PDA

View Full Version : Moлба към бременните момичета във форума



Andito0o
12-16-2008, 19:21
Ако има бременни момичета във форума искам да пишете защото ми трябва един положителен тест за бременност!

Тези които не са бременни не е необходимо да пишат в темата!

VerryBerry
12-16-2008, 19:23
да не искаш да стреснеш някого?(опитай с флумастер!) 8-)

Andito0o
12-16-2008, 19:24
да не искаш да стреснеш някого?(опитай с флумастер!) 8-)

не просто искам да си отмъстя на бившия! а това със стряскането може и да го опитам :D :D

niki7y
12-16-2008, 19:24
ot 4isto lubopitstwo moje li da pitam za6to :-D

sexita
12-16-2008, 19:26
Ебаси якото :D
И аз ще сложа още една чертичка с флумастер за 1 април

Andito0o
12-16-2008, 19:27
ot 4isto lubopitstwo moje li da pitam za6to :-D

просто защото не биваше да му пускам на бившия ми и понеже му пуснах и той после ме заряза без причина съм му прекалено сърдита и съм намислила да почукам на вратата и да му кажа едно "честито татко " със положителния тест за бременност и да му видя физиономията :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

niki7y
12-16-2008, 19:29
Ебаси якото :D
И аз ще сложа още една чертичка с флумастер за 1 април :razz: :razz: :razz: ne mu zawijdam na izbazikaniq pi4 . :D

bazzil
12-16-2008, 19:29
ot 4isto lubopitstwo moje li da pitam za6to :-D

просто защото не биваше да му пускам на бившия ми и понеже му пуснах и той после ме заряза без причина съм му прекалено сърдита и съм намислила да почукам на вратата и да му кажа едно "честито татко " със положителния тест за бременност и да му видя физиономията :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

аааааааа това е мн жестоко е хахаха сърцето му ше падне в гащите хахаха :lol: :lol:

x3eme
12-16-2008, 19:30
aaa basi kvi ste gadni :D da strqskate taka mom4etata 8-)

sexita
12-16-2008, 19:31
ot 4isto lubopitstwo moje li da pitam za6to :-D

просто защото не биваше да му пускам на бившия ми и понеже му пуснах и той после ме заряза без причина съм му прекалено сърдита и съм намислила да почукам на вратата и да му кажа едно "честито татко " със положителния тест за бременност и да му видя физиономията :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Само така мацка!
Ебати глупака е тоя...заслужава си го.
Даже сложи теста в един плик и го дай на майка му и баща му 8-)

A_Loving_Girl
12-16-2008, 19:31
aaa basi kvi ste gadni :D da strqskate taka mom4etata 8-)

Понякога си го заслужават :grin: :D

x3eme
12-16-2008, 19:32
aaa basi kvi ste gadni :D da strqskate taka mom4etata 8-)

Понякога си го заслужават :grin: :D
dano na men ne mi go pogodqt toq nomer 4e naprao 6se grumna :lol:

Andito0o
12-16-2008, 19:32
ot 4isto lubopitstwo moje li da pitam za6to :-D

просто защото не биваше да му пускам на бившия ми и понеже му пуснах и той после ме заряза без причина съм му прекалено сърдита и съм намислила да почукам на вратата и да му кажа едно "честито татко " със положителния тест за бременност и да му видя физиономията :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Само така мацка!
Ебати глупака е тоя...заслужава си го.
Даже сложи теста в един плик и го дай на майка му и баща му 8-)

Само проблема е откъде да намеря положителен тест

darla
12-16-2008, 19:34
ne,4e imam protiv gavrata sprqmo mom4eto-naprotiv,podkrepqm.Imam protiv gavrata sus samata bremennost!prekaleno dolno e sprqmo samata teb :?

sexita
12-16-2008, 19:35
ot 4isto lubopitstwo moje li da pitam za6to :-D

просто защото не биваше да му пускам на бившия ми и понеже му пуснах и той после ме заряза без причина съм му прекалено сърдита и съм намислила да почукам на вратата и да му кажа едно "честито татко " със положителния тест за бременност и да му видя физиономията :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Само така мацка!
Ебати глупака е тоя...заслужава си го.
Даже сложи теста в един плик и го дай на майка му и баща му 8-)

Само проблема е откъде да намеря положителен тест

е пробвай с червена химикалка или флумастер бе... :P

Andito0o
12-16-2008, 19:38
ot 4isto lubopitstwo moje li da pitam za6to :-D

просто защото не биваше да му пускам на бившия ми и понеже му пуснах и той после ме заряза без причина съм му прекалено сърдита и съм намислила да почукам на вратата и да му кажа едно "честито татко " със положителния тест за бременност и да му видя физиономията :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Само така мацка!
Ебати глупака е тоя...заслужава си го.
Даже сложи теста в един плик и го дай на майка му и баща му 8-)

Само проблема е откъде да намеря положителен тест

е пробвай с червена химикалка или флумастер бе... :P

е да ама кво представляват точно тестовете :-D :-D досега не съм си прайла и незнам

ubuntu
12-16-2008, 19:41
Лоша си ама представи си че той те изпревари и почука на твоята врата с положителен тест и ти каже БРЕМЕНЕН съм и го даде на ваще :D :D :D 8-) :grin: :grin: :grin:

Andito0o
12-16-2008, 19:42
Лоша си ама представи си че той те изпревари и почука на твоята врата с положителен тест и ти каже БРЕМЕНЕН съм и го даде на ваще :D :D :D 8-) :grin: :grin: :grin:

нали голям смях ще падне :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

x3eme
12-16-2008, 19:44
Лоша си ама представи си че той те изпревари и почука на твоята врата с положителен тест и ти каже БРЕМЕНЕН съм и го даде на ваще :D :D :D 8-) :grin: :grin: :grin:

нали голям смях ще падне :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
pri takova polojenie 6e trqq ni kani6 na svatba 8-)

Andito0o
12-16-2008, 19:47
Лоша си ама представи си че той те изпревари и почука на твоята врата с положителен тест и ти каже БРЕМЕНЕН съм и го даде на ваще :D :D :D 8-) :grin: :grin: :grin:

нали голям смях ще падне :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
pri takova polojenie 6e trqq ni kani6 na svatba 8-)

да още от сега ви каня на 31 февруари е догодинаж 8-)

hottie
12-16-2008, 19:47
Доста глупаво да си играеш с подобни неща. А и като разбере истината после какво? Повярвай ми ти ще се почувстваш глупаво, защото това са детски работи.

ubuntu
12-16-2008, 19:48
да още от сега ви каня на 31 февруари е догодинаж 8-)
А аз ще уредя въпроса с нещата първи март да е 32 февруари :D
А по забавно ще е ако след 9 месеца той наистина роди ... примерно през пъпа ... че другия отвор е много мръсен :grin: :grin: :grin: :grin:

Andito0o
12-16-2008, 19:49
Доста глупаво да си играеш с подобни неща. А и като разбере истината после какво? Повярвай ми ти ще се почувстваш глупаво, защото това са детски работи.

просто ще му искам пари за аборт :D :D :D

beachy_bunny
12-16-2008, 20:00
Доста глупаво да си играеш с подобни неща. А и като разбере истината после какво? Повярвай ми ти ще се почувстваш глупаво, защото това са детски работи.

просто ще му искам пари за аборт :D :D :D
тц тц ех хитрушата ни тя :D :D :D браво мила хубав план за разкаяние ...

Jumbie483
12-16-2008, 20:03
:shock: :shock: вие сте луди :shock: :shock:
горките ви момчета, гаджета и хора за базици :-D :shock:

mArMaLaDkA
12-16-2008, 20:06
Хах,ами не можеш ли просто да си купиш един тест и после да си драскаш там с химикалчета ли,флумастерчета,каквото те посъветваха,де.Само че виждам пукнатинка в плана ти:(бтв самата тема много ме развесели)а ако той е наистина голям идиот,ти му се изтърсиш пред вратата с "бременна съм" и му искаш пари за аборт,а той не ти даде?.. :-o Или пък ти се хвърли на врата да задържите детето? 8-)

Rofl4e
12-16-2008, 20:12
Доста глупаво да си играеш с подобни неща. А и като разбере истината после какво? Повярвай ми ти ще се почувстваш глупаво, защото това са детски работи.
+1 аз ако сум на негово място после ще те убия!

sexita
12-16-2008, 20:27
Доста глупаво да си играеш с подобни неща. А и като разбере истината после какво? Повярвай ми ти ще се почувстваш глупаво, защото това са детски работи.

просто ще му искам пари за аборт :D :D :D

:razz: :razz: :razz: ебаси! :razz: :razz: :razz:

tequila
12-16-2008, 20:32
off : изкъпа ли се бе ? :lol: ;)

SiSeTyYy
12-16-2008, 20:56
Ами и аз не съм мн веща ,но моя приятелка си е правила тест.. ако го поправиш според мен ще си личи...има една лента която ако е направен успешно става синя и после се явяват резултатните... предлагам ти ако срешнеш някоя бъдеща мама да я помолиш да направи тя теста :lol: :grin: 8-)

gergana_sweet
12-16-2008, 21:05
ne,4e imam protiv gavrata sprqmo mom4eto-naprotiv,podkrepqm.Imam protiv gavrata sus samata bremennost!prekaleno dolno e sprqmo samata teb :?

И кое му е долното....А оня пезевенг не е долен така ли ?! ПЪк и няма нищо лошо в този бъзик с учебна цел ... :D .Браво мацка само така....дай му да се разбере...

sweetsunshine
12-16-2008, 21:13
Ох представям си да му се явиш на вратата със теста пъхнат във една подаръчна кутийка с панделка отгоре и да кажееш "Имам подарък за теб" и му го даваш,след това той го отваря и ти казваш "Бременна съм идиот такъв и няма да задържа детето,та ти ще трябва да ми дадеш 300 лева за аборт" малелее :razz: :razz: :razz: Ама иначе планът е хитър :grin:

Andito0o
12-17-2008, 04:57
даа определено ще го направя а пък и няма да иска да задържа детето просто щото не е толкова сериозен че да се върже най много да припадне като му кажа бтв в тоя форум няма ли бременни :? :? :? :?

TPAKTOPUCTA
12-17-2008, 05:27
ot 4isto lubopitstwo moje li da pitam za6to :-D

просто защото не биваше да му пускам на бившия ми и понеже му пуснах и той после ме заряза без причина съм му прекалено сърдита и съм намислила да почукам на вратата и да му кажа едно "честито татко " със положителния тест за бременност и да му видя физиономията :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

само да не стане като лъжливото овчарче :?

la4ezara
12-17-2008, 06:13
разкажи после какво е станало 8-) :lol:

littlebaby
12-17-2008, 06:55
Защо не си направиш 1 тест.То като е отрицателен,твоя приятел да не мислиш,че знае кога е положителен и кога не 8-) :razz:

sexita
12-17-2008, 07:08
Vesna е бременна...ама дали ше се навие,тя си знае

mirmark
12-17-2008, 07:28
Доказано е, че жените когато искат да си отмъстят са много изобретателни и БРУТАЛНИ.
Ами ако той те разнесе на всякъде, че си бременна няма ли да получиш обратния ефект.

traka
12-17-2008, 07:30
даа определено ще го направя а пък и няма да иска да задържа детето просто щото не е толкова сериозен че да се върже най много да припадне като му кажа бтв в тоя форум няма ли бременни :? :? :? :?

Има ама ти направо си луда... Не ща да ти чета конско, просто с това шега не бива да се прави. Смис искам да кажа, че лъжата сама по себе си може да ти изиграе лоша шега в бъдеще. Аз лично съм лъгала за безобидни неща, като да се измъкна от работа с лъжа и след тва ме е застигала именно тази ми лъжа и не обичам да лъжа от тогава. Иначе, че си попаднала на тъпанар така е, ама пак си помисли. Иначе нищо не ти пречи да си купиш един тест и да си по направиш. В твоя случай чертичката ще е една и ако решиш да лъжеш няма да ти е трудно и втора да направиш(нарисуваш). Само пак ти казвам внимавай с лъжите, че понякога ни се връщат тъпкано.

darla
12-17-2008, 08:20
ne,4e imam protiv gavrata sprqmo mom4eto-naprotiv,podkrepqm.Imam protiv gavrata sus samata bremennost!prekaleno dolno e sprqmo samata teb :?

И кое му е долното....А оня пезевенг не е долен така ли ?! ПЪк и няма нищо лошо в този бъзик с учебна цел ... :D .Браво мацка само така....дай му да се разбере...

Ami edin den(ne go pojelavam) ako se slu4i na momi4e da ima problem sus zabremenqvaneto i vazproizvejdaneto,nqma li da se 4uvstyva tupo,4e se podigravala s takiva ne6ta?Dori i da ne se slu4i,glupavo e v momenta tolkova mnogo jeni me4taqt za polojitelen rezultat,no nemogat,a tq da se gavri s tova.i 6tqla da mu iska pari za abort-i toi kvo,ei taka 6te i kaje-da iz4akai secunda...eto ti 200lv,ae bqgai da si igrae6!...6to za kuha leika bi se gavrila s podobno ne6to?!

hottie
12-17-2008, 09:04
Момиче гледай да не предизвикаш съдбата !!Адски сте глупави всички!

Andito0o
12-17-2008, 10:23
ne,4e imam protiv gavrata sprqmo mom4eto-naprotiv,podkrepqm.Imam protiv gavrata sus samata bremennost!prekaleno dolno e sprqmo samata teb :?

И кое му е долното....А оня пезевенг не е долен така ли ?! ПЪк и няма нищо лошо в този бъзик с учебна цел ... :D .Браво мацка само така....дай му да се разбере...

Ami edin den(ne go pojelavam) ako se slu4i na momi4e da ima problem sus zabremenqvaneto i vazproizvejdaneto,nqma li da se 4uvstyva tupo,4e se podigravala s takiva ne6ta?Dori i da ne se slu4i,glupavo e v momenta tolkova mnogo jeni me4taqt za polojitelen rezultat,no nemogat,a tq da se gavri s tova.i 6tqla da mu iska pari za abort-i toi kvo,ei taka 6te i kaje-da iz4akai secunda...eto ti 200lv,ae bqgai da si igrae6!...6to za kuha leika bi se gavrila s podobno ne6to?!

a извинявай много но хубаво ли е след като си правила секс с това момче и си мислиш че има нещо повече да те зареже без причина мислете малко :x :-x :x :-o :-o :-o

Andito0o
12-17-2008, 10:26
Vesna е бременна...ама дали ше се навие,тя си знае

коя е тая vesna?

darla
12-17-2008, 10:28
ee,ama ne mi se karai,de.ne,mom4eto e postupilo mnogo dolno,no tova ne ozna4ava,4e trqbva da se 6eguva6 s ne6to takova.moje6 da se izgavri6 s negopo hilqdi drugi na4ini.kakto kaza hottie,posle ti 6te se 4uvstva6 tupo,ama pravi kvoto iska6

Andito0o
12-17-2008, 10:31
ee,ama ne mi se karai,de.ne,mom4eto e postupilo mnogo dolno,no tova ne ozna4ava,4e trqbva da se 6eguva6 s ne6to takova.moje6 da se izgavri6 s negopo hilqdi drugi na4ini.kakto kaza hottie,posle ti 6te se 4uvstva6 tupo,ama pravi kvoto iska6

просто искам да постъпя така с него както и той постъпи с мен знам че отмъщението не е най доброто решение но просто много ще ме изкефи физиономията му като види теста и просто не мога да устоя на изкушението :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :grin: :grin:

hottie
12-17-2008, 10:32
Това че е постъпил така означава ли, че трябва да му правиш този номер? Това те прави по-глупава и от него. Замисли се дали не те е оставил заради подобни лигавщини!

Andito0o
12-17-2008, 10:57
Това че е постъпил така означава ли, че трябва да му правиш този номер? Това те прави по-глупава и от него. Замисли се дали не те е оставил заради подобни лигавщини!

никога не съм му правила мръсно много си го обичах ама виж как постъпи с мен няма да оставя така нещата :? :?

hottie
12-17-2008, 11:11
Това че е постъпил така означава ли, че трябва да му правиш този номер? Това те прави по-глупава и от него. Замисли се дали не те е оставил заради подобни лигавщини!

никога не съм му правила мръсно много си го обичах ама виж как постъпи с мен няма да оставя така нещата :? :?

Нищо няма да спечелиш с отмъщение. Особено този тип гавра. Колко жени се опитват да забременеят и не успяват, колко момичета са забременяли без да искат и са правили аборти. А ТИ ЩЕ СЕ ЕБАВАШ С ТОВА???????????????

x3eme
12-17-2008, 11:38
Момиче гледай да не предизвикаш съдбата !!Адски сте глупави всички!
a kaji im 4e ne mogat da se setqt :?

VeSna
12-17-2008, 14:12
ot 4isto lubopitstwo moje li da pitam za6to :-D

просто защото не биваше да му пускам на бившия ми и понеже му пуснах и той после ме заряза без причина съм му прекалено сърдита и съм намислила да почукам на вратата и да му кажа едно "честито татко " със положителния тест за бременност и да му видя физиономията :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Само така мацка!
Ебати глупака е тоя...заслужава си го.
Даже сложи теста в един плик и го дай на майка му и баща му 8-)

Само проблема е откъде да намеря положителен тест


Един съвет - опитай да си направиш теста и го остави да престой няколко часа (възможно е да излезе 2-та чертичка...) Правиш го, отваряш, и го оставяш.... :lol: не гарантирам че ще стане, но има голяма вероятнонст :grin:

mirmark
12-17-2008, 14:24
Като му видиш физиономията ще се зарадваш за момент и после ще разбереш, че да отмъщаваш не е най добрия вариант. Следва въпроса и после какво?

hardball
12-17-2008, 15:04
После ще легне и ще спи като пич, ебааааааааати моралистите. Голямо важно.
Той като я е чукнал и оставил после мислиш ли, че е седял да се чуди "и ся какво?!".

LadyDy
12-17-2008, 15:54
Кофти работа е да си легнеш с някой и той да те зареже след няколко дена. Пикльовци са някои момчета..! :o

Andito0o
12-17-2008, 16:00
Кофти работа е да си легнеш с някой и той да те зареже след няколко дена. Пикльовци са някои момчета..! :o

не след няколко дена а точно а следващия ден :( :( :( :( знам че ме използваше ама пак ми липсва щото беше толква яко че сега се чуда дали да му пиша дали да не му пиша...... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Sharkey
12-17-2008, 16:51
а дали заслужава да му пишеш?

Andito0o
12-17-2008, 17:05
а дали заслужава да му пишеш?

не,въпреки че ми липсва сичко с него :( :( :(

ImmortalForever
12-17-2008, 18:22
Представих си го:
-Здравей, задник!Дигай си дупарата и да тръгваме в МЕТРО, че има намаление на памперси...?!
:razz:

lwsu
12-17-2008, 18:27
абе колкото и да ми говориш, не можеш да ме убедиш, че като сте правили секс не си знаела че може да е за една вечер, едно че вие жените тия неща си ги предусещате, друго че не каза колко ви е била връзката преди това (преди секса), айде признай си че си се отдала на изкушението и сега след като ти е харесало злобееш че свърши...
А сега остава след тоя секс да го накараш (по някакъв начин) и пари да ти даде.. нали се сещаш в каква те превръща това.. 8)

Naughty_
12-17-2008, 18:45
Представих си го:
-Здравей, задник!Дигай си дупарата и да тръгваме в МЕТРО, че има намаление на памперси...?!
:razz:

:lol: :lol: :lol: :lol: съжалявам, знам че темата е сериозна,но неможах да се сдържа на това изказване :lol: :lol: :lol: :lol:

A това с отмъщението е съвсем справедливо да си го получи, но нека не бъде по този начин.....защо не накараш някоя твоя позната да спи с него, след секса да му каже че е доста зле в леглото и да си тръгне :) май доста повече ще го заболи, от колкото да го излъжеш,защото тази лъжа рано или късно ще излезне на яве 8-)

mirmark
12-18-2008, 08:02
Ко стаа сега - ще правим ли номера с теста или само си чешеше ЕГОТО?

MapTa
12-18-2008, 09:43
сигурна съм, че ще те пребие :-x

Andito0o
12-18-2008, 10:26
Може да заключите темата сдобрихме се :grin: :) :) 8) 8) :oops: :oops:

traka
12-18-2008, 10:28
е.... ти си ....

Seducti0n
12-18-2008, 10:35
Може да заключите темата сдобрихме се :grin: :) :) 8) 8) :oops: :oops:

:) Честито!
П.С-Намали си подписа. :wink: