PDA

View Full Version : Един к*рв*р



MaLkaTa_LaDy
12-16-2008, 16:04
Напоследък много започнах да се замислям на тази тема. Според вас възможно ли е един к*рвар да е такъв, защото го е страх да покаже себе си и че може да не го харесат истински? И често ли се срещат такива момчета? Харесвам едно момче, да той е такъв - женкар. :shock: Изумявам се от себе си, но съм непосилна срещу чувствата си. В един момент той е нормален, докато сме само двамата, но когато сме с приятели се променя много - почва да не ми обръща внимание, говори само мръсотии и се прави на много печен. :? Не че ми е легнал на сърцето, но има нещо в него, което ме привлича до полуда. Опитвам се да забравя една стара любов и може би вече успявам, но имам чувството, че се забърквам в по-голяма каша. :oops:



*Цензура
Точка 13 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

pandelka
12-16-2008, 16:35
Ти си си го избрала.Не си ли знаела,че е такъв ..? 8)

xpici
12-16-2008, 17:11
Е да тъпо е 8-) На това му викам аз двуличник... :x

MaLkaTa_LaDy
12-16-2008, 17:29
Ама аз знам, че е тъпо, знам че аз съм си го избрала и не искам да го променям. "Според вас възможно ли е един курвар да е такъв, защото го е страх да покаже себе си и че може да не го харесат истински? И често ли се срещат такива момчета?" Това попитах, не нещо друго. Не искам съвети какво да правя. 8-) 8-) 8-)

MakeMeFeel
12-16-2008, 17:34
Ама аз знам, че е тъпо, знам че аз съм си го избрала и не искам да го променям. "Според вас възможно ли е един курвар да е такъв, защото го е страх да покаже себе си и че може да не го харесат истински? И често ли се срещат такива момчета?" Това попитах, не нещо друго. Не искам съвети какво да правя. 8-) 8-) 8-)

Ми .. възможно е да .. нали знаеш, че всички сме така . Не само курварите. Носим маски , за да се харесаме на останалите и не ги сваляме от страх, че няма да ни харесат такива каквито сме ; )

SunShinePearl
12-16-2008, 17:52
ами аз познавам моного такива..един ми каза че иска да е свободен до 20...искал да се наживее :) иначе е мн печен :)

xpici
12-16-2008, 19:20
Ама аз знам, че е тъпо, знам че аз съм си го избрала и не искам да го променям. "Според вас възможно ли е един курвар да е такъв, защото го е страх да покаже себе си и че може да не го харесат истински? И често ли се срещат такива момчета?" Това попитах, не нещо друго. Не искам съвети какво да правя. 8-) 8-) 8-)

Възможно е , просто иска да се хареса пред приятелите си, за да не остане по-назад ;) Един вид някво мазнене хаха, така направиа бившия ми :D

chokolate_girl
12-16-2008, 19:39
повечето момчета днешно време са такива-просто използвачи!

LittlePrincess
12-16-2008, 19:40
Нали трябва да е 'неповторимия' пред приятелите си.В днешно време няма хора,който да са наистина себе си.И това не можеш да го промениш : )).

moon_flower
12-16-2008, 19:41
Да,възможно е.Даже съм се сблъсквала с такива индивиди.

Alabalaportokala
12-16-2008, 19:43
Аз съм курвар и ще ти кажа че това не ми се струва възможно. Курварството няма нищо общо с характера. Човек или го може или не. Това за приятелите е лапешка история. Прави го за да покаже че не е обсебен от "1 момиче" (примерно). Мъжките (по - точно момчешките) закони са много сурови в това отношение. Т.Е. когато момче почва да обръща повече внимание на момиче от колкото на приятелите става автоматично "путка заради путка". Сещаш ли се за какво ти говоря. В тинейджърската възраст общо взето момчетата прилагат тези методи за да изпъкнат пред компанията, за да покажат че момичетата не ги командват и могат да си правят каквото си искат. Страх го е да бъде такъв (какъвто е когато сте двамата) пред приятелите си защото се ще стане обект на подигравки. Това може да не е веднага, но повярвай ми не ти трябва да присъстваш на караница между момчета в която има намесено момиче. И ако момчето се влюби става "путка заради путка" отново заради момчешките закони непознати за момичетата. Не казвам че при всички приятелски компании е така, то си зависи и до хората, но в голяма част от случаите е така. Не е необходимо да бъде курвар за да се страхува от тези работи.

Аз лично никога не съм такива периоди. Просто когато съм с приятели и има мадама с мене се поделям на фифти фифти и знам как да направя така че и приятелите доволни и момичето доволно. Има си методи които с времето и опита се научават.

Поздрави !

Rofl4e
12-16-2008, 19:43
1.Мисля,че има разлика между курвар и женкар!Второ той е просто страхливец и не показва истинското си аз,само се прави на такъв какъвто не е!Аз ако съм на твое място бих го зарязала директно,щом пред теб е един а пред френдовете друг!ДВУЛИЧНИК!

kobrichka
12-17-2008, 08:03
давай де, промени го 8-)

Добър съвет .Искам да видя как ще стане това :D

Всички хора носим маски,може и да е истина просто да го е страх да покаже чувствата си,но защо всички свеждате до това? Може просто да си прави кефа, защото е млад и готин и не иска да има още на 18 години сериозна връзка от 5 години и да не е видял нищо от живота.

mirmark
12-17-2008, 08:56
Явно още не е надраснал пубертетското изхвърляне пред тайфата. Все още си мисли, че нейното мнение е миродавното и за това се промена в нейно присъствие. Полекичка му обясни, че няма нужда да променя мнението си

evelinka1122
12-17-2008, 10:27
mnee ne se zanmavai s taiva hora... zabrai go... ne use6ta6 li 4e te motae... nqma smisul

slun4ice_90
12-17-2008, 11:45
Такива момчета са били толкова много наранявани,че и те стават "жертви" на самите себе си....Не се надявай ти да го промениш,това ще е голяма илюзия...И тук е мястото да разкажа и аз нещо,което може би ще ти бъде интересно да разбереш...Баща ми,когато е бил млад също е бил голям женкар...Обаче като срещнал майка и се влюбил в нея от пръв поглед(Тя била много скромна и красива и все още е). Много им завиждали и до ден днешен май е така... Опитвали се много хора да ги разделят,но ЛЮБОВТА е била по-силна от всичко!...Оженили се и така...Обаче даже след като майка ми забременяла с брат ми,той пак си кръшкал...Майка ми ни гледала (мен и двамата ни братя),а той живот си живеел човека.Обаче баща ми се осъзнал,че обича майка повече от всички онези курви..Въпреки всичко с майка са и до ден днешен заедно и се обичат...Не го разказах много хубаво,но дано си схванала какво исках да кажа...Такива типажи се кефят на леките жени,защото и те си имат нужди,НО после с годините стават сериозни и се замислят...Избират,жена,с която искат да имат деца и да изградят семейство!Докато са млади те естествено,че няма да искат нищо сериозно...На по 20 год. и отгоре никой не се замисля още за нещо по-сериозно..Е,има и изключения!Това беше,което исках да ти кажа..Успех,но умната! :-)