PDA

View Full Version : Няма какво да правя



pomo6tplz
12-16-2008, 19:42
Абе по цял ден съм сам в къщи и се чъдя кои филм дз изгледам,ниаам мноо блиски приатели наблизо и незнам мнооо ми е затворено настроението,Чудя се каде да излезна неска 2 пати ходих до магазина за разнообразие ама това не е никакво излизане!!!!

Вие каде ходите какво праите бе хора?Ю?
Ще ми кажете земи си приател ама не е толкова лесно.
Ко да прая незнам в хладилника има сичко дето трябва да има тва значи че утре и на магазин няя да ходя.ебасиииииии и резервни дъвки сам си купил.


Много ви моля кажете ми как да се разнообразя(аде стига с тва кино нима ко да гледам секи ден се на кино) НАВЪН...
нямам колело тц тц тц
Ако може някакви идеи без излез на вън да подишаш чист въздух и да видиш небето.А и междодръгото наоколо квартала няма пеики дето да седна и да чопля слунчоглед ;(

много ми е депресирано

Goddess
12-16-2008, 19:49
Хвани учебник по български език да те разнообрази малко.
Че като ти гледам правописа, се чудя това страничен ефект от скуката и бездействието ли е, или от резервните дъвки...?! :-o

Sunny_stz
12-16-2008, 20:02
Научи се да пишеш и чети повечко,стига с тая телевизия ,затъпява се!

Jumbie483
12-16-2008, 20:06
взимай една книга...

strong
12-17-2008, 16:21
взимай една книга...
Най-добре... :D

Tienji
12-17-2008, 18:55
пиши ми лично съобщ и ше си чатим 8-)

LizZz
12-17-2008, 20:07
Почни да четеш книги! Какво те интересува? Намери някоя, свързана с тази тема. Супер яко е да седнеш и да четеш, четеш, четешш... Пренасяш се в друг свят, зависи от книгата.
Та.. интересно е! И определено си заслужава! : )

BurningDesire
12-17-2008, 21:56
И аз подкрепям идеята за книгата, какво друго да ти кажа... Решавай кръстословица, играй на conquiztador.c om, гледай Fox Life - сериалите са мн интересни, а няма да е лошо и примерно да поканиш на кафе някой по-близък в смисъл брат/сестра или братовчед или пък там с когото седиш на един чин в у-ще, ей тъй за малко разнообразие.

favor_91
12-17-2008, 22:00
Абе на момчето не му е проблема четенето,а излизането както разбрахте...Пич намери си някое приятелче (не е задължително да е момиче) и излез с него на разходка...после пийте по едно кафе разкажете си по някоя история...на следващия ден друго..и така :) Успех .

kurupta
12-18-2008, 08:48
Абе по цял ден съм сам в къщи и се чъдя кои филм дз изгледам,ниаам мноо блиски приатели наблизо и незнам мнооо ми е затворено настроението,Чудя се каде да излезна неска 2 пати ходих до магазина за разнообразие ама това не е никакво излизане!!!!

Вие каде ходите какво праите бе хора?Ю?
Ще ми кажете земи си приател ама не е толкова лесно.
Ко да прая незнам в хладилника има сичко дето трябва да има тва значи че утре и на магазин няя да ходя.ебасиииииии и резервни дъвки сам си купил.


Много ви моля кажете ми как да се разнообразя(аде стига с тва кино нима ко да гледам секи ден се на кино) НАВЪН...
нямам колело тц тц тц
Ако може някакви идеи без излез на вън да подишаш чист въздух и да видиш небето.А и междодръгото наоколо квартала няма пеики дето да седна и да чопля слунчоглед ;(

много ми е депресирано
Да предположим, че тази тема не е ебавка и ти си на под 14 години.
Лично аз преди 1-2 години предпочитах да седя в нас (играейки на компютъра) пред това да излизам навън. Струваше ми се по-забавно, но сега осъзнавам, че не си струваше. Беше само загуба на време.
Това което трябва да направиш - намери си приятели. И в моя град няма много интересни места, на които да се ходи (нямаме кино примерно), но винаги намираме какво да правим.
Намери си и гадже. Не ги слушай другите - не е казано, че трябва да залягаш над учебниците като нямаш какво да правиш. Винаги има, просто започни да мислиш различно.

Kicata
12-18-2008, 08:58
напуши се и пак ходи до магазина.. но този път избери другия път.. през прозореца.. ::: :smt026 :smt077

LizZz
12-18-2008, 09:45
напуши се и пак ходи до магазина.. но този път избери другия път.. през прозореца.. ::: :smt026 :smt077 :razz: