PDA

View Full Version : Извинете да попитам..



iPurple
12-16-2008, 15:21
Ква ни е наща роля в тоя форум като никой не ни слуша? О, велики модератори ако не сте вие ние ще оспамим целия форум, нали.. И кой е искал този нов раздел ако мога да попитам? Колко "мамички" има от форума? Мисля, че и другите (не само аз) предпочитат да се направи някакъв друг раздел, а не за бременни мами.. Еми хайде да видим кво ще стане с тоя.. колко човека ще пишат. Алекс може да се почерпи за мен. :)

westggirl
12-16-2008, 15:23
;-)

SWASTICA
12-16-2008, 15:32
Привет от Свастата.

Драги модератори и администратори, този нов раздел е напълно излишен в този така или иначе доста добре развит форум.

Раздел е мястото в което могат да се развиват хиляди други въпроси и теми, но този нов раздел е ограничен до няколко теми.
Дори до една...
В една тема, някъде в раздела за здравето може да се формулира всичко за бременните и за техните проблеми. Това кой кога иска да става майка е въпрос, който вероятно набира простотия през всичките тези години на повтарянето му от старите хора.
Наистина е глупаво да съществува раздел, който да представлява недоразвита тема. Всичко се изчерпва с темите, които са направени.

Има един начин за гледане на детето, не хиляда, той е описан в книги, дори и в интернет. Не мисля, че тук има толкова големи специалисти, които да дадат правилна насока на бременни жени.

Ами, ако в темата се изкаже напълно задръстен, фригидно регресиращ клоун със вид на 40 годишен доктор и препоръча действие, което ще навреди на детето, вие как бихте се чувствали?
Не мисля, че трябва да си играете със живота на хората, макар и малки.

Това е наистина глупаво и е хубаво да се помисли над думите ми, колкото и свастенски да ви звучат.

Има си специален форум само за майки и техните деца, който се обслужва от доктори и лица с правоспособност в медицината.

Все пак - браво за желанието, но не му е тук мястото, приятели.

jghgh
12-16-2008, 15:45
Ква ни е наща роля в тоя форум като никой не ни слуша? О, велики модератори ако не сте вие ние ще оспамим целия форум, нали.. И кой е искал този нов раздел ако мога да попитам? Колко "мамички" има от форума? Мисля, че и другите (не само аз) предпочитат да се направи някакъв друг раздел, а не за бременни мами.. Еми хайде да видим кво ще стане с тоя.. колко човека ще пишат. Алекс може да се почерпи за мен. :)

Видя мнението ми в темата във Всичко тийн, и да, съгласна съм че тоя раздел за майките е доста безсмислен и ненужен, но не мислиш ли че малко досаждате (няма да говоря само на "ти", по-добре събирателно) с тва желание да има раздел "Наркотици"? Да не мислиш че раздела "Наркотици" ще е по-смислен от майките? Нещо.. ме съмнява. Като втора "Кофа" ш' е..


За раздела "Мами" казах - леко ненужен е сякаш. Майките не са много. А и така цопнат под борсата... :lol:
Няма да роптая за него както за новата версия или тийнИД, с него или без него ми дреме на онова което го нямам, но според мен просто няма смисъл...

Lucho
12-16-2008, 16:08
Добре се,няма да правите БГ Мама форуми нали ? :)

iPurple
12-16-2008, 16:22
jghgh нямах точно предвид, че ни трябва раздел наркотици .. но наистина има други идеи за нови раздели които ще са доста по интересни

Lucho
12-16-2008, 16:23
jghgh нямах точно предвид, че ни трябва раздел наркотици .. но наистина има други идеи за нови раздели които ще са доста по интересни
Например автомобили...

iPurple
12-16-2008, 16:28
jghgh нямах точно предвид, че ни трябва раздел наркотици .. но наистина има други идеи за нови раздели които ще са доста по интересни
Например автомобили...

по скоро някво по общо като вс тийн накуп.. не знам точно

DjBaloon
12-16-2008, 17:20
форума деградира

и то здравата :)

shadow4e
12-16-2008, 19:51
iPurple, давайте предложения за нови раздели, като гледам админите са отворени към нови раздели, то и доста от настоящите са предложение от потребителите като "Наука", "Конкурси", "Политика", "Философия" и др. Имало е и други предложения, но бяха отхвърлени на онзи етап като например "Домашни животни".
А относно това кой е искал този раздел и как е дошла идеята за него - не знам.

machoka
12-16-2008, 20:30
^^, а освен всичко когато бях в настроение и казах 'давайте предложения, ще ги осъществим'... всички си мълчаха и идеите се изчерпаха с Науката, политиката и философията.

SWASTICA
12-16-2008, 20:57
^^, а освен всичко когато бях в настроение и казах 'давайте предложения, ще ги осъществим'... всички си мълчаха и идеите се изчерпаха с Науката, политиката и философията.

Раздел: Team форум.
Team от няколко човека, различни тиймове, правят различни неща...
Ще е забавно, защото ще се падаш със случайни хора в тийма и да предположим, че трябва да ги защитаваш...

Жалби - жалванията да са там....

Бях предложил и форумните битки
Алекс го хареса...
Спомняш си, но така и не излезе...

Раздел: Кой е по-по-най.

Различни теми, съдии, спорове, точки, класиране.

Раздел: Затвор... Идеята е добра, наказаните потребители ще могат да пишат само в него или нещо от сорта, вие доразвивайте...
Раздел: Паник - Имаш определено време и определени теми за намирането на информацията...

Раздел: Криминалисти... Всеки човек ще има пост - криминалист, полицай, лаборант... Различни случай, различни предположения...
Това ддз, трудно ми е да го измисля...
И това за около 5 мин го измислих...

DjBaloon
12-16-2008, 21:16
Предостатъчно раздели има този форум... даже някой трябва да се махнат 8)

Lucho
12-17-2008, 08:04
Добре де,що не направите един раздел като "Хоби" например ?
Всичко тийн накуп не е подходящ,защото всеки втори гледа да хейтва,и честно казано ако трябва да пусна тема за моето хоби,или ще ми се подиграват или ще ме псуват... :D е ?

Lysit0
12-17-2008, 08:10
3ащо не направите раздел ''кухнята''? И в този раздел да се обсъжда всичко за готвенето ,и да се направи една важна тема ,всеки да дава каквито знае рецепти ...и така... :)
Мачок , съгласен ли си? (:

Lucho
12-18-2008, 08:14
^^Подкрепям Raybeez !
Софтуерът си е едно,но игрите - съвсем друго,и за да няма мешаница в раздела компютри,уеб дизайн,програмиране,спокой но може да се направи раздел компютърни игри и конзоли,там който може ще помага за конзолите и игрите ! :)
А относно раздел кухня - не съм готвач,но щом желаете,аз съм ЗА ! :)

shadow4e
12-18-2008, 09:50
Ако се създаде раздел за Компютърните игри отделно, обещавам, че ще обръщам внимание на двата раздела, да се пишат темите в правилния раздел, а тоав ще бъде проблем сигурно дълго време. :)

darla
12-18-2008, 13:50
mi spored men ima pove4e ot 5 jeni i o6te tolkova muje,koito 6te iskat da pi6at va razdela.Sled kato vi pre4i,ne mu obra6taite vnimanie,produljavaite s debilnite temi,koito puskate vseki boji den za zabremenqvane,aborti i produljavaite da pi6ete na izust,vmesto da poglednete ne6ta,spodeleni ot hora,prejiveli tova!Stra6no tesnogrudi ste!

shadow4e
12-18-2008, 15:13
Точно за наука, първата ми работа още първия ден беше да бъде изчистен от всички домашни, защото приличаше на нищо и мисля, че вече не е онова, което беше, махнала съм около 50 теми само тогава.

Не схванах какво общо има, не казах, че не трябва да има раздел за Компютърни игри, а че ще ви помагам. :) Обясни пак, че или аз не разбрах какво ти имаш предвид или ти мен. :)

MakeMeLaugh
12-18-2008, 19:12
Изключително е интересно, как нещо ви пречи, след като нищо не се е променило, нито ви е ощетило, нито пък влизате там?!

Ама ей тъй, да има приказка, наизуст.

BlackaTBW
12-19-2008, 16:00
И аз съм за компютърните игри. Сега хората пускат темите свързани с това или в Компютри или в Игри. Ще бъде къде-къде по добре.

Blab
12-19-2008, 16:18
Всъщност, повечето раздели трябва да променят заглавията и описанията си.
Например - "Козметика и диети"??? Там се говори за мода, за дрехи, за коси, декорации за нокти и прочие. Аз лично го наричам "Момичешкия раздел".

"Музика и ТВ" не знам на кого му е хрумнало...
Така като погледа форума, ако искам да пусна тема за кино, не виждам къде да я сложа. Не е за ТВ? По-скоро за изкуство.(Ама описанието на "Култура, изкуство и лично творчество" говори друго.)

"Фън, фън и пак фън" и "Игри" са абсолютно едно и също нещо, спокойно могат да се обединят.

Темите за телефони седят във "Всичко тийн накуп", вместо в "Компютри", просто защото разделът е кръстен "Компютри", а не "Технологии", например.

И т.н.
Според мен трябва да се направят подраздели. Доста по-лесно ще е.
Примерно, във форума на Софийския има раздел "Култура" с подраздели: Театър, кино и телевизия, Музика и Концерти, Литература и Книги...

Lucho
12-19-2008, 16:22
За "Фън,фън и пак фън" и "Игри" те подкрепям напълно,по простата причина че ги следя,те са напълно еднакви и няма да е лошо да се обединят ! Музика и ТВ - все пак някой гледат телевизия,аз лично го правя само вечер от 22.30 до 23.30 по-рано никога... :)

LiveFlower
12-25-2008, 21:17
Ахаха,леле днес седнах за първи път на компютъра от сигурно два месеца.А бе хора форума е в окаяно състояние,просто не ми се говори на тая тема,че се нервя,найстина.

machoka
12-25-2008, 21:18
Пий един валериан.

hottie
12-25-2008, 23:01
Аз заставам зад идеята за "кухня и рецепти". Подразстващите тепърва започват да стават самостоятелни и вместо да се тъпчат само с макдоналдс и пица в този раздел ще могат да научат хубави рецепти, бързи начини за правене на всякакви вкусотии и трикове за в кухнята :)