PDA

View Full Version : Противозачатъчни или презеративи..



alehole
12-16-2008, 18:48
ЗДР !
Искам да ви попитам когато правите секс на какво залагате :?:
1.Какви противозачатъчни пиете?От колко време?Как се отразяват на здравето ви има ли странични ефекти?
2.Като отидеш на гинеколог как може да разбере дали си девствена...И какви са начините да се разбере :-o Питам защото споря с една приятелка ... :?:

x3eme
12-16-2008, 18:53
na vsi4ki vidove protivoza4atu4ni si pi6e kakvi strani4ni efekti imat te.no ako nqma6 18 godini nai dobre zalaji na prezarvativite :wink:

BurningDesire
12-16-2008, 19:01
1.Аз съм на противозачатъчни, защото е НАУЧНО доказано, че са по-ефективни от презервативите. Презервативите имат само 75% ефективност, а хапчетата - 98-99%. Пия ги от 5 месеца - Ясмин - имат ХУБАВИ странични ефекти - изчиства се кожата, растат косата и ноктите, поддържа теглото (имам предвид не се качват излишни кила) и т.н.
2.Гинеколога само с един най-формален външен преглед може да види дали си девствена или не, не е особено сложно, даже и аз ако те видя мога да ти кажа :D

alehole
12-16-2008, 19:12
Mерси за изчерпателните отговори ам :-D сериозно ли само ей така като погледне може да разбере :-o Как пък така :-o

sexita
12-16-2008, 19:12
Аз ползвам и противозачатъчни(Ясмин) и презервативи. Така си реших да е за сега.
Пия ги от скоро...може би седмица и половина и за сега нямам странични ефекти...отразяват ми се добре...цикълът ми беше безболезнен,свърши по-бързо и малко се понадух в гърдите,което забелязвам :D
Не са ми предписани от гинеколог... 8)
Гинекологът като ти прави преглед знае дали си девствена...то се вижда. Може да провериш и сама с огледалце.
Изгежда така http://www.visualstatistics.net/East-West/Intermarriage/Hymen.jpg

niki7y
12-16-2008, 19:14
na vsi4ki vidove protivoza4atu4ni si pi6e kakvi strani4ni efekti imat te.no ako nqma6 18 godini nai dobre zalaji na prezarvativite :wink:

Rofl4e
12-16-2008, 20:21
Презервативите са по добре ако секса е за 1 нощ или сте от малко време с гаджето ти!Но когато вече имаш една стабилна връзка е по добре да минеш на противозачатачни!
И презервативите предпазват и то болести,а противозачатачните НЕ!

Sigrina
12-16-2008, 20:31
1.Аз съм на противозачатъчни, защото е НАУЧНО доказано, че са по-ефективни от презервативите. Презервативите имат само 75% ефективност, а хапчетата - 98-99%. Пия ги от 5 месеца - Ясмин - имат ХУБАВИ странични ефекти - изчиства се кожата, растат косата и ноктите, поддържа теглото (имам предвид не се качват излишни кила) и т.н.
2.Гинеколога само с един най-формален външен преглед може да види дали си девствена или не, не е особено сложно, даже и аз ако те видя мога да ти кажа :D
:smt023