PDA

View Full Version : Променя ли се форумът и потребителите му?



-/-
12-16-2008, 21:12
Дългогодишен посетител на този форум съм, може би още беше 2002ра... От тогава все гледам едни и същи теми в раздел Секс. След 1вите тъпи теми,п редивзикани от невежество, се пявиха няколко саркастично-ироничин индивида, чиято традиция е продължена и до ден-днешен, да пускат тъпи тепи-ебавки, с измислени проблеми. Не се ли промени форумът, мамка му? Дъвчим едно и също вече почти десетилетие.

GreenManalishi
12-16-2008, 21:14
Vinagi shte ima tapi hora, s tap mantalitet

Nathan
12-17-2008, 00:42
Имаше по едно време един друг форум родил се от този и там хората разбрах, че му е минало времето вече. Тук не виждам развитие особено след постове от сорта "Цитат +1"...
Отдавна съм загубил надежда, че нещата ще тръгнат някъде напред, но имам известно сободно време и се старая ако мога на някой заблуден тийн да му помогна :)

Не се възмощавай на глупостта човешка! Тя няма да изчезне докато има хора, творящи я :(

MakeMeLaugh
12-18-2008, 19:16
То се иска елементрана мисъл.

Постоянно има текучество на тийн-ове.
Тия дето са били на 9-10 сега са на 13-14 и пишат.
Големите пък са се махнали по 1на или друха причина.
И пак, и пак, кръговрат.

Кое му е чудното. Нали тва е целта на сайта.

miloto_girl_4e
12-18-2008, 19:59
Не виждам нищо чудновато в това, че нещата се повтарят..
Както каза колегата преди мен, 2002 година хората, които са пускали темите сега са по-големи и са се осъзнали и не пускат безмислени теми или теми, на които се знае отговорът, но на тяхно място има нови потребители, които през 2002 са били съвсем мънички и не са влизали в този форум..
Нещата навсякъде се повтарят - в училище като бях 7ми клас, децата от
4ти например правеха същото и си купуваха същите неща, които и аз на техните години.. нормално..кръговрат...

w8in4u
12-19-2008, 16:52
Хей, miloto_girl_4e, Nathan, здравейте ! :)
Не вярвах, че някой от старите потребители се мярка вече във форума, но явно съм грешала. Аз също влизам от време на време, хвърлям по едно око и натискам "х"-чето. Просто teenproblem никога вече няма да бъде това, което беше, когато ние влизахме преди няколко години.
Днешните тийнейджъри са доооооста по-различни и ги вълнуват много по-различни неща. Пък и тогава бяхме по-малко и се стараехме да си помагаме и разбираме повече. Дори когато спорехме не беше грубо и грозно. Всичко беше съвсем на друго ниво.
Съжалявам, че така се развиха нещата. Но пък съм щастлива, че все пак имах възможността именно чрез този форум да се запозная с много и готини хора.

П.П.
Мисля, че преди като влизах се пишех ^AvRiL^LaViGnE^ (хаха :oops: )

miloto_girl_4e
12-23-2008, 21:39
Хей, miloto_girl_4e, Nathan, здравейте ! :)
Не вярвах, че някой от старите потребители се мярка вече във форума, но явно съм грешала. Аз също влизам от време на време, хвърлям по едно око и натискам "х"-чето. Просто teenproblem никога вече няма да бъде това, което беше, когато ние влизахме преди няколко години.
Днешните тийнейджъри са доооооста по-различни и ги вълнуват много по-различни неща. Пък и тогава бяхме по-малко и се стараехме да си помагаме и разбираме повече. Дори когато спорехме не беше грубо и грозно. Всичко беше съвсем на друго ниво.
Съжалявам, че така се развиха нещата. Но пък съм щастлива, че все пак имах възможността именно чрез този форум да се запозная с много и готини хора.

П.П.
Мисля, че преди като влизах се пишех ^AvRiL^LaViGnE^ (хаха :oops: )


Да, помня ти ника :) ЗДрасти ! :)
Вярно е, че едно време нещата тук бяха други.. Смисъл и нас ни вълнуваха такива теми, но някакси нападките помежду ни липсваха или не бяха така често срещано явление, дори да питаме нещо въпросът е смислен, а не риторичен..
Беше хубаво и уютно..
Но нали знаете днешната младеж каква е(не, че и аз не съм още съм младежта :D ).. не се учудвайте, че интелектуалното ниво е паднало..

DevilWish
12-24-2008, 17:22
Vinagi shte ima tapi hora, s tap mantalitet
Така е ;) Навсякъде е така ;) Не само във форума, но и в живота.

tItEufFf
12-24-2008, 19:12
Влизам от 3ти клас тука , сега съм 8ми ... Тогава обаче бях нередовна, постоянно си сменях никовете ии т.н.

Бях трети клас и нещата, които четях във форума направо ме изумяваха. Такива умни размишления, толкова готини хора. Особено голямо впечатление ми беше направила една потребителка die_die_my_darling. Самия факт, че още помня ник-ът и означава, че наистина много ме е впечатлила. Тя и една от сегашните модераторки ProstoAz. Тогава тя все още не беше модераторка, и си спомням, че наистина се зарадвах, когато видях че е станала (само да не си помислите, че й се подмазвам, това си е самата истина). И като че ли тогава темите-ебавки не бяха толко често срещани (а може би и аз не влизах толкова често в раздел "Секс") Но тогава ми бяха смешни, а сега са ужасно тъпи, изтъркани и досадни ... Да, определено има промяна в потребителите тук. И вървят към лошо според мен. Тук вече рядко можеш да срещнеш хубав и адекватен отговор, написан от интелигентен човек..... :?

Master_88
12-28-2008, 10:05
Явно не се е много. А и то спектърът от сексуални теми, които вълнуват младото поколение не е особено голям. Не е необятна материя все пак

porky
12-28-2008, 10:29
И аз реших да пиша :) Аз още от 12 четох форума, но както едно момиче се изрази "след това натисках х". Наистина имаше страхотни хора и именно това ме подтикна да се регна. Но сега като гледам форума (за няма една година) се напълни (не че преди не беше пълен) с някакви селяндури дето пишат от да няма какво да правят :? . То това всички го знаят, но никой не му обръща внимание.... Е, с малки изключения :)

SuNsEt
12-28-2008, 13:33
Ха,някои отдавнашни потребители,като теб,пък си мислят,че се е променил прекалено много и то в лоша насока.
Повечето флуудари издържат най-много година и след това не пишат повече,но пък за сметка на това,се появяват нови,готови да продължат делото им...Какво да се прави,такъв е живота. 8-)

NaNa_SladuRana
12-28-2008, 13:53
всичко се променя,форума също :)