PDA

View Full Version : Съвет за бившия ...?



emily_1234
12-16-2008, 19:34
Това се е случвало на всеки човек така че би трябвало да ме разберете. Как си го връщате на бивш/бивша за изневяра? Интересни случки с които се "гордеете" ? :-D

MakeMeFeel
12-16-2008, 19:35
Еми аз да ти кажа .. никога не си връщам на някого .. Защото това значи да падна на неговото/нейното ниво ; )

chokolate_girl
12-16-2008, 19:37
Не съм изневерявала и не изневерявам.

moon_flower
12-16-2008, 19:39
Никога не съм си го връщала досега,защото вечно съм била добра душица...Ако ще да ме псува,да ме мрази,да ми прави мръсно,пак нищо не бих му направила.Или по-точно нямаше да му направя...нещата се попромениха в последните няколко дни. :)
Даже съм имала два случая с изневяра,нищо не направих по въпроса,просто скъсахме,и сега и с двамата сме в приятелски отношения.

LittlePrincess
12-16-2008, 19:48
За какво ми е да се затормозявам с отмъщения?Станалото - станало.

Kostadin_682
12-16-2008, 19:52
Еми аз да ти кажа .. никога не си връщам на някого .. Защото това значи да падна на неговото/нейното ниво ; ) +1
+2

miloto_girl_4e
12-16-2008, 19:56
Щом някой ми е бивш, значи нямам желание да се занимавам с него(ако сме се разделили с лошо), ако сме се разделили с добро - значи не искам да му правя мръсно :)

emily_1234
12-16-2008, 19:58
Еми, честно да ви кажа и на мен ми омръзна да съм "добра душица", вина ги им се разминава! Този път съм решена да направя нещо, дори и да падна на нечие ниво 8-) Готова съм на всичко 8)

xpici
12-16-2008, 20:01
Изневери ми... можех по много начини да си го върна... но както каза pandelka не падам на нивото...
Върнах му го с мълчанието и безразличието си ;)

MakeMeFeel
12-16-2008, 20:02
Изневери ми... можех по много начини да си го върна... но както каза pandelka не падам на нивото...
Върнах му го с мълчанието и безразличието си ;)

MakeMeFeel го каза 8-)

xpici
12-16-2008, 20:04
Изневери ми... можех по много начини да си го върна... но както каза MakeMeFeel не падам на нивото...
Върнах му го с мълчанието и безразличието си ;)

MakeMeFeel го каза 8-)

ох ми вие с тия еднакви аватари и се обърках :D :D :D

сори :-)

MakeMeFeel
12-16-2008, 20:06
Изневери ми... можех по много начини да си го върна... но както каза MakeMeFeel не падам на нивото...
Върнах му го с мълчанието и безразличието си ;)

MakeMeFeel го каза 8-)

ох ми вие с тия еднакви аватари и се обърках :D :D :D

сори :-)

На теб ще ти простя 8-) :-)

jghgh
12-16-2008, 20:12
И за кво трябва да връщаш?
На юнака със сигурност му е все тая, от което ще те заболи тройно.
Просто не се занимаваш с глупости, псуваш и кълнеш наум и си ти.

emily_1234
12-16-2008, 20:15
sry но темата е какво ще направите, а не дали ще го направите... :? та..интересно ми е има ли такива които все пак не са чак толкова над нещата ?

dimitar_ak
12-16-2008, 20:27
Това се е случвало на всеки човек така че би трябвало да ме разберете. Как си го връщате на бивш/бивша за изневяра? Интересни случки с които се "гордеете" ? :-D

Пожелавам му успех в живота. Това е достатъчно.

beb4yy
12-16-2008, 20:40
Не случайно е поговорката всичко се връща ! Ейто при мен е така преебат ли ме после ядат собствените си лайна с извинение :)

jghgh
12-16-2008, 20:51
sry но темата е какво ще направите, а не дали ще го направите... :? та..интересно ми е има ли такива които все пак не са чак толкова над нещата ?
Не ме интересува че си "под" нещата, трябва да се стремиш да си "над", ТРЯБВА.
Иначе ще си жалка и тъпа, смешна, злобна, жалка казах ли вече?

Отмъщавала съм и знам колко е унищожително, затова те съветвам да не го правиш.
Унищожително е най-вече за тебе. Особено след като си наясно че бившия ти е бивш и... не му пука изобщо какви ги вършиш.
Ще получиш единствено презрение или пренебрежение и ще се почувс

Тука могат да ти дадат безкрай много идеи. Ти и сама можеш да измислиш.

Но се чудя как така не искаш да си "над" нещата, не се стремиш към това?
Хубаво, отмъщавай си.
Ужасно е.
И не защото съм супер благородна, просто натоварва, отравя и не носи нищо добро, камо ли удовлетворение.

motg
12-16-2008, 21:06
Цаката е ти първи/а да я/го зарежеш(като изчезне магията :D ),за да няма за какво да си връщаш 8)

п.п.нямам нищо против изневерите,те са нещо прекрасно,стига да не позволяваш човека до теб да разбере :booooomb:

emily_1234
12-16-2008, 21:09
Абее.. над нивото, под нивото... :Х Въпроса е че не обичам последната дума да остава в другия човек -щом се е захванал с мен и ме е подценил по този нещастен начин (като ми изневери) ще си носи последствията. Ще го измисля макар че не можах да извлека необходимото от тази тема. Иначе благодаря на коментиралите - уважавам мнението ви !

emily_1234
12-17-2008, 19:24
Цаката е ти първи/а да я/го зарежеш(като изчезне магията :D ),за да няма за какво да си връщаш 8)

п.п.нямам нищо против изневерите,те са нещо прекрасно,стига да не позволяваш човека до теб да разбере :booooomb:

хахахах дам така е 8) само дето аз разбрах :D

scoobydors
12-17-2008, 23:04
Щом някой ми е бивш, значи нямам желание да се занимавам с него(:)

NaNa_SladuRana
12-18-2008, 12:08
като отмъщаваш,показваш колко слаб и наранен си в действителност :(

ZaHaRcHe
12-18-2008, 17:42
като отмъщаваш,показваш колко слаб и наранен си в действителност :(
:grin:

MartiSSima
12-18-2008, 19:35
Няма смисъл и аз мислех така да постъпя като си го върна и какво ... ще се самоунижа и ще наруша принципите си.Няма значение кой на кого е изневерил...Лично аз не съм изнверявала не съм имала такава потребност...Както и да е просто няма смисълл да се унижаваш и да падаш на ниво което е много под твоето.Моята история е "малко" по оплетена но въпреки всичко видях че няма смисъл да падам на ниво под моето.Гледам напред и нагоре!Така направи и ти!