PDA

View Full Version : Защо не му става ?



Krissty
12-16-2008, 19:51
Проблемът ми е много голям , с моят приятел миналата седмица искахме да правим секс , нямаше нищо смущаващо и озадачаващо . Аз му извъртях една френска , сложихме презерватива и си беше станал , обаче явно че не е бил достатачно станал , защото не можа да влезе , той се разстрои и аз се разтроих и го попитах дали не го възбуждам , и той каза че го възбуждам , обаче тези дни е имал много интимни нощи сам със самия себе си и неговия си , и може би затова ... Това възможно ли е ? и от какво се получава ? искам да уточня , че искахме да спим за пръв път(заедно) и условията не бяха много добри , тоест наблизо имаше и други хора ....

x3eme
12-16-2008, 19:52
dori da se e skusval ot 4ikii nqq na4in da ne mu stane osven ako ne se pritesnqva ne6to :) osobeno puk ako mu e za purvi put

mArMaLaDkA
12-16-2008, 20:02
Въпреки че си се опитала да го предразположиш с френска,момчето се е притеснило тъкмо преди да започне същинския екшън. :D Пък и това,че е имало и други хора наоколо...и аз бих се притеснила.Също така на някои момчета им спада,когато си слагат презерватив.Пробвайте следващия път в по-спокойна обстановка,ако е възможно.

Adwokat
12-16-2008, 21:18
xaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxa intimni noshti sus samiq sebe si xaxaxaxaxaxaxa :grin: :grin: :grin:

nezavisim
12-16-2008, 21:57
ако е зоофил :? :razz: :lol:

mirmark
12-17-2008, 06:56
Много точно си преценила - факторите са : 1. За първи път 2. Други хора, които го смущават 3. Явно той няма достатъчно опит и от там няма сигурноста в себе си.

sexita
12-17-2008, 07:24
защо излагаш момчето :smt011

traka
12-17-2008, 07:36
При някои момчета се случва да им падне от самия презерватив. Незнам как се случва, но не веднъж съм го виждала пък и в компанията все мъже са били та си говорили много за това. Може и от притеснение да е, от пренавиване, от неопитност. Не си мисли че проблема си ти, много мъже имат такива моменти особено в началото на половия си живот. Така че горе главата въпрос на нагласа е.

shell
12-17-2008, 09:01
може да е бил притеснен от нещо

pandelka
12-17-2008, 09:28
може да е бил притеснен от нещо

reychal69
12-17-2008, 10:51
TO mom4eto moje da nqma problemi..KAk taka nqma da razberete dali e napulno gotov ili 4asti4no :o ..Ponqkoga prezervativite gi stqgat i im spada kogato gi slojat..MOq priqtel ima takuv problem..probvaite bez ako ste sigurni v sebe si..

elki4ka
12-17-2008, 12:21
еми нз...може би момчето се е притесниЛо щом ще е за 1ви път... :shock:

x3eme
12-17-2008, 12:23
еми нз...може би момчето се е притесниЛо щом ще е за 1ви път... :shock:
za purvi put 6te e s neq ina4e ne im e za purvi put i na dvamata

SWASTICA
12-17-2008, 13:59
Това говори за ниска култура и възраст не повече от 15 години.

Зависи...

Обществения полов акт е нещо сложно, защото трябва да си концентрираш психиката само и единствено върху секса, защото в противе случай няма повишаване на хормона тестостерон.

Слагането на презерватива довежда до стягане на пениса, което допълнително разконцентрира момчето, ако му е 1 път, започват да му се въртят много неща в главата - Ау, дали ще се справя, за първи път ми е? Ами ако се изложа? И нали ги знаете гадните закони на Мърфи?

Ерекцията се предизвиква от възбуда, но, ако има други фактори, които да го смущават, дори притеснения за нещо в главата му, тогава пениса губи своя размер. Точка.

Да напишеш такава тема е позорно.

zwezdichkaTa
12-17-2008, 14:39
обаче тези дни е имал много интимни нощи сам със самия себе си и неговия си , и може би затова ... .
lol

:lol:

a3c1M
12-17-2008, 17:16
Опитайте пак и пак докато му стане, най вероятно е на присическа основа и сле няколко опита би трябвало да се оправи но трябва да сте само и да няма вероятност някой да ви притесни

sapa91
12-17-2008, 18:39
обаче тези дни е имал много интимни нощи сам със самия себе си и неговия си , и може би затова ... .
lol

:lol:

не го възбуждаш тва е

dooboo
12-18-2008, 06:29
problemat ima re6enie
1- ako 4esto mastrubira sam
2- ako e gey
3- ako e imponenten
:razz:

mirmark
12-18-2008, 07:35
Опитвайте отново и отново и той ще се отпусне и ще стане.

Krissty
12-19-2008, 16:37
ами аз не мисля че не го възбуждам , защото констатирах че проблема идва тогава когато трябва да "влезе вътре" , иначе през останалото време , докато си палуваме преди това , всичко е наред и е съвсем готов , става не-готов преди да го мушне

ivsan4eto
12-19-2008, 16:49
ами аз не мисля че не го възбуждам , защото констатирах че проблема идва тогава когато трябва да "влезе вътре" , иначе през останалото време , докато си палуваме преди това , всичко е наред и е съвсем готов , става не-готов преди да го мушне


:shock: :shock: Какъв речник само......

ani4kata
12-19-2008, 16:49
Проблемът ми е много голям , с моят приятел миналата седмица искахме да правим секс , нямаше нищо смущаващо и озадачаващо . Аз му извъртях една френска , сложихме презерватива и си беше станал , обаче явно че не е бил достатачно станал , защото не можа да влезе , той се разстрои и аз се разтроих и го попитах дали не го възбуждам , и той каза че го възбуждам , обаче тези дни е имал много интимни нощи сам със самия себе си и неговия си , и може би затова ... Това възможно ли е ? и от какво се получава ? искам да уточня , че искахме да спим за пръв път(заедно) и условията не бяха много добри , тоест наблизо имаше и други хора ....



zdr mila,az imah su6tia problem min sedmica 6toto i az togava pravih sex s priatelq mi za 1 put i na nego su6to taka ne mu stava6e i tukmo da vleze i kvo..zaspiva :D ama toi seki den si bii ru4ni ako me razbira6 i sum 100 % sig 4e e zaradi tova 6toot go nakarah da spre da si bie za 1 sedmica i posle tolkova mn mu staa6e 4e go praihme za 1 den okolo 4,5 puti :oops: i taka ve4e si4ko e ok-USPERH :-)

kypo
12-19-2008, 17:20
може да няма тръпка

аз лично се възбуждам по-трудно и мразя презервативите, щото ми се е случвало и на мене да ми падне като го сложа, а преди тва да е бил желязо 8-)
обаче ако има тръпка, например когато с гаджето сме в нас и нощно време искаме да го направим а баща ми спи в съседната стая направо не мога да го укротя! не ще да падне изобщо - тогава приятелката ми се моли да спра, а моя малък приятел не ще да ляга... издържам повече от час и я оставям да си почива, защото се изтощава направо
пробвайте да има по-голяма тръпка!

angel4eto666
12-19-2008, 20:30
abe to tfa e nqkakav edini4en sly4ai... ne vqrvam da ne my stava izobshto prosto moje da opitate bez prezervativ.. iiii da go predrazpolojish oshte malko 4e ne da se vazbydi em posle dane moje da te zabrai i da my stoi na 90 gradysa cqla ve4er :D

Bixel
12-19-2008, 20:39
ili priqtelqt ti e gei ili ti si grozna :-P

niki7y
12-19-2008, 20:42
xaxa...shtom nablizo e imalo i drugi hora i vi e bilo za 1 p1t e normalno..naprawete go na po- osamoteno mqsto :)

scoobydors
12-19-2008, 20:58
Че кой не харесва публика?! :d :lol:

Явно се е притеснявал, не за друго. ;)

Krissty
12-20-2008, 18:22
Сега , поинтересувах се и това което ми стана ясно е , че вариантите са два основни:или няма сексуално привличане , или проблемът се дължи на стрес , преумора , депресия или с две думи на емоционален дисбаланс; по първа точка , ще кажа само , че вярвам че няма проблем със сексуалното привличане , но вторият много ме притеснява ;какво бих могла да направя или да направим заедно , за да задържим ерекцията.Повтарям че и двамата не сме девствени , но вече два поредни опита за секс се оказаха неуспешни ;през цялото време ерекция има , но когато дойде време да влезе , спада .

traka
12-20-2008, 18:25
^ а без презерватив пробвахте ли дали ще стане така, ако не сте пробвайте. Ако ли не момчето ти е много притеснено да не се изложи и може би това ви играе лоша шега... Пийте по нещо за отпускане (не се напивайте!) за да му дойде смелост и пробвайте ...

Scouse
12-20-2008, 19:14
пееераст !! 8-)

P.S я открих не локната тема .....damn 'ma bad man! :P

harry777
12-20-2008, 19:35
Той крие нещо от теб.Опитай се да поговорите.

scoobydors
12-21-2008, 09:56
пееераст !! 8-)


И това е вариант! 8-)

bqsna_teenagerka
12-21-2008, 10:02
ее нормално е..пред вид факта че ви е бил за първи път..и е имало наблизо хора..това вероятно подсъзнателно го е смутило.. ии се е притеснил из атова е спаднал ;) спокойно направете го ан място ан кеото със сиг няма никойй да ви безпокои...ии го рпедразположи ;)

ladybe
12-27-2008, 11:22
Spoxy i na moq my se sly4i onzi den,kogato s nego go pravihme za 1vi put i to 2 puti my pada!No qvno cvta na prezervativa ne my haresva6e (rozovko),6toto kato go mahnem pak si stava6e!No si mislq 4e my be6e za purvi put! :lol:

Sharpay
12-27-2008, 12:39
естествено че е заради първия път.. и ние имахме същия проблем ама го успокои кажи му да не се притеснява и застанетте в позата която най-много го възбужда :)

soregashi
12-27-2008, 12:40
Много ясно, че е заради теб. Сложи си силикон и няма да имате проблем.

Ако е в него проблема малко камагра и гутоо :D

scoobydors
12-27-2008, 18:42
малко камагра и гутоо :D

Камагра - задръж тапата! 8) :lol:

Adwokat
12-28-2008, 14:12
обаче тези дни е имал много интимни нощи сам със самия себе си и неговия си , и може би затова ... .
lol

:lol:


samo kato procheta tova sus samiq sebe si i negoviq si... sa razbivam ot smqx. xaxa :D :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: