им се прище да посмъркат, да почнат се праят на хуулс муулс, много дрогирани и т.н...?
Предпочитам теми от рода на "Бременна ли съм" отколкото "ауу шмърках и на другия ден ми теча кръв от носа" 8-)



едит: Seducti0n .. и ти на тия неща се връзваш? Супер нагласените са!

Seducti0n
12-16-2008, 18:34
Така си е, както Фелис казва.
Някакви лапетии"авантюристични душици пламенно търсещи нови усещания"

И пуската теми от вида- "Искам да се напуша, но ме е страх какво ще стане" и опитните разбирачи, почват да убеждават как не можеш да се пристрастиш...окей така е, но все пак хората са различни.

Нали я виждам и една девойка от класа ми.Събота шмръкнала една линия амфет и вече всичко е супер яко, е да, ама не.
Все от някъде се почва...

FelisDirus
12-16-2008, 18:38
Добре.

Респект за вашия морал.

респект е синоним на "мъжки полов орган"

Тук не говорим за морал. И аз съм се друсала. Не съм против наркотиците. Но съм против лапета, които нямат грам акъл, нито психиката да се откъснат от нещо, което води до пристрастяване, да взимат. И да, някой да ги навива колко, видиш ли, е яко... яко е, ама ако ти си малоумник и не можеш да спреш, не почвай.

Намерих трева у брат ми веднъж. На 13 е. Малко му е раничко сякаш, а?

CanisDirus
12-16-2008, 18:40
И току-виж се заблудят по яките форумци и им се прище да посмъркат, да почнат се праят на хуулс муулс, много дрогирани и т.н...?


То това не става от един форум. Важна е средата. Пример - един потребител от Пловдив. Просто в училището му всички са кежовци.

Тогава да спрем и филмите, понеже тяхното влияние е доста по-силно.

Просто на екипа не му се занимаваше да модерира раздела сериозно. Докато в "мами" ще пишат трима човека от които двама специално докарани за целта и ще се отчита някаква дейност. Смях.

Seducti0n
12-16-2008, 18:49
:) jghgh, би ли пояснила?

jghgh
12-16-2008, 18:50
Ми тва с оная дето искала бебе на 15 и се чукала с хиляда различни... нагласено е разбира се! ;)

Seducti0n
12-16-2008, 18:52
Ми тва с оная дето искала бебе на 15 и се чукала с хиляда различни... нагласено е разбира се! ;)

:) Признавам си, предоверявам се....
И все пак е глупаво да искаш дете, когато си едва на 15/като изключим момичета решили да задържат детето, не тези правещи опити да имат.../

jghgh
12-16-2008, 18:55
Разбира се, че е глупаво, дете трябва да се прави като си осигурен, финансово стабилен, психически узрял. Не деца да ми раждат деца - циганска история. : )

Seducti0n
12-16-2008, 18:58
Извод-Всичко, що е нежелано е кофти... :?

5StaR
12-16-2008, 19:03
Аз за първи път съм на същото мнение с Canis... стига е бъдещи майки в форум с 13 годишни? Какво ви става луди ли сте? Като има някви прецакали се на 15 да станат майки - техен проблем.. ( yea and i mean it )
Нали форума е TEENPROBLEM дайте раздел наркотици - то тва са проблемите на тийновете в днешно време ако не сте забелязали -- секс/алкохол/наркотици... И нали знаете,че ако някой иска да опита - ше си намери без проблем... един раздел не би накарал някой да пробва

Абсолютно еквивалентни са - ако раздела наркотици може да подтикне някой да ги ползва, то и бъдещи майки ( fucking shit ) ще подтикне да се правят деца ( ахх колко е яко да си го гушкаш етц етц, направете си и вие.. ) /puke

SINDEL
12-16-2008, 19:17
Между другото, забелязвам как с появата на тези няколко бременни или родили девойки, във форума запо4на масово да се насажда мнението колко е добре да имаш дете на такава възраст. Не само щото било яко да си го гушкаш, ами просто защото изведнъж отвсякъде заваляха мнения от рода на 'Ауу, колко си смела, за да направиш нещо такова' и в момента тези девойки са нещо пове4е от обикновените потребители и винаги изказванията им са най-авторитетни, понеже, видите ли, били по-зряли, по-отговорни, преживяли пове4е и какво ли още не. А в слу4ая става въпрос за 17-18-19-годишни моми4ета, които дори не са планирали да забременяват, а просто така се е слу4ило.
Та с две думи, стана хипер авторитетно да си мама-пубер. Не вярвам това да се превърне в някаква нова мода, но същите тези болни мозъци, които твърдите, 4е ще се зака4ат за някакви наркотици от 4етене във форума, може да си кажат 'Копеле, виж на еди коя си как са й се наредили нещата, колко й е яко, колко е щастлива, ала бала... Искам и аз!" Налудни4аво? Да, но се слу4ва. Особено при малки моми4енца, които не са на вълна 'мразя малки деца, те са тъпи и лигави', ами идеята да имат бебе им се струва бая привлекателна. Оба4е само защото на потребителката Х родителите й имат финансовата възможност да издържат бебе, да й помагат, да го гледат, докато тя у4и и да й осигурят стабилен живот, а приятелят й е предложил да се оженят, не зна4и, 4е за вси4ки ще е така. Всъщност, да си родител на 16 не е яко. А малко или много, с цял раздел в тийнейджърски форум, изглежда сякаш се опитвате да го изкарате то4но такова.

Canis_Dirus
12-16-2008, 19:20
не съм ли гъзар с два акаунта, а?

preichetoy
12-16-2008, 19:23
не съм ли гъзар с два акаунта, а?въобще не забелязах първоначално.

Blab
12-16-2008, 19:33
във форума запо4на масово да се насажда мнението колко е добре да имаш дете на такава възраст...

Всъщност, да си родител на 16 не е яко. А малко или много, с цял раздел в тийнейджърски форум, изглежда сякаш се опитвате да го изкарате то4но такова.
!
Много възпитателно...

FelisDirus
12-16-2008, 19:34
Абе, вие сте се побъркали, честно... всеки да си гледа неговия к ур.

Ако искам и на 10 ще родя, то си е моя работа. Кой кво насажда, внушава и т.н., не ме ебе. Кое е правилно, също не ме ебе.

Как не ви писна да оценявате чуждия живот и да се възмущавате...

Вие ли им гледате децата? Вие ли ги храните? Вие ли бдите над тях през нощта?
Не.

Тогава къв ви е проблемът?

И аз не бих родила толкова рано, но не го и отричам. Всеки си гледа в паничката и толко... пф

Blab
12-16-2008, 19:38
Ако всеки си гледа в паничката и си прави, к'вото знае, ще е тооолкова хубаво, че не ми се мисли.
И, да, бърка ме, 'щото тези деца са емоционално обременени доживот. Те разпознават баба си или бавачката като "мама". Връзката м/у дете и родител остава неизградена. Подобни индивиди нямат особено светло бъдеще.

Seducti0n
12-16-2008, 19:43
:) Синдел, според мен съпоставката ти не е особено уместна.
Наркотика може да бъде неангажиращ, ако имаш достатъчно силна воля, ако си даваш сметка, че колкото и да ти е яко след една линийка, това вещество ти вреди и те прави зависим.
Докато самото решение да имаш дете е далеч по-ангажиращо и отговорно, не е за единия път, детето не е кукла с която да си играеш докато ти е приятно и в едни момент да захвърлиш, защото вече ти е безинтересно...

SINDEL
12-16-2008, 19:46
Никого не осъждам. Напротив, всеки да си гледа и по 10 и по 20 деца наведнъж, стига да може.
Окей.
Но! В раздела пишат само Дарла и още 2-3 мацки, за които нещата са се наредили добре. Няма теми за вси4ки гадости, които постоянно излизат във вестниците - за млади моми4ета, които раждат и си изоставят децата, за такива, които ги убиват, понеже им пре4ели да си живеят живота. Не пише нищо за това какво ти отнема раждането на дете на тази възраст, не пише как вси4ките ти пари и време ще отидат за него, как най-вероятно няма да можеш да у4иш и ще трябва да се откажеш от голяма 4аст от това, което си искала, пак заради него, не пише колко моми4ета раждат и си мислят, 4е с бащата ще са едно голямо щастливо семейство, понеже били влюбени и били създадени един за друг, а бащата офейква, понякога преди да се появи и самото дете.
Да го имаше и това - окей. Сега в момента се показва само едната страна на монетата. Колко от форума реално си дават сметка за нещата? Изобщо кой на 14 години би могъл да си дава сметка? Защо въобще децата на 14 трябва да се занимават с въпросите около раждане и гледане на бебета, 4е да има специален раздел за това?

Blab
12-16-2008, 19:47
Млади са майките забременели нежелателно, Цвети.
Никой не може да ме убеди, че едно момиченце иска да ражда, освен ако няма интерес(бил той финансов или пък целящ обвързване...), разбира се.

Seducti0n
12-16-2008, 19:50
:) А необходимо ли е въобще да ги пише някъде.
Започвайки воденето на полов живот, всеки бя трябвало да бъде наясно с рисковете, знам, че е клиширано, но сексът не е само удоволствие, презервативите не те предпазват на 100% от забременяване, противозачатъчните също-но уви, колко малко хора го съзнават това нещо....

hahavteen
12-16-2008, 19:51
Аз пък съм ЗА...
В СЕКС се напълни с теми за майки. По-добре да си пишат в техния си раздел.

Seducti0n
12-16-2008, 19:53
:) Да мисля го, около себе си имам достатъчно примери за да съм на това мнение.Не твърдя, че всички хора употребяващи наркотични вещества са наркомани, просто ми е тъжно да гледам как връстниците ми си съсипват живота...

SINDEL
12-16-2008, 19:54
:) А необходимо ли е въобще да ги пише някъде.
Започвайки воденето на полов живот, всеки бя трябвало да бъде наясно с рисковете, знам, че е клиширано, но сексът не е само удоволствие, презервативите не те предпазват на 100% от забременяване, противозачатъчните също-но уви, колко малко хора го съзнават това нещо....

Би трябвало, но по4ти никой не е. Както всеки ден си проли4ава в поне 5-6 нови теми в 'Секс' раздела. Факт е, 4е тйнейджърите първо правят нещо, а после мислят. И какво, само защото по презумция всеки, който води полов живот, трябва да е осведомен за вси4ки рискове, дайте да приемем, 4е действително е така и да говорим само за приятната 4аст, понеже останалото е гадно? Не е необходимо, наистина... :? :? :?

Seducti0n
12-16-2008, 19:58
Мен тотално ме изгубихте в тази дискусия...

или съм прекалено уморен, или вие започнахте да си разменяте местата и мненията... 8-)

8-) Споко, не си единствен.
Всеки си говори каквото му е на сърце и търси другарче за дискусия...

SINDEL
12-16-2008, 20:01
Мисля 4е аз съм виновна. Май обърках Seduction на кого говори последно.. Реших, 4е се отнася до моето мнение, но може пък и да не е... :?
:oops:

Seducti0n
12-16-2008, 20:02
Мисля 4е аз съм виновна. Май обърках Seduction на кого говори последно.. Реших, 4е се отнася до моето мнение, но може пък и да не е... :?
:oops:

:) Хихи, пиша си аз тук, на който му е интересно нека "да ме чете"

masal
12-16-2008, 20:04
Ами раздел за пенсионери?Дискриминация!

hottie
12-16-2008, 20:20
Аз пък съм ЗА...
В СЕКС се напълни с теми за майки. По-добре да си пишат в техния си раздел.

krem4et0
12-16-2008, 20:34
SINDEL, само да вметна, че при едно от момичетата е планирано.

А и не сме ли ние всички потенциални бъдещи родители. Какво ни пречи покрай секса, спорта и компютъра да понаучим как се гледа и възпитава дете. на мен лично винаги ми е било интересно. питала съм майка ми за най-малки подробности и винаги ми е било забавно и приятно да ми се разказва за това.

Колкото до това прави ли те 1 дете по-достоен човек....едва ли. Аз не се чувствам по-недостойна и по-неуспяла от момичетата с или очакващи бебета. Ок, детето не ми е приоритет за сега, но просто смятам, че е добре да подсигуря сигурно семейство и стабилен дом за бъдещото си поколение.

Въпреки това много искам да забременея и би ми било интересно да науча какво е да имаш дете през погледа на млада жена. Чета и пиша в бг мама(повече чета де) и наистина ми е интересно, но там нещата са прекалено разтегнати. Едва ли не за всяка майка и бебе има тема. Разтягат се до неузнаваемост и от 1 страница има 2-3 мнения различни от "запис" или "добро утро"......

5StaR
12-16-2008, 23:34
А и не сме ли ние всички потенциални бъдещи родители. Какво ни пречи покрай секса, спорта и компютъра да понаучим как се гледа и възпитава дете.

Kaкво ни пречи да научим малко и за ядрената физика? Искам раздел ядрена физика... Има си форуми специално за бременни ... а един тийн форум определено НЕ Е такова място

SWASTICA
12-16-2008, 23:51
Welocome to млекодайните - тийн вимета.беб

Be my guest.
Аз съм Доиме Вимета Бебов.

Към мен да се обръщат майки, които не знаят как нахранят малкия калпазанин със биската си.

hahavteen
12-17-2008, 05:07
Все повече стават бременните девойки или младите майчета във форума.
Не знам защо трябва да се пълнят другите раздели с теми за това коя е бременна, на колко е бебчо, какви храни яде и прочие след като може да си има отделен раздел и да не се пречкат?
Не разбирам вашия проблем какъв е?
И аз примерно не се интересувам от политика съответно не влизам в раздела в който се говори за това и ми е мирна главата.
С какво ви пречи толкова подфорума за майките не го разбирам... :?

krem4et0
12-17-2008, 07:42
За ядрена физика пиши в "наука"....но като гледам развитието на новия раздел, ще изпревари "Наука" до месец.
Искахте раздел "Наука"-защо не пишете там?
Никой не се е пънал за раздел за майки, но факт е, че се пише.

babity
12-17-2008, 09:17
Днешните тийнове са бъдещи родители...

смятам, че е подходящо отсега да имат представа какво ги очаква в бъдеще... :)

Ти искаш ли още отсега да ти натякват, че след някоя годинка в живота ти ше се появи една миризлива и изключително шумна гад? Аз не... Само едно да кажа: ако и този мамешки раздел се превърне в някаква сбирщина на фанатични (бъдещи) лелки, които издигат дори лайната на бебето си в култ... значи сериозно застрашавате (душевното) здравето на малките момиченца, които ви четат.

krem4et0
12-17-2008, 12:48
Днешните тийнове са бъдещи родители...

смятам, че е подходящо отсега да имат представа какво ги очаква в бъдеще... :)

Ти искаш ли още отсега да ти натякват, че след някоя годинка в живота ти ше се появи една миризлива и изключително шумна гад? Аз не... Само едно да кажа: ако и този мамешки раздел се превърне в някаква сбирщина на фанатични (бъдещи) лелки, които издигат дори лайната на бебето си в култ... значи сериозно застрашавате (душевното) здравето на малките момиченца, които ви четат.
А ако родителите ти бяха мислили така за теб?
Бебето е дар за всяка жена. това е нов живот. Това е смисълът на всяко човешко съществуване. да оставиш поколение след себе си е най-важната цел на всеки човек, най-голямото щастие в живота му. Да, бебето мирише, но и ти ходиш до тоалетна. Просто то не може да ходи на уреченото място. Да, бебето реве. А ти не го ли правиш понякога? бебето е просто малко безпомощно човече. то комуникира с плача си. То се изхожда в памперса, защото няма рефлекса да задържа фекалиите си или уринирането. но то се учи на тези неща и след време става човек. Може и съвсем обикновен и невзрачен. Може и велика личност, която да промени бъдещето на света.
Ок, ти си на 16-17 и не те вълнува. И мен на 16 не ме вълнуваше. Но станах на 20, 21 и нагоре. Майчинският инстинкт се пробужда. Нямам по-голяма мечта от тази да си позволя да имам голямо семейство. Нямам по-голяма мечта да намеря подходящия баща за бъдещите ми деца. нямам по-голяма мечта от тази да забременея(защото при мен това може и да не стане). Работа, любов, връзки, пари, дом, брак.....всичко е просто пътят, който води всеки човек към заветната цел-поколение. В крайна сметка без него след теб не остава нищо.

SWASTICA
12-17-2008, 15:14
Днешните тийнове са бъдещи родители...

смятам, че е подходящо отсега да имат представа какво ги очаква в бъдеще... :)

Ти искаш ли още отсега да ти натякват, че след някоя годинка в живота ти ше се появи една миризлива и изключително шумна гад? Аз не... Само едно да кажа: ако и този мамешки раздел се превърне в някаква сбирщина на фанатични (бъдещи) лелки, които издигат дори лайната на бебето си в култ... значи сериозно застрашавате (душевното) здравето на малките момиченца, които ви четат.
А ако родителите ти бяха мислили така за теб?
Бебето е дар за всяка жена. това е нов живот. Това е смисълът на всяко човешко съществуване. да оставиш поколение след себе си е най-важната цел на всеки човек, най-голямото щастие в живота му. Да, бебето мирише, но и ти ходиш до тоалетна. Просто то не може да ходи на уреченото място. Да, бебето реве. А ти не го ли правиш понякога? бебето е просто малко безпомощно човече. то комуникира с плача си. То се изхожда в памперса, защото няма рефлекса да задържа фекалиите си или уринирането. но то се учи на тези неща и след време става човек. Може и съвсем обикновен и невзрачен. Може и велика личност, която да промени бъдещето на света.
Ок, ти си на 16-17 и не те вълнува. И мен на 16 не ме вълнуваше. Но станах на 20, 21 и нагоре. Майчинският инстинкт се пробужда. Нямам по-голяма мечта от тази да си позволя да имам голямо семейство. Нямам по-голяма мечта да намеря подходящия баща за бъдещите ми деца. нямам по-голяма мечта от тази да забременея(защото при мен това може и да не стане). Работа, любов, връзки, пари, дом, брак.....всичко е просто пътят, който води всеки човек към заветната цел-поколение. В крайна сметка без него след теб не остава нищо.

Сигурно си живяла в комунистическо семейство, Кремче?
Това са глупости от преди 30 години, присъщи за лелче на повече от 45 години.
В нито един твой пост ти не вкарваш себе си, ти вкарваш това, което е правилно и, което се смята за правилно.
Ако нейните родите бяха мислили така, ако Пешо се беше изсрал на платното, ако нямаше втора световна, ако не бяхя измислили компютрите? Нали знаеш, че пътуване във времето няма - E = mc2
От тази формула излиза, че забележимо забавяне на времето ще има само при много високи скорости, близки до скоростта на светлината "с", равна на 300 000 км/сек. Колкото твоята скорост е по-близо до "с", толкова по-бавно ще се движи времето около теб.
Теоретически, ако скоростта ти е 300 000 км/сек., времето за теб буквално спира, ако е малко над 300 000 км/сек., тогава ще се върнеш в миналото.
Да допуснем, че скоростта на светлината – това е максималният предел на скоростта. В космоса, тоест във вакуум, тя е равна на 300 000 км/сек. Но във всяка друга плътна среда, например във въздуха, стъклото, водата, тя е по-ниска заради явлението, наречено рефракция, или, по-просто казано – заради триенето. Ако това е така, то можем да подберем среда с каквото и да било съпротивление-рефракция за светлината. Това и направили в началото на миналата година в лабораторията на Роулендския научноизследователски институт в градчето Кембридж, щата Масачузетс. Там подбрали такава среда -- газ от атоми на натрий, охладен почти до абсолютната нула, -- в която скоростта на светлината се снижила до позорните 17 м/сек. На учените им станало интересно и даже започнали да се съревновават кой от тях в каква среда най-малко ще пропусне Божията светлина. И се на експериментирали.

През лятото на 2000 година, физиците от Принстънския университет в щата Ню Джърси взели вместо натрий, пари на цезия, охладили ги почти до абсолютната нула и пропуснали през тях светлина с лазер. Скоростта на светлината в парите на цезия била по-висока от скоростта на светлината. Извинете за нелепата фраза, но няма как да се каже по друг начин. В човешкия език няма достатъчно думи за подобно светотатство.

Скоростта на светлината била по-висока от скоростта на светлината с 1/310. Тоест лъчът на лазера излизал от камерата с цезиевите пари с 1/62-милиардна от секундата по-рано, отколкото излизал...

Това ти доказва, че минало няма, а "ако"-то мирише, при това лошо.

Скоро ще ставаме пенсионери, искам такъв раздел, за да знам какво да правя!
И не, целта на живот не е детето, просто си прекалено малка да даваш житейски съвети на човек, който е доста възрастен и мъдър.

5StaR
12-17-2008, 19:11
За ядрена физика пиши в "наука"....но като гледам развитието на новия раздел, ще изпревари "Наука" до месец.
Искахте раздел "Наука"-защо не пишете там?
Никой не се е пънал за раздел за майки, но факт е, че се пише.

здрасти, говорех метафорично ... чао

LiLGrizzly
12-17-2008, 19:14
И аз съм отрицателно настроена!
+1

krem4et0
12-17-2008, 20:44
^раздел за наркотици имаше. Махна се!

Свасти, не ми се спори с теб. не виждам какво ти пречат 15-те теми и 200-та мнения в раздела.....
Колкото до възпитанието ми-такова е, каквото е. Както сам каза-не мога да върна времето назад....
Но да говориш негативно за появата на 1 дете не е напредничево и модерно. Това е гадно и жалко.

5StaR
12-17-2008, 20:49
Няма демокрация в тоя форум 8-) 8-)

Pliok0019
12-17-2008, 20:50
Въпреки, че идеята е нелепа, заставам твърдо зад новия раздел. Щом има хора, които говорят за бебета си, пишат, интересуват се...нека да го има. Никак не ми пречи.

5StaR
12-17-2008, 20:52
Въпреки, че идеята е нелепа, заставам твърдо зад новия раздел. Щом има хора, които говорят за бебета си, пишат, интересуват се...нека да го има. Никак не ми пречи.

има и хора, които говорят за наркотици... и са 1000 пъти повече от 3те с бебетата

babity
12-17-2008, 20:57
Кремче, далеч съм от това да бъда напредничава или модерна в очите на който и да е тук. Не ми харесва да има малки деца около мен, да това си е само и единствено мой проблем. Ама е глупаво тук да фигурира раздел за мами. По дяволите, тийнейджърството представлява именно онзи период от време, в който си нито дете, нито възрастен и имаш свобода да направиш всяка щуротия, която ти дойде на акъла, НО в никакъв случай не е време, в което да се готвиш за дете! Извинявай, такива като Бианка ли да се готвят да гледат деца (споменавам я, защото е най - малката, за която се сещам, да ме прощава, не е с лошо) или мъжката половина, която настоява за подфорум за наркотици?! Както виждаш интерес към имането на деца проявявате само вие, които сте 20+ и е съмнително дали ви е мястото тука.

Pliok0019
12-17-2008, 21:02
Въпреки, че идеята е нелепа, заставам твърдо зад новия раздел. Щом има хора, които говорят за бебета си, пишат, интересуват се...нека да го има. Никак не ми пречи.

има и хора, които говорят за наркотици... и са 1000 пъти повече от 3те с бебетата
Да съм казала, че съм против раздел наркотици? Много повече съм "за" отколкото за раздел "Малолетна мама" с водеща тема "Как да отгледаме дете, докато родителите още ни гледат?"

Казвам само, че не съм против. Щом има хора, които ги радва - нека да си пишат.

Swinkenhoffer
12-17-2008, 21:07
Както виждаш интерес към имането на деца проявявате само вие, които сте 20+ и е съмнително дали ви е мястото тука.
Аз не проявявам дори нищожен интерес към гълтане на глобуса... форумът ме кара да се чувствам отново млада! 8-)

babity
12-17-2008, 21:10
Както виждаш интерес към имането на деца проявявате само вие, които сте 20+ и е съмнително дали ви е мястото тука.

1. Аз твърдо не проявявам интерес! :-x Браво на треб! Ето един разумен човек!!!

2. Сегрегация на възрастов принцип... :-x

Не знам какво е сегре...квото-беше-там, ама стига вече се оплаква и засяга. Говорех за каките във форума. Само тях ги забавлява нофия им раздел и то по причина, че отдавна (или не толкова) не са тийн и ги вълнуват лигавници, насрани памперси и много часове в кухнята (което си е нормално за тях). Следователно те са отлъчени от тийн- групата, която е всъщност аудиторията, за която направен форума. Могат да си стегнат хубавото разделче и да идат в бгмама-та, където ще имат и други фанатични съмишленички. 8-) Мисълта ми за теб беше, че си мъж... явно още ти се живее... абе... не те вълнуват бебета, казано накратко.

п.п. Явно най - редовните посетители на раздела са само вече родилите + кремчето (която не искам да коментирам) и хоти. Чудесно! Няколко нови мами за мамешкия форум + една две "подготвящи се". Ааайде, пътувайте!

Pliok0019
12-17-2008, 21:14
Както ти пишеш за кучета, така те пишат за бебета. Щом това ги вълнува - значи има смисъл. Ако не ти е интересен, просто не го посещавай. Има бг-мама, но има и догс.бг в крайна сметка...

Spider4eto
12-17-2008, 21:16
Само не мога да разбера, като не ви харесва не го посещавайте, кво само роптаете, пречи ли ви?

SWASTlCA
12-17-2008, 21:19
Въпреки, че идеята е нелепа, заставам твърдо зад новия раздел. Щом има хора, които говорят за бебета си, пишат, интересуват се...нека да го има. Никак не ми пречи.
Дайде ми една причина да няма раздел: "Бъдещи пенсионери"?
Аз искам да знам какво да правя като стар бастун!

babity
12-17-2008, 21:20
Както ти пишеш за кучета, така те пишат за бебета. Щом това ги вълнува - значи има смисъл. Ако не ти е интересен, просто не го посещавай. Има бг-мама, но има и догс.бг в крайна сметка...

Първо, не съм досадила (умишлено) на никого с писанията ми за кучетата, нито съм говорила за тях някъде, където не са ме питали. Второ. Като нещата са толкова еднакви, могат и на мен преспокойно да ми направят раздел за кучета/домашни любимци, а? Аман! Вместо да учите децата, да точно децата на нещо, вие ги карайте деца да си правят! Вместо раздел за етикет, поне на обноски да се научат, майчинстото им пропагандирате...

5StaR
12-17-2008, 21:20
пречи ми, чувството е тъпо да влезеш в тийнфорум и да видиш раздел мама ббаба чичо.. дразнещо е

Pliok0019
12-17-2008, 21:26
Както ти пишеш за кучета, така те пишат за бебета. Щом това ги вълнува - значи има смисъл. Ако не ти е интересен, просто не го посещавай. Има бг-мама, но има и догс.бг в крайна сметка...

Първо, не съм досадила (умишлено) на никого с писанията ми за кучетата, нито съм говорила за тях някъде, където не са ме питали. Второ. Като нещата са толкова еднакви, могат и на мен преспокойно да ми направят раздел за кучета/домашни любимци, а? Аман! Вместо да учите децата, да точно децата на нещо, вие ги карайте деца да си правят! Вместо раздел за етикет, поне на обноски да се научат, майчинстото им пропагандирате...
Именно, те говорят на място, където ги питат. Където спокойно могат да говорят за това, без да пречат на хората, които не ги интересува.

Един раздел, в които се обсъждат решения свързани с нов човешки живот не са пропаганда на масово размножаване. Снимките и историите свързани с бебета не са призив към неспазване на етикет и подтискане на личностни качества. Това е просто място, където можем да гледаме снимки на бебчовци и да им се радваме. Едно свежо място, което ни кара да се усмихнем.

babity
12-17-2008, 21:34
На теб може да ти е приятно, на мен - не! Един такъв раздел тук е напълно ненамясто! Хайде всеки трима потребители като искат нов раздел и той да се прави, а? Колко потребителя имаме домашни любимци, защо няма такъв раздел? Защо не направите и един раздел, в който да се обсъждат само коли, колко потребителя си имат и коли?
Или раздел за... кой за каквото писне. Наистина ли мислиш, че бебетата са тийн- тематика? :-o

Pliok0019
12-17-2008, 21:39
Не, разбира се. Хубаво е, че имаме хора на възраст 20+ Нека им дадем поле да споделят радостите в живота си. А едно дете е именно радост. Да, не му е тук мястото, но вкарва и нови потребители, привлечени от идеята. На нас едно подобно нещо няма да ни попречи по никакъв начин. Всъщност може само да ни помогне...в крайна сметка и нас ни очакват такива неща за в бъдеще. Малко полезни съвети без срок на годност. Новата информация за каквото и да било ни е само в плюс.

babity
12-17-2008, 21:47
Всъщност... ни мъ ибе! Само да не забравите и допълнението към новия ви раздел. Следващият трябва да е: "За бъдещите младоженци", а след него "Пенсионерски клуб".

psychopath
12-17-2008, 21:52
ненужен е, но на мен ми е все тая :-o

babity
12-17-2008, 21:54
и теб какво продължава да те е**?

Още един раздел, който няма да четеш?

Да, добре, прав си, разбрахме се, ок?

SWASTlCA
12-17-2008, 22:08
Защо никой не ми обръща внимание? :-k :-k :smt030
Аз искам ПЕНСИОНЕРСКИ РАЗДЕЛ!
Трябва да съм наясно и да съм подготвен за бъдещия ми живот!

hottie
12-17-2008, 22:22
Не може да се направи пенсионерски раздел само заради един човек

Blab
12-17-2008, 22:25
^ а заради 2-ма?:Д

SWASTlCA
12-17-2008, 22:28
^ а заради 2-ма?:Д
Сигурен съм, че сме много повече!!! :?

hottie
12-17-2008, 22:30
И заради двама едва ли ще стане. Иначе мен не ми пука. Ако ще и за плодове и зеленчуци да има. Който иска влиза, който не иска не влиза. :)

raduna
12-17-2008, 23:13
Това, че вие не познавате момичета, които ходят на училище и чакат дете, не означава, че няма такива - има доста!
А и който е на 13 и се праска редовно има още мн време до 19.... :wink:

krem4et0
12-18-2008, 09:39
babity, коментирай ме. Кой ти пречи. Ако имаш нещо да ми кажеш-използвай темата или ЛС.

Много е неприятно така да пускаш муха и да не се доизказваш.

Колкото дали ми е мястото тук......къде е тогава? Не ми е мястото и в бг мама, защото не съм майка.
Тийнейджърският ми живот започна със студентските години. Ученическите бяха пълна скръб откъм любов, чувства, секс, купони, алкохоли...Пиша в този форум редовно от 2006-та. Тогава съм била на 20-21. Да, не съм била и тогава тийн.но преживяванията, които съм имала са били типично тийн.....

Canis_Dirus
12-18-2008, 09:48
От място за забавление превърнахте форума в "проблеми на късния пубертет и ранното майчинство"

krem4et0
12-18-2008, 10:07
Никой не ви кара да го посещавате. Никой не ви кара да мислите за сериозни неща. Никой не ви кара да ставате родители на 18. Въпрс на избор е дали да скролнеш до долу.

babity
12-18-2008, 10:15
babity, коментирай ме. Кой ти пречи. Ако имаш нещо да ми кажеш-използвай темата или ЛС.

Умишлено си запазих коментарите и мнението за себе си. Не съм ти никаква да ти давам оценки, нито те познавам извън форума за да бъдат те обективни. Има ли смисъл, в такъв случай, само да си изтърквам клавиатурата?

Canis_Dirus
12-18-2008, 10:16
Никой не кара малките пикльовци и пикли да посещават Амор и Дабъл Вижън и да се напиват, надрусват и чукат по тоалетните. Въпрос на избор е, дали да влезнеш.

Но сигурно, ако ги нямаше, нямаше да ги има и 90% от изцепките.

masal
12-18-2008, 12:38
Да и аз искам раздел за пенсионери!Казах вече отдавна.И защо може да се направи цял раздел за няколко човека,които се броят на пръсти и то точно в най-неподходящия форум и тези същите хора (родители!)използват думи от рода на малка дрисла,местожителстовото им е в най-мокрите ми сънища,а за нас не може?М?

Canis_Dirus
12-18-2008, 12:44
местожителстовото им е в най-мокрите ми сънища,а за нас не може?

Най-мокрите сънища са на малкото бебо, което е напикало памперса и сънува мама, която е същата пикла.

Нищо не разбирате значи. :D

masal
12-18-2008, 12:48
местожителстовото им е в най-мокрите ми сънища,а за нас не може?

Най-мокрите сънища са на малкото бебо, което е напикало памперса и сънува мама, която е същата пикла.

Нищо не разбирате значи. :D :oops: Ехх значиии. :cry: Никога няма да съм умна колкото една изключително зряла 18 годишна майка. :cry:

UnaBletoLoVeU
12-18-2008, 12:59
Има си форум за майките. Това е тийн форум. Какви са тея глупости с новия раздел не мога да разбера... :)

SWASTlCA
12-18-2008, 16:57
Нека, който е "ЗА" пенсионерски раздел, да каже: Бастун! 8-)

masal
12-18-2008, 17:16
бастун,даже 2 бастуна 8-)

slim__shadygirl
12-18-2008, 17:41
3 бастуна :lol: :lol: :lol: :lol: Тфа е тийн сайт за Бога!

cherinka
12-18-2008, 19:30
Вие НЕМАТЕ АКЪЛ!
ИДЕТЕ СЕ ПРЕГЛЕДАЙТЕ!
РАЗДЕЛИ ЗА МАЙКА ЩЕ МИ ПРАВЯТ!
5 човека на кръст ще си пишат в максимум 10 теми за около 365 дни..
Леле!
Психично-болни сте!
Вземете мерки на време!

Бастун!

SWASTlCA
12-18-2008, 22:02
Никой не кара малките пикльовци и пикли да посещават Амор и Дабъл Вижън и да се напиват, надрусват и чукат по тоалетните. Въпрос на избор е, дали да влезнеш.

Но сигурно, ако ги нямаше, нямаше да ги има и 90% от изцепките.

Кажи бастун!
Ела в клуба! Може да се бием със бастуни, въпроса е да си в играта! 8-)

lsd43
12-18-2008, 22:05
Предлагам да се направи раздел 3та възраст,да се направи раздел,какво аки изака кучето ми в двора,ще са страхотни раздели. :)

SWASTlCA
12-19-2008, 21:52
Никой не кара малките пикльовци и пикли да посещават Амор и Дабъл Вижън и да се напиват, надрусват и чукат по тоалетните. Въпрос на избор е, дали да влезнеш.

Но сигурно, ако ги нямаше, нямаше да ги има и 90% от изцепките.

Кажи бастун!
Ела в клуба! Може да се бием със бастуни, въпроса е да си в играта! 8-)
Предизвиквам те на дуел с бастуни! :o
После ще имаме по една ябълка, който я изяде първи е победител.
Падне ли ти ченето - губиш. 8-)

masal
12-20-2008, 07:55
4akaite sega i az da se izkaja>Ne vijdam kakvo tolkova vi pre4i tozi pod-forum.Tezi,koito ne go odobrqvat mogat prosto da ne go pose6tavat>Tuk ima i jeni(momi4eta),koito iskame nared s drugite razdeli-sex,zdrave,kozmetika i t.n da si govorim i za nai-blizkite do nas ne6ta.Ne vinagi da se zanimavame s temi ot roda na "pravih svirka,6te zabremeneq li" ili "imam te4enie,ama nqma da ida na ginekolog,6toto 6te razbere,4e ne sum devstvena"...WTF.....hora kato men,traka,hottie,krem4eto i o6te nqkolko ima dosta ne6ta,za koito da si govorim v tozi pod-forum i ne mislq,4e tova,4e na vas ne vi haresva e osnovatelna pri4ina da bude premahnat!Sled kato nqma nikakvi doporni to4ki do vas za6to go komentirate izob6to!

Ето едно мнение на дарла.Аз не мога да си обясня защо толкова глупости изписват хората,които подкрепят раздела?Абе има си форум бг мама,там и лекари си има и всичко.Екипа толкова ли се отчая и от какво,че прави такава необяснима и смешна глупост?
Ама неее сега всички ще скочат,че не е глупост,защото имало кой да посещава разделчето.И кой ще го посещава-дарла,хоти,кремата,трака и "още няколко" ли? :razz: и колко са тези още няколко 2ма?О,извинете със сигурност са 3ма. 8-) Е ще ме извинявате,но е крайно време да се направи раздел за пенсионери,желаещите скоро ще са повече от посещаващите раздела за мамички.
Този форум не пречел на никого и на който не му харесва да не влизал.Е И НАШИЯТ ФОРУМ ЗА ПЕНСИОНЕРИ НЯМА ДА ПРЕЧИ НА НИКОГО И КОЙТО НЕ ИСКА НЯМА ДА ВЛИЗА.Обаче вие направихте ли го?Надявам се скоро това да стане.
Раздела бил добър,защото можело да се дават съвети на момичета искащи да станат майки или които са вече бременни.И КОЙ ЩЕ МИ ДАВА СЪВЕТИ?НЯКАКВА 19-ГОДИШНА,ИЗПОЛЗВАША ЦВЕТУЩИ ДУМИ КАТО ДРИСЛА,КОЯТО В ПОДПИСА Е СЛОЖИЛА СНИМКА НА ДЕТЕТО СИ,А ВЛЯВО ПИШЕ,МЕСТОЖИТЕЛСТВО:В-НАЙ МОКРИТЕ ТИ СЪНИЩА.ТОВА ЛИ Е МАЙКА?Това на думи може да е майка,но не е човек,не е същество от което аз искам да получавам съвети от това естество.Или може би кремчето и хоти ще ми дават съвети,които дори нямат деца?Ама много ви се моля,по-голяма излагация не е имало скоро.
Защо в бг-мама имало теми за козметика клюки и т.н- е защо,защото това са неща,които вълнуват всички майки.А не виждам как майчинстовото може да вълнува 13-16 годишни момиченца(защото повечето посещаващи форума са в тази възрастова грума)?Ще давате на 13 годишни съвети за майчинство ли?Или на 16 годишни?Еми по добре ни дайте някоя от играчките на вашите лапета да си играем,а вие се изнасяйте в бг-мама.
Д**А пропадналия сайт с пропаднали модератори! :smt097

Loshotia
12-20-2008, 08:22
Добре, какво толкова ви пречи този нов раздел- не ви разбирам. Като нямате какво да кажете в него, просто няма да влизате в него и да четете и пишете. Плюс това в него има разни линкове с информация, която ще е полезно да бъде прочетена.

OtherDimension
12-20-2008, 09:44
по-скоро.... трябва да се раздроби Всичко тийн накуп на няколко раздела
или по-точно да се отделят някои от тях, тъй като всяка втора тема е за телефон...