PDA

View Full Version : Приятелката ми иска да се снима по бельо за списание!



TimeKiller
12-16-2008, 23:06
Priatelkata mi e na 18g. adski mnogo ia obicham i durja na neia podkrepiam ia no naskoro si prikazvahme i tia povdigna vaprosa kak shte reagiram ako tia se snima za niakoe spisanie po belio ili gola.. dali shte si go kupia i dali shte se gordeia sus neia.az i otgovorih che tova bi me raztroilo. ne mi haresva fakta che chekijiite v ciala Bulgaria(koito hich ne sa malko!! ) shte ia gledat po belio i shte slepiat stranicite misleiki si za moiata priatelka.. i i kazah che niama da mi haresa ne che niama da se gordeia no ako izka da dokaje na horata che e krasiva i sexapilna ne e tova nachina a tia kaza che ne izka da dokazva nishto prosto izkala da se snima pak ia popitah zashto no tia ne moja da mi otgovori i mi kaza che sum bil mnogo Staromoden ta az sum na 20g ne e kato da sum na 40g...stana mi mnogo gadno i prekratih temata.. spored vas tova konservativnost li e ? priznavam che ot chasti i revnost ama.. az ako ne revnuvam znachi ne mi puka dostatuchno..oburkan sum.. veche neznam az li sum prav. ili si vuobraziavam razni raboti



Нарушена 7 точка от правилата на форума
редактирано от RiseGirl

MaMkaMy
12-16-2008, 23:14
Приятел, аз съм на 17 години и мисля точно като теб. На твое място бих се почувствал по същия начин... Дали съм старомоден? Едва ли... Просто не всеки държи на етиката и морала...

TimeKiller
12-16-2008, 23:22
poniakoga e dobre chovek da se dopita do chujdo mnenie.. zashtoto samo ne moje da se spravi i vsiako reshenie vse edno ne e na miasto...

P.S. dopusnal sum greshka.. izkah da poblikuvam tema no reshih che i anketa shte napravq za tova se poluchi taka za sefte poblikuvam tema v teenproblem .

pandelka
12-17-2008, 05:59
Нормално е да ти стане гадно ... че всички ще я гледат ... обаче все пак решението си го взима тя?!
Нз какъв е проблема просто да я оставиш да се снимка щом толкова иска..! :) 8)

agPeHaJluHka
12-17-2008, 06:13
Нормално е да ти стане гадно.Ако бях на твое място и аз бих се почувствала така .. ама все пак тя взима решението, така че ако иска толкова много да се снима просто я остави. :wink:

kobrichka
12-17-2008, 07:48
И аз мисля като теб, не мисля,че е старомодно просто принципи.
Но както казаха по-горе, това решение тя си го възма не ти , ако иска толкова много не виждам какво ти можеш да направиш... Погледни го и от друга страна всички ще гледат,но само ти я имаш. :-D

MakeMeFeel
12-17-2008, 10:29
Oт кога е старомодно да си с принципи ? :?

TimeKiller
12-17-2008, 11:23
estestveno che tia shte vzeme tova reshenie az ne izkam da si nalagam mnenieto ne iskam da ia promeniam ili da i zabraniavam da pravi tova i onova.. no prosto mi e gadno ot dobrata strana naistina samo az shte ia imam no poniakoga revnuvam za takiva neshta... normalno e

GabisiTa
12-17-2008, 17:38
Нормално е да ти стане кофти. Едва ли на повечето момчета ще им бъде приятно всички да са видели приятелката му по бельо или пък гола... :?

scoobydors
12-17-2008, 17:43
Ако бях момче нямаше да разреша на приятелката ми да се снима по бельо. Не ме интересува, че решението било нейно. :-x Щом имаме връзка значи трябва и да се изслушваме и да взимаме заедно решенията, а не тя да си право каквото си иска...

mArMaLaDkA
12-17-2008, 17:45
Не се стряскай,бе,човек.Тя желанието да си го има,обаче нека първо да й предложат от някое списание,та после да ходи да се снима. :)

Riot
07-07-2009, 12:22
Твърдо НЕ
не изневеявай на принципите си

SuperBadSuperFresh
07-07-2009, 12:56
Споко бе те вече са на по 20 години въпросните.
Къв е тоя навик да изкарвате стари теми ???

balon4eee
07-07-2009, 12:59
дори в наркотиците има - и + бе !!! Те те карат да осъзнаеш неща които не си виждал преди ! И не ви говоря за халюцинации а за истина !

NeZaPoznat
07-07-2009, 13:05
Priatelkata mi e na 18g. adski mnogo ia obicham i durja na neia podkrepiam ia no naskoro si prikazvahme i tia povdigna vaprosa kak shte reagiram ako tia se snima za niakoe spisanie po belio ili gola.. dali shte si go kupia i dali shte se gordeia sus neia.az i otgovorih che tova bi me raztroilo. ne mi haresva fakta che chekijiite v ciala Bulgaria(koito hich ne sa malko!! ) shte ia gledat po belio i shte slepiat stranicite misleiki si za moiata priatelka.. i i kazah che niama da mi haresa ne che niama da se gordeia no ako izka da dokaje na horata che e krasiva i sexapilna ne e tova nachina a tia kaza che ne izka da dokazva nishto prosto izkala da se snima pak ia popitah zashto no tia ne moja da mi otgovori i mi kaza che sum bil mnogo Staromoden ta az sum na 20g ne e kato da sum na 40g...stana mi mnogo gadno i prekratih temata.. spored vas tova konservativnost li e ? priznavam che ot chasti i revnost ama.. az ako ne revnuvam znachi ne mi puka dostatuchno..oburkan sum.. veche neznam az li sum prav. ili si vuobraziavam razni raboti



Нарушена 7 точка от правилата на форума
редактирано от RiseGirl


Приятелката ми е на 18г. адски много я обичам и държа на нея подкрепям я но наскоро си приказвахме и тя повдигна въпроса как ще реагирам ако тя се снима за някое списание по бельо или гола.. дали ще си го купя и дали ще се гордея със нея.аз и отговорих че това би ме разтроило. не ми харесва факта че чекижиите в цяла България(които хич не са малко!! ) ще я гледат по бельо и ще слепият страниците мислейки си за моята приятелка.. и и казах че няма да ми хареса не че няма да се гордея но ако изка да докаже на хората че е красива и сексапилна не е това начина а тя каза че не изка да доказва нищо просто изкала да се снима пак я попитах защо но тя не моя да ми отговори и ми каза че съм бил много Старомоден та аз съм на 20г не е като да съм на 40г...стана ми много гадно и прекратих темата.. според вас това консервативност ли е ? признавам че от части и ревност ама.. аз ако не ревнувам значи не ми пука достатъчно..объркан съм.. вече незнам аз ли съм прав. или си въобразявам разни работи

:)

Hilary_
07-07-2009, 13:06
Клюююююююч!!! Не гледате ли от кога е темата бе ... Сря Дек 17, 2008 3:06 am .. :? :?

NeZaPoznat
07-07-2009, 13:07
Бях писал подобен коментар ... даже и репликата за залепените страници е моя ..... :D

Но все пак !

Блага сума железни крака отваря ..... онбре !! :D

Slave4You
07-07-2009, 13:15
Мисля, че всеки, който е съгласен на това и "се гордее" още повече пък... не е нормален.. и не държи на гаджето си меко казано. Никак не си старомоден, просто си най-нормалния човек на света ;)

yahhooo
07-07-2009, 13:17
Тва в кой филм го гледа?

fenasf
07-07-2009, 16:28
гласувах "Автора сиг е ченге"

got2Bthe1
07-07-2009, 18:00
Съгласне съм с теб брат.Най-малкото че като твоя приятелка би тряало да уважи мнението ти а не да ти казва че си старомоден...Поне да изчака да се разделите (не ти го пожелавам) преди да го направи...


П.П. Препинателните знаци са за отделяне на изреченията...Не е яко да наблъскаш 300 думи в 1 изречение...

soul1199
07-07-2009, 18:58
Нормално е да ти стане гадно ... че всички ще я гледат ... обаче все пак решението си го взима тя?!
Нз какъв е проблема просто да я оставиш да се снимка щом толкова иска..! :) 8)