PDA

View Full Version : ЗА ИЛИ ПРОТИВ премахването на новия раздел "Бъдещи мами



SWASTICA
12-16-2008, 15:41
"Привет от Свастата.

Драги модератори и администратори, този нов раздел е напълно излишен в този така или иначе доста добре развит форум.

Раздел е мястото в което могат да се развиват хиляди други въпроси и теми, но този нов раздел е ограничен до няколко теми.
Дори до една...
В една тема, някъде в раздела за здравето може да се формулира всичко за бременните и за техните проблеми. Това кой кога иска да става майка е въпрос, който вероятно набира простотия през всичките тези години на повтарянето му от старите хора.
Наистина е глупаво да съществува раздел, който да представлява недоразвита тема. Всичко се изчерпва с темите, които са направени.

Има един начин за гледане на детето, не хиляда, той е описан в книги, дори и в интернет. Не мисля, че тук има толкова големи специалисти, които да дадат правилна насока на бременни жени.

Ами, ако в темата се изкаже напълно задръстен, фригидно регресиращ клоун със вид на 40 годишен доктор и препоръча действие, което ще навреди на детето, вие как бихте се чувствали?
Не мисля, че трябва да си играете със живота на хората, макар и малки.

Това е наистина глупаво и е хубаво да се помисли над думите ми, колкото и свастенски да ви звучат.

Има си специален форум само за майки и техните деца, който се обслужва от доктори и лица с правоспособност в медицината.

Все пак - браво за желанието, но не му е тук мястото, приятели."


За или против премахването на този раздел?
Нека не застрашаваме невинния човешки живот.

SWASTICA
12-16-2008, 16:02
Повече от противен си!
Винаги съм смятал телосложението и лицето ти за нещо неприятно, но никога не съм го споменавал, защото така те е създал Господ, а и е лично мое мнение.

По - тъпо е да пишеш без дори да си прочел за какво става на въпрос.
Ти предполагам си "ЗА" форумната полимеризация и превръщането му във "Форум за млади майки".

Противен е дума, която не искаш да употребяваш, сигурен съм.

Lucho
12-16-2008, 16:05
За премахването,по-добре да се махне раздела,има си БГ Мама форуми за родилки и т.н

SWASTICA
12-16-2008, 16:16
Повече от противен си!
Винаги съм смятал телосложението и лицето ти за нещо неприятно, но никога не съм го споменавал, защото така те е създал Господ, а и е лично мое мнение.

По - тъпо е да пишеш без дори да си прочел за какво става на въпрос.
Ти предполагам си "ЗА" форумната полимеризация и превръщането му във "Форум за млади майки".

Противен е дума, която не искаш да употребяваш, сигурен съм.С това мое мнение изобщо съм нямал на предвид въшния ти вид, а държанието ти! Все ми е едно какво мислят хората за мен в този форум и където и да е! Ако искаш ме псувай, че съм грозен, тъп и 'селянин' все ми е тая.

По - тъпо е да не знаеш какво съм направил а да го обсъждаш!
Искам да употребявам тия думи който съм написал в постовете си до сега и отсега нататък!

offtopic: имам регистрация и в бг мамма, но НИКОГА не ми е излишна и още информация! Благодаря.
Добре, мамче.

DjBaloon
12-16-2008, 17:16
според мене е извън морала да се пускат такива раздели във форум на тинедйжери....
Мисля че обществото ни като цяло е против забременяването на тази възраст....
лично според мене е абсурден този раздел,но като цяло сайта загуби предназначението си да помага на на хората в тази възраст... така че няма да е много в разрес :)
сигурно ще е поредното място в моето ще виждаме теми

"кур за еди какво си" 8)

Nathan
12-16-2008, 17:46
Нормално ли е в тийнейджърски сайт до толкова да се е свикнало с идеята за майчинство на тези години, че чак и под форум да се прави ?
Преди едно кратко исвестно време малките момиченца искаха кукли " бебета", а сега си създават бебета ...
ПРОТИВ

swords1010
12-16-2008, 18:54
Защо веднага трябва да се обявявате против всяко ново нещо. И да гласувате и да не гласувате няма да бъде свален новият форум ако има успех. А ако няма успех и не се развие и без гласуване ще бъде махнат. Не виждам смисъла в тази тема. :)

krem4et0
12-16-2008, 19:21
Хайде тогава да махнете всички, които не са тийнейджъри, защото това е тийн форум все пак. Аз май първа трябва да си обера крушите. Дайте му шанс. Ако не успее-ок-ще се махне. Ако има успех защо да не остане? Никой не ви кара да влизате и пишете там. На мен лично идеята много ми харесва. Във форумът за майки има раздел за диети, за козметика, за клюки.....значи и те трябва да се махнат оттам?

Разделът за наркотици няма нищо общо с този. да, не е добре в тийнейджърска възраст да имаш бебе, но по-добре 1 бебе в повече, отколкото още 1 наркоман по улиците!

shadow4e
12-16-2008, 19:40
И аз се изненадах сутринта като го видях, както останалите, но не мисля, че е толкова лошо да има такъв раздел. Смятам, че доста бързичко ще се изчерпа, де, но когато това стане, ако стане, просто ще бъде изтрит. :)

SWASTICA
12-16-2008, 20:44
Защо веднага трябва да се обявявате против всяко ново нещо. И да гласувате и да не гласувате няма да бъде свален новият форум ако има успех. А ако няма успех и не се развие и без гласуване ще бъде махнат. Не виждам смисъла в тази тема. :)

Знаеш ли какво е жалко, пич?
Жалко е да се правиш на някой, който значи никой.

Някой даде ли ти 2 лв да си купиш закусна, защото си модератор?
Изобщо някой даде ли ти 0.20 ст за дъвка?
Знаеш ли какво е модератерството? (Казвам ти го като модератор и администратор). Това е пост, който заемаш за да бъдеш някой, това е пост за слава, за нищо друго.
Да казваш: "Аз съм мод във тийнпроблем, вие какво знаете?"

Това е вид манипулация, вие модерирате и не ви дават 1 ст, но го правите, защото модератор означава: "някой над останалите".

Никой не е някой, просто, защото иска да помага, нали знаеш?

Клоунско ти е държанието, това е факт.
Ти какъв си, че ги дават тея заповеди, че няма да се маха? Администратор ли си, програматор ли си?

Нали си знаете правата?
Не мисля.
Това е палячовщина, не е за сърдене.

Модераторите трябва да модерират, а те се мислят за босове.
Кои сте вие?
Едни никои!
Това сте вие!
Какво сега? Гледаш ми поста и се чудиш горе долу след колко реда ще свърши за да може да ми изтриеш акаунта?
Ами нямаш право, защото си прост модератор и нищо повече.
А и доста време съм обмислял поста си.
Защо автоматически, ако някои ви обиди го трите?
Нали живеехме в демокрация, нали хората приказват каквото си искат.
Дори полицая, който те е задържал няма право да те удря, колкото и злобно да го псуваш.

Този раздел се казва: "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни"

Обърнете специално внимание на думата "критики"
Ако някой ви бие дуспата с думи го триете, тогава каква е логиката тази дума да е там?
Смешни сте, нали?
И палячо, не ми цитирай коя точка и какво, не се намирам пред 2 РПУ, приказвай ги на някой твой запалянко и някой задръстеняк.
Мога да те наричам палячо цяла вечер и няма да съм нарушил правилата.
Всичко е цензурирано, а палячото е едно много красиво нещо...
Добре, шегувам се. Палячото си е палячо.

За мен си никой, дано за другите да си някой.
Приеми го пич. Като пич.


Хайде тогава да махнете всички, които не са тийнейджъри, защото това е тийн форум все пак. Аз май първа трябва да си обера крушите. Дайте му шанс. Ако не успее-ок-ще се махне. Ако има успех защо да не остане? Никой не ви кара да влизате и пишете там. На мен лично идеята много ми харесва. Във форумът за майки има раздел за диети, за козметика, за клюки.....значи и те трябва да се махнат оттам?

Разделът за наркотици няма нищо общо с този. да, не е добре в тийнейджърска възраст да имаш бебе, но по-добре 1 бебе в повече, отколкото още 1 наркоман по улиците!

Изумяваш ме със недостига си на...

Ти си в най-големия филм и го знаеш, нали?
Вие сте модератори, пак повтарям МОДЕРАТОРИ, не БОГОВЕ. Нито пък имате имунитет срещу нападки.
Трябва ли да ме е страх да ти кажа истината в очите, просто защото си мод?
Не мисля.

На теб ще ти хареса и идеята твоя приятел да е с теб цял живот, но това не е правилния отговор.
Виждаш ли? Има правилни и грешни отговори, ти просто крачиш по грешните.
Жалко е. При това доста.
И ето ви последователните постове.


Хайде тогава да махнете всички, които не са тийнейджъри, защото това е тийн форум все пак. Аз май първа трябва да си обера крушите. Дайте му шанс. Ако не успее-ок-ще се махне. Ако има успех защо да не остане? Никой не ви кара да влизате и пишете там. На мен лично идеята много ми харесва. Във форумът за майки има раздел за диети, за козметика, за клюки.....значи и те трябва да се махнат оттам?

Разделът за наркотици няма нищо общо с този. да, не е добре в тийнейджърска възраст да имаш бебе, но по-добре 1 бебе в повече, отколкото още 1 наркоман по улиците!



Защо веднага трябва да се обявявате против всяко ново нещо. И да гласувате и да не гласувате няма да бъде свален новият форум ако има успех. А ако няма успех и не се развие и без гласуване ще бъде махнат. Не виждам смисъла в тази тема.



И аз се изненадах сутринта като го видях, както останалите, но не мисля, че е толкова лошо да има такъв раздел. Смятам, че доста бързичко ще се изчерпа, де, но когато това стане, ако стане, просто ще бъде изтрит.


Искате ли да се делим на модератори и потребители?
Защото май това искате.

Подкрепяте си скапаните мнения, не защото го мислите, а просто защото сте от една партия...
Смешни тук е точната дума.
И клоун, нека да те просветля - това е форум, който се задвижва от хората, хората сме ние, ако хората не искат нещо, то трябва да се махне, защото, клоун, от хората зависи всичко, нали знаеш? Те са водещ фактор в този форум.
Има страхотна реклама, но нали знаеш, че може да има и страхотна антиреклама?
Как ти звучи: "Влизайте във форума за млекодайните - тийн вимета.беб"

Не намеквам нищичко, просто ти давам пример.
И нека да кажа, че думи като палячо и клоун за мен са много висши рангове във човечеството.

Това е за да се оттърва от точките, който така или иначе си противоречат.


ПП: Копирах всичко и направих скийншот, не можеш да триеш, просто ей така...
Have a nice day...

hottie
12-16-2008, 20:44
На мен новия раздел ми харесва и го подкрепям. Мисля, че решението на модераторите е правилно, а именно - ако няма успех да се премахне. Но ако има успех защо да не остане!

SWASTICA
12-16-2008, 21:28
Ей, swords1010, един мой приятел иска да се запознае с теб.
Казва се Запетайчо Запетайчев Запетаев - Запетайката. :?

swords1010
12-16-2008, 21:55
SWASTICA, моите уважения, ама не ти дочетох до края поста. Говориш еднакви глупости в различен словоред. Ако съм искал да ми плащат, нямало е да се наема да работя върху този форум. На мен ми харесва да съм полезен с нещо. За това го правя, пък ако щеш на билборди закачи обратното. Аз ще ти кажа, че форума няма да бъде свален ако има успех, защото явно сам не осъзнаваш, че нещо което е харесвано и носи печалба, само идиот би премахнал. Ако мислиш, че си превишавам правата, оплачи се - armenian_pop@nebesata.com (както един колега добре беше казал). Постовете с обиди към нас и потребтелите, ще ги трием, докато е забранено с правило. Колкото до името на раздела и думата "критика"... Критика е едно, а обиди и нападки е съвсем друго. Запетайки ще си пиша ако искам, ако не искам няма да пиша. Нямам желание да се запознавам с твоя приятел.

SWASTICA
12-16-2008, 22:44
SWASTICA, моите уважения, ама не ти дочетох до края поста. Говориш еднакви глупости в различен словоред. Ако съм искал да ми плащат, нямало е да се наема да работя върху този форум. На мен ми харесва да съм полезен с нещо. За това го правя, пък ако щеш на билборди закачи обратното. Аз ще ти кажа, че форума няма да бъде свален ако има успех, защото явно сам не осъзнаваш, че нещо което е харесвано и носи печалба, само идиот би премахнал. Ако мислиш, че си превишавам правата, оплачи се - armenian_pop@nebesata.com (както един колега добре беше казал). Постовете с обиди към нас и потребтелите, ще ги трием, докато е забранено с правило. Колкото до името на раздела и думата "критика"... Критика е едно, а обиди и нападки е съвсем друго. Запетайки ще си пиша ако искам, ако не искам няма да пиша. Нямам желание да се запознавам с твоя приятел.
Кажи ми една глупост в различен словоред и ти пращам 10 стека с Арианка. :-D

Щом ти харесва да си полезен с нещо, защо не сметеш вашата улица от край в край? Защото си има чистачки ли?
Помогни им, бъди полезен!

Ако мисля, че си превишаваш правата няма да пиша на Арменския поп, а на 4ovekaNadTebIglavenAdministrator@Alex.com
All right?

Ако искаш пиши запетайки, ако искаш удивителни - все ми е тая, но спри с глупостите.

hahavteen
12-17-2008, 04:00
Оф Свастика на тебе лично какво ти пречи тоя раздел?
Пък изобщо на някой какво му пречи?!
Много сте ми смешни.
И аз подкрепям раздела ама не съм модератор. И хоти също както виждам.
Айде изяж се сега :?

krem4et0
12-17-2008, 06:25
Свасти, гроздето е кисело, защото е високо.

Аз подкрепям раздела, защото съм жена на близо 24 години. Подкрепям го, защото искам да имам деца в обозримото бъдеще. Подкрепям го от позицията на жена и бъдеща майка, а не от позицията на модератор. Аз бях изненадана на обед като го видях. Но изненадата беше приятна от чисто пак повтарям ЖЕНСКА точка. Ок, тийн форум е. Може би това не е най-обсъжданото и разпространено нещо сред тийновете. Но тук пишат и хора над 19. И те не са 2-ма 3-ма. В другата тема обясних кое не ми харесва в специализирания форум за бременност и майчинство. Аз трябва да се ровя с часове, за да открия нещо, което ме интересува....
Не пречи да опитаме. Какво толкова.....

GetNasty
12-17-2008, 13:04
Гласувах с против, защото...

гледате твърде едностранчиво на нещата и си мислите, че щом има такъв раздел и това веднага е активна пропаганда за забременяване на 14 годишни момиченца.
Аз смятам, че е много по-образователно да влезе някое момиченце и да прочете какво точно е да си млада майка, да се запознае с трудностите и проблемите и чак тогава да си направи изводите и евентуално да й дойде акъла в главата.

На никой не му пречи, сложен е най-долу.

SWASTICA
12-17-2008, 13:48
Гласувах с против, защото...

гледате твърде едностранчиво на нещата и си мислите, че щом има такъв раздел и това веднага е активна пропаганда за забременяване на 14 годишни момиченца.
Аз смятам, че е много по-образователно да влезе някое момиченце и да прочете какво точно е да си млада майка, да се запознае с трудностите и проблемите и чак тогава да си направи изводите и евентуално да й дойде акъла в главата.
Аз пък искам раздел за ПЕНСИОНЕРИ, да знам какво да правя, ако стана такъв!

hottie
12-17-2008, 15:14
Гласувах с против, защото...

гледате твърде едностранчиво на нещата и си мислите, че щом има такъв раздел и това веднага е активна пропаганда за забременяване на 14 годишни момиченца.
Аз смятам, че е много по-образователно да влезе някое момиченце и да прочете какво точно е да си млада майка, да се запознае с трудностите и проблемите и чак тогава да си направи изводите и евентуално да й дойде акъла в главата.
Аз пък искам раздел за ПЕНСИОНЕРИ, да знам какво да правя, ако стана такъв!

Много си зле свастика, не се излагай ;)

SWASTICA
12-17-2008, 15:44
Гласувах с против, защото...

гледате твърде едностранчиво на нещата и си мислите, че щом има такъв раздел и това веднага е активна пропаганда за забременяване на 14 годишни момиченца.
Аз смятам, че е много по-образователно да влезе някое момиченце и да прочете какво точно е да си млада майка, да се запознае с трудностите и проблемите и чак тогава да си направи изводите и евентуално да й дойде акъла в главата.
Аз пък искам раздел за ПЕНСИОНЕРИ, да знам какво да правя, ако стана такъв!

Много си зле свастика, не се излагай ;)

Искам обяснение защо съм зле, също искам обяснение, защо те не са зле?
Нали, по-подробно...

Просто такива дебилни изказвания са ми омръзнали.

MimityYy
12-17-2008, 15:58
I az sum protiv razdela ! :D

TheBlackStranger
12-17-2008, 18:43
Бтв ако не бях видял тази тема нямаше да знам че има такъв раздел. Никога не croll-вам толкова надолу.

hottie
12-17-2008, 21:26
Гласувах с против, защото...

гледате твърде едностранчиво на нещата и си мислите, че щом има такъв раздел и това веднага е активна пропаганда за забременяване на 14 годишни момиченца.
Аз смятам, че е много по-образователно да влезе някое момиченце и да прочете какво точно е да си млада майка, да се запознае с трудностите и проблемите и чак тогава да си направи изводите и евентуално да й дойде акъла в главата.
Аз пък искам раздел за ПЕНСИОНЕРИ, да знам какво да правя, ако стана такъв!

Много си зле свастика, не се излагай ;)

Искам обяснение защо съм зле, също искам обяснение, защо те не са зле?
Нали, по-подробно...

Просто такива дебилни изказвания са ми омръзнали.

Защото спориш за глупости. Като не те интересуват темите свърази с децата и семейството просто не влизаш в раздела. На мен ми харесва раздела и ми е изключително полезен.

SWASTlCA
12-17-2008, 21:27
Гласувах с против, защото...

гледате твърде едностранчиво на нещата и си мислите, че щом има такъв раздел и това веднага е активна пропаганда за забременяване на 14 годишни момиченца.
Аз смятам, че е много по-образователно да влезе някое момиченце и да прочете какво точно е да си млада майка, да се запознае с трудностите и проблемите и чак тогава да си направи изводите и евентуално да й дойде акъла в главата.
Аз пък искам раздел за ПЕНСИОНЕРИ, да знам какво да правя, ако стана такъв!

Много си зле свастика, не се излагай ;)

Искам обяснение защо съм зле, също искам обяснение, защо те не са зле?
Нали, по-подробно...

Просто такива дебилни изказвания са ми омръзнали.

Защото спориш за глупости. Като не те интересуват темите свърази с децата и семейството просто не влизаш в раздела. На мен ми харесва раздела и ми е изключително полезен.
Добре, маме.

machoka
12-17-2008, 21:52
Мисля, че грешно сте схванали идеята. Никой не иска да бъде конкуренция на Бг-Мама... Все едно да кажеш, че не може да има Опел, Фиат, Сааб и прочие форуми, защото всичко се отнася за коли.

Даже мисля, че хрумката на Алекс е много оригинална. Този раздел с нищо не ви пречи да се псувате в Кофата или да играете на малоумни игри от типа 'да преброим от 1 до един милион' в раздела за игри. Идеята на тематично-насочените раздели във форума е именно такава - да ги посещават хора с различни интереси. Ние успяваме да съчетаем интересите на подрастващите с тези на вече подрасналите. Разделът може да бъде много добро сборно място на млади майки, общуващи с техни връстнички, които се интересуват от тематиката, могат да си разменят съвети и т.н..

Дайте му шанс, а ако не ви харесва просто не влизайте. Това е.

Lysit0
12-18-2008, 06:23
Аз пък съм против махането му...
Все на някой ще бъде полезен винаги ;)

Lucho
12-18-2008, 08:11
Аз пък съм против махането му...
Все на някой ще бъде полезен винаги ;)
А ако ти не пропуснеш случай да се помазниш на екипа,какво ще стане :?:

DjBaloon
12-18-2008, 10:23
Всички татковци все дъщерички да имат и от малки книжки за бременоста да им взимат :)

HePeAJIeH
12-18-2008, 13:13
Нека ти разясня нещо SWASTICA ! Думата тийн е от английски произход.. 14 - fourteen , 15 - fifteen , 16-sixteen.. следващите ги подчертавам.. 17- seventeen , 18 - eighteen , 19 - nineteen Тези подчертаните СЪЩО СА тийнове и има някои от тях които искат и или са вече забременяли. ПРОТИВ премахването на разделът съм - щом има раздел "Секс" защо да няма и раздел за бъдещите майки?

traka
12-18-2008, 13:15
SWASTlCA защо толкова ти боде очите този раздел... Четох до сега и не намирам и една причина, поради която да бъде премахнат...Защо си мислиш, че има раздели достойни да бъдат пускани и такива като този за "мамите", който е недостоен... замислял ли си се, че има бая тинейджъри, които гледат деца. Просто, когато не ти е интересен даден раздел не влизай в него... аз не влизам там където не виждам смисал само да чета, какво остава мнение да дам и пак не съм направила анкета да бъде премахнат, щото ме дразни. За мен ти си един недорасал индивит с неясни интереси.

darla
12-18-2008, 13:47
4akaite sega i az da se izkaja>Ne vijdam kakvo tolkova vi pre4i tozi pod-forum.Tezi,koito ne go odobrqvat mogat prosto da ne go pose6tavat>Tuk ima i jeni(momi4eta),koito iskame nared s drugite razdeli-sex,zdrave,kozmetika i t.n da si govorim i za nai-blizkite do nas ne6ta.Ne vinagi da se zanimavame s temi ot roda na "pravih svirka,6te zabremeneq li" ili "imam te4enie,ama nqma da ida na ginekolog,6toto 6te razbere,4e ne sum devstvena"...WTF.....hora kato men,traka,hottie,krem4eto i o6te nqkolko ima dosta ne6ta,za koito da si govorim v tozi pod-forum i ne mislq,4e tova,4e na vas ne vi haresva e osnovatelna pri4ina da bude premahnat!Sled kato nqma nikakvi doporni to4ki do vas za6to go komentirate izob6to! :?

AbeLoshSam
12-18-2008, 15:58
Раздела за бъдещи майки не е особено подходящ
щом има за бъдещи майки, що пък да няма и за бъдещи бащи (това все пак си е някаква форма на дискриминация) 8-)

Kicata
12-18-2008, 16:12
Свастика, брат,
ти май не си само срещу цигани/турци и тем подобни малцинства.. ти си срещу всичко :shock:

На мен не ме пречи раздела..а е и най-долу на форума, докъдето рядко стигам

traka
12-18-2008, 16:23
Раздела за бъдещи майки не е особено подходящ
щом има за бъдещи майки, що пък да няма и за бъдещи бащи (това все пак си е някаква форма на дискриминация) 8-)

Да беше влезнал да видиш дали е само за майки... и татковци има и такива коите се интересуват от бащинство и майчинство. Раздела е не само за споделяне, но за някои е вид разбиране за това каква отговорност е да бъдеш родител и ако някой "сгафи", но реши да задържи детето да бъде подготвен. Може би са малко тези които биха го направили, но на никой не би му навредила информацията... Някои дори би ги отказало, защото много неща се изискват от бъдещия родител и именно там заема място под-форума, с разясненията и информацита която бихме споделили с някой който е на кръстопът. Не всеки избор е лесен и по-добре да имаш някаква помощ и подкрепа във взимането на такова важно решение.

AbeLoshSam
12-18-2008, 18:01
щом има за бащи начи името му не е подходящо ! :D

AbeLoshSam
12-18-2008, 18:02
щом има за бащи начи името му не е подходящо ! :D

AbeLoshSam
12-18-2008, 18:03
щом има за бащи начи името му не е подходящо ! :D
... ае дайте да разцъкаме някой раздел и за бъдещите космонавти примерно :razz: :razz:

traka
12-18-2008, 18:08
Просто си поредното доказателство за инфантилно държащ се пубертет. Яд ме е че има и много хубави хора в този Форум, но за жалост Дебилщината блика в пъти повече.

cherinka
12-18-2008, 18:41
Леле, идете се прегледайте!

InitialD
12-19-2008, 00:40
Мен пък ми харесва .... много е позитивен!

Blab
12-19-2008, 13:07
^има нещо такова.

Въпреки първоначалното си мнение, сега съм за оставането на раздела. Най-малкото darla търпи трансформация покрай останалите, забелязва се стремеж към по-благ език, известна зрялост, ако щете. Това е хубаво)

traka
12-19-2008, 13:22
^ Тя винаги е имала благ език, но към тези които са заслужавали критика, не си е пестила думите. А раздела наистина е позитивен и не виждам какво им пречи на тези които са гласували за премахването му. Не натрапваме на никой нашите си неща и както виждате дискутираме си там теми свързани и с ограмотяването и със своите грижи и проблеми.

Blab
12-19-2008, 13:27
А, не съм съгласна, но няма значение)

mgxpower
12-19-2008, 17:06
Единствения смислен раздел във форума , който внася спокойствие и уют.
Не забравяйте откъде сте дошли и спрете да протестирате както каза machoka подфорума не ви пречи да си играете на дебилните игри както има "кофа" така ще има и раздел за майките това е никой не ви насилва да го посещавате!

darla
12-19-2008, 18:03
^az li4no blagodarq za podkrepata

marilyn
01-11-2009, 18:40
Според мен въпросният раздел ТРЯБВА да бъде незабавно премахнат! За мен това е една глупост, ненужна на форума. До колкото знам това е сайт за тийнове, които да обсъждат своите ТИЙН проблеми, а не да се говори за бременност, майчинство и тн, което не смятам че е тема за разговор на 13-14 годишни. Из новия раздел четох мнения как ли е можело да пишем теми като тази и ни обвиниха че не знаем как да се държим и сме само деца! Е, аз лично смятам за нормално посетителите на един ТИЙН форум да са ДЕЦА и да се държат като такива, защото СМЕ ДЕЦА!!! Има специални сайтове и форуми за родители където има информация и тн, там нуждаещите се могат да потърсят каквото им трябва. А и не мисля, че тук ще могат да се дават компетентини съвети просто, защото ние сме прекалено малки за да мислим за деца! Самите ние сме деца, позволете ни да бъдем деца и във ТИЙНпроблем.нет. :)

Carlos
01-12-2009, 07:32
Аз не се бях замислял върху тоя въпрос. Но сега се опитах да го погледна и от двете страни и смятам, че Свастика също има право, но понеже е "от другата" страна е по-лесно всички да го нападат. И малко хора биха се осмелили да застанат с него, защото застават срещу модератори...
Така. Все пак се опитайте да вникнете в това което казва, може би няма смисъл да се премахва разделът (не ме засяга и не мога да определя), но Свастика има своите добри моменти и реплики, така че помислете...

Lucho
01-12-2009, 10:52
И да пишем,и да не пишем няма да го махнат ! Дарла и компания са тук = има го форума,няма ли ги тях,няма го и форума.
Не разбирам защо този раздел беше създаден по предложение на неповече от двама-трима човека неофициално (предполагам лс),а нови раздели като Кухня,Компютърни игри,Мистика,Животни се налага да се разглеждат от целият форум,и пак да остават на заден план...е,това не е ли дискриминация ?

Lysit0
01-12-2009, 11:06
^^ А ти какво имаш против darla и компанията?
Да ще е хубаво да има раздел за животните или готвене,но и този е полезен.........

Blab
01-12-2009, 12:22
Polezen e dotolkova, 4e spomenatite devoiki se 4uvstvat high, a ne oplyuti)
Ne e kato da ima kakvo da nau4at ostanalite(kakvato pyrvona4alno be6e ideqta, kato 4e li).

Lucho
01-12-2009, 12:42
^^ А ти какво имаш против darla и компанията?
Да ще е хубаво да има раздел за животните или готвене,но и този е полезен.........
Не,нямам нищо против нея,но се дразня от факта че заради човек-два се прави нов раздел който изобщо ни му е мястото в тийн форум,а раздели като Кухня,ЖивотниуКомпютърни игри и евентуално Компютърни игри и GSM остават на заден план,които са много по-нужни..по този начин с въпросният раздел,админите какво мислиш казват ? Ако това е тийн форум - ок,махнете раздела,ако ще го правите калдата форум - добавете нови раздели,ако ще копирате бг-мама - на път сте !
А и люси,дарла и компания ако им се говори толкова за бебета,раждане,и т.н. да ходи да обсъжда всичко това в бг мама,това тук е тийн форум,не бебешки форум...и на мен ще ми е приятно ако има форум за автобуси но няма,и като няма не го натяквам постоянно...ако искам да чета за автобуси - има си специализирани форуми за целта и т.н. и т.н. :?

traka
01-12-2009, 13:05
Какво пак захапахте раздела... Никой не ви кара да влизате вътре, нито да четете, нито да си давате мненията. За ваша информация никой не е давал и глас,за да се създаде този подфорум, просто един ден беше създаден. На никой не го натрапваме и не го караме да го поглежда дори. Раздела е най-отдолу и не хваща на всеки окото. Но вие сте решили да се заяждате за неща, които въобще не ви интересуват, защото видиш ли на някой не му създали раздел... Ми и ние не сме се молили на администратори, пък беше създаден именно този раздел, за да си киснем ние в него, далеч от вашите очи. Не ви натрапваме мнението си и не ви искаме вашето. Като гледам по мнения отдавна мина някои от подфорумите и явно има интерес към раздела, има обсъждания и има и питащи дори само от любопитство. Има и много критика, но от нея не се плашим. Абе чудя се какво ви обяснявам като повечето само си чешете пръстите по клавиатурата от скука и се заяждате на поразия.

machoka
01-12-2009, 13:12
^^ с горното изчерпателно мнение смятам да сложа край на дискусията. Няма какво повече да кажем по тази тема.