PDA

View Full Version : Толкова идеално не е възможно



Glezlichka
12-16-2008, 15:10
Zdr :) v momenta sym v adski gadno polojenie.S priqtelq mi sme zaedno ot pochti 1 godina bez nqkolko dena i vse za neshto se karame,vse imame nqkakav problem.Karame se zaradi negovata revnost zaradi tova che postoqnno mu idvat nqkakvi stranni misli i me revnuva ot vsqko 'mom4e' koeto me pogledne..koeto mi se usmihne.. koeto mi govori.. abe ot absolutno vsekii.. stiga da e mom4e.. Tova napravo me pobyrkva. Drugiq seriozen problem e che toi uchi v drug grad i kato e tam az postoqnno si mislq gadni neshta.Prosto tolkova mnogo hora sa me predavali,che postavqm vsi4ko pod samnenie.Izgubila sum doverie v vsi4ko i vsi4ki.I reshih da napravq neshto za da go isprobvam no neznam to4no kakvo..iskam po nqkakav nachin da razbera dali mi e veren tam.. shtoto shtom e tolkova revniv moje da krie toi neshto i za tova da si misli 4e mu izneverqvam.. no neznam kak da razbera.. shtoto povedenieto mu e perfektno.. vsi4ki negovi dumi i deistviq sa napravo prikazni kato isklu4im revnosta.. no tova mi izglejda malko stranno.. shtoto nishto nemoje da e tolkova perfektno.. molq vi daite mi nqkakvi idei kak da go isprobvam..misi predvaritelno ! :-)


*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

BaiToq
12-16-2008, 15:11
Пусни му Европол и му
направете хайка...

MakeMeFeel
12-16-2008, 15:12
Просто е .. или му имаш доверие или не ! Това е .. :? Една връзка се гради основно на доверието .. и после ако разбере , че си го "пробвала" кво прайваме ?!

zaraaa
12-16-2008, 15:21
Това с пробването е глупаво, ама АДСКИ ГЛУПАВО! По-добре не прилагай този номер, защото както казаха по-горе, като разбере какво ще стане - 100% скандали... Щом му нямаш доверие за каква връзка говорим, той се съмнява в теб и те ревнува, ти се съмняваш в него, тогава защо сте заедно, за тоя дето духа ли? :? :?

GabisiTa
12-16-2008, 15:21
Щом поведението му е перфектно, какъв е проблема? Не се притеснявай и не го мисли толкова. Нали те обича и е с теб? :)

П.С. Това с пробването май не е много добра идея... :?

kobrichka
12-16-2008, 15:28
Разбирам да имаше някаква конкретна причеина да се съмняваш,но ти нямаш.Както ти самата казваш всичко е перфектно,защо се задълбочаваш и се вкарваш във филми,наслаждавай се на връзката си и любовта си.Не се дълбаи в нещата.А що се отнася до ревността,същото е и при мен.Приятелят ми е толкова ревнив,ревнува ме както ти каза от всичко и всеки дории и от най-добрият ми приятел много проблеми сме си имали с тази пуста ревност,но проведохме мн разговори и ревността се сведе до минимум...е поне толкова показва иначе вътрешно може да е пак същия.Така,че поговори си хубаво с него.

akinom
12-16-2008, 15:34
kaji mu 4e go obi4a6.

NaNa_SladuRana
12-16-2008, 15:45
от 3 месеца имам идеална връзка,но нещо ми липсва...

pandelka
12-16-2008, 16:41
Ако му имаш доверие няма да го изпробваш,защото ако разбере,не мисля,че ще реагира много прекрасно :) . В една връзка най-важното е доверието,защото тя се крепи на него.Ако си нямате доверие..за кво говорим.И все пак ти си решаваш... :)

emily_1234
12-16-2008, 18:59
Заглавието трябва да е на кирилица!

Rofl4e
12-16-2008, 19:40
А,как би реагирала ти ако си на негово място да го следиш и тем подобни я се стегни!Или му имаш или му нямаш доверие!

LittlePrincess
12-16-2008, 19:47
За каква връзка говориме след като му нямаш доверие?