PDA

View Full Version : Перфекционист съм



darking
12-16-2008, 18:46
Влюбвал съм се не малко пъти, но така и не съм се усмелявал да поканя момиче на среща, т.н..., поради простата причина, че съм перфекционист. Винаги ще намеря някакъв недостатък на момичето и ще се замисля "Аз наистина ли я харесвам, струва ли си да се хабя за нея?". Даже един път си харесах една и само заради една нейна изцепка спрях да я харесвам :shock: Кажете ми, какво да правя? Ако продължавам да бъда такъв перфекционист едва ли скоро ще имам възможността да прекарвам известна част от времето си...с момиче, което наистина(!) обичам.



*Цензура!
Точка 13 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Kostadin_682
12-16-2008, 18:49
Влюбвал съм се не малко пъти, но така и не съм се усмелявал да поканя момиче на среща, т.н..., поради простата причина, че съм перфекционист. Винаги ще намеря някакъв недостатък на момичето и ще се замисля "Аз наистина ли я харесвам, струва ли си да се хабя за нея?". Даже един път си харесах една и само заради една нейна изцепка спрях да я харесвам :shock: Кажете ми, какво да правя? Ако продължавам да бъда такъв перфекционист едва ли скоро ще имам възможността да прекарвам известна част от времето си...с момиче, което наистина(!) обичам.
няма да намериш перфентна ... снижи си малко стандарта....

pandelka
12-16-2008, 18:50
Всичко зависи от теб.. Свикни с факта,че никъде няма да намериш перфектното момиче .. :),защото просто такова няма ..!

kobrichka
12-16-2008, 18:51
Ами въпросът е ти перфектен ли си?...за да търсиш перфектно момчиче и да си перфекционист трябва ти самият да си перфектен...аз силно се съмнявам в това,защото перфектни хора няма.Следващият път когато тръгнеш да се разделяш с дадено момиче си задаи въпроса аз перфектен ли съм? Много мразя такива хора смятащи се за перфектни,слез на Земята перфектно нещо няма.

MakeMeFeel
12-16-2008, 18:55
Ми .. ще ти разкажа една история , дето леля ми ми я разказа вчера ...
Едно момче постоянно търсел перфектното момиче, но винаги попадал на неподходящи. Най-накрая срещнал перфектното момиче . Умно, красиво , забавно .. Абе въобще всичко , което той искал. НО .. тя не искала да е с него , защото .. ТОЙ не бил перфектен" ..
Сам си прави изводите...

niki7y
12-16-2008, 18:58
perfektni na toq swqt nqma.. swikwai 8-)

kypo
12-16-2008, 18:58
ми много ясно че няма да намериш перфектното момиче, оти тя е отдавна с мен, ко че ти обърне внимание на тебе? ни караш ес класа, ни имаш верту, ни си бабаит кат мене с голем.... бицепс де

Mi6inka
12-16-2008, 19:08
Никой не е перфектен.. докато не се влюбиш в него.....ама ти явно до такава степен си се вманиачил в тва твое "перфектно",че чак не можеш да се влюбиш.... бъди малко по-широко скроен... бъди строг към себе си,не към другите... Перфектни хора не съществуват.... и по принцип не трябва да се изисква нещо от някой,което ти не можеш да дадеш ... ;) 1во ти стани перфектен,после търси и изисквай момичето до теб да е перфектно ;)

Viche
12-16-2008, 19:12
Ми перфектна няма така че май ще си останеш сам..

beb4yy
12-16-2008, 19:19
Влюбвал съм се не малко пъти, но така и не съм се усмелявал да поканя момиче на среща, т.н..., поради простата причина, че съм перфекционист. Винаги ще намеря някакъв недостатък на момичето и ще се замисля "Аз наистина ли я харесвам, струва ли си да се хабя за нея?". Даже един път си харесах една и само заради една нейна изцепка спрях да я харесвам :shock: Кажете ми, какво да правя? Ако продължавам да бъда такъв перфекционист едва ли скоро ще имам възможността да прекарвам известна част от времето си...с момиче, което наистина(!) обичам. МАЙ СЕ ИМАШ ЗА БОГ?

LittlePrincess
12-16-2008, 19:43
Замисли се малко.Префектна няма да намериш така че давай по-спокойно ; ))

chokolate_girl
12-16-2008, 19:44
За да търсиш перфектна,замисли се първо дали ти си такъв?
Всъщност има ли иделани хора?-не ,е значи няма да откриеш момиче без недостатък.Няма човек без недостатък.Даже твоят недостатък е,че искаш прекалено много.Снижи малко тези изисквания и си потърси сродна душа,която да отговаря на интересите ти :)

Rofl4e
12-16-2008, 19:46
Ти май нито знаеш какво е наистина да си се влюбил нито нищо!Защото любовта е сляпа,не би обърнал внимание на такива минимални грешки от страна на девоиката!Ще пораснеш и за тези неща има време!

ss
12-17-2008, 11:43
Пфф кво нахранихте момчето...то помощ ли иска или хранения и критики....не си прерфектционист просто не си срещнал подходящата и намираш кусури на др момичета...мисля,че не си над 35,че да бързаш и да се притесняваш,че няма си намериш гадже така че спокойно...гледай си кефа...

slun4ice_90
12-17-2008, 12:05
:-D И аз съм така...Обаче сега се опитвам да променя това...Защото,не ми е много в полза...Пък и загубих страшно много,заради това...Наистина няма нищо перфектно в никого...Когато светът стане перфектен,тогава ние също ще станем...!

Kostadin_682
12-17-2008, 12:19
а ти перфектен ли си да ти е** маиката
... колегата си изпусна нервите :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mirmark
12-17-2008, 13:21
Какво означава за теб перфектна, а замисляш ли се че утре тази перфектност нама да я има

mirmark
12-17-2008, 13:29
Чувал ли си максимата, че "живота е сурав и курав" , само няколко месеца са розови и след това е реалността.

mickelangelo
12-17-2008, 15:19
Тя трябва да е перфектна .. единствено в твоите очи . .

yuyuto
12-17-2008, 16:39
За мен това не е перфекционизъм, а самовлюбеност... Ще си намериш майстора... ;)
Или пък изпитваш страх от това да не бъдеш прецакан и това ти е оправданието - че си перфекционист...

darking
12-17-2008, 17:17
а ти перфектен ли си да ти е** маиката
Не знам кой трябва да си ебе майката :lol: Аз, че не съм перфектен - не съм. Просто много се дразня, че не мога да харесвам някое момиче повече от един месец. Все нещо във външния вид или характера няма да ми хареса и чувствата сами си отиват. Вие май не разбирате, че това не е самовлюбеност, а...проблем!

scoobydors
12-17-2008, 17:21
Снижи стандарта.. перфектни няма!

ImmortalForever
12-17-2008, 18:04
Ми .. ще ти разкажа една история , дето леля ми ми я разказа вчера ...
Едно момче постоянно търсел перфектното момиче, но винаги попадал на неподходящи. Най-накрая срещнал перфектното момиче . Умно, красиво , забавно .. Абе въобще всичко , което той искал. НО .. тя не искала да е с него , защото .. ТОЙ не бил перфектен" ..
Сам си прави изводите...

Най-хубавото нещо, което съм чела!Браво!

AbeLoshSam
12-17-2008, 19:02
няма идеални човече, онея мацки дето са супер натокани и си мислят, че са идеални със самочувствие на гръцки богини също са спек :D
никой не е идеален, въпроса е колко можеш да си понижиш стандарта за да може дадено момиче да отговаря на него :) иначе моя съвет е да си търсиш якото момиче, но също така да "уважаваш" и тези които отговарят до известна степен, щото ... сега му е времето :-D

nymphadora
12-18-2008, 15:14
другите вече казаха общо взето всичко :D
Аз ще обобщя-ПЕРФЕКТНИ ХОРА НЯМА! :D

Crush
12-18-2008, 16:04
Аз бих те посъветвал да изчакаш да пораснеш още малко!

malone
12-18-2008, 18:44
Точно такива хора ме влудяват.Имам приятелка като теб.Дори си спомням как разправяше,че няма да тръгне с някакво момче само защото носа му бил крив.Плеснах се по челото и си помислих...Боже радвам се че не съм перфекционист.Иначе конкретно като съвет,нев си струва заради малки недостатъци да се окажеш от човек който харесваш.Просто не се вглеждай толкова в дребните детайли.

Seducti0n
12-18-2008, 23:56
:) Пич, хубаво е, човек да иска най-доброто, но твоето е маниакално.Смисъл такъв, че колкото и да ти се иска никога няма да намериш перфектния човек, не ти говоря за гадже само, а по принцип.Всеки си има своите недостатъци-и откъм вънщност и откъм характер, ти също.Научи се да обръщаш повече внимание на положителни страни, защото ако търсиш някакъв дефект, образно казано, ще си останеш просто един загубеняк, без да го приемаш като обида.

:) :)

CinDeReLLa_
12-19-2008, 07:13
:) Пич, хубаво е, човек да иска най-доброто, но твоето е маниакално.Смисъл такъв, че колкото и да ти се иска никога няма да намериш перфектния човек, не ти говоря за гадже само, а по принцип.Всеки си има своите недостатъци-и откъм вънщност и откъм характер, ти също.Научи се да обръщаш повече внимание на положителни страни, защото ако търсиш някакъв дефект, образно казано, ще си останеш просто един загубеняк, без да го приемаш като обида.

:) :)


napulno suglasna :smt023