PDA

View Full Version : Не мога да разбера какво става..



miShle
12-16-2008, 21:39
Значи преди 3-4 дена получих една течение .. такова бяло ама много наситено бяло придружено със сърбеж.Бях убедена,че имам гъбички .. От 2 дена някъде обаче нищо ми няма нито сърби,нито имам течение .. А утре ще ходя на гинеколог и се чудя вече има ли смисъл да ходя .. Знам,че гъбичките не изчезват ей така от днес за утре .. и се чудя какво ми става. На някой случвало ли му се е нещо подобно ?!? :o :-o

traka
12-17-2008, 10:11
Заминавай на лекар. Може и нищо сериозно да не, само да е била бактерийка от сапун, но може и друго да е. Няма да ти навреди да отидеш на лекар. Ми звучи като гъбички ако е на парцали, а не течение, но все пак не съм лекар да поставям диагноза. Шега не бива със здравето. Гъбички се получават от храна или алергия, също така от рязко отслабване, така че не се плаши не е нещо страшно.

UFOs
12-17-2008, 12:23
Чувал съм,че е нормално бялото течение,но ако има неприятен мирис,значи имаш гъбички..

miShle
12-17-2008, 18:08
Ми не - няма мирис, нито пък е на парцали .. Аз попринцип като настина си имам течение.А сега съм болна от седмица.. Оф и аз не знам.Утре като отида на гинеколог ще разбера със сиг. :)

Rofl4e
12-17-2008, 18:26
Дори и да няма първоначалните симптоми по дорбре навести генеколога за по сиурно! :P

shell
12-17-2008, 19:10
иди на гинеколог за всеки случай :)